170
  • Bocy
    #10
    [center]









    amint látjátok ezek még csak tervek
  • trident
    #9
    Önmagában körülírva, a célmeghatározások, légkör és lehetőségek jónak tűnnek. Teljesen más kérdés, hogy a realitások mást sugalnak. =)

    Én szurkolok, ha f2p lesz, csináljanak ők is "item mailt" vagy elfogadható korrekt módon azért tegyék lehetővé a szerverek, adminok, fejlesztők díjazását, tényleg jól hangzik a teljesen ingyenes szó, de a szerverek se jóindulattal működnek.:)
  • Frosty01
    #8
    :D
  • CattiBrie
    #7
    Kapcsolat

    szerintem HTML-esre is szükségük van
  • CattiBrie
    #6
    a GYIK-ban leírt már jobb
  • Bocy
    #5
    én azért bízok bene viszont téleg sok idő mulva lesz
  • CattiBrie
    #4
    "A szó az angol Massively Multiplayer Online Role Playing Game rövidítése. Ez annyit jelent hogy az ebbe a kategóriába eső Szerepjátékok kizárólag online (azaz interneten) játszhatsz, több ezer másik játékossal együtt."

    Szerintem ez így, ilyen formában nem igaz.
  • Doomista
    #3
    szal még nagyon sok idő mulva fog kijönni,és semmi kép,semmi videó.ezjó.
  • tigeroo
    #2
    fél évet jósolok az egész projectnek.. az ilyen nagy dobbal "beharangzott" stuffok nagy része sosem készül el..

    (way of crime)
  • Bocy
    #1
    http://solarah.silentvertigo.hu/

    Szerinem marhajólesz igaza kellenének hozzáértő emberek is én is mennék csakhát sajna :D nem értek annyira hozzá de aki érti és teccik neki az sztem beszállhatna

    -Ingyenes lesz
    -Több fajta grafikus nézet
    -Hatalmas világ :D
    és a leg érdekesebb hogy a M.a.g.u.s nevü asztali rpg az alapja ha jól értem viszont nagyon hasonló lesz a morrowindhoz vagy oblivonhoz a fejlődés akit érdekel olvassa el a GYik-et benne van minden

    Remélem jólessz!! :D max 2 év... :)