90029
  • Klemice
    #66959
    aztán locsolni el ne felejtsd :D
  • item
    #66958
    Na beállítottam a procit a "megfelelő" sebességre..

    Corei5 760@ 4Ghz

    Idle-ben meg ha normális használat van akkor 37-39 fok..
  • alcotb
    #66957
    ezzel a hűtővel van valakinek tapasztalata?
    (a helyi pc-s boltban mondták hogy van egy 8000Huf-ért)lehet olcsóbbat venni vagy megéri a drágát?jelenleg 80-90°C között ingadozik a karim 1,5 óra batman-ezés után

    http://upload.hardver-teszt.hu/imgs/news/2009/526/arctic-accelero-twin-turbo-pro-top.jpg
  • Blum
    #66956
    Btw,köszi szépen!
  • Blum
    #66955
    Akkor még ezen a héten beviszem. Mert végülis bőségesen elég nekem ez a táp,bajom nincs vele. Meg jó is lenne,ha így megoldanák,olcsóbban jönnék ki :)
  • IMYke2.0.0.0
    #66954
    Így van, kérésre csekkolják, olajozzák és kicserélik. Utóbbit ajánlatos választani.
    Olcsóbban jössz akkor így ki, ez tény.

  • Blum
    #66953
    De magának a tápnak semmi baja sincs,csak a benne lévő ventillátor zörög,ciripel. Ugyanúgy forog,ugyanúgy hűt,csak hülye hangot ad ki magából. Ezért gondoltam,hogy műszerolajjal csöpögtetek bele pár csepp olajat,hátha elhallgat addig,amíg nem lesz pénzem egy újra. (Merthogy jelenleg nincs annyi pénzem,hogy tudjak venni egy normálisat,gagyit meg nem akarok..)
    Szervizben mit tudnak vele csinálni amúgy? Raknak bele másik ventit?
  • IMYke2.0.0.0
    #66952
    Gyorsan szerezz egy átmeneti tápegységet, és vidd be szervizbe!
    Jobb esetben csak leáll és lefüstöl [védelem teszi a dolgát], rosszabb esetben visz mindent, ami az alaplapon van.
  • kifli
    #66951
    cseréld ki inkább...
  • Blum
    #66950
    OFF:

    Chieftec tápegységem ventije eléggé érdekes hangokat ad ki magából (csapágyas talán..). Garancia a múlt héten járt le (). Érdemes a venti csapágyához kis olajat csöpögtetnem,vagy inkább hagyjam a 'csába?
  • fery02
    #66949
    Gratulálok!
  • gabo91
    #66948
    Gratula! Jó egészséget a babának!
  • KranaZoli #66947


    This appears to be a 'stop the slider' optimization to increase performance without reducing image quality or the gaming experience.



    The AMD Catalyst Control Center new settings allow the user to adjust the optimization level, to suit their tastes or performance goals.



    link...
  • kifli
    #66946
    Ari ^^

    Remélem volt berugás, vagy lesz!!
  • Nightt
    #66945
    En EZT ajanlom.
  • MR ME
    #66944
    grat :)
  • TaRka0107
    #66943
    Gratulálok!
  • alcotb
    #66942
    óó...a legfontosabbat elfelejtettem.ati radeon hd 3870 :)
  • alcotb
    #66941
    hi!

    nagyon melegszik a karim.érdeklődnék hogy milyen hűtést lehet/érdemes venni rá "jó" áron?.
  • IMYke2.0.0.0
    #66940
    Én ráadásul csak egy 2 magos CPU felett dönthetek - nagyon le vagyok maradva, már ami a hardveres naprakészséget illeti.
    Izgatni, mondjuk, nem izgat, hisz az én pénztárcámra megy ki a játék, csak megjegyeztem :)
  • pxxl
    #66939
    én is ezen agyalok, hogy lecseréljem-e a 4870-et, és elbírkózna-e a 940BE egy 6850/70 vga-val, vagy kompletten cseréljek majd gépet
    ...nem mintha sok pénzem lenne rá, de ha bejön az amit tervezek, akkor lehet róla szó...
  • IMYke2.0.0.0
    #66938
    Én sem veszek még új VGA-t.
    Sajnos, a többi alkatrész már nem tudná tartani a tempót, nem tudná kiszolgálni rendesen, meg hát olyan játékkal játszom, aminek még a mostani gép is bőven elég [Fallout 3 GOTY, előtte összes Prince of Persia, egyhuzamban].
  • Sharks
    #66937
    Ha nyáron jön, akkor lehet, hogy inkább én is várok. Úgy sem tudok most dönteni...
  • Solten
    #66936
    Pletyik szerint nyaron jon, talan meg tudom varni.. Ha nem, 68**/69** lesz...
  • pxxl
    #66935
    aztán a 8-as, 9-es szériát :D grebberelődsz? :D
  • pxxl
    #66934
    ilyenkor még van időd jáccani, sokat alszik, majd később ha aktív lesz, akkor kell lemondani 1-2 dologról. de megéri :D
    én pl tegnap jáccottam vele, így dobáltam, meg stb, had szokja :D am élvezi nagyon, és úgy meghúztam a bal vállam, hogy alig bírom megemelni :S 12 kiló vazze. :D
  • Solten
    #66933
    Tavasz es nyar kozott valamikor muszaj lesz beujitanom egy konfigra, elvonasi tuneteim vannak. Laptop nem az igazi, foleg hogy alig hordozom.

    Talan megvarom a 7-es szeriat...
  • Solten
    #66932
  • Sharks
    #66931
    Nekem is a frizura tűnt fel egyből. Jóképű baby lett. Akkor te már nem várod a többi játék megjelenését...
  • pointer4
    #66930
    Gratula gratula!!!!
    Vigyázzatok meg ne fázzon, nekünk most dec közepe óta taknyis a csöppség, ennél rosszabb nincs is!
  • pxxl
    #66929
    jaja én is így voltam, de nem bántam meg, meg sokat segített anyának is.
  • Solten
    #66928
    "Én már nem biztos, hogy megérem a családalapítást"

    Ne beszelj mar hulyesegeket... :) Lass neki minnel elobb...
  • IMYke2.0.0.0
    #66927
    Én már nem biztos, hogy megérem a családalapítást, de ha igen, csakis apás szülés lesz. Édesanya biztos örülne, meg hát én is. Arról nem is beszélve, hogy ismerőseim között is voltak páran, és imádták.
  • Solten
    #66926
    Tartottam tole, de tok kiraly volt...
  • pxxl
    #66925
    bennt voltál te is? :) legjobb
  • Solten
    #66924
    Megszolalt a midwife (itt un, midwife-szuleszno van jelen a szulesnel, orvos csak vegszukseg eseten) szules kozben: latom mar a fejet, szoke (?).. (meg benn volt csak bekukkantott) Gondoltam magamban: wtf?? - na mindegy, legalabb nem afro...

    #66922:
  • IMYke2.0.0.0
    #66923
    Te is észrevetted, látom :)
  • IMYke2.0.0.0
    #66922
    Ahhoz képest, hogy 0,001 nm-es technológiával lett legyártva, már elég sok haja van!
    Édesanyának, csöppségnek továbbra is egészséget!
  • pxxl
    #66921
    czuki :) mennyi haja van :O :D
  • Solten
    #66920
    Solt, Blum, KranaZoli, pixxel, IMYke2.0.0.0, arty, Sharks: Koszonjuk a jokivansagokat. 3.83 kg, 53 cm. Az en hibam... 0.001 nm technologiaval keszult.

    3.14xxel: link1, link2.