678
NBA Live sorozat
  • KG21
    #678
    bukás, mint minden évben mióta van 2k sorozat.
  • Krisztiam #677
    szerintetek milyen lesz az nba live 14?

  • genory
    #676
    2k már van!
  • Krisztiam #675
    hát nem igen lesz NBA Live 13 :D
    Törölték az NBA Live 13-at
  • genory
    #674
    De lesz, 10.12-én jön ki! :)
  • Krisztiam #673
    nba Live 13 nem lesz PC-re??
  • Prince23
    #672
    Ja, de már a köv rész nem jön PC-re...
  • Krisztiam #671
    ez lehet NBA Live 13 topik??
  • Blackfoot
    #670
    Állítani kéne a gépemen?
  • Blackfoot
    #669
    Amiről írtam ez a live 2008 egyébként.
  • Blackfoot
    #668
    Hello az vona a kérdésem hogy az normális hogy a menübe mikor belépek és ott vagyok benne hiába 1024x768 asra állítottam be a felbontást, mégis csak akkorlesz ilyen a felbontás mikor belépek a mérkőzésbe vagyis már előtte is jó lesz, de mikor a menüben vagyok ott nem ilyen a felbontás, ez normális az EA sport játékainál???
  • genory
    #667
    Nem nagyon bánt a dolog, mert a 2k nagyon állat! A következő meg még jobb lesz!:)

  • Krista5
    #666
    Nem. Sportjátékokban PC-re csak FIFA 10 lesz.
  • genory
    #665
    Szerintem a NBA 2K 10! Lesz a Live pc-re?
  • Krista5
    #664
    Kiváncsi vagyok NBA LIVE 10 és NBA 2K 10 között melyik lessz a jobb.
  • genory
    #663
    NBA2K9 fényévekkel!!!A Live nincs Pc-re,de szerintem jobb is!:)
  • Krista5
    #662
    Melyik jobb NBA LIVE 09 VAGY NBA 2K9?
  • Niebelung
    #661
    Sziasztok.
    Nemtudjátok hogyan lehetne a játékban kicserélni a csapat logokat?(NBA LIVE 08)
    Mert szeretnék egy Magyar Ligát és a csapatok logoit kénne hozzá lecserélni.
    Ja meg mivel lehetne mezeket csinálni?
    Esetleg tudnátok bármeikhez programot mondanni?
    Elöre is Köszönöm.
  • piamania
    #660
    Nekem is ez a problémám.HATRED-es verzióm van.
  • Attlen2
    #659
    Hello! AZ lenne a problémám, hogy a dynasti modba a 2-évbe lefagy a játék azt valami hülyeségett irki nem jó hatredes crack..??
  • thomka
    #658
    Sziasztok.
    Lenne egy kérdésem. Elindítom az NBA 08 at és egy pár perc játék után, kidob a játékból, azzal az üzenettel hogy a "Program Hibát Észlet Ezért Leáll" Nem tudjátok mi lehet a probléma?
  • Prince23
    #657
    "Az internetről folyamatosan frissíti a sérüléseket, átigazolásokat, meccskihagyásokat, így gyakorlatilag bármikor is kapcsoljuk be a játékot, mindig a valóságnak megfelelő csapatfelállással fogunk találkozni. Az NBA Rewind segítségével a múlt meccseit játszhatjuk le, a Pick and Roll Control pedig lehetővé teszi a jobb csapatjátékot – társunknak bármikor jelezhetünk, hogy mit akarunk, aztán ő ennek megfelelően fog helyezkedni, és rákészül az akcióra."

    Ezt meghogy érti? akinek van netkapcsolata, az semmit nem kell csináljon, és az eredeti subbal fog jácanI?
  • FrezeR
    #656
    Igaz, hogy idén nem jön ki Pc-re a játék...viszont!! S most jön a jóó hír! Úgy tünik, hogy az NBA 2K9 ez évben először megjelenik Pc-re is!! :) Szóval nem maradunk kosaras játék nélkül.
    Lehet, hogy nem mondtam újat de most találtam meg a hírt és gondoltam szólok.:)
  • zoltan93
    #655
    valaki megtudja mondani hogy lehet alley-oop-ot csinálni zsákolóversenyen?
  • lobig
    #654
    sziasztok!

    tudtok mondani valami progit, ami lejátsza a team strategy-ket?
    hogy kinek mikor merre kell passzolni?
  • w77d
    #653
    Megjavult!!! Feltettem eggyel régebbi drivert és csak úgy hasít XD
  • báttyó02
    #652
    passz
    lehet vistát nem szereti jah
  • w77d
    #651
    na jó, ez nálam játszhatatlan....
  • w77d
    #650
    van valakinek fönt Vista?? nem lehet az a probléma??
  • w77d
    #649
    új fejlemény: levettem mindent low-ra 800x600 és így is szaggat....
  • w77d
    #648
    de mi?? Crysis, Flatout 3, Fifa08 meg minden más döccenés nélkül megy, ez meg élsimítás nélkül is akad...
  • báttyó02
    #647
    hát ha azon a gépen szaggat,akkor nálad van vmi gond ;D
  • w77d
    #646
    tényleg örülnék valami segítségnek, hogy mi a halál fasza lehet a szaggatás oka a gépemen...
  • w77d
    #645
    én is csókoltatlak XD
  • leho94
    #644
    fail
  • w77d
    #643
    gyerekek ti milyen géppel játszotok?? én most raktam fel a 08-at és max grafikán szaggat a játék, ráadásul az élsimítás is gyenge rajta.....
  • báttyó02
    #642
    www.nba-live.com

    itt fennt kell lennie
  • KennyGTP
    #641
    Az NBA Live 08: TNT Modot (http://www.youtube.com/watch?v=ojdpKzusZmw) nnem tudjátok hol lehet letölteni???

  • KennyGTP
    #640
    Hi!!
    Nem lesz PC-re NBA 09?!?!
    Nem is baj, na jó azért egy kicsit szar is. Habár látható hogy az EA SPORT melyire leszarja a PC-t mivel az NBA LIVE 2005-óta semmi lényeges nagy változtatást nem vitt végre a játékon, ez legjobban a 07 és a 08-on látszik mert kb 90%-ik (ha nem több) a két játék szinte teljesen úgyan az. A másik meg az hogy a konzolos NBA már evekkel előbre járnak a PC-s változatoktól, nagy az esély hogy mér ideje lesz átállni konzolra :S.

    De remélem azért még a Rostereket frissiteni fogját a PC-n :))
  • moor09
    #639
    Hello vki elmondaná a tudnivalókat a Dinasty módrol ( '08 ) hogy pl. a csapatoknál amelyek minuszban vannak hogy lehet pluszba hozni és a többit, mert nem igazán tudok kiigazodni rajta így kezdőként...