90029
  • [HUN]FaTaL
    #67799
    SDK neked nem kell, ha nem vagy fejlesztő (Software Development Kit). Hotfixet tedd fel ha HD5xx-ed van (MLAA stb.)
  • Gibor
    #67798
    Viszont most a gépemen is meglepődtem eléggé. Szinte minden játék ugyanúgy fut FullHD-ben mint 5napja 1024-be. Legnagyobb meglepetés a Dead Rising 2, nemtudom mennyi fps em lehet de nagyon szép folyamatos a játék, és mellette grafikailag is nagyon bejön.
  • KranaZoli #67797
    11.1a hotfix-ből létezik 2 dátummal. (Jan13; Jan26) Annyiban térnek el, hogy engedélyezve van 5xxx-re az MLAA; új Cata AI; AMD Optimized Tessellation funkciók. Ha szeretsz kísérletezgetni, akkor felteheted. Én hetekig használtam gond nélkül. (a január 26-i hotfix frissebb, mint az official driver)

    Az SDK, ha az APP-s (OpenCL-es csomagot) töltöd le felkúszik Magától. Nem kell csinálni vele semmit. Friss ATI Stream SDK, ezentúl új névvel

    Ha minden OK a hivatalos 11.1-es driverrel, akkor hagyd úgy.

    Cata 11.2-ben már hivatalosan benne lesz a hotfix-ben lévő MLAA támogatás is.
  • Madmano
    #67796
    Bocs.ATI Stream SDK-ról van szó.
  • Madmano
    #67795
    Szasztok.Fölraktam a 11.1-es Catalyst-ot.Ehhez kapcsolódóan két kérdésem lenne:a neten írkálnak valami 11.1-es hotfix-ről.Érdemes,kell azt még a WHQL-es driverre fölrakni?A másik:a driverben van ez az ATI Catalyst SDK valami.Van egy mezei felhasználónál ennek valami haszna?
  • pxxl
    #67794
    nézd meg... :D
  • kifli
    #67793
    én már írtam, hogy megtörténhet, hogy pihen lent a garázsban egy :D
    Bár lehet 775-ös, egy celeron 2,6 van benne emlékeim szerint.
  • Kongy
    #67792
    Én egy HIS HD 5770-nel rendelkezem, és sztem bitang jó. Már egy éve használom, halk a hűtése alapjáraton teljesen, gamek alatt néha bepörög, de a hangok elnyomják. Eddig semmi gondom nem volt a hűtésével (koppkoppkopp) Menő Arthur-os design van rajta a karin. :)

  • MR ME
    #67791
    igen
  • JaSoN HuNTeR #67790
    egy X4es proci kihajtja a 4850es kártyát?
  • item
    #67789
  • tomi04
    #67788
    Hát srácok ismeritek a mondást:
    "A világ IQ szintje állandó csak egyre többen vagyunk rá"
  • Blum
    #67787
    Háhh..
    nem hallottam még,de kurvaigaz :D
  • Solt
    #67786
    Valami ilyesmi... :)
  • MR ME
    #67785
    hogy is van az a mondás?
    a világgal az a baj, hogy az okosak tele vannak kételyekkel, a hülyék meg magabiztosak.
  • MR ME
    #67784
    "HIS-em ha látom hogy ez a gyártó sokáig húzza. "

  • Blum
    #67783
    Nem ismerik a HIS-t a kis pöcsök.
    Pedig bizony bitang jó cuccai voltak mindig is.
  • [HUN]FaTaL
    #67782
    Én már rég nem olvasom, csak felbaszná az agyam a sok sárgaházbó' szabadult :D
  • Solt
    #67781
    Kötelezővé tenném a fényképes ( igazoltan hiteles ), valódi neves regisztrációt minden fórumra. A kretének, flémkeltők, ostobák 90%-a eltűnne...
  • Solt
    #67780
    Én nem tudom, de némelyik elképesztően sötét... nem az a baj, ha valaki valamit nem tud, hanem az, amilyen magabiztosan hülyék... és ehhez még teret is kapnak...
  • Solten
    #67779
    "Én marha, meg el is olvasom... XD"

    Na igen, iponos kommenteket... oreg hiba... :D
  • IMYke2.0.0.0
    #67778
    Ezeket a Lipótmezőről szalajtották vajon?
  • Solt
    #67777
    Kommentek alatta ipon-n:

    "Ipadnak - 2011-01-30 14:27:553

    Rettenetes. Még ha 2x lenne a ventilátor azt mondanám ok. de ez így kevés.
    2
    Joachim21 - 2011-01-30 14:04:112

    HIS-em ha látom hogy ez a gyártó sokáig húzza.
    1
    Jhonny06 - 2011-01-30 13:44:531

    Ez az ájszikjú már kinézetre is botrányosan szar, írták is valahol, hogy nagyon gagyi műanyag az egész borítás."

    Én marha, meg el is olvasom... XD
  • Solten
    #67776
  • tomi04
    #67775
    mert van 2 gb ddr2-m és most nincs pénz ddr3-ra de később azért szeretnék beruházni ddr3-ra és így 30000 ft van procira és alaplapra.
  • Solten
    #67774
  • MR ME
    #67773
    minek neked ddr2+ddr3? hibrid lapot sose vennék
  • tomi04
    #67772
    Lehet hogy bele kellene azt ölnöm egy jobb alaplapba mert jelenleg ezt javasolták nekem és ez nekem be is jön mert ddr2+ddr3-at is kezel esetleg 12000-ből találok olyan lapot ami szintén kezeli a ddr2+ddr3-at???
    esetleg tudnátok valamit ajánlani???
  • tomi04
    #67771
    Nagyon köszi a választ (mindenkinek)
    akkor maradok az x3 450-nél az olcsóbb :D
  • Solten
    #67770
    "vagy nincs akkora különbség az x3 450 és a 445 között??"

    nincs
  • Solten
    #67769
  • Solten
    #67768
    Egeszseges embernek felall a f@rka. Na meselj, nalad jelentkezik valami koros/egyeb tunet?
  • [HUN]FaTaL
    #67767
    Nem olt(at)om magam influenza ellen mert felesleges, nem voltam beteg idén sem.
  • Sir Quno Jedi
    #67766
    Óvassá már egy szakkönyvet, hogy mi történik, ha megtelnek a barlangos testek vérrel és emelkedik a cerka... (úristen)
  • Solten
    #67765
    Jah, szoval neked nem emelkedik az RR ha meglatsz egy leanyzot? Valami hullo vagy vagy mi?
  • Solten
    #67764
    "Vitamin-t nem lehet túl adagolni"

    Huhh, emberek, latom atmentunk velvet.hu-ba...

    Tul lehet adagolni. Ketfele vitaminok leteznek: zsirban es vizben oldodok. Na most utobbiktol konnyeben meg tud szabadulni a szervezet (pl C vitamin), ahogy Fatal mondta, pl a vizelettel tavozik, stb. Tuladagolaskor betegseg-szeru tunetek sora jelenik meg, szoval ovatosan a mesterseges cuccokkal. Eleg vitamin van az etelekben, zoldsegekben, gyumolcsokben, ne hasznaljatok mesterseges sz@rokat.

    #67754: hopp, ezt nem olvasam, well done...
  • Blum
    #67763
    Barátnőm mellett álltam,aki állig be volt öltözve téli ruhába. Ettől meg azért ért már nagyobb input is,akkor meg nem volt semmi baj.
  • Sir Quno Jedi
    #67762
    Attól pont hogy leesne a vérnyomása, de vészesen...
  • Solten
    #67761
    "Csak azt nem tudja egyik orvos sem megmagyarázni,hogy hogy lett nekem egyik pillanatról a másikra 190-es vérnyomásom"

    Meglattal egy dogos kislanyt.
  • Solten
    #67760
    "fingjuk sincs,hogy mitől lehetett"

    Meglattal egy dogos kislanyt.