90029
  • arty
    #86264
    ez a vonat szerintem már elment ... amdnek se pénze nincs fejlesztésre, se részesedése h fejlesztéseit átvigye a világon ... 3xx lenne az utolsó esély, de a fogyasztást tekintve ez kevés lesz feljönni :((
  • Blum
    #86263
    Nesztek, toljátok a BfW-t normális géppel, zenvidia volt olyan jófej, hogy összerakott nektek egy erre alkalmas vasat! ;)

    DIGITS DevBox - 15 ezer dolláros, Ubuntuval előtelepített fejlesztői gépet jelentett be az NVIDIA

    Gyanítom, hogy nem kicsit olcsóbban kilehetne hozni ha magának rakja össze az ember. :D
  • Borg
    #86262
    Akkor fog csak igazán elszállni majd az nvidia cuccok ára, ha az AMD nem képes végre valami gazdaságilag is értelmeset lépni. A béka segge alól nem lesz egyszerű visszakúszni nekik, ez meg lassan azt jelenti, hogy mint konkurenciával se nagyon számol velük az nvidia. Ez kinek lesz jó? Neked? Mert nekem nem... De nem kell ám elgondolkodni ezen, elég ha nyomod a szokásos hülyeségeket.
  • BooMiller
    #86261
    Még annyi hogy javasolhatnád a kedves zöldeknek hogy tervezzenek egy coprocessort 300 dollárért, ha az nincs a gépben akkor csak fele az FPS, vagy talán az egér meg a bill közé valamit 100 dollárért egy kütyüt ha az nincs 100ms inputlagot kapsz:DDD Esetleg egy zöld üvegű szemüveget anélkül fekete fehér a monitor:D Mondjuk ez lehetne 200 dollár:)
    Utoljára szerkesztette: BooMiller, 2015.03.20. 09:38:59
  • BooMiller
    #86260
    Te kis butuska nem kell leváltani semmit , nyugodtan vehetitek tovább:D Ja hogy nem vettél, mért nem?.....
    Van kimutatás hogy 35 vagy 46 darabot adtak el belőle:DDD
  • hezi
    #86259
    Gondoltam én is, hogy nem vett gsync-es monitort, ezért még inkább nem értem, mit erőlködik :)
  • Blum
    #86258
    Pont ezt akartam írni :D
  • arty
    #86257
    "Az nvidia 1.5 évnyi gazdasági sikeréből neked egy fillér bevételed se lett, mégis itt vered magad."

    :DDD

    (tény, h elég ződ a srác, de akkora fost, mint a gsync(es kijelzőt) még ő se vett, tudtommal)
  • Solt
    #86256
    Borg NV részvényes, már régóta mondom, de nem hisztek nekem... :)))

    Egyébként pedig biztos kurva jó üzlet volt... csak úgy hemzsegnek a G-sync monitorok a júzereknél... :)
  • broman191
    #86255
    Avagy 1.5 év után végre elkezdhet terjedni az ötlet kevésbé lenyúlás megvalósítása, immár szélesebb körben is... :)
  • hezi
    #86254
    Az nvidia 1.5 évnyi gazdasági sikeréből neked egy fillér bevételed se lett, mégis itt vered magad. Miután megvetted a hi-tec gsync monitorodat, ők rájönnek, hogy zsákutcába jutottak, a következő generációjuk már a másik megoldást támogatja, majd vehetsz új monitort is az új kártyád mellé. Ebből megint nem neked lesz bevételed.
  • alyr2
    #86253
    Lényeg hogy az nVidia abbol a boszme nagy hasznabol remek kartyakat keszit, amik nem azt "tudjak" ami a dobozukra van irva ugye..Vagy kiadnak ezer dolarert egy 12 gigas tuningolt 980 at lofasz memoriasavval..paersze a sok barom meg is veszi..:D aztan tapsol neki hogy hudejo
  • Borg
    #86252
    Nah, 1.5 év után végre van a piacon valami, ami leválthatja a gsyncet...
    Szal 1.5 év nvidiás gazdasági siker után az amd végre picra dobta a saját megoldását is, amiből... egy fillér bevételük se lesz, ellenben az nvidia is akkor támogatja amikor akarja :)

  • Solt
    #86251
    Elég fejlett a hardveres G-Sync... így már értem miért ilyen drága.
  • broman191
    #86250
    Kifelé kavar az oldalsó venti , minimális fordulatszámon...ha már a gyáriak csináltak neki helyet, tettem oda is. A táposabb videokarik terhelés közben tudnak örülni egy kis oldalsó légáramlatnak az arra alkalmas házaknál, kimutatható mértékben hűvösebbek. Idle >30°C @ ~1000 RPM, MSI Kombustor gyilkolással ~20 perc után 62 °C volt a csúcs, gyorstesztelve hasonló ideig különböző gépgyilkosabb játékokkal 55-60°C környékén volt a GPU, max. ~1400 RPM mellett, jellemzően alatta - amit nem észlelek hangosabbnak ezekkel a ventikkel, mint az alapjáratot (~20°C szobahőmérséklettel mindez). Itt-ott sírtak a HD7970/R9 280X reviewer arcok hogy mennyire melegszenek bizonyos példányok és milyen idióta venti profilokat alkalmaztak egyes kártyáknál...ezzel a modellel és revízióval ilyenekről szó sincs....pedig készültem a sz0póroller gurítására.
  • Blum
    #86249
    Hivatalosan is elérhetővé vált az AMD FreeSync

  • Solten
    #86248
    \o/
  • lo9in
    #86247
    pont ilyen volt a gtx 750Ti-m maga a kártya, méretre , hűtésre meg a doboz is :D
  • Blum
    #86246
    Oldalra ventit rakni? Nóóóórmális? :D

    Szép darab amúgy, nem hangos az a hűtés? Furák ezek a ventik
  • Solt
    #86245
  • broman191
    #86244
    Másfél év zöldellő kitérő után újra visszatértem a piros útra!




    Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.03.18. 23:27:48
  • BooMiller
    #86243
    Igazi geci a 3DFX:) de mivel azt felszívta az Nvidia:))
  • Blum
    #86242
    Meg a Matrox is!
  • hunbalee
    #86241
    1 dollár már pár ft híján alapból euro áron van és ugye rájön az áfa.
    Mindegy is. Aki pár hónapig birtokolni akarja a leggyorsabb vga címet úgyis megveszi. Akinek meg teljesítmény kell megvárja a 390X-et.
  • Solt
    #86240
    400K a Titan X bruttó ára... :D

    Megdőlni látszik az 1 USD = 1 Euro, helyette jön az 1USD = 1.3 Euro. Így, ha 600USD-n nyitnak majd a 390X-k, akkor is lesz vagy 250000.-Ft mire ideér... :((
  • lo9in
    #86239
    az intel is egy geci!
  • arty
    #86238
    intelt ne hagyd ki! ;)
  • lo9in
    #86237
    az amd és az nvidia is egy geci , nekem jó a hd7660d is akár fullhádére :D
  • Solt
    #86236
    Szénné aláz... Full HD esetén +20% a 980-hoz képest... ez igen! :)
  • arty
    #86235
    de ne a titan legyen mar arban az ellenfel... :)
  • Solt
    #86234
    Szarrá szedi mint a zállat, és csak fele annyiba fog kerülni...
  • hunbalee
    #86233
    Titan X review

    Érzésre szénné alázza majd a 390X de nagyon.
  • Solt
    #86232
    Már az 50%-s durva lenne... :) Legalább is 1080p esetén...
  • broman191
    #86231
    More Radeon R9 390X Specs Leak: Close to 70% Faster than R9 290X

    Mondom én, hogy a megjelenésének idejére lefut a diagramokról, olyan gyors lesz...
  • lo9in
    #86230
    ha ezt is elkúrják én kimegyek a főtérre és üvöltök egyet !
  • broman191
    #86229
    Ha a GTA 4 sorsára jutna, ahhoz kevés lenne a driver kúra, főleg az AMD-féle gyakorlat szerint...
  • lo9in
    #86228
    na majd a gta5-höz biztos adnak ki újat, főleg ha induláskor olyan selejt lesz mint a 4 :D
  • Solt
    #86227
    Amíg nincs rajta penész, addig jó az... :)
  • lo9in
    #86226
    csak azért kérdeztem mert már rég adtak ki drivert , amúgy elég zápszagú már az omega XD
  • Solt
    #86225
    Megromlott?