66
  • Leslie87
    #66
    Hétfőn indul az elmaradt nyereményjáték ==>ITT<==
    Hátha érdekel valakit
  • Germania78
    #65
    sziasztok!
    tudna valaki segíteni?xbox 360-ra megvan a football manager 2007,de nem tudok új játékot kezdeni,megjelenik a főmenü(new game,load game,xbox live,preferences,view match)és csak az utolsó kettőbe lehet belépni,így nem tudok új játékot kezdeni,ha valaki tudna segíteni,azt megköszönném!
  • Etelkozi Vata
    #64
    nincs tippem...
    én egyszer fizettem eddig, elsőre, azóta automatikusan történik...
  • ac3k1ng
    #63
    még annyiba esetleg tudnál segíteni, hogy amikor paypallal akarok fizetni Your transaction has been declined. Please contact customer support. ezt kapom mindig esetleg valami ötlet? firefox-ot használok
  • Etelkozi Vata
    #62
    Előlről kezdődött minden, és most megy a 4. szezon...
    Adj hozzá a játékosok életkorához 4 évet, annyiak most.
    De a visszavonuló játékosok, a megfelelő szerveren, visszatérnek egy draft keretében annyi idősen, amennyiek most.

    MSN-t nem használok, nem is szeretnék.
  • ac3k1ng
    #61
    meg esetleg ha 1 MSN címet tudnál adni és segíteni 1-2 dologba azt megköszönném.
  • ac3k1ng
    #60
    hi, most hogy májusba újraindultak a szerverek mennyire öregek a játékosok, vagy még mindig a régi kivénült öregek vannak, esetleg teljesen ismeretlen generáltak?
  • Etelkozi Vata
    #59
    Van barimeccsen is sérülés, de az a meccs végén el is múlik.
    Én a Ramos-ban vagyok amúgy, de te valszeg nem, mert az tele van.
  • Pingyóka
    #58
    Az előzőre(57) megtaláltam a választ, nem játékon belül hanem a weboldalon account-nál lehet módosítani a kedvenc csapatot.
  • Pingyóka
    #57
    A manager adatoknál a kezdő várost meg lehet változtatni valahol, de legfőképp a kedvenc focicsapatot?
  • Pingyóka
    #56
    Nekem 1-5 -nél nem adott meg egy tizenegyest az első meccsemen :)
    Bari meccseken van sérülés?
  • Etelkozi Vata
    #55
    Én a kezdetek óta játszom, szeretem.
    De néha felbassza az agyamat, pl. legutóbb kettős emberhátrányban fordított a nálam gyengébb ellenfél.
  • Pingyóka
    #54
    Sikerült bejutni,ma vagy 50 jelentkezőt beengedtek ennek ellenére elég kevésnek tűnik a felhasználók száma ahhoz képest,hogy mennyi fogy az offline verzióból.A szezon nemrég kezdődött ,ahogy nézem május 19-ig csak bari meccseim lehetnek.A skill rendszer az tetszik ,sok irányba el lehet indulni.
  • Etelkozi Vata
    #53
    Én tolom...
    Érdekes ez a várólista, azok után, hogy a reset előtt kongtak a szerverek az ürességtől.
    De hát ezért lett reset.
  • Pingyóka
    #52
    Sziasztok,

    Valaki játszik a legutóbbi újraindítás óta?
    5 napja jelentkeztem,de még mindig várólistán vagyok.
  • csocso92
    #51
    hello az lenne a kérdésem h felrakom a gamét de a játék nem indul el ez miért van?crackelek meg minden patch kell hozzáá vagy mi?:d
  • Etelkozi Vata
    #50
    A játékosaid akkor fejlődnek, ha a megfelelő skilleked kitanulod (coaching), illetve a játékos potenciálja szerint fejlődő képes.
    Nyilván ki gyorsabban, ki lassabban fejlődik, az idősebbek pedig már inkább romlanak...

    A potenciált a scouting skill megtanulásával láthatod majd, addig nem, az pedig elég sok idő, kb. 2 hónap...

    Fontosabb skillek (szubjetktív, én ezeket szoktam figyelni):

    -GK: handling, reflexes, aerial ability
    -CD: tackling, heading, jumping, marking, concentration, positioning
    -SB, WB: tackling, passing, marking, pace, crossing, acceleration
    -DM: tackling, marking, strength, passing, positioning
    -AM: passing, creativity, technique, first touch, stamina
    -W: pace, acceleration, passing, crossing, dribbling
    -ST: finishing, composure, pace, first touch, technique, jumping, heading

    de ezek csak a legfontosabbak, ezen kívűl más skillekre is szüksége van egy jó játékosnak, szinte mindenkinél fontos a stamina, a pace, a determination, anticipation.

  • m18m
    #49
    Hellosztok!
    Lenne 1-2 kérdésem, ha szánna rám 10 percet megköszönném :)
    Posztonként mik a legfontosabb tulajdonságok mire érdemes figyelni?
    Másik kérdésem hogy a játékosok tulajdonságai hogyan fejlődnek vagy mikor esetleg edzést hogyan lehet beállítani?
    Előre is kösz!
  • Etelkozi Vata
    #48
    Nos, szerintem újként elég nehéz jó csapatot építeni, de nem lehetetlen.
    Koncentrálj az olcsó, esetleg már öregedő, szabadlistán lévő, nem túl magas fizetésű játékosokra, és próbálj meg a lehető legtöbb napi profitra rámenni (azaz alacsony fizetések).
    Idővel lesz annyi pénzed, hogy egy-két jobb focistát is megfizess.
    Ez türelem játék.
    Én 6 szezon alatt építettem fel a csapatomat, és most is csak a középszer közepén állok, a nagy csapatokhoz lövésem sincs.
    Persze játszott nálam már Joe Cole, és most épp Arjen Robbent alkalmazom, de lyen kaliberből max. 1-re telik.
    Robben egyedül 50 ezret keres naponta, míg a teljes keretem összesen 150 ezret.
  • tomip81
    #47
    Köszi. Amugy van 1 hónapos is, csak valamivel drágább, majdnem 8 font.
    Kifizettem, kiprobálom. Hogy lehet pénzt csinálni a játékba? Mert igy nagyon nehéz lesz jobb játékosokat igazolnom. Azt már láttam, hogy lehet ilyen private bajnokságba indulni, ahol van pénzdíj.
  • karajjj
    #46
    gondolkozok rajta amúgy még most is, de nekem akárhogy nézem, akkor is drága :S
  • Etelkozi Vata
    #45
    A klienst bármikor letöltheted és telepítheted, de amíg nincs érvényes regisztrációd, nem fogsz tudni belépni.
    1 hónapos reg nincs, 3-6-12 hónaposból választhatsz. Kb. 2500 ft egy hónap, 7,5 font.
    Lehet több regisztrációd is, de mindnek külön szerveren kell lennie.
  • tomip81
    #44
    Sziasztok!

    Most szeretnék kezdeni, és lenne pár kérdésem:

    1. Csak kifizetem az első hónapot és már tölthetem is le a játékot? Vagy valamit meg kell vennem boltba?
    2. Több gépen is játszhatok vagy csak 1 - en?

    Köszi a választ!
  • karajjj
    #43
    jaaaaaaaa, sorry, akkor én értelmeztem rosszul :D
  • Etelkozi Vata
    #42
    nem mindennap meccs, hanem pl. egy bajnokság 38 meccsből áll és 21 nap van rá lejátszani.
    egy nap lejátszhatsz 10-et is, ha van rá akaratod és időd.
    ha nincs, akkor a gép lejátsza helyetted egy idő után, persze akkor sok beleszólásod nincs.

    de nem akarlak agitálni, de gondoltam hátha más is elolvassa és kedvet kap...
  • karajjj
    #41
    áh akkor ez nem nekem való :D
    annyira bele kéne merülni, hogy nem lenne időm élni sem :D
    sok lenne nekem ez a mindennap meccs :S
  • Etelkozi Vata
    #40
    Sok így a kérdés... :)
    Alapból az FM2009 adatbázissal kezdtünk, de mivel egy szezon 28 nap, ezért már 6 évet öregedtek a játékosok, és így persze a progi generál újakat. De még nagyon sok a valódi játékos, egyelőre.
    Én most pl. ha minden jól megy leigazolom a 30 éves Robbent 2 évre...
    Egy szerveren 1000 manusz van (már 20+ szerver van), azon belül pedig különböző, napszak és meccsgyakoriság szerinti szövetségek.
    Én az AEFA-ban vagyok, 80-an vagyunk, 3 osztály, Premier, Championship, Division 1a, 1 b. A hivatalos meccsek nálunk 18:00-00:00 óra között vannak, de játszhatsz bármikor, amikor kihívod az ellenfeled és ő elfogadja, illetve fordítva. Ha egy bizonyos ideig nem játszátok le a meccset, akkor az aktívabb fél lejátszhatja a gép ellen.
    Van többféle kupa.
    Szervezhetsz saját kupát, bajnokságot.
    Építhetsz stadiont, satöbbi, satöbbi.
    Szerintem kafa játék, most is fel vagyok lépve, naponta 1-2-5 órát tolom... Addiktív.
  • karajjj
    #39
    és ez itt hogy van? generált játékosok vannak? milyen bajnokságban indulhatsz? milyen időközönként vannak a meccsek, edzések?
  • Etelkozi Vata
    #38
    Részemről igen. De pl. az FM-esek kategórikusan elhatárolódtak a játéktól.
    Én november eleje, a Saunders szerver életre jötte óta nyomom, és élvezem (meg sokat bosszankodom).
    Most indult a 6. szezon, csapatom az egyik szövetség Premier Ligájában van, és valszeg majd a kiesés ellen harcol...
    Most adtam el Joey Cole-t, túl magas volt a fizetése... :)

  • karajjj
    #37
    ennyire népszerű a játék?
  • Etelkozi Vata
    #36
    Egy hete tolom, egészen jó a játék, bár a csapatom ratyi és szarrá verik általában.

    Este 9-kor kezdődik a bajnokság és nyílik az átigazolási szezon, azaz kezdődik a tánc.

    A játék addiktív nagyon, nem mondom, hogy jobb, mint az offline verzió, hanem más, de nagyon jó.

    Nos, havi 2500 forint, ez nem válik előnyére, de ki lehet bírni...
  • Etelkozi Vata
    #35
    Elkezdődött...

    Még nem volt benne részem, az én gémvörldöm holnap este 5-kor indul..
  • Etelkozi Vata
    #34
    Már tölthető a kliens /igaz, sok mindent nem lehet benne csinálni.../.

    Egy hét múlva pedig az éles szerverek...
  • Etelkozi Vata
    #33
    Októberben indul a mandula /elméletileg/.

    Regelt már valaki, illetve előrendelte a progit?

    /Én igen, a Lineker "világba" vagyok./

    Sajnos havidíjas lesz, és nem olcsó...

  • Larvin
    #32
    Kaptam értesítést a béta indulásáról, de időközben már jelentkeztem egy másik bétatesztre, szal nem lesz időm rá. Amint látom ez a topic sem szárnyal, szal...
  • Larvin
    #31
    Senki nem nyomja a betát? Valami hír?
  • LasDen #30
    akko te csinálod a blogot is?? :D
  • soma22
    #29
    szeretettel várom:)

    esetleg egy előrejelzés hogy mikor lesz várható, mennyi lesz kb, és hogy havidijjas e.
  • gilgames00
    #28
    ma kaptam egy mailt a sigamestől amiben az állt ,hogy ismét kiválasztottak beta teszternek,igy újra tudok majd infot irni a jatekról..
  • LasDen #27
    van vmi új hír??