90029
  • item
    #68521
    Elvileg minden ekkora monitor VESA 100 szabványnak felel meg. A tieden ha jól néztem akkor VESA 75-ös van. Ezen a karon amit én is használok,ezen is van vesa 75 és 100-as felfogató rész. Igazából 21" monitorokhoz ajánlja a gyártó,de a teherbírása pedig 10kg,vagyis mivel az én moncsim 5,6Kg ezért simán megbírja. A tiedet is elbírná simán!

    Nem volt vészes az ára sem: 11.000 ért hozta az ismerős.
  • item
    #68520
    G5

    Amúgy nagyon hasonlítanak...
    G500 VS G5
  • MR ME
    #68519
    ez a monitorfelfogatás vhogy nekem nagyon nem jön be, de am fasza :)
  • MR ME
    #68518
    Logitech G500 az :)
  • IMYke2.0.0.0
    #68517
    Csak nem neked is Trust Laser egered van? :)
    Egy csamcsung P2770H-t fel lehet ilyenre fogatni? Meg kellene néznem, hogy vannak-e rajta egyáltalán lyukak, hátul...

    Jobban megnézve, csodálkoznék, ha nem Logitech lenne az egér is... :)

  • item
    #68516
    Elkészült az új asztalom,és egy frankó monitortartót is beszereztem..


    asztal2
    asztal3
    asztal4
  • janihunk
    #68515
    Hopp 1280x720 bocsi.
  • janihunk
    #68514
    Hát most minden médiumban van 1280x220 kikapcsolt élsimivel és így városban kívül 35-40fps városba meg 28 körül megvan. Egy ideig ki lehet így bírni.
  • circa
    #68513
    Köszönöm. Akkor maradt a három közül a GigaByte HD 6850, és ha még 10k rá akarnék fizetni akkor meg ott lenne a Sapphire HD 6870 új versenyzőként
    Erre alszok egyet
  • Solten
    #68512
    Udv.:


  • strebacom
    #68511
    A a két gpu-s 6x-es az most mikor jön valójában.......???....
  • circa
    #68510
    Sziasztok!
    Keresgéltem neten olyan teszteket, összehasonlításokat ahol az alábbi videokártyák vannak egymással összemérve, de sajnos nem találtam. Ez ügyben kérném a segítségeteket, hogyha tudtok linkelni vagy egy hozzáértő szövegesen pár mondatban leírná a kártyák egymáshoz viszonyított teljesítményét azt megköszönném.

    Gigabyte GV-R685OC-1GD
    Gigabyte GV-R585OC-1GD
    Sapphire Radeon HD5830
  • Solten
    #68509
    Udv. De vasarolj inkabb szvsz passziv verziot: link1, link2.
  • arty
    #68508
    csak videóra érdemes, igen! (fejlettebb UVD engine)
  • Laci08
    #68507
    Üdv
    Szerintetek érdemes lecserélni egy ASUS EAH hd 2600 XT radeont egy Gigabyte GV-R5450C típusra. Igazából nem játékra kell hanem a HD tv hez szeretném kötni a PC t és azon nézni a 1080 as filmeket. A régi 2600 radeon nem viszi rendesen az ilyen videókat. Előre is kösz a segítséget
  • [HUN]FaTaL
    #68506
    environmental qualityt vedd le meg az élsimítást, ezek zabálják az fpst

    Nekem 1680x1050, very high, env quality medium 4xAA és így türhetően megy, 30 fps mindenhol megvan, nekem ez elég :)
  • SZilaJMaGGoT
    #68505
    Bocsánat, tudtam, h rájövök mihelyst írok ide... -.-
  • SZilaJMaGGoT
    #68504
    /OFF:

    Nem tudja valaki, h ga ep45 ds3-nál hogy kell bioszba lelőni az integrált audiót? Az integrált részlegben nézem, de sehogy sem jövök rá... :S
  • arty
    #68503
    enviromental settings: low vagy medium - többi beállitás kevésbé zabálja a gépet. nyugi, ettől nem lesz durván randább!

    ha ezután se megy jobban, akkor jobb cpu, jobb vga kell, mese nincs...
  • KranaZoli #68502
    Menj már!
    Én kérek elnézést!
  • Solten
    #68501
    Sry Zoli, az SG moderalasi alapelvei szerint a reklamot tartalmazo kommentek torlesre iteltettek, ugyhogy: del.
  • benőmenő
    #68500
    Azért a ps2 csudajó (értsd: szarkínai2évalatttönkremegyéshacd-tisolvastatszméghamarabb) olvasófeje sem volt az igazi.
    Hogy egy kis ON is legyen: Létezik, hogy egy vapor-x es hd4850 vram-ján kemény 15Mhz-et lehet húzni, mielőtt képhibák (zöld és lila téglalapok villannak fel) jelentkeznének? Mert a GPU-t simán kihúztam az AMD overdrive-al a csúszka széléig és minden ment rendesen.
  • NEXUS6
    #68499
    OFF
    Én viszont az előző 4 évet konzolozással töltöttem és most térek igazán vissza a számítógépes játékok felé.:)

    Jó dolog, de más világ.

    Másrészt kicsit megfordult a dolog. Pl nekem még a használt PC alkatrészeim se mentek soha tönkre, pedig OC-ztam őket rendesen, a PS3-am meg tavaly megadta magát, és ez marhára nem egyedi eset. Gyak modolni, újrapasztázni, akármizni kell. De nem azért hogy jobb legyen, hanem hogy ne menjen tönkre. Ezek már nem azok a klasszikus, elnyűhetetlen és viszonylag olcsó konzolok, amilyenek a PS1/2, a N64, Gamecube, vagy az első X-box is volt.

    Ennek ellenére is az persze sokkal inkább a játékról szól mint a pécézés. Iszonyat élményeket is jelentett, új haverokat de majd ha kijön az újabb konzolgeneráció és meg tudják dobogtatni a technológiával a szívem, akkor veszek talán. Talán.
  • masterthief
    #68498
    Ha részletre meg lehetne venni tőle akkor rábólintanék! XD Így sajna vakargathatom a fejem, mikorra tudom összespórolni rá a pénzt, hogy vegyek egyet.
  • gurubefree
    #68497
    Sziasztok

    Lenne egy kis gond .

    Nem vagyok benne biztos hogy mi okozza szoval kezdem itt. A harom monitorbol az egyiken teljes mertekben el van deformalodva az eger kurzos. Neha a kozepson is. Az esetek negy reszeben csak egy "I" vonal.

    cpu;vga; vagy csak egyszeruen valami bug ha tobb monitort hasznal az ember ?

    elore is koszi
  • KranaZoli #68496
    Én is így vagyok vele. Jó lenne már egy BOX. Ez meg ellátva egy raklapnyi játékkal; meg minden 1ébbel, hogy több legyen mint egy bolti példány.

    Én is sajnálom, hogy nincs rá ennyi pénzem.
  • masterthief
    #68495
    De sajnálom hogy most nincs rá pénzem! Szívesen megvenném, mert néhány játék ami nem jelent meg Pc-re, ezzel pótolnám.
  • janihunk
    #68493
    Nem rossz. És azé egy 4850/70 még sem olyan drága. De ha már úgy lesz pénzem akkor szerintem valami faxa dx11 es kártyát veszek.
  • KranaZoli #68492
    Ja, és ha nem javítottak még rajta, akkor 30-45 percig 1 ritka csúnya hátteret és egy AMD logot nézel majd közben.
  • DIESEL DOG #68491
    Értem, tehát akkor csak óvatosan ezzel a dologgal... köszi! ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #68490
    Megtalálja az 'optimális' értékeket, melyeket azért illik fenntartással fogadni.
    Emellett, a kézi módosítást egyetlen program sem tudjak kiküszöbölni: Neked kell eldönteni, hogy mi a jó és mi az optimális.
  • IMYke2.0.0.0
    #68489
    Megéri, bizony.
  • DIESEL DOG #68488
    Üdv Urak!

    Kérdezném én, hogy a CCC-ben van egy AMD overdrive funkció, amit én már feloldottam... tuningolni még nem tuningoltam a kártyámat, viszont van egy auto-tune lehetőség amire kíváncsi volnék és érdekelne az hogy ez mennyire lehet megbízható?
    Nem lenne jó ha elfüstölne a kártya...
  • Solten
    #68487
  • pointer4
    #68486
    Plüss állatról jut eszemben, megtámadta a lányomat egy vadállat :D
  • genric
    #68485
    Sziasztok!
    Mi a véleményetek az AMD Phenom II X4 975 Black Edition processzorról?
    Megéri az árát?
  • pointer4
    #68484
    Azért gondolom hogy nem, mert nekem rosszabbul megy mint Weed-nek. Bár nem tudom neki milyen procója van. De a VGA-ja erősebb.
  • [HUN]FaTaL
    #68483
    Mekkora az a plüssállat a kanapén :DDDD
  • pxxl
    #68482
    sztem meg pont h a procit eszi. 3.0-n ment 20-24 fps-el, 3.4-on 30-35, közben más nem változott :)
  • Armagedown
    #68481
    az 1es és a 2es közt csak annyi a különbség hogy jobban eszi a gépet , a grafika ugyanolyan