90029
  • arty
    #67399
    "Új, jobb, okosabb, kevesebb szívással, és más."

    Ez persze baromira nem igaz, mondjuk azt, hogy összességében nem rosszabb, mint az xp, de szebb és helyenként valóban ötletes.
  • kifli
    #67398
    ha kikapcsolod az aerot, akkor lassabb lesz az ablakok kezelése (alsóközép kategóriás géptől felfele :))
  • [HUN]FaTaL
    #67397
    Itt is van ám start menü csak nem nyílik oldalra, bár gondolom már észrevetted. :D

    Ha nem használsz keresőt akkor is sokkal normálisabban néz ki a mostani szerintem.

    #67394: Jobb klikk -> Rendezés név szerint funkció azért volt benne :D
  • pointer4
    #67396
    Hehh, magyar windows, de béna :D
  • pointer4
    #67395
    Ezt a csoportosítást én is elkezdtem régen, de a 8. rendszer reinstall után, műár nem volt lelki erőm rendszerezni :D
  • pxxl
    #67394
    jah azt tök utálom xp-ben, hogy fél órát keresem a start menüben h hol van az a bizonyos program, és utána veszem észre, hogy jah, még nincs is abc-be rendezve ott van a sor végén win7-nél meg 1-2 karakterbeírás és meg is van ^^
  • IMYke2.0.0.0
    #67393
    Közhely: nem vagyunk egyformák.
    Én félhomályban vagyok otthon, a gép előtt - nem szeretem felesleges baxkurálni a billentyűzetet, jobb, ha klikk-klikk = indul.
  • [HUN]FaTaL
    #67392
    Mégis minek? XP alatt mondjuk nem használtam a start menüt, meg korábban sem mert egy rakás szar volt az egész.

    Ott a kereső beírok két karaktert és enter.
  • IMYke2.0.0.0
    #67391
    Majdnem fizikai fájdalmat okoz ezt látni...
    Nem igaz, hogy nem tudsz rendszert lopni a dologba :)
    Grafika, Videó, Játék, Internet, Rendszer, Egyéb mappák, és beledobálod a kategóriákba a programokat - máris egyszerűbb, szebb.
  • pxxl
    #67390
    nem is értem mi a bajod vele

  • pxxl
    #67389
    azért megnézzük majd, h mit tud :)
  • [HUN]FaTaL
    #67388
    Még mindig nem tudom felfogni hogy mi az isten csicsás a win7en? Kikapcsolod az ablakok átlátszóságát ha nem tetszik és nincs semmi csicsa benne. Sokkal kényelmesebb és használhatóbb mint az elavult idióta start menü az oldalra nyíló hülyeséggel. A kereső a startmenüben szuper, a biztonságról és egyéb dolgokról nem is beszélve. Használd csak az elavult XP-t, ami még mindig cpuból rajzolja az ablakokat :D
  • kifli
    #67387
    Nemtudom miért, de szerintem win8 lehet kimarad az életemből :D
    Hacsak nemtud valami olyat, ami kurvajó :)
  • masterthief
    #67386
    XD Még jó hogy nem a DOS-t írtad. XD Előbb-utóbb úgy is fel kell majd raknom, tisztában vagyok vele. Csak hát a menüje, kezelőfelülete zavar. Lehet hogy konzervatív vagyok, de azt kedvelem amit régóta megszoktam, ismerem. Kinézetével semmi bajom. Az én XP-m is pl Vista skin-el van felrakva, de nincs átalakítva az egész menüje, mint a 7-nek. Lényeg a lényeg, hogy nincs akkor a notimhoz Cata. (Csak hogy ne menjen át off-ba a komment.)
  • pxxl
    #67385
    jah ez akkora gyerekes duma, hogy "jajj tök csicsa, meg micsa, nem kell..." mint valami herélt hímbarbi társaság -.- fényévekkel jobb a win7 az xp-nél. jövő év elején meg jön (jöhet de úgysem fog :D) a win8...
  • IMYke2.0.0.0
    #67384
    Csicsa nem érint - WindowBlinds-t használok, saját háttérképpel.
  • kifli
    #67383
    az hogy mi holvan igazából tökmindegy, mert keresőbe elkezded begépelni mit keresel, és kilistázza :)

    csicsa meg kikapcsolható, van benne classic téma is.
  • Sponnyabob
    #67382
    Hello!
    A 11.1-es catalyst hotfix-ét az 5000-es széria tagjaihoz is érdemes felrakni vagy az csak a 6000-es szériáhot van?
  • pointer4
    #67381
    Majd előbb utóbb kinövöd. Minden szempontból csak jobb mint az XP.
    Ha így állsz hozzá, hogy hogy lehet olyan mint az XP akkor bele se kezdj.
    Új, jobb, okosabb, kevesebb szívással, és más.
    Ha ezt elfogadtad, akkor isten hozott a 21. században :D
    Jó hogy nem a win95 kinézete teszik :D
  • IMYke2.0.0.0
    #67380
    Én kényszerből tettem fel a Win7-et, úgy másfél hónapja.
    Rühellem még mindig, mert tényleg minden máshol van - de megszokható.
  • masterthief
    #67379
    Az a baj hogy utálom a Windows 7-et. Nekem az XP jobban bejön, kezelhetöbb stb. A Win7 tiszta csicsa, tele van mindenféle szeméttel amire nekem momentán semmi szükségem nincs. Szomszéd kissrácnak van Win7 a notiján, és néha mikor áthív mert segítségre van szüksége, előre fogom a fejem. :D Az a sok katyvasz, átalakított menü stb. Brrrr. Nem szeretem. Ha esetleg át lehetne szabni a menüt, kezelőfelületet, hogy olyan legyen mint az XP, akkor felraknám"esetleg"
  • KranaZoli #67378
    Csak ismétlés. :)

    Letölthető a Catalyst 11.1 WHQL és a 11.1a hotfix
  • kifli
    #67377
    Ja csak vista és win7 driver van, ebben az esetben, tegyél fel inkább win7-et, mert nincs hozzá újabb. Vagy van valami progi, amivel a dektop drivert lehet notira felbaszni, de abban nem tudok segíteni, mert nincs notim.
  • fekete0012
    #67376
    ezek szerint nincs semmi baj a karival. A 10.12 viszaraktam azon ujra 100 a gpu a memoria pedig 300 most viszaraktam a 11.1 és ot meg ujra mindketö érték 300
  • masterthief
    #67375
    Itt néztem én is. Át kellett fáradnom az asus honlapjára.Akkor is csak ezt találom
    84 files found

    EMI and Safety (5)

    BIOS (2) [BIOS History]

    ATK (5)

    AUDIO (2)
    VGA (1)






    Version V8.610.0.0

    Description ATI Graphics Driver
    ATI Graphics Driver for WIN XP
    File Size 153.97 (MBytes) 2009/10/27 update
    Download from Global (DLM) Global China P2P




    LAN (2)

    Card Reader (1)

    TouchPad (1)

    USB (1)

    Utilities (19)

    Wireless (2)

    Camera (3)

    Others (1)

    Manual (39)
  • kifli
    #67374
    banner bal fölső gomb: catalyst driverek
  • Armagedown
    #67373
    Nekem Need For Speed Pro Streetnél csinált régebben ilyet
  • Sir Quno Jedi
    #67372
    Nem tom, feltettem a Turning Point-ot és kb. lépésenként 3x fagy VPU recovery-vel. Mindezt akár 50 fok GPU hőmérséklet alatt is, frissen indult géppel. Kezdem unni az AMD-t, meg a fosabbnál-fosabb drivereit...

    Még pár ilyen "élmény" és végleg leteszek a radeonok birtoklásáról pár évre.
  • KranaZoli #67371
    "Az MLAA a 11.2-ben vagy a 11.3-ban lesz benne véglegesen. A tesszelláció optimalizáció valószínűleg már a 11.2-be belekerül, azzal kevesebb a probléma, mert elég csak megnézni, hogy aktiválódik-e. Az MLAA-nál a működést is vizsgálni kell, ami nagyon sok meló az összes kártyára nézve. Itt még az sem biztos, hogy a kisebb teljesítményű termékek megkapják ugyanazt az algoritmust. A HD 5670 például már eléggé köhög, mert kevés a számítási teljesítménye. Kiszámolja az effektet, csak nagyon lassan."

    Abu: PH
  • MR ME
    #67370
    annó amikor nekem ilyet csinált azt kellett csinálnom h letakarítani teljesen a ccc-t és újra feltenni tiszta telepítéssel, nézd meg hátha neked is segít
  • arty
    #67369
    olvass vissza párat

    igen, drivertől
  • masterthief
    #67368
    Néztem a notimhoz Catát, de csak nagyon régi van 2009-es. Újat holtalálok? Hiába nézelődök az Asus oldalán. Notebook-om ASUS K50 AB Videokártya Mobility Radeom HD 4570-es.
  • fekete0012
    #67367
    hali feltettem az uj 11.1 drivert és nekem a 6870 nél növekedett az alaphejzeti gpu frekvencia 100-rol 300 ra memoria orajel az maradt 300 ez a drivertöl van vagy valami mástol lehet
  • Solten
    #67366
  • KranaZoli #67365
    Köszi a cikkért.
  • KranaZoli #67364
    Azért nem teljesen jogos. HD5xxx szériára szerintem hivatalosan még nem jelentették be az újításokat. Bár úgy tudom, hogy ezt konkrétan csak az MLAA-ra értették.

    Annak még nem olvastam utána, hogy mi a helyzet az új Cata AI-val; ill. AMD Opt. Tessellation opciókkal.

    A verzió szám meg azért nem akkora probléma, csak vhol bosszantó, hogy visszatérő. Így hó végén már azt se nagyon mondhatják, hogy elkapkodták. :)
  • Solten
    #67363
    Ez lenne? Megújult külsőt kapott az új Catalyst
  • Gibor
    #67362
    Üdvözléétem :)

    Most vagyok végre ott hogy az 1024 ről áttérek a fúédzsdí világába :)
    Szombaton tervezem a vásárlást, gondoltam belinkelem nektek a kiszemelt példányt, és kiváncsi lennék a véleményetekre :)

    Tehát ez lenne a célpont :)
    Nem itt vásárlom csak itt találtam hirtelen jó leírást :D
  • pointer4
    #67361
    Privi!
  • lo9in
    #67360
    jogos volt a múltkori driveres felháborodásom ahogy elnézem