90029
  • item
    #68160
    "Köszcsi".. (Kis Ádám után szabadon)
  • strebacom
    #68159
    Mentések Ezerrel....
    Csak neked csak most...............
  • gurubefree
    #68158
    meleg a joszag ... nagyon is.
  • item
    #68157
  • item
    #68156
    Na meg lehet kicsit játszani is...

    Pálya betölt, kicsit körülnéz, aztán felső game menü-fül és switch to game-re katt és betölti az aktuális játékot,onnan megy ahova leraktad magad.
  • Solten
    #68155
    Jaja, mindenki tulelte lelki karosodas nelkul. Komoly cucc...
  • item
    #68154
    Ja, elinditottam a sandbox-ot és frankón belehet vele töltetni a pályákat,már a far cry-ban is használtam,meg a crysis-ban is. Be lehet járni a terepet vele..
  • item
    #68153
    Vagány, jó tesztelést, én meg elmenek BC2-őzni...
  • gurubefree
    #68152
    xfx hd6970 bios-a kerult fel. eppen a crysis warhead-ot probalgatom a 3om 24"-on
  • item
    #68151
    Az én bios-omat használtátok? Vagy órajelek is megemelésre kerültek ??
  • gurubefree
    #68150
    :) nagy szules volt HD6970-et krealni az XFX HD6950 2gb-bol
  • item
    #68149
    Nézem a képet és nem értem mi a nagy "vasziszdasz" ebben az alacsony pontszámban, aztán kicsit lejjebb észrevettem egy értéket: 5760x1080 8XAA Full Screen Tesselation : Extreme Állat!
  • item
    #68148
    Na most jöhet a mentés, 64 biten indítottam el, az eleje megvolt az intro, aztán jött az első pálya és kifagyott,miután felvette a fegyvert.. Aztán elindítottam 32 bit-en is ott már a töltésnél kifagyott.. Amúgy 42 fps alá nem ment 1920x1080 Hardcore beállítás... De csak dx9 ben fut a kis mocsok...
  • gurubefree
    #68147
    megegyszer >>>

    ez mar csak mukodik
  • gurubefree
    #68145
    Sziasztok

  • strebacom
    #68144
    A szarodon naná hogy megyen....
  • item
    #68143
    Minnyá kicsomagolja,azért megnézem egyáltalán eldöcög-e nálam.
  • strebacom
    #68142
    Ja ez a való.. világ....
  • DeviloftheHell
    #68141
    minek ehez mentés? :D:D megvárom mig kintlesz kész állapotban voltmár ilyen kilopott játék az legalább ment :D
  • item
    #68140
    Talán mert ....................
  • strebacom
    #68139
    Mentés kell???
  • DeviloftheHell
    #68138
    bughalmaz 3szor fagyott le egymás után ugyanott :D
  • DeviloftheHell
    #68137
    3850 es mellett lefotoztam az enyémet meg mikor már bentvolt a nagy chieftec házban, hát jól tettem több mint 5 éve hogy azt vettem :D még böven van majd 10cm hely a karinak hosszban :D
  • strebacom
    #68136
    Próbáltátok már ezt a Crysis2 beta-t..a véleményem..... róla....
  • item
    #68135
    Ezek szerint kész a "műtét" és a "beteg" jólvan.
  • Solten
    #68134
    Na sracok ez a 6950/70 igencsak szep meretu joszag... :) A durva hogy a 6990 meg ennel is termetesebb... :D
  • IMYke2.0.0.0
    #68133
    Azért az röhej, hogy 210-el tudok repkedni a 'porban' egy Lancia-val...
    A fizikával amúgy is hadilábon áll a játék.
    Ezt megtoldották azzal, ha a "Hardcore" irányítást állítod be, akkor az addig még úgy ahogy irányítható autód mintha elfelejteni reagálni mindenre - 3-ban kell menni ahhoz, hogy a korábbi 2-es fokozat sebességét elérhesd Ford-dal...
  • [HUN]FaTaL
    #68132
    Az offroad pedig egy kurvajó újítás. Nyílván nem a ferrarival kell ott menni...
  • Sharks
    #68131
    Én is itt keresgéltem, de nem akartam össze vissza nyomkodni..., majd ha rájön valaki, kiabáljon itt!

    IMYke2.0.0.0:

    Jah, nem gond, nem sértődtem meg. Igaz, hogy van, ami észrevehetően szebb a játékban (nekem az épületek kidolgozottsága tűnt fel egyből, a növényzet és a fák - persze ennek meg is van az ára, a shimmeringre gondolok, de még nem olyan zavaró szinten -, az autóknál az indexelés lehetősége, tetőnyitás növelik a játékélményt, de pl. belső műszerfal no comment). Összességében én is osztom a véleményt, hogy az 1 az 1000x nagyobb durranás volt akkor, mint ez most. Meg sem közelíti a játékélményét a 2 sajnos. Elég lett volna, ha abba tesznek pár új gépet, új helyeket, kicsit kidolgozottabb forgalmat (ami mondjuk itt megvan, de ez már nem az a game). Szerintem az offroad eléggé meghatározta az egész engine-t (persze így laikus szemmel gondolom csak), de feleslegesen... ki a f... akar a porban bohóckodni, mikor ott az aszfalt... szerintem a Ferrarit meg a többit sem arra találták ki, hogy ott szenvedjen a porban...
  • [HUN]FaTaL
    #68130
    Használjatok att-t. :)

    #68129: Szerintem meg eszméletlen jó hangulata van, persze nem vagyunk egyformák. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #68129
    Ha letolásnak tűnt, nem annak szántam - nem tudtam, hogy ennyi olvasatlanod volt :(
    Amúgy, amellett, hogy elszúrták, még egy HD 4850-essel is jól játszható High-Very High kombinációkkal.
    Csak ne lenne hígfos*** az egész játék...

    *** = ez tényleg Test Drive Unlimited 1 v2.0...

    Lehet, hogy megszokható, de a varázs, amit az első rész jelentett, ebből nagyon-nagyon hiányzik. Látszik, hogy ez MMO-autóka.

  • KranaZoli #68128
    "És a 11.1-ben esetleg meg tudná valaki mondani, hogy hol tudok profilt létrehozni? Biztos itt is én vagyok a bfa... de frankón nem találom.."

    No, ez Engem is érdekelne. Szerintem itt, csak épp 3D-s beállításokat nem tudtam előző driver-ben hozzárendelni az EXE-hez. Most meg még nem néztem.

  • Sharks
    #68127
    Úúúú... jogos. Volt vagy 3xx vmennyi olvasatlan, ezért neki sem álltam. Naivan azt hittem, másnál nincs ilyen. Akkor legalább a reménysugár megvan, hogy patchel korrigálják... (azért ahhoz képest, hogy nem igazán siették el a kiadást... de inkább vártak volna még és lenne kiküszöbölve ez is).

    És a 11.1-ben esetleg meg tudná valaki mondani, hogy hol tudok profilt létrehozni? Biztos itt is én vagyok a bfa... de frankón nem találom...
  • KranaZoli #68126
    Most akkor mi van?!

    Jogos, valóban a HIS még itt is szerepelt, nem emlékeztem. Én azt hittem ez jó ár egy 6950-esért.

    Nem, mintha váltani szeretnék, csak úgy. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #68125
    Az elsőé, úgy ezé is tele lesz multiban cheatelő looserekkel.
    Tudom, mert haver 2 éve multizik, és folyamatosan panaszkodik a Wars-ra. Nemrégiben vette meg a MoHA 2010-est. Állítása szerint, 2 hét alatt megduplázódott a csíterek száma abban is...
  • KranaZoli #68124
    Olvass vissza, voltak itt ilyen probléma hsz-ek. De megoldás asszem nem. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #68123
    Lejjebb kitárgyaltuk, hogy ezt a programozók qrták el, de azt nagyon.
  • KranaZoli #68122
    Ez is OFF, de 2011-ben vmi hasonló game bemutatókat szeretnék látni.

    Crysis 2 multiplayer demonstráció



    Azért ezt összerakták. Igényes!
  • Sharks
    #68121
    Sziasztok!

    Van egy olyan jelenségem, hogy TDU2-ben néha ugrik a kép egy aprót... mivel ez egy autós szimulátor, elég zavaró a jelenség, főleg kanyarban. Nem hiszem, hogy hardveres probléma lenne, mert minden tekintetben megfelel a gép az ajánlott kategóriának. A VGA-t kipróbáltam 500 M beállítással, majd új drivert tettem fel (11.1), de ez sem hozott eredményt. Igaz, máshol, mint ha javult volna a kép elég szépen (FC2-ben, talán az élsimítás vagy az AF fejlettebbnek tűnik, nem tudom, de érezhetően szebb). Mindenesetre itt nem sikerült kiküszöbölni a problémát. Az oprendszer W7 64 bit. Próbáltam már futtatni xp kompatibilitási módban is... már lövésem sincs, mit lehetne még megpróbálni. Van valakinek esetleg ötlete? Ja igen, az új cata nagyon szép, csak fogalmam sincs, hol lehet profilt menteni (eddig)... vagy ebben nincs ilyen funkció már? (ezt azért kétlem). Mindenesetre biztató, hogy már a régi driverek is elérhetőek az AMD oldalán (úgy látszik, szükség lehet a visszafele telepítésre)
  • berlinboy6329
    #68120
    Meg tudja nekem mondani vki,h a HD4xxx,a HD5xxx és a HD6xxx szériában melyik kártya teljesítménye felel meg egy HD3870x2-nek?