90029
  • Solten
    #67159
    Az alairasod ad nekem erot.
  • Sharks
    #67158
    Szerintem nincs olyan kórház, ahol én szívesen töltenék bármennyi időt is. Akkor megyek max., ha visznek hordágyon.
  • pxxl
    #67157
    lesz még álmatlan éjszakád ne aggódj :D mi sem aludtunk éjjel (hányás hasmenés -> majdnem kórház) nagyjából 2 napja nem csucsukáltunk...
  • Solten
    #67156
    Latnad a korhazat, bemegyek, asszony + a baby el van paravanozva fuggonnyel, relative csond, sotetitok az ablakon, 100 fok, a szekrol engem meg ugy kell felkaparni... En ott aludnek a 24-bol 18 orat...

    Amugy kivancsi vagyok mit hoz a Llano-korszak, es hogy oldjak meg a driver-kerdest. Erdekes lesz.
  • Sharks
    #67155
    Na, látom... átírtad Nekem nem kellett leesnie. Tudom, hogy a Radeonok okosabbak, de az Nv-ket meg sok játék jobban kihasználja és stabilabb a teljesítménye szvsz (a driver készítők miatt), persze talán így több fejlődési potenciál van a pirosaknál, csak ez vagy megmutatkozik a gyakorlatban is vagy nem.

    Ui.: Nekem hagy ezt a rabló dumát, hogy fáradt voltál... majd mindjárt jön, hogy a baby miatt... persze jó dolog, ha új jövevény van, aki még nem kommunikál úgy... rá lehet kenni mindent.
  • Solten
    #67154
    Banner -> linkek / programok -> furmark / gpu caps viewer.
  • Solten
    #67153
    Leesett, bar igaz, tul keso volt tegnap este, egy hosszu nap utan... Na, orulok hogy vegre leesett neked is.
  • Sharks
    #67152
    Na, azért itt egy jó pont, de ezzel kapcsolatban is jelezném, hogy több, mint 1,5 hónapja adták ki a kártyát és ez még mindig csak egy béta (hó végén).
  • alcotb
    #67151
    tudtok mondani olyan tesztprogit ami isszonyat leterheli a videokarit?(a 3dmark-on kívül)valami egyszerű progira gondolok
  • pxxl
    #67150
    restricted area
  • strebacom
    #67149
    Csak kérdezném, hogy áll az AREA51???
  • IMYke2.0.0.0
    #67148
    S még finoman is fogalmaztál - én pár fákkot is belőttem volna fehérrel a cikkbe :)
  • Sharks
    #67147
    Ja bocs, már elaludtam előtte, kezdjük előröl, hogy ma jól aludhassak. Azt a pár szót jól kiragadtad a környezetből... próbáld meg az egészet egyben értelmezni és akkor felfedezheted benne a szarkazmust. (Mindegy, látom, hogy itt nem szabad ilyet, mert nem esik le). A lényeg akkor egyszerűbben: te írtad, hogy mammut cégek, profit a lényeg. Ha viszont így nézzük, akkor tök mindegy, hogy mit tesznek ennek jegyében, mert ez mindent megmagyaráz. Így viszont egyik sem különb a másiknál szvsz. Ennyit akartam kihozni belőle.
  • Abu85
    #67146
    Már bocs, de nekem ez miért jó? Link
  • arty
    #67145
    gpuz fusson, nézd meg a hőmérsékletek hogyan alakulnak, amikor felpörög
  • arty
    #67144
    hangkártyát akkor vegyél max, ha az analog kimenete kell
  • o0Gomboc0o
    #67143
    Jah és miért csinálja ezt ? Ötlet ? Próbáltam már egy csomó driverrel.
  • o0Gomboc0o
    #67142
    Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy van nekem egy HD HIS HD 3850 és ha játszom egy pár perc után ( ez változik 5-40 perc közt ) a képernyő elsötétül a cooler felpörög. Egy fél perc után megy tovább. És ezt megint kezdi az előbb említett 5-40 perc után.

    Konfig:
    Intel Core 2 Duo (tipus nem ugrik be)
    Asus P5B-SE
    Memória az 800 MHZ 1*2 GB
  • kifli
    #67141
    Egyén, és hangrendszer függő :)
    Mivel hallgatnád?
  • [HUN]FaTaL
    #67140
    Asus Xonar és szerintem PCIe-t vegyél.
  • MR ME
    #67139
    asus xonar jóféle
  • Solten
    #67138
    Mittudomen' en meg leragadtam az Audigy-nel... Nekem boven megfelel egy alaplapi, a digitalis kimenettel mehet az erositore es banzaj.

    ASUS Xonar?
  • kifli
    #67137
    nvidiánál is volt játékfuttatási gond, pl gta4 a megjelenés után, sok nvidiásnak nem indult, vagy a physix-es mirrors edge-be ha belőtték a physx-et akkor kifagytak.

    Ha a 2 éves vga-d meg beszarik, akkorazt nemfogod gariztatni! (legtöbb gyártó csak 2 évet ad)
  • Solten
    #67136
    Nem semmi... :) Kis mintha hogy kell kineznie a belsonek, hogy kell elrendezni a kabeleket.
  • item
    #67135
    Érdemes megnézni ezt a fórumot. Na itt vannak konfigok,és szép képek rendszerekről. Még ötletet is lehet meríteni,egy két megoldásból!
    Xtreme Systems Ház galéria... (68.oldal bónusz )
  • Solten
    #67134
    Az a "gond" a 69**-ekkel hogy 32nm-re lettek tervezve. A TSMC meg ugye szepen torolte, borult az egesz koncepcio. Nekem jobban izgatja a fantaziamat egy non-ref 6950, akar 1GB memoriaval (olcso lesz). Full HD-hoz boven jo.

    #67133: TDU anno nalam is tokeletes volt, ergo ennel a jateknal: user error.
  • [HUN]FaTaL
    #67133
    TDUval semmi gond radeonon, a másik kettőt passzolom.
  • item
    #67132
    " (A "Király" is azt vett) "

    Elnézegettem az oldalát és hát,érdemes megnézni a gépét,hogy rakta össze... LOL, na inkább hagyjuk, kábelek minden fele,szanaszét. Összehányva az egész.



  • Solten
    #67131
  • czky
    #67130
    Ja és köszi az átírást!
  • czky
    #67129
  • czky
    #67128
    Igen Ő lenne az. :D
  • Klemice
    #67127
    tudom, hogy off, de hangkártyát milyet éri meg venni?
  • Solten
    #67126




    Mizujs veled, "100 eve" nem jartal erre...
  • czky
    #67125
    Én erre nem cserélnék 4890-et.

    Amúgy én is most váltam meg a 4890 Toxic-tól...

    Tényleg Solten lecserélnéd a az ATi logómnál a vidikarit?
  • Solten
    #67124
    Nem tagadom hogy a piros szimpatikusabb, de a szemellenzot kikerem magamnak, rosszul latod, ne hasonlits magadhoz pliz... Tolem nem hiszem hogy lattal pl. olyan nevetseges, naiv kommentet hogy "csak a vevoinek akar jot"... :DDD

    De bizonyitekul: igen, teny, hogy a GTX580 nagyobb teljesitmenyu mint a 6970, es ennek dacara a huteset is jobban megoldottak a mernokok, csendesebb - a venti alacsonyabb fordulatszamu, ennek dacara huvosebb is (par fokkal) mint a 6970. Nah, ettol remelem helyreall a lelki beked es jobban alszol... :D
  • Sharks
    #67123
    Ugyanannyira a kedvenceim, mint neked... azért piros szemellenzőt sem sokkal jobb hordani, mint zöldet, ahogy elnézem.
  • Solten
    #67122
    Detto.
  • arty
    #67121
    de az csak a játékosok felének jo! a 6970esek kártyája nem lesz attol lassabb, mert a 6950eseseké gyorsul

    nv esetén viszont sajnos ez már nem igaz :(
  • Solten
    #67120
    Mert egyaltalan nem a vevoinek akar jot. Hanem a rosszat a konkurencianak... Ennek ekes bizonyiteka a physix nevezetu zart baromsaga. Ami messze nem az optimalizaltsagarol hires. Rengeteget artott a pc-s jatekiparnak a kedvenc zold vallalatod.