90029
  • pointer4
    #68039
    Vagy ez a TestDrive Unlimited 2 :D Bár azt nem próbáltam 1920-ban.
  • grebber
    #68038
    Akkor nincs meg neked a Crysis és a Metro 2033
  • w77d
    #68037
    nna erre kíváncsi leszek :D

    idővel majd én is elkezdem ezt a 6970-est tuningolni, de egyenlőre nem találtam gamet, ami 1920x1200-ban max élsimítással max grafon 50 fps alá esne :D
  • KranaZoli #68036
  • goso
    #68035
    nekem pl vaporx es 5770 van, szerintem nem kell ennél jobb vagy durvább hűtés rá, mert 90% os használtságnál 50% ra teszi a hűtöt a ccc így 60° körül van a gpu, nem olyan rossz de lehet hogy már kezd gyengébbnek bizonyulni a játékokhoz (1680*1050 felbontásban) persze én elég sokat játszom és általában max grafikán amúgy szerintem megéri
  • arty
    #68034
    nem jó

    "ati dvi-hdmi átalakito + hdmi-hdmi kábel kell!"

    ahogy irtam ___CSAK___ ez jó, ha hangot is akarsz!
  • DeviloftheHell
    #68033
    jó az, teszi amire kitalálták
  • gurubefree
    #68032
    Holnap a nagy nap :D

    XFX Active Mini Display Port to DVI Dongle
    XFX HD 6950 2GB GDDR5 Dual DVI HDMI Dual DP Out PCI-E Graphics Card
    3x Plexus DVI-D Dual Link Flat Panel Replacement Cable
    ASUS Crosshair IV Formula Republic of Gamers
    AMD Black Edition AMD Phenom II X6 1090T

    Solten fonokot megkerem es megbuheraljuk a 6950-et >>>> 6970-re .
  • DIESEL DOG #68031
    A Vapor-X eléggé tetszetős, csak olyan kicsinek találom azt a hűtést rajta.
  • KranaZoli #68030
    Webshop Ár: 31.437Ft; Webshop Ár: 34.778Ft (27.822Ft)

    Az uccsó 2 Sapphire ára!!!

    Ha kb. 30k-d van rá, akkor fontold meg a Sapphire HD5770 Vapor-X-et ennyi pénzért!!!
  • DIESEL DOG #68029
    Vétel lesz az biztos.
    A régi nVidia VGA-t elküldöm garanciába, elvben kicserélik egy újra azt meg ha szerencsém van akkor el tudom majd passzolni, és meg térül az 5770 ára. :)
  • KranaZoli #68028
    Akkor ne filózz, vedd meg.
    30k-ért lesz egy jó vasad!

    Ahogy nézem 35-től indulnak kb. az 5770-esek. Adja oda 30-ért. ;)

    VTX3D VX5770 1GBD5-HV2 PCIE Webshop Ár: 28.687Ft



    SAPPHIRE 11163-17-20G HD5770 1GB GDDR5 PCIE



    SAPPHIRE 11163-05-20R HD5770 1GB GDDR5 HDMI VAPOR-X PCIE



  • KranaZoli #68027
    Hmmm... Ezt a képet most látom(találtam) PH-n:



    Én mindig Express telepítéssel teszem fel a driver-eket. Mely komponensek mellőzhetőek Cata manuális telepítésekor. Szóval, mi az amit feltétlen fel kell tenni. (jó feltenni) És mik azok a komponensek, melyeket nyugodtan lehet(ne) kukázni?! Ami szinte 100%, hogy tök felesleges...



    PS:

    - ATI Stream SDK Runtime;
    - HDMI illesztőprogram (ha nem használok HDMI-t);
    - AMD húzással használható kódolás (ha nem használom);
    - WMV9/VC-1 videó lejátszás (ez mire jó?!);



    Idáig ezek eszembe sem jutottak.
  • DIESEL DOG #68026
    Hát jelenleg szűk keretből kell megoldanom mert a 2 hónapos nVidia csoda kártyám kilehelte a lelkét, és én azt mondtam hogy itt be is fejeztem az nVidia-val. Ráadásul teljes terhelés mellet 400W-ot zabált a VGA. FullHD-ba nem igazán, mert nagy általánosságban 1440-900-ban használom a gépemet ugyanígy a régi kártyámat is szintén így használtam.
    Egyébként ~30k-ért adnák a kártyát.

    Én úgy gondoltam most hogy kapna egy darab az előbb említett 5770-est, majd később ha a keret engedi akkor kapna plusz még egyet és akkor legyen cross fire-be.

    De az már biztos hogy át állok az ATI pártjára... :D
  • KranaZoli #68025
    Fasza! Giga mostanában nagyon jóféle alternatív hűtős Radeon-okat ad ki. Ha ref. hűtős 5770-ről van szó, szerintem az is okés. 5770-esek jó kártyák. Ha nem FullHD felbontás mellé kell, akkor jó választás. FullHD-hoz is elég, de oda azért elkél egy erősebb Radeon. Ha FullHD alatt, akkor vedd meg.
    (ha jó áron adják)

    Vas-al nem hiszem, hogy probléma lesz(lenne). Ami sajnos már az 5xxx kártyák esetében is szűk keresztmetszet az a driver. Jelenleg a HD68xx és HD69xx Radeon-ok élveznek prioritást.

    Így alternatívaként elgondolkoztató a 6850; 6870-es új VGA vásárlásakor. Legolcsóbb példányok a VTX3D termékei. Ott esetleg 5 ezer pénz a különbség. (6850) 5770-esek árai már szépen beestek. Árban 5770 nagyon ütős.
  • DIESEL DOG #68024
    Sziasztok!

    Gigabyte HD5770-ről mi a véleményetek? Esetleg tapasztalatokat amennyiben ha van, azokat szívesen meghallgatnám.

    Köszönöm! :)
  • Gibor
    #68023
    Öhm DVI HDMI adapter és HDMI HDMI kábel van. Elég drága adapter volt meg valami aranyozott... bár tudom hogy semmit nem számít digitális jelnél :D Pontosabban adapter HDMI kábel... De valahogy a driver annyit ír hogy "nincs csatlakoztatva"... Nem erősítőre van csatlakoztatva hanem egyből a monitor tv-be, elvileg működnie kellene mivel a tv tud saját hangot kiadni.
  • hematit1976
    #68022
    Sziasztok.

    3d-s játék-hoz (EVE online) szeretnék venni Radeon kártyát. Mely kártyákat ajánljátok (minimum-maximum)? Milyen kiegészítő kell a kártyához (szemüveg, stb...)? Érdemes külföldről megvenni?

    Segítséget előre is köszönöm.
  • Solt
    #68021
    Nekem is, de egy hónap után már lehet hivatkozni a jelentős kényelmetlenségre... ez azért valami... lehet, hogy én most végigjárom az utat, mert még csak nem is reagáltak a levelemre tegnap óta.
  • arty
    #68020
    igen

    DVI-HDMI kábel nem jó. ati dvi-hdmi átalakito + hdmi-hdmi kábel kell!
  • arty
    #68019
    nah, ezt akartam irni :)) (ettől a gumijogszabálytól a hajam égnek áll amugy...)
  • arty
    #68018
    az ugyan nem rendelkezik maximális javitási időről. az eladónak törekednie kell az áru 15napon belűli javítására... és pont. utána mehetsz polgári perre, és bizonyithatod, hogy ő nem törekedett eléggé...
  • arty
    #68017
    nem sokat, de nem csak gyári égő "jó", igy 25-30ból meg leeht uszni. az 1-2000 meg inkább 3-4000 és csak elméletben kalkulálgatva tűnik ám kevésnek :) (persze lehet peched és kipuikkanhat 300 óra után is...)
  • Solten
    #68016


    teszt
  • Solten
    #68015
    Hu ez klassz...
  • [HUN]FaTaL
    #68014
    Ha csak a földi sugárzást kezeli, akkor nem. Persze ehhez bővebb info kellene, hogy az összes csatornát ismeri e.

    #68013: Ha csak digitális tuner, akkor egyáltalán nem biztos, hogy tud DVBC-t, vagy egyáltalán analógon bármit, erről semmi info nincsen.
  • item
    #68013
    Szerintem,meg simán viszi a kábeltv-t is. Ezek a tunerek már régóta hípersávos tunerek,azaz a nagyon közeli kábeltv-s csatornákat (frekveciákat) is eltudják szeparálni,ergó betárolja az összes csatornát már.
  • gurubefree
    #68012
    nem .... 2x hd6950-et
  • Gibor
    #68011
    Innen valaki próbálta már a Radeon hangkártyáját használni? :D Nekem az alaplapi teljesen meghülyült és hangot nem ad.... Gondoltam hamár DVI-HDMI-n megy keresztül és "TV"-m van valahogy működésre lehetne bírni. De viszont vezérlőpult-hang... Ott azt írja nincsen csatlakoztatva. Pedig ahogy olvastam elvileg így működnie kellene.
  • Blum
    #68010
    Tudná faszán fogni a kábel tévét,akkor már rendelném is távirányítóstul.
  • KranaZoli #68009
    Ezt Én sem értem teljesen, de általában amit Fatal ír annak van valóság tartalma. :) Csak ezt kifejthetné bővebben is, mert TV-ós dolgokban Én nagyon nem vagyok otthon. Most lett egy 33 csatornás UPC csomagom; annak ellenére, hogy rühellem a TV csatornákat, már a Discovery; Animel P.-t is elqrvult, de a női nemnek meg szüksége van rá. :D
  • Gibor
    #68008
    Még jó hogy nekem a monitorba van C meg T tuner :D
  • Blum
    #68007
    Na várjál..
    Akkor ez sima kábel TV-hez nem is jó? :'(
  • Blum
    #68006
    Na ez kell nekem!
    Nappaliban a TV úgyis bedöglött,akkor oda átmenne az enyém. Közben vettem új monitort,ami tökéletes lenne napi 1-2 órát TV-zni + szabad helyem is lenne. :)
    Ha jó árban lesz,akkor már veszem is!
  • [HUN]FaTaL
    #68005
    Földi sugárzás :( Ez így nem sokat ér, tudhatna kábel tv-t is. Meg tehetnék őket erősebb karikra is, lehet beneveznék egyre, legalább eggyel kevesebb kártya lenne a gépemben. :D
  • item
    #68004
    Faca..
    Én még az ALL IN WOONDER-es időkre is emlékszem.. régi szép idők.. hjaa
  • KranaZoli #68003
    Megjött a Sapphire TV tuneres Radeonja



    "A termék a földi sugárzású televízió és rádióadások vételére tökéletesen alkalmas. A csomagban a szükséges kellékek között találunk egy hordozható UHF/VHF antennát, viszont a távirányító már csak opcionális tartozék (Microsoft MCE távirányító a hozzá tartozó vevővel), azaz nem jár minden csomaghoz, csak a 11167-18-40R termékkóddal ellátott kiadáshoz. A TV tuner segítéségével nem csak a különböző adások megtekintésére van mód, hanem igény esetén természetesen rögzíthetjük is azokat. Extra szolgáltatás, hogy a FlexiStream szoftver használatával az adott PC-t stream szerverként is használhatjuk, vagyis a TV tuner által fogott adásokat távoli eléréssel bárhonnan megtekinthetjük egy másik asztali- vagy mobil számítógép, illetve arra alkalmas mobil készülék segítségével. A Mirics által kifejlesztetett FlexiTV és FlexiStream technológiák lényege az, hogy a TV tuner által vett adást a Radeon HD 5570-es GPU az Accelerated Paralell Processing eljárás segítségével dekódolja és tömöríti, így az adásfolyam könnyedén megnézhető internetkapcsolaton keresztül szinte bárhonnan."
  • IMYke2.0.0.0
    #68002
    Pontosan :)
  • [HUN]FaTaL
    #68001
    Neked, 10.12 a legjobb a HD4xxx-ekhez pl. :)
  • pointer4
    #68000
    Nekem javult egy kicsit, legalábbis, az eyefinity nem esett szét állandóan. Ez jó jel más hibák tekintetében, úgy vettem észre :D