90029
  • Jim Morrison
    #87909
    fury + gtx 1 gépben

    Végre tehetek bele mindkettőből, így majd mindkét topikot (amd, nv) topikot látogathatom mint tulaj :D
  • Hasselhoff72
    #87908
    Nem lesz lassu 10% gyorsul a fogyasztas meg csokken a 16nm miatt:)))
  • arty
    #87907
    lassu lesz, alacsony fogyasztással?
  • grebber
    #87906

    AMD: Our Next Generation (Arctic Islands) GPUs will offer Double the Performance Per Watt of the Current Generation
  • Maala
    #87905
    De ez lesz kb 1 hónapig, aztán beáll valami 70-80 közötti szintre valszeg.
  • broman191
    #87904
    ...használtan, jóárasan. Az új ára gondolom ott lesz nagyjából, mint egy használt, garis, nem ref. 290/290X és úgy szvsz annyira nem buli.
  • TBTPumpa
    #87903
    Jöhetne már az az R9 380X!
  • Borg
    #87902
    Mi kell? :D a gyógyszered nincs nálam...
  • repvez
    #87901
    Akkor mégegy kis adalék AMD vs NV témában
    vr spec
  • arty
    #87900
    Tehát kell.

    Most akkor mit is mondtál? :DDD
  • Solten
    #87899
    Szeretem az ilyen trollokat vonzo cikkeket, tok jot lehet rohogni a fanboyokon :))
    Utoljára szerkesztette: Solten, 2015.10.16. 14:06:49
  • Borg
    #87898
    Itt az élő példa arra, hogy egy jelentéktelen hírből hogyan lehet a megfelelő demagógiával azt kihozni amit csak akarsz :)
    Ezt hívják gumicsontnak. Dehát végülis az nvidia dobta... magukra vessenek.
    Majd mikor az AMD is belép százezredikként a regisztrációt igénylő cégek közé, akkor nyilván más szövegkörnyezetben hozza le a PH is. Ha lehozza.

    Ezt azért a margóra ideteszem, mint jelentéktelen hírt.
  • Hasselhoff72
    #87897
    Olvasom a PH hozzá szólásokat :DDD "mi a baj 3 havonta lehet updatelni whql-t" eddig azon mert a fűreszelés mekkora loser cég az AMD hogy csak 3 havonta ad ki whql-t:DDDDDDDDDDDDDD Óóóóó a szánalmas fanboyok:DDD
  • Borg
    #87896
    Most sem kell driverupdatehez regisztráció. Negyedévente ugyanúgy megkapod a WHQL-t a szokásos forrásból. A kedvenc céged se nagyon tol ennél gyakrabban WHQL drivert.
    Talán olvasd el előbb, mielőtt ökörségeket ugatsz bele...

    De végülis érthető, hogy miért kellett ekkora cirkuszt fújnia ebből a zéró jelentőségű hírből az amd közeli médiának.... jobb is ha nem az épp közzétett harmadik negyedéves pénzügyi eredményeiket taglalják.
  • alyr2
    #87895
    A Raptrhoz(gaming evolved) is kell regisztralni, de csak azert hogy tudjak hova kuldeni a gamesarialt ha veszel pontbol, vagy steam accot kell csatolni..bar ennek haszna van (ingyen jatek miegymas) nvidia megoldasnal nem tudom lehetoseg e ez.
  • alyr2
    #87894
    azért jó mert igy jo tecikerteni?! :D
  • arty
    #87893
    nem, a winhez nem kell account ...

    és eddig a hómjuzernek egy kikurt driverupdatehez sem kellett ....

    de védd csak őket, ebből lehet tudni, hogy mekkora egy szemmellenzős fanboj vagy: amikor véded a védhetetlent ....
    azon csodálkozom, hogy nem kezded el ecsetelni, hogy ez miért is JÓ :DDD
  • Borg
    #87892
    ok
  • Solten
    #87891
    Itt arrol van szo hogy az Nvidia kulon allatfaj. Meg a Micro$oftnal is elfajzottabbak. Szoval nem szivesen adok meg barmilyen email cimet egy ilyen troger cegnek.
    Utoljára szerkesztette: Solten, 2015.10.15. 20:17:59
  • Borg
    #87890
    Mert a windows 10 updatehez nem kell regisztráció ugye? Ilyen microsoft fiók, google account, steam, origin, termékregisztráció számtalan hardverhez, és a többi mióta is léteznek?
    De mikor az nvidia meglépi, akkor eljövend a világvége :D
  • Solten
    #87889
    Egy driver bloatwarejehez miasz@rnak kell regisztralni? Eljutunk oda hogy egy sz@ros driver telepites nem megy regisztracio nelkul? Bahh. Amugy tojok az egeszre, max aki paranoias a windows update-rol szerzi be a drivert. A gagyi Experience programjukbol a Shadowplay ami jo es ertekelheto ficsor szamomra.

    "AMD-közeli média"

    Na ez meg frenetikus...
    Utoljára szerkesztette: Solten, 2015.10.15. 19:53:30
  • Borg
    #87888
    AMD-közeli média rárepült erre a hírre mint legyek a szarra, de valójában vihar egy kanál vízben...
    Manapság már mindenhez regisztrálni kell... ha szerinted pont az nvidia miatt köszönt be az orwelli megfigyelés korszaka, akkor van egy rossz hírem :D
  • alyr2
    #87887
    fu szeretem en is azt a jatekot hetvegen el is hozom a kiegeket hozza otthonrol. : D
  • csgj
    #87886
    Na, túl korán válaszoltam. :D Megvan a megoldás. Csak úgy beugrott. Át kellett állítanom a Catalystben, hogy az energiatakarékos APU-t használja a GPU helyett. Persze emiatt akár akadozhatna is, de szerencsére ezeréves játék, és így is teljesen szépen megy.
  • csgj
    #87885
    AMD Clean Uninstall Utilityvel leszedtem minden AMD cuccot, és feltettem az AMD által kínált legújabb drivert a kártyámhoz. Figyelmeztetések nélkül települt. Azt hittem, minden oké lesz. De a Neverwinter Nights 2 ugyanúgy kidob ugyanazzal az üzenettel. Szóval most már azt gyanítom, nem kompatibilis Windows 10-el. De hiába állítgatom a kompatibilitást, nem megy.
  • broman191
    #87884
    nOrwellia, coming soon...

    ui.: Gondolom nagyobb lesz a füstje mint a lángja ennek is, pont úgy, ahogyan a legtöbb megkérdőjelezhető privacy témának, ami felbukkan időről időre...és gondolom letiltható lesz benne xy kifogásolt opció. Mondjuk a "menedzseli a Shield eszközök jelenlétét a másodpercenkénti ötszöri ellenőrzéssel" kész vicc, ugyan mennyi nOrwellia felhasználónak van Shield-je? Kevesebb mint 1%? Tehát több mint 99%-nál felesleges CPU időt rabol, soha nem lesz érdemi eredménye...bár elég kamunak tűnik ez a másodpercenként ötször dolog, hirtelen mintha április elseje lenne. A tört vs. nem tört játékos témát is vajon hogyan ellenőrzi és szankcionál-e egyáltalán...ezentúl (is) az AMD lesz az egyszeri kalóz igaz társa?
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.10.15. 17:01:41
  • Solten
    #87883
    Hulye Nvidia: link. Ideje valtani vissza a pirosakhoz...
  • arty
    #87882
    1.) lenovo driver régi/rossz. amd.com-ról leszedett driver nem megy fel?
    2.) neverwinter2 nem w10 kompatibilis vagy kell rá valami pecs, hekk, kompatibiliti mód

    vagy midkettő, esetleg egyik se :)
  • Piko888
    #87881
    Én az AsusVX239H monitoromhoz nem találok drivert.
  • csgj
    #87880
    Sziasztok! Nemrég frissítettem Windows 10-re, és persze a videokártya driverét is frissítenem kellett emiatt. Lenovo G505s laptopom van, AMD Radeon HD8570M dual videokártyával, úgyhogy a Lenovo Support oldaláról szedtem le az elvileg tökéletesen megfelelő Windows 10 kompatibilis drivert. (Lepucoltam a gépről a régit, amennyire tudtam.) Így is furcsamód elsőre a telepítés végén azt jelezte, hogy figyelmeztetések jelentek meg. Akkor újratelepítettem rá, és már nem írt hibát. Aztán amikor játszani akartam a jó öreg kedvencemmel, a Neverwinter Nights 2-vel, rögtön betöltés után jött egy appcrash. Megnéztem az errorlogot, és elvileg egy atiumdva.dll nevű fájl okozta a hibát. Fogalmam sincs, ez hogyan orvosolható. A többi játék elindul. Szerintetek mi lehet a gond?
  • TBTPumpa
    #87879
    4GB-osat veszek és akkor +1GB és no driverproblems + ződ és a pénz is ződ, úgyhogy jobb, mint az AMD.
  • arty
    #87878
    960 remek vétel lenne, alig buksz egy tizest, a lassulás és a -1gb ram se számottevő :DD
  • broman191
    #87877
    Trololo
  • TBTPumpa
    #87876
    Akkor GTX960-ra. Zöld cucc, így időtálló, a 2GB 4K felbontáshoz is elég lesz (mert az Nvidia okosabban használja a memóriát, nem úgy, mint a csürhe AMD), nincsenek drájver poblémák meg amúgyis az NvidiajobbmintazAMD.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.10.10. 12:06:00
  • broman191
    #87875
    Remek vétel, vérzik a nyaka tuninggal teljesítményben ott van mint a ref. 280X!
  • arty
    #87874
    +1gb ramért és kb 0% teljesítményért pénzt adni ... ?
    szerintem azt nem tudod jól kihozni :)
  • broman191
    #87873
    Wot? Ez annyira jónak számít? :D
  • mulli1986
    #87872
    Micsoda??? Saphire nitro dual x verzió 70e??!!? :O
    Még lehet én is veszek belőle :)
  • repvez
    #87871
    mondjuk a középkategóriában azért illene ha megjelenne, mert az a legszélesebb rétek az ami behozza a profitot nem az a pár % felső kategória. MEg az az a szegmens ami felgyorsithatja a többi komponens fejlesztését ha van elélg erő a gépben akkor vesz nagyobb monitort esetleg beruház a VR-re stb.
  • broman191
    #87870
    Voltak hírek alsóbb kategóriás HBM-ről és elvileg 'tényleg új' fejlesztések lesznek, de sokat nem lehet tudni, mármint ami túl is mutat a petyka kategórián... Szvsz alsóbb kategóriában egyelőre minek is a HBM...