566
  • babszi65
    #566
    Sziasztok segítsetek elakadtam obscure 2 ben Mey és Styvenel egy kórház előt álunk és Sztevennel engedem le a rácsot jőn a szőrny és mindig visza huza és kinyirja Meyt léci segitsetek........
  • Bokafix2
    #565
    Hogy lehet többjátékos módba tolni?
  • themessY
    #564
    Am Kennynek ki a gyereke? :O írjatok :)
  • themessY
    #563
    :D:D
  • themessY
    #562
    köszi, már rájöttem :
  • grebber
    #561
    Nem igen említik sehol hogy testvérek lettek volna!
  • themessY
    #560
    sziasztok :) olvassa valaki még a fórumot? namind1. azért én írok. végigjátszottuk a bátyámmal az obscure 2-őt.. nagyon szar a vége sztem, de a játékkal egy élmény volt játszani. csak a vége nemtetszik de hátezvan :S szegény Corey. istenem. ő volt az én kedvenc karakterem (L) :D szerintem túl sok volt benne a haláleset, de hát ez növelte a drámai hatást. :) nahde Corey a best (L) << és Kennyvel most testvérek voltak? nemtudja senki? aki igen írjon. nah cső.
  • jusztina
    #559
    Sziasztok tudtok adni egy telepítő kódot az az Obscure reload-hoz???
    Előre is köszi!!
  • Papppa
    #558
    hali! van 1 problémám. telepítés után elindítom a játékot és csak fekete képernyő van, de a játék fut, mert hang az van. valaki találkozott már ilyen problémával? vista ultimate sp1 32bit (x86)-om van
  • mary0227
    #557
    igen arra gondolok de nem megy!!!!állandóan felnyitja az a k.... szörny!sőt,a kapu is majdhogynem megáll mikor jön az a fos,és ráadásul mikor benyúl onnantól fogva nem engedelmeskedik a kapu!nem csinál semmit!!
  • Fido4life
    #556
    asszem az ugysikerült hogy a csajt gyorsan beírányítottam a rácson belülre hogy ne tudjon meghalni swennel meg iszonyatos billentyű darálással lezártam a kaput (ha arra gondolsz amikor a szörny keze a kapu alá nyúl és úgy kell lecsukni na)
  • mary0227
    #555
    Sziasztok!
    valaki olvassa még ezt a fórumot?kellenne nekem egy kis segítség!!vagy lehet inkább mentés.annál a résznél vok mikor mei és swen a korház parkolojában vannak és a rácsos ajtót huzgatnám,de nem tudom.egyszerűen nem megy le és a csajszi állandóan meghal.olvastam már több fórumot is ezzel kapcsolatban és sokmindenkinek nem sikerül de ezzel nem megyek sokra.szóval valaki tudna segíteni??please
  • szabi818
    #554
    sziasztok ami nálam van energia ital milyen billentyüt kell megnyomni hogy megigya
  • Fearord
    #553
    Eléhg érdeks név
  • Fearord
    #552
    Na, most játszottam végig. Cool játék, be kell látni. Tök jó, a végén pont a három kedvenc karakterem maradt életben, de nem örültem sokáig :S
    MIndegy, nagyon tetszett. De hogyan adhat Friedman olyan nevet a gyerekének, hogy Jedidiah? :)
  • Qwerty4
    #551
    Igen, nagy jelentősége van neki. :)
  • Prince23
    #550
    Ok, köszönöm... amúgy tuti h a történet a virág körül forog, mi?
  • Seth
    #549
    a falon lévő virágoknál lehet menteni , egyszer használatosak
  • zzeN
    #548
    a falon lévő növényekkel lehet menteni...
  • Prince23
    #547
    Amúgy miért nincs mentése? nem lehet menteni:( most kezdhtem megint előlről :P
  • Fido4life
    #546
    hát jó lenne, egyrészt az innovatív multiplayer miatt, nagyon jókat derültünk a játék során haverommal, nomeg single playerben is sokkal jobban elvoltam velük mint mondjuk egy Resident Evillel vagy egy Silent Hillel (főleg azért mert jobban beletudtam magam élni, tinik helyzetébe :D)
  • Qwerty4
    #545
    Egyébként így néz ki a Top 10 játéklistám:

    1. The Witcher (2007)
    2. Thief - The Dark Project (1998)
    3. Half-Life 2 (2004)
    4. Condemned - Criminal Origins (2006)
    5. Fahrenheit (2005)
    6. Resident Evil 4 (2007)
    7. Thief - The Metal Age (2000)
    8. Obscure (2004)
    9. Obscure 2 (2007)
    10. Clive Barker`s Undying (2001)

    Most frissítettem, de csak a 10. helyről estettem ki a CoJ-t.Az Undying jobb nála, így utólag visszagondolva.
  • Qwerty4
    #544
    Én is.Hihetetlen jó volt ez a két Obscure rész.Nekem mindkettő benne van a játék Top10-embe.Annyira zseniálisak.
  • grebber
    #543
    Remélem lesz 3. rész is :D
  • Qwerty4
    #542
    Nem az én hibám, azé aki elolvasta. :)
    Aki nem szereti a spoilereket annak nem ajánlatos a visszaolvasás!
  • gregtom6
    #541
    ja:)az egyben is őt szivatták,most meg meg is ölik:) tiszta South Park feeling
  • Seth
    #540
    Megölték Kenny-t. Szemetek !!! :)
  • gregtom6
    #539
    amúgy a hangulata tényleg az első résznek jobb volt,főleg az elején:) és itt ez a virágos cucc nem nagyon jön be:) vmi mást is kitalálhattak volna.(pl páran heccből szellemet idéznek,v vmi,és balul sül el:)
  • gregtom6
    #538
    kösz szépen qwerty,h lelőttél egy ekkora gigantikus spoilert épp most játszok a játékkal
  • Qwerty4
    #537
    Na kinyírva Kenny, és kivégezve az Obscure 2 is. :)
    Azért az első rész jobban tetszett, nagyobb hangulata volt, de azért ez sem rossz.Ami nagyon zavart az a bekadós bug, 3 helyen találkoztam ilyennel.
    Ötletekben nem volt hiány azért itt, sokkal több fejtörő volt mint anno, ami dícsérendő.
    Nem tetszett, hogy a karakterek nem adhatnak parancsokat.
    Illetve szerintem nehezebb is volt az első résznél és hosszabb is.
    2007 egyik legjobbja egyértelműen az Obscure 2...
  • Qwerty4
    #536
    Basszus ez az utolsó Kenny boss nagyon durva.Főnleg a zárfeltörés.Be kell gyakorolni.
  • Qwerty4
    #535
    Most az a baj, hogy a főbossznál is bugzik. :(
    A rohadék beakadt. :/

    Ja, nyilván megérdemelte az év RPG díját a Witcher.
  • wesker24
    #534
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon jó a megérzésed nem is 1x-szer fog csak visszatérni fog az még okozni elég nagy galibát !


    Amugy nem ide tartozik de jó ha tudod hogy a WITCHER lett az ÉV RPG játéka és a Witcher nyerte el a legjobb magyar szinkron cimét is !!
  • Qwerty4
    #533
    Továbbjutottam azon a részen, sokadszorra, többször a liftnél nem vágtam mit kell csinálni ha eljutottam oda.
    Most már túl vagyok a Kenny elleni harcon ia, de nem halt meg, érzem vissza fog térni. :)

    SPOILER:
    Érdekes ez a játék mindenképp.Stáblista lement és nincs vége.Na mindegy, ennél több poént most ne lőjjönk le. :)
  • wesker24
    #532
    Az egy óriási nagy BUG a játékban az a része hibás nekem is mindig beszokott ott akadni futnak ezerrel de a karakterek beakadtak !!
    És nem tudnak tovább menni !! Olyankor azt lehet tenni hogy elötte mentettél akkor visszakell tölteni és újra próbálkozni !! Célszerű akkor menteni miután kinyirtad azt a bazi nagy dögöt éd mindent megcsináltál amit kell !! Nekem kb 3x-szorra sikerült megoldani ugyanis akkor tovább futottak a lift felé !!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak azért mondtam hogy nézd végig a stáblistát mert azért hogy kiirja a stáblistát még koránt sincs vége a játéknak !!
  • Qwerty4
    #531
    Nem hiszem el, beakadt a gép. :(
    Futunk a felvonóhoz és beakadnak a karakterek út közben.Ezt nem értem.
  • Qwerty4
    #530
    Mindig végig szoktam nézni a stáblistát. :)
  • wesker24
    #529
    Amugy szerintem is nagyon jó játék lett az Obscure 2 nálam is ott van a Top 5-ben !!

    spoiler] Ahogy haladsz elöre majd jobban a történetben lesznek még tragikus meglepetések ezerrel ! Jah és egy jó tanács miután végigvitted majd a játékot a késöbiekben és megy a stáblista akkor azt ne nyomd el hanem várd meg majd akkor megtudod miért ![/spoiler]
  • Qwerty4
    #528
    Hát igen, a következő körben már ***** is áldozattá vált. :(
    És még ki tudja ki fog...
    Amúgy hozza az első Obscure igen magas szintjét, nagyon jó játék, 2007-ben lehet befog futni nálam a 2. helyre (a Witchert azt már semmi se szoríthatja le az első helyről).Mert ahogy haladok előre és előre egyre jobb. :)
  • wesker24
    #527
    A szérumokat amiket csinálsz azt fel lehet használni gyógyulásra is ha elég rossz állapotban vagy abban az esetben kell másnak adni a szérumot ha neked sok életed van viszont ha társadnak már alig van élete akkor célszerű neki adni !!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amugy Jun még csak a kezdet volt