20
  • Wittgen
    #20
    A Firefly is jó volt, azért ált. az imdb-n, ha vmi min 7/10-et kap az már elég jó.

    Az meg az átlag tvnéző amcsikat minősíti, hogy a kicsit jobb sorozatokat nem nézik...
  • nipponia
    #19
    Nem értek én ezekhez a pénzügyi dolgokhoz, ezért nem is kritizálom őket.
    Pedig nekem bejött ez a soroat, végre egy kis egyedi színfolt volt a sorozatok világába, mint régebben a firefly. Azért a röhejes az, hogy ahogy elnézem, most kezdett volna a sorozat beindulni a történet szempontjából. Ki tudja, talán egyszer ismétlése jobb nézetséget kap, és akkor folytatják. Mint régebben a BSG eredeti sorozatával tették. Azt is leállították, de aztán az ismétlés akkora nézetséget kapott hogy folytatták egy második évaddal három év után.
    Már nem tudom hogy hol olvastam (biztos hogy valamelyik magyar híroldalon), hogy állítólag a firefly sorozatot folytatni fogják, akkora lett a rajongótábora. De lehet hogy ez kacsa volt.
  • Reinhardt
    #18
    Szerintem meg vannak átkozva a Firefly szereplői. Amelyik sorozatba bekerülnek mint főbb szerplő az vagy be se fog indulni, vagy véget ér.
    Nathan Fillion – Drive
    Morena Baccarin – Stargate SG-1
    Adam Baldwin - Day Break, The Inside, Angel
    Jewel Staite - Wonderfalls
  • winnie
    #17
    "5,6 millióan azért csak megnézték, nem kevés,"

    ilyen alapon a leggyengébben nézett sorozatot néző 1-2 millió sem kevés. 5,6 nagyon kevés - pláne a többihez képest.

    " plusz hánymillióan lehetnek/ünk akiknek nem is adták és mégis nézték (volna)."

    ez semmit sem számít.

    "Mégis mit vártak? Azonnal kezdésnek százmillió nézőt, vagy mit?"

    nem. 8-10-12 milliót? vagy akármennyi nézőt, csak hogy ne 4. legyen a csatorna a 4-ből.

    " Hagyni kellett volna felfutni és akkor lett volna néző. Esélyt sem kapott."

    hogyne kapott volna esélyt. megkapta a kiemelt vasárnapi premier, majd még két adást, annak allenére, hogy már a premier után lehetett tudni, hogy 6 rész után legkésőbb cancel lesz.

    ha a te pénzed múlbna rajta, több esélyt te sem adnál, mert olyan nem léátezik, hogy "felfut" valami. ha visszanézel a sorozatok akárcsak pár éves történetére, 20-ból egy sorozat az, amelyiknek nő a premier után a nézettsége. a drive-é nem nőtt, így a felfutás alapból ki volt zárva.


    "Ilyen egykaptafára készült tizenkettőegytucat jellegűt raknak majd biztos a helyére, az kell népnek."

    pedig sokan szeretik a doktor house-t. de persze ízlés kérdése.
  • chase
    #16
    "ha valaki köcsög, akkor a néző, hogy nem nézte"

    5,6 millióan azért csak megnézték, nem kevés, plusz hánymillióan lehetnek/ünk akiknek nem is adták és mégis nézték (volna).
    Mégis mit vártak? Azonnal kezdésnek százmillió nézőt, vagy mit? Hagyni kellett volna felfutni és akkor lett volna néző. Esélyt sem kapott.
    Ilyen egykaptafára készült tizenkettőegytucat jellegűt raknak majd biztos a helyére, az kell népnek.
  • avman
    #15
    nekem a fox tévéről mindig az ugrik be, h fikázták a simpson familiban. meg asszem a cipőboltosék is egy másik sorozatban.
  • winnie
    #14
    "Erre jó ellenpéldám van: Firefly."

    a firefly helyére is nézettebb sorozat került, nem?
  • Lyan Kyj
    #13
    " Bár elég jó kritikákat kapott , a Fox frissen indult sorozata nem biztos , hogy.."

    3 sorral lejjebb:

    "A sorozatrajongókat nem biztos , hogy meglepi a döntés. Bár a Drive elég jó kritikákat kapott "

    LOOOL.

    Amúgy sajnálom a dolgot, nagyon tetszett a sori.
  • Jim Kirk
    #12
    "mér hogyne tisztelné. megpróbál egy alig nélzett sorozat helyére betenni egy olyat, amit sokkal többen fognak nézni."

    Erre jó ellenpéldám van: Firefly.
  • Sance231
    #11
    Nem a Sci-fi channel készítette, a FOX adta eredetileg. Sci-fi-n ha jól tom csak most kezdtél el adni, vagy Universal HD-n, nem tom pontosan.
  • Dracad
    #10
    Persze hogy kocsog a FOX, hiszen szar republikanus TV amugy a Firefly-t a Sci-fi channel keszitette es adta, mindegy ok is kocsog
  • winnie
    #9
    "Köcsög ez a FOX, nem tiszteli a nézőit,"

    mér hogyne tisztelné. megpróbál egy alig nélzett sorozat helyére betenni egy olyat, amit sokkal többen fognak nézni.

    ha valaki köcsög, akkor a néző, hogy nem nézte, bocs. a fox megpróbálta, istenem. nem sikerült. majd a következő. és, ha köcsögözés, akkor ott a többi csatorna is ugyanolyan, nem?
  • Sance231
    #8
    Azért nem kell összeesküvés-elméleteket gyártani sztem. A Firefly-nak nincs hatalmas rajongótábora, ez tévedés. Egy nagyon hűséges, már-már szinte fanatikus rajongói bázisa van, de ez nem jelent nagy tömeget. Pl. szerintem egy közepes sorozatocska, pár jó poénnal, néha erőltetett mondanivalóval és egy érdekes utópisztikus sci-fi környezettel. Ugyanez igaz a Serenity-re is. Azt azért csak nem gondolod, hogy azért nem robbantott kasszát, mert a FOX a filmnek is keresztbe tett.
  • Loverman
    #7
    omg...... te néha gondolkodsz is?
  • chase
    #6
    Az illegal cross-country race-ből hogy a francba lett illegális utcai verseny? A kettő teljesen más dolog. Legalább olyan valaki írna róla, aki tudja, hogy miről van szó.

    Úgylátszik ez szegény Fillion sorsa: elszerződik a legeslegjobb sorozatokba, az ostoba amerikai nép meg nem nézi. A Firefly mindent üt, hatalmas a rajongótábora mégis lelőtték. Jön a Drive, épp egy hajszállal gyengébb csak, ki tudja mekkora rajongótábora lehetett volna, ezt is lelőtték, még csak esélyt sem adtak neki.
    Köcsög ez a FOX, nem tiszteli a nézőit, de az is lehet, hogy csak maffiapénzeket mosnak így tisztára.
  • Sance231
    #5
    Hát, ha nem nézték nem nézték, mennie kell sajnos, ilyen a sorozatbiznisz, bár nem hiszem, hogy azért tűntek el a nézők, mert olyan marha jó lett volna. Azért én lecsekkolom sztem.
  • Tibmanus
    #4
    Azért kár.. egyetlen hibája az volt szerintem, hogy az eégsz olyan vicceskedő stílusú volt, csak vicc nem volt benne (max a fekete csajok, mert azok elég durván hülyék), szoval komolyan nem nagyon lehetett venni
  • winnie
    #3
    ezért érte el. jövő héten magasabb lesz. és nem az az automata, aki ennek ellenére még midnig nézi?:)
  • Zedas
    #2
    A 24 nem ezért érte el nézettségi mélypontját, hanem mert egy automata is megírhatná már a forgatókönyvet az előző részekből. Illetve szerintem már egy ideje az írja.
  • xido
    #1
    Nabazzzmeg...már elnézést:((...Nathan Fillon-t öröm volt rendszeresen látnom a Firefly óta és a többi szereplő is rendben volt...végre érdekelt megint valami új..erre kakukk...francba:((