193
Jonh Rambo (2008)
  • Prince of Máté
    #33
    Fasza, már nagyon várom:)
  • Csaba007
    #32

  • BiG G
    #31
    guteskind, ich glaube du hast angst von mir >DDDD
  • bertino
    #30
    még le se forgatták, nyugi... Balboát is sokan leszarozták először
    aztán meg jött a kellemes csalódás
  • Bucser
    #29
    Áhh ez így szar:( Már alapsztorinak. Ha Rambo kiképzőszerepben lenne vagy valami hasonló akkor okés. Vagy éppen a háborús veterán lelki rokkantságának szálár ahajtanának rá mint az első részben. De így, hogy megint háborúzni megy...

    Áhhh.. Pedig a Balboa jó volt.
  • Csaba007
    #28
    A Rambo 4 forgatása a napokban kezdődött meg Thaiföldön, Stallone mellett Matthew Marsden, Sam Elliott és Sai Mwang kapta a főbb szerepeket, a premier 2009 elejére várható.

    Mint az bizonyára senkit se lep meg, a film története némileg hasonlít a Rambo 2 és 3 részére, legalábbis ami az elejét illeti.
    Rambo ismét a világ zajától visszavonulva él, de újból akad munka a számára, amit természetesen csakis ő tud elvégezni. Ezúttal egy emberjogi szervezet képviselői akadnak rá, akik egy segélyszállítmányt próbálnak meg eljuttatni a polgárháborús Burma egyik éhező népéhez, de a szállítmányt elfogja egy csapat kormány ellen lázadó bandita, és a kísérőket túszul ejtik.
    Persze Rambo-ra vár a feladat, hogy kiszabadítsa őket, és ezúttal sem tud nemet mondani a felkérésnek.
    Mint ebből is sejthető, ismét egy a Rambo 2 hangulatát idéző „dzsungel kommandós”film készül, némileg modernebb tálalásban, mivel mostanában inkább már a terrorizmus elleni harc izgatja jobban az amerikai közvélemény hangulatát, mint a vietnami háború.
  • Csaba007
    #27
    A Comingsoon moziportál értesülései szerint a Millennium Films, az Emmett/Furla Films és az Equity Pictures közös projektjeként elkészül a Rambo 4.



    A mintegy 50 millió dolláros költségvetésű produkció főszereplője ismét Sylvester Stallone lesz.

    A történetről egyelőre annyit lehet tudni, hogy középpontjában John Rambo, a vietnámi háborús veterán áll, aki visszavonultan és békésen tengeti életét az Egyesült Államokban. Egészen addig, amíg egy eltűnt lány miatt ismét akcióba nem lendül, hogy saját kezével tegyen igazságot.

    A filmet 2006 tavaszán kezdik forgatni Mexikóban, a rendező személye egyelőre még kérdéses.
  • [Walaki]D`Lair
    #26
    Ha lesz olyan jó, mint a Balboa, akkor minden elismerésem Sztállóne bástyáé...
  • mark oh
    #25
    én vároma filmet.nem tudom mi a szart kell mindent leszolni.
  • Istencsászár
    #24
    Erre van kitalálva a mai technika:)
  • Zsolti9014
    #23
    Szerintem ezek a filmek kifejezetten az előző részek kedvelőinek szólnak, az igazi fanoknak.
    A Rocky Balboát is leszólták sokan, nekem mégis nagyon tetszett!
  • zaki
    #22
    De aok nem félmesztelenül mentik meg a világot... :D
  • Csaba007
    #21
    Pontosan!
  • hunbasser
    #20
    nem,sztem minden ilyen filmjét be akarja fejezni.

    a Rockynál is úgy volt,h 1,2,3,4,5 és most ugye volt a Rocky Balboa.
    ez is Rambo 1,2,3 és most John Rambo.tehát több Rocky és Rambo film már nem lesz,így fejezi be őket.
  • schrank
    #19
    most mit baszogatjátok a radzsermúr se 20 évesen lett dzsémszbond meg a brúszvillisz is a tizenhatblokkban
  • Csaba007
    #18
    De ahoz képest hogy 60 múlt!! Nem csak ül a pénzén!
    Szerintem nagyon király lesz csak attól félek a kora miatt nemfog rohangálni benne!
  • viizo
    #17
    ezeken a képeken (főleg oldalnézetben) valami hihetetlenül látszik hogy elszállt az idő Stallone feszítős szerepei fölött :/

    kíváncsi vagyok mit hoznak ki a témából negyedjére, de sok jóra nem számítok így 60 fölött tőle :(
  • zoolee
    #16
    Eccsém, te egyre hülyébb vagy..
    Na mind1..



    A képek jók.
  • schrank
    #15
    tényleg ki lesz a főgonosz csak nem "hunyadi őrmester"
  • báttyó02
    #14
    rocky balboa után azt mondom hogy ha ezt is olyan szinten hozza,akkor minden tiszteletem az övé (mondjuk amugy is)
  • Davidus
    #13
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Sir Quno Jedi
    #12
    Öreg harcos nem vén harcos ám! :D
  • schrank
    #11
    ugye az első képen az nem a filmbéli fiatalkori klónja csak egy szimpla kaszkadőr
  • quack
    #10
    nem tudom mi bajod van, az új Rocky is jó volt...
  • bakvarnyu
    #9
    Én örülök a filmnek.
  • Csaba007
    #8
    Vagy csak unatkozik!
  • Csaba007
    #7
    Képek a Forgatásról:D




    További képek!!
  • barnie1990
    #6
    Úgy látszik,Stallone nem adja fel,vagy nagyon leszegényedett...
  • mesor
    #5
  • zoolee
    #4
    ÖÖÖ..Én cs be szoktam rambózni...HEHEH..
    No de , nem is tudtam, hogy le..
    Ez jóhír..
  • Picar77
    #3
    Jaj ez már szánalom
  • Csaba007
    #2
  • Csaba007
    #1
    Aki nem ismerné a RAmbo 4. része!! Ha valki bármit tud a film forgatásáról vagy bármi mást írja meg:DImdb