90029
  • IMYke2.0.0.0
    #68119
    Off Topic, de korábban, többször szóba került a Star Trek. Ez a nő nálam helyből nyerő lenne :)

  • DeviloftheHell
    #68118
    bár nem értem a mérnököket, 1 hdmi 2 dp mellé minek kellett a sl dvi csati, kevesebb hely van a szellöznek és emiatt ilyen idiota turbina hangja van, kis helyen nagy mennyiségü levegöt présel át
  • DeviloftheHell
    #68117
    catalyst szoftver élsimitás aa morphologic aa bekapcs maxra, mindjárt csodát látsz :)
  • IMYke2.0.0.0
    #68116
    Behoztam a játékot is, délután, munkaidő alatt tudom foltozni a magyarítást.

    Azt gondolom, már tudod, hogy a játékban a dialógusok, és a videók, extrák nincsenek feliratozva.

    Ha megvagyok az anyaggal, akkor egy telepítőt is kap, leírással, és megy a netre. Ha natúr megosztanám a nyersanyagot, akkor gondok lehetnének a használatba vételével.

    Klikk a képre!
  • benőmenő
    #68115
    A HIS volt az első akinek kijött az 1Gb-os már majdnem 1 hónapja, ide is volt linkelve.
  • gurubefree
    #68114
    javitom magam .... 2011.02.17 a pontos (HD-695X-ZDFC ; HD-695X-ZDDC )
  • gurubefree
    #68113
    xfx ... alacsonyabb aron. amugy ki lehet olyan hulye hogy ennyi penzert 1GBs 6950-et vesz. Olcsobban vettem a 2GBos 6950em.
  • Inquisitor
    #68112
    Valaki nem látott eldugott külföldi webshopokban HD 6670-es kártyát? Tudom, hogy "csak OEM", de jó helyeken ez eddig sem volt akadály. (Lásd AMD 955T proci pl.)
  • KranaZoli #68111
    Hoppá-hoppá!

    230.00 EUR = 62,321.23 HUF

    1 GB-os Radeon HD 6950 a Club3D-től is

    Miért?! Mely gyártónak jelent már meg 1GB-os 6950-ese?! Biztos, csak már fáradt vagyok...

  • Solt
    #68110
    Határozott, de udvarias. Más kérdés, hogy, ha ellenkeztek volna, akkor valószínűleg este benne lettem volna a híradóban! :D

    Ááá.. Uram, ez nagyon drága! :( Szívem szerint ilyet vennék, plusz valami profi pedált, de annyi pénz a világon nincs. És akkor még mindig ott van az FFB hiánya... nagyon megszoktam, és nekem sokat dob a repülési élményen.

    G940-lesz megint, csak valahonnan máshonnan. Ha kiflinek megvan még a 35%-s kedvezménye, akkor a logitech shopból veszem meg... ők már 10x cserélték volna ennyi idő alatt. :S
  • arty
    #68109
    vaaaagy az is lehet, hogy folyamatosan tölti a szigetet a hdd-ről és ez tesz be a sebességnek ;) (az első is dadogós volt)

    valami ssd tulajnak kéne megnéznie, mennyire akadozgat azon
  • Her Laca
    #68108
    Határozott voltál?:) No és most akkor milyen joy lesz?
    Csak nem egy ?
  • KranaZoli #68107
    Bp.

    Mind1. Vki megvuduzta Mo-t.
  • pointer4
    #68106
  • Solt
    #68105
    Off:

    Na a garancia kérdés letudva. Mint írtam nekik, pénteken G940, vagy lóvé. Tegnap még beszéltem velük, azt ígérték mára meglesz a joy. Nem lett, de legalább a lóvét szó nélkül visszaadták.

    On
  • lo9in
    #68104
    jelentem nem esik (győr)
  • MR ME
    #68103
    itt mondjuk egész nap esett, lehet elfárad addigra :D
  • Blum
    #68102
    Ádebaszki,még ki kell gyalogolnom a picsába asszonyhoz...:|
    Remélem addig még kibírja (Kaposvár..)
  • MR ME
    #68101
    itt is szakad, bp
  • Blum
    #68100
    Esik az eső? :O
    Hol is laksz te? :D
  • KranaZoli #68099
    Nincsen semmit.

    PS:

    A pöcsöm kivan, hogy keccibe 7vgére kell megjönnie a retkes esőnek és egész nap fáj a fejem. Faxxom ki van. Vki nagyon elátkozta ezt az országot. Olyan elcseszett időjárásunk lett mint a pöcs.

    Itt most Streba-val Ti melyik Aera51 játékról beszélgettek?!

    Más: Tetszik a vidi-d Imi. Csinálj hozzá intro-t is.
  • IMYke2.0.0.0
    #68098
    Hú, tényleg - már tuti nem léphetek a mester nyomába!
  • IMYke2.0.0.0
    #68097
    Hagyom a gépet dolgozni (letöltések, és a feltöltés), és ha minden jól megy, akkor holnap délelőtt már a linket is adhatom.
  • strebacom
    #68096
    Ja akkor nem most töltöd fel(???))), mert én már fel is tettem az Area-t....Nem baj ha nem teljes...ted fel légyszi valahová....
  • MR ME
    #68095
    és félperces intró sincs az elején pfff
  • IMYke2.0.0.0
    #68094
    Még szép.
    Mivel nincs kóórájhetem, ezért 2 napig dolgozott szegény gépem a dolgon, de megcsinálta, és most úgy állítom be a dolgot, mintha a masinériám ezt helyből tudná.
  • IMYke2.0.0.0
    #68093
    Áh, már látom mik hiányoznak benne - néhány, hosszabb leírás. Nem vészesek, de a maximalista játékosoknak ez hiányozna.
  • pxxl
    #68092
    tuti felkonvertáltad
  • IMYke2.0.0.0
    #68091
    Miről beszélsz, irigy vérpistuka?
    Válasszad csak ki szépen eztet-e :))) :



  • pxxl
    #68090
    isten...persze, ilyen gémpléj videóval. még csak nem is fullhd
  • strebacom
    #68089
    Köszi...várom a privit...Isten vagy....
  • IMYke2.0.0.0
    #68088
    Lesz. Ahogy ígértem, feltöltöm neked az alapverziót, és Te megmondod, mennyire működik az v1.2-es játékverzióval, meg mik hiányoznak. Area 51 v1.0 HUN - 32,5 MB.
    Feltőtikézem, és küldöm a linket.
  • Gibor
    #68087
    :D De legalább jó lett :D Nekem meg úgy kezdődött hogy reggel felkeltem és furcsáltam hogy nincs hang :D De aza jó hogy elv a digitális csatik állandóan bevannak kötve :D Ja és az előlapi tüskék üresen álnak, mégis bevannak dugva elvileg :D
  • strebacom
    #68086
    Totálisan igazad van,nekem is ilyesmi érzésem van......más: az AREA51-böl lesz valami??

    Köszi!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #68085
    Nekem az első része jobban tetszett, mint ez.
    A multi részébe bizonyosan többet feccöltek, s valószínűleg az online bartellbe is, de a játék valahogy hideg, élettelen... nem tudom miért érzem így.
    Nem, nem, az életkoromnak semmi köze ahhoz, hogy az első rész jobban bejött :)
  • IMYke2.0.0.0
    #68084
  • Solten
    #68083
    Tirexi irigy lesz ha meglatja.
  • Solt
    #68082
    Hát ez sem az én játékom... fájdalom! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #68081
    Kormányban sem vagyok szakértő (ebben mások biztosan tudnak segíteni) - az X360-as vezérlőm gond nélkül FFB-el :)
  • pointer4
    #68080
    Amíg nem jön meg a RAM-om, addig nem akarok nagyon utánajárni. Majd ha akkor sem megy, akkor kezdek kutakodni :D
    Amúgy hogy lehetne FFB-t rakni a játék alá ?