678
NBA Live sorozat
  • Vinsanity15
    #278
    19
  • raymond01
    #277
    M
  • raymond01
    #276
    mikor jön már ki?
  • VRSDM
    #275
    azért köszöntem. viszlát.
  • Vinsanity15
    #274
    ezt nemtom , megvan a soundtrackje a 08 nak de ez nincs köztük.
  • VRSDM
    #273
    arra gondoltam amit linkeltem alantabb...
    [center]eme
  • Vinsanity15
    #272
    The Cool Kids - 88
  • VRSDM
    #271
    valaki nem tudna egy számcímet adni az indító trailer-hez? gondolom a játékban is ez az ...
  • Vinsanity15
    #270
    No még ma sincs NBA
  • Vinsanity15
    #269
    jah mind egy rakás sz.. r let
  • báttyó02
    #268
    hát mondjuk abban a versenyben nem lenne nehéz dolga :D
  • báttyó02
    #267
    BSZ! :)
  • Vinsanity15
    #266
    jaja, ugyhogy csak reménykedek tovább h idén ez lesz a legjobb ea s sportjáték.
  • Fókameister
    #265
    ja én is olvastam meg irja hogy még ugyan nem mvp de a most improved cimet megkapja:D
  • Vinsanity15
    #264
    Happily, I can allay those fears. Live 08 is the most playable version of the game in quite a while.
    Ezt irták a ps2 eshez. Gamespy on
  • báttyó02
    #263
    nyakam rá h vasárnap este,vagy hétfő reggel jön ki amikor suli van:\:D
  • Vinsanity15
    #262
    Aszondod ?
  • Djemba
    #261
    holnap tuti kijön pc-re
  • KG21
    #260
    Ezért kell venni nextgen konzolt. Én fogok is amint lemegy 50 alá az áruk.
    Addig meg elleszek a ps2-es 2k8-al, már az is nagyon veri a live sorozatot, nemhogy még nextgenen...
  • báttyó02
    #259
    csak sajna ugyanaz a baj ezzel mint a fifával,h a grafikus engine már nem bírna olyan mi-t például amit mi játékosok 2007ben elvárnánk...ea meg szarik rá,nextgent nem csinál pc-re,idedobja nekünk a tavalyi gémet,ujrarajzolt mezekkel meg adatbázissal és csá:\
  • Fókameister
    #258
    nekem is a grafikát én nem bánom ha marad csak legyen játszhatóbb meg valósághűbb
  • Vinsanity15
    #257
    Nembiztos , én még reménykedek .Nekem untig elég ha a játékmenet megváltozik.többek közt az AI
  • FrezeR
    #256
    ez nem hangzik túl jól :( félek PC-n is hasonlóan bukta lesz ez az év is
  • KG21
    #255
    az a nagy újítás amit észrevettem és legszembetűnőbb a játékmenetben, hogy a superstar mozdulatok maguktól jönnek elő, nem kell speciális kombó hogy előhozzuk őket. Fiba világbajnokság is jó, csak éppen a vonal felfestés NBA és nem Fiba benne, ez azért elég nagy baki.
  • raymond01
    #254
    Szerintem már nem is lesznek jobbak az ea-s játékok, mert mér az új gen konzolokra fejlesztenek, a pcsnek meg kiadnak egy frissített verziót lásd fifa esetében és a tibbi! Még a Tiger Woods is ugyan az val szinte pcn mint a tavalyi! erről ennyit lehet venni kellene már egy xboxot vagy vmit!
    Pcgurun egyébként az volt hogy az nba08 2.-án jelenik meg de ezek szerint mégsem!? Mi van vele?
  • Fókameister
    #253
    reméljük :)
  • Vinsanity15
    #252
    Olvastam egy csomó helyen h amugy a ps2 s jo lett. h sok az ujitás a játékmenetben meg ilyenek.
  • KG21
    #251
    megnéztem ps2-n, ugyanaz a fostalicska már 2005 óta. Néztem a gombkiosztást, nincsen benne superstar trigger, lehet eltűntették belőle?
    Vagycsak vmi furmányos módon lehet előcsalni. Végülis mindegy, mert felejtős.
    Az NBA2k8 fényévekkel jobb nála. Kipróbáltam még az nba08 the life vol3 nevű förmedvényt is, de az mindennek az alja volt. A sega 2k sorozata egyértelműen veri az összes kosárlabdajátékot, idén nem változtattak azon sem sokat, de viszont új és nagyon mutatós tömések kerültek bele.
  • báttyó02
    #250
    mondjuk szeretném azt hinni,hogy azért jön az ea-s gémek közül legutoljára,mert dolgoznak is vele valamit...

    csak az a baj h az összes idei ea sports játék ua. volt mint a tavalyi,és mind ps2es port :\
  • KeKKSZike
    #249
    én se...
  • báttyó02
    #248
    hát örülnék ha nem kéne:D
    bár nem sok jót várok az uj résztől :\
  • KeKKSZike
    #247
    Kell még várni arra jó pár napot szerintem... :)
  • báttyó02
    #246
    hm pc-n kivül minden platformra kijött...szvsz napokon belül jön pcre is
  • báttyó02
    #245
    ps2re kijött...

    NBA Live 08 [English][PS2DVD][WwW GamesTorrents CoM]
  • Fókameister
    #244
    youtubon láttam nba live 08 videót ha minden igaz ps2 ről hát ha tényleg ilyen lesz akkor pfff:S:S de nézzétek meg ti is hátha én tévedtem
  • KeKKSZike
    #243
    Szerintem igen...
  • báttyó02
    #242
    fbl-re gondolsz?
  • bodesz
    #241
    hát persze...sheed,nash és king james el könnyű XD
    menj ligázni ott van izgalom :P
  • bodesz
    #240
    októbet 2 ps3ra meg xbox360 ra asszem és pc re október vége vagy november eleje.
  • piamania
    #239
    Ha jól tudom akkor majd október közepe táján vagy végefelé jelenik meg.