90029
  • Solten
    #67239
    Jaja, nagyon ugyi voltal... Ez egy eleg troger huzas, lattak gondolom hogy milyen szepen bevalt az Nvidianal es vette szepen a sok birka a ketszer atnevezett kartyat (raadasul a ker. forgalomban levo, dobozosokat). Szerencsere csak az OEM piacra vonatkozik, ott meg az emlitett reteg tobbnyire a vasarloero, azt se tudjak mi az 5***, 6***, nekik tokmindegy.
    Megint a TSMC 32 nm-es torlese all a hatterben, az 57** eleve 40 nm-en keszul, nem erne meg ujabbat kifejleszteni, kisebbet meg nem tudnak, amugy is eleve jol sikerultek, ezek a kozepkat. kartyak.
    Mar latom, a 6750/6770 lesz a teszkos konfigok sztarja... :DD
  • Sharks
    #67238
    Vicces, hogy múltkor pont az Nv átnevezéséhez hasonlítottam, amit az AMD művel mostanság... úgy látszik, nem álltam távol az igazságtól akkor sem.
  • Blum
    #67237
    Nem.
  • alcotb
    #67236
    rányomok az utotuning-ra elkezd tesztelni és pár másodperc után se kép, se hang.képernyő elsötétül és a gép nem reagál a ctrl-alt-delet-re sem.valami tipp hogy miért van ez?
  • byzhouse
    #67235
    én nem merek rákattintani az automatikus tuningolás gombra :D
  • alcotb
    #67234
    ha használom az automatikus tuningolást akkor elveszhet a garancia?
  • goso
    #67233
    és hogyan lehet ezt visszaállítani? mert átállította a csúszkát hogy a minimum 950 a max 960
  • goso
    #67232
    hát ja én is kicsit meglepődtem hogy 860 ról felvitte 950 ig a gpu-t (960 a max) a memoriát meg 10 mhz kevesebbre mint a max
  • benőmenő
    #67231
    Mint amikor te húzod feljebb a csúszkát. Mivel ha elég ideig hagyod menni berakja a lehető legnagyobbra és kész. Le kell szedni egy furmarkot meg egy 3d markot, illetve azt a pár játékot megnézi minden emelés után, és ha nem látsz furcsaságokat és fagyást/kék halált akkor bírja a cucc.
    Tapasztalat, mert nekem is ezt művelte az auto tune, aztán kiderült, hogy kb 1 mhz vram tuningnál is zöld négyzetek jelentek meg a dmc4-nek már a főcímképén is.
  • goso
    #67230
    a ccc-ben lévő automatikus tuningolás mennyire biztonságos?
  • balint1111
    #67229
    Bemész CCC-be.(remélem tudod hogy kell:D)
    Teljesítmény/AMD overdrive lakatra katt és oké. Utána kézi ventilátorvezérlés engedélyezése és ott beállítod 20 %-ra. De nézd meg hogy neked mennyire melegszik.
  • Blum
    #67228
    Ma megint szórakoztam az öreglány tuningolásával. Ma eljutottam 770/1010-es órajelekig és még itt is betonstabil,20percig izzasztottam szőrös fánkkal. Igaz,itt már a GPU hőmérséklete majd' 90fok volt.
    BF:BC 2-vel teszteltem játékok közül,ott olyan 5-10FPS emelkedést hozott.
    Biztonság kedvéért visszaraktam alap órajelekre (690/828).
  • totyak
    #67227
    Kérlek mondd el hogy kell levenni a fordulatszámot, nem értek hozzá. Köszi.

    blackcalibra: Igen, drágábban lehetne venni, de nem véletlenül választottam ezt a kártyát. Szűk volt a keret :D
  • balint1111
    #67226
    Nekem is ilyenem van de én se vettem észre ilyesmit. Vedd le a ventilátor fordulatszámot. Elég 20%-on pörgetni akkor is max terhelésen(furmark) 67 fok.
  • blackcalibra
    #67225
    Ja, volt itt valaki akinek hasonló gondja volt vele, Ő egy másik gyártó 5770-esére cseréltette ráfizetéssel.

    Nekem is ilyen van, de én nem vettem ezt észre.
  • totyak
    #67224
    Gyerekek, vettem egy VTX 5770-est és tökéletesen elégedett vagyok vele, attól eltekintve, hogy cincog. Nem csak terhelés alatt, hanem alapjáraton is. De nem is mindig, csak amikor eszébe jut. Biztos volt már erről szó, nem olvastam vissza. Ha esetleg van rá megoldás, akkor légyszi írjatok. Mondjuk egy idő után megszokható :D

    Köszi
  • [HUN]FaTaL
    #67223
    Az köznév és kisbetűvel irandó.. :D
  • kifli
    #67222
    kérdezd meg pixxel vállalja-e, ő grafikus tudtommal
  • item
    #67221
    Ja
  • IMYke2.0.0.0
    #67220
    De lesz. Csak energiám, kedvem nincs mostanság HEX-elni.
    Valamikor felerőltetem az 56 MB-os alap magyarítást, és majd letesztelheted, mennyire működik az újabb verziójú, ingyenessé vált játékkal (v1.2) és ha hiányoznak szövegek, akkor mik azok.
  • strebacom
    #67219
    Ebböl már nem lesz semmi:#67149

  • IMYke2.0.0.0
    #67218
    Mondjuk így? :))))



    Uploaded with ImageShack.us
  • item
    #67217
    "Fotosoppbaaa" elkened, életlenítés funkció..
  • TaRka0107
    #67216
    Értem, Kösz a válaszokat!
  • pxxl
    #67215
    találtam, nem én csináltam :)
  • mflex #67214
    Meddig húzzák még, én már lecseréltem volna, ha a piacon lenne.
  • item
    #67213
  • IMYke2.0.0.0
    #67212
    Ha tudsz változtatni rajta, akkor má' ne ilyen szemkibax™ó négyzethálós legyen a háttere, kérlek :)
  • mjanika
    #67211
    Nem tudod mi az APU?
    Tudod az egyik szülő neve, aki nem az ANYU...
  • Blum
    #67210
    Olyan 20%-kal gyorsabb.
    Amúgy másik lehetőség a VTX3D féle 6850 43.261Ft-ért.
  • mikiking
    #67209
    És ez mennyivel jobb ??
  • Blum
    #67208
    HD5770

    MSI R5770-PMD1G 1GB GDDR5 PCIE 35.183Ft
  • mikiking
    #67207
    Helo.Elvitettem a gépet egy profihoz. A grafikus meghalt... Milyen grafikust ajánlotok,ami nem túl drága,de jobb mint ami az aláirásomban van. Természetesen akkor már 4 magos proci is rendelődik hozzá
  • lo9in
    #67206
    közben logoltattam gpu-zvel és 52 fok volt a max. , 98-100% gpu loaddal
    fesz maradt gyári 1,1V-on ,de amúgy se lett volna lehetőségem emelni ez a max.
  • lo9in
    #67205
    megnéztem mennyi a vége az 5670nek , 1ghz gpu sebességen pár perc után kifagyott unigine heaven , de 980on már nem csak az de a 3dmark is lement gond nélkül , video ram maradt a gyári 1ghz-n (bele néztem a házba és leolvastam a sorozatszámot meg azt is megtudtam hogy samsung van rajta hála istennek , nem hynix , 1ghz-re hitelesítve )
    egy 3dmark eredmény:

    [IMG][/IMG]
  • [HUN]FaTaL
    #67204
    Javagy úgy. Soha nem követem a generációk belső nevét a hardvereknél, főleg AMD vonalon nem, de kösz a felvilágosítást. :D
  • Solten
    #67203
    Na ne mar... :) link & #67193.

    APU a Sandy Bridge, az AMD Llano, a Brazos platform egysegei, es ilyen lesz az Nvidia Denver-je.
  • [HUN]FaTaL
    #67202
    APU? Mi a rák az az apu? Mert gondolom nem a segédhajtóműre gondolsz :D
  • berlinboy6329
    #67201
    Fizikát számolni mindig jól jöhet pl. Meg ilyen dinamikai cuccokat.

    Dinamikáról jut eszembe....

    Hol tart már a fejlődés?

    Még mindig idióta gravitáció van,hogy széttörök egy követ a darabjai meg csúsznak a földön,mintha jégből lenne 5 métert,nem pattognak,a víz loccsanás,vízesés még mindig egy "mozgó gif",a füst is,és szerintem überhülyén néz ki,mikor a füstkép és a polytalaj találkoznak,mert nagoyn éles csík keletkezik ott...Mikor lesz már igazi füstünk meg vizünk meg pattogó,nem jégencsúszkáló szikláink?
  • arty
    #67200
    2 GPU se tul hatékony, nade 3? mely harmadiknak ráadásul igen korlátolt a teljesítménye a 6990hez képest... szerintem erre nem lehet driver jól felkészíteni :D