678
NBA Live sorozat
  • webibebi
    #638
    jólvan köszike!ez így elég fasza!nem akarsz majd neten játszani?:P
  • báttyó02
    #637
    nah először is, innen leszedtem a roster,fix,és a court pack fix-et
    ebben kb minden benne is van ami kell,de most jön a lényeg

    utána ezt leszedtem,bedobtam a játék mappájába,játék indítás,és mikor betölti a meccset, shift+12,és ráteszi a motion blur,meg csillogás effekteket
    egyébként ezt állítani is lehet hogy mennyire legyen erős az elmosódás,csillogás stb a enbseries fájl-ban


  • webibebi
    #636
    és milyen peccseket raktál fel??
  • báttyó02
    #635
    kicsit peccselgettem a 08-at,sztem így már elég türhető a dolog:)
    pár kép róla















  • fenegyerek1
    #634
    NBA08 nem ismeri fel a joysticket.Nincs valami megoldás?Nem szeretnék venni másikat.
  • faláb
    #633
    Valaki be tudna rakni egy rostert a 08-hoz?
  • webibebi
    #632
    fizetési sapka:D
  • Sobel
    #631
    Hülye kérdésemlenne. Nem vmi jó az angoltudásom, és nem rég kezdtem el játszani,s nemtom h pontosan ez a salary cap micsoda,csakannyit h csökkentenikéne, hogy tudjak igazolni. Szóval mi ez a salary cap?
  • LeBronjózska
    #630
    hát az nagyon jó de azzal hogy neked is kellene nekem nem lesz......
  • genory
    #629
    Az nekem is kéne!
  • LeBronjózska
    #628
    helló
    vki áttudná nekem küldeni az It's Like That Mod-ot msn-en mert nemtom sehonnan se letölteni!!
    Kössz
  • ágybanalvó
    #627
    valaki tudna segiteni abban, hogy honnan tudom megszerezni azokat a zeneket amik akkor mennek amikor mar a meccset tolti be?
  • thomasmorten
    #626
    én hiaba próbálom azt a hatred fixet nem jó :S
    ugyanugy kilép játék de nekem mindjart 1-2 perc után :S
  • báttyó02
    #625
    gratulálok kedves EA,de csak egy dolog miatt vagyok ideges ettől a hírtől:
    ezt nem most,hanem már kb 3éve be kelett volna jelenteni a picsába.
    amit azóta csináltak az egy röhej,és kurvára tévednek ha emiatt fogok bánkódni,hogy nem láthatom évről évre ugyanazt a mocskot
    erről ennyit,de ez csak az én véleményem..
  • kilcsir
    #624
    szerintetek elindul egy ilyen laptopon a 08 vagy a 07-es nba?
    256 osztott ram-64 vga, 1,5 Ghz celeron.
    a san andreas például elviselhetöen futott rajta, amugy nem nekem lenne.Köszi!
  • FrezeR
    #623
    NBA Live: Búcsú a PC-től
    A Madden NFL sorozat után az NBA Live kosaras program is bizonytalan időre búcsút vesz a PC-s játékosoktól.

    Miután nemrégiben határozatlan időre felfüggesztették a Madden NFL sorozat PC-s megjelenését, az EA Sports újabb címel kurtította meg kínálatát: az áldozat ezúttal az NBA Live lett. A hivatalos indoklás szerint az alacsony eladási adatok és a nagymértékű kalózkodás kényszerítették az óriáskiadót erre a szomorú döntésre. A EA sportjátékai közül tehát már csak a Tiger Woods, a FIFA, és az NHL maradt nekünk, PC-seknek, a szakértők szerint pedig a jégkorong program lehet a következő áldozat...

    info gamestar

    teljesen nevetsétges! még, hogy a kalózkodás és az alacsony eladási statisztika. Ezek nem nézik a statisztikát vagy a fanok véleményét? az egyelten ok csak is az, hogy egy rakás....amit kiadnak évről évre nem más! hihetetlen
  • Raven456
    #622
    Milyen cselek vannak és hogy kell azokat megcsinálni?Ha valaki tud segíteni az irjonmár a topicba.
  • genory
    #621
    thanx!
  • FrezeR
    #620
    tessék
  • genory
    #619
    Létezik, olyan patch ami a legujabb rostereket tartalmazza? Jó lenne egy, mert lassan végig nyomom a Denverel és úgy akarok tolni a Bostonal, hogy minden játékos a mostani klubjában játszik!!
  • zoltan93
    #618
    sztem ugy hobb ha átalakítod hogy kézre is essen. én is azt csináltam
  • genory
    #617
    Ha valakinek megvan az szóljon légyszi! Köszi
  • KeKKSZike
    #616
    Én se tudom letölteni... Pedig nagyon érdekelne!!! :)
  • leho94
    #615
    X = passz
    C= védekezésnél hassználandó
    D = sima dobás/ védekezésben megáll egy helybe
    A= hosszú indítás vagy ha valamelyik csapattárs ott van a palánkál odamész a 3 pontos határhoz és megnyomod ezt akkor ő felugrik és bezsákolja
  • Klambi
    #614
    Hy valaki elmagyarázná alapbeállításon melyik gomb mire való?: Mármint melyikkel mit lehet csinálni?
  • genory
    #613
    ezt megtaláltam én is de nem tudom letölteni sajnos!! Lehet megszünt az oldal?
  • báttyó02
    #612
    Katt ide
  • KeKKSZike
    #611
    Én nem hallottam róla, de kíváncsi lennék ráá! :)
  • genory
    #610
    CSaó!!

    Nincs valakinek meg ez a patch?

    It's like that mod!

    Remélem igen! Állítólag nagyon jó! 40 új dobás!
  • G.Freeman
    #609


    http://fbl.jatekok.hu
  • madrid4ever
    #608
    Csá!!!!!!!!!!
    Írja már le valaki létszi hogyan kell az nba 08-ban sarkazni!!!
  • Homaly
    #607
    Sziasztok!

    Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy a zsákolóversenyen milyen kombinációkkal lehet megcsinálni bizonyos zsákolásokat az NBA LIVE 08-ban?

    Sokfelé kerestem (pl.: itt is "dunk contest", "zsákolóverseny", "combo"), találtam is asszem a 06-hoz, de egy csomó minden nem jön be.
    Pl.:
    Cover Eyes dunk: hold L+R.... a többi mind1, mert ha a L gombot benyomva tartom, tripla luccbergert ugrik nekem a csóka, ha hozátartom az R-t, ha nem! (Xbox360)

    Tudom, hogy ez nem konzolos topic, de valaki talán találkozott már ezzel, és remélem tud segíteni. Sőt, az is jó, ha csak le van írva, hogy 1 foot gather.... stb.

    A lényeg, hogy 08-hoz legyen a leírás!

    Előre is köszi a segítséget!

    Üdv!
  • FLeT
    #606
    csá nép!
    NBA 08-at keresek XBOX 360-ra!!!(használt is érdekel)
  • sz4bee
    #605
    A Jimmi's gamefix tudja valaki honnan lehet letölteni?Nemtaláltam sehol valaki légyszi adjon már egy linket.
  • sz4bee
    #604
    A Team Chemistry mit jelent a játékba?Nemtaláltam értelmes magyar forditást rá...
  • vezérszuszu
    #603
    600- as hsz?
  • webibebi
    #602
    #579 csak vissza kéne olvasni;)
  • bervin12
    #601
    helo.
    A következő problémám van: az időkéréseknél lejátszott átvezető videónál mindig kidob a játék egy hibaüzenettel.
    mit tegyek? köcce
  • vezérszuszu
    #600
    HALI!

    Felraktam a crack et, de amikor elindítom fekete a képernyő és nem indul el!
    Miért lehet ez?
  • genory
    #599
    Miért van az ha 20-30 pontal vezetek akkor a zsákolásaim nem benne! Elég idegesítő, hogy 3-4 leindításból igy nem tudok pontot szerezni!