90029
  • arty
    #70126
    Melyek azok a kivételek?
  • arty
    #70125
    5 év alatt sem sikerült SENKINEK kihasználni az UE3-at... viszont MINDENKI kb ugyanazt, ugyanugy használja benne. tényleg nem látod, ez mennyire abszurd feltételezés? (kattints a linkemre! :D )
  • Jakuza001
    #70124
    Ott a pont. Sajnos ez igy van a legtobb esetben. Azert meg szerencse, hogy egy par kivetel azert akad, csak sajnos egyre ritkabban.
  • IMYke2.0.0.0
    #70123
    Írtam én, hogy minden fejlesztő béna?!

    Lusták, időszűkében dolgozók, maximum - de a motor lehetőségeit nem használják ki, az biztos.

    "azt áruld el, ha az UE3 mindent tud (lol!), a dice minek irt magának egy frosbitet?"

    Ha tudnám, akkor bizonyosan a DICE munkatársa lennék.
  • arty
    #70122
    tehát MINDEN fejlesztő béna? a motor pedig tökéletes?? ezt te tényleg reálisnak látod?

    azt áruld el, ha az UE3 mindent tud (lol!), a dice minek irt magának egy frosbitet?

  • IMYke2.0.0.0
    #70121
    Csak az első mondatomat olvastad el?

    A motor adottságai fantasztikusak - és nem attól "egyen kinézetűek" a vele készült játékok, mert nem lehet azt csinálni vele, amit csak akarsz, tudsz... ugye érted?

    Rombolható környezet is készíthető vele. Csak akarni kell(ene).

  • arty
    #70120
    UE3-ban van rombolható környezet?
    UE3-ban miért néz ki minden játék tök hasonlóan? (felületek! ezért mondják is 1-1 játékra, hogy tipikus UE. egyencsillogás és társai.)

    és ha már cryengine - UE3 engines játékot kérek, ahol említésre méltó az AI !

    szerintem ennyit a tökéletességről: az UE enginnek _mások_ a hibái, mint a frosbite/crye-nek
  • arty
    #70119
    lebutitott játékmenet, AI ?? :DDD ez jóó!

    a korábban fosozott crysis lassan legendává válik, csak mert a második kijött konzolokra és nem szaggatja magát a szarrá egy gtx580ason, miközben a balfelsőben ott egy DX12 logó
  • IMYke2.0.0.0
    #70118
    UE3 tökéletes alkotás!
    Az, hogy dilettánsok próbálkoznak vele, más dolog.

    A CryEngine 2, vagy Frostbite 2.0 a közelébe sem kerülhet (csak MerlinW kollégánkat idézhetném, minden szavát) - és az utólagos DirectX 11-től pedig ne várj csodát, és úgy nem fogsz csalódni.
  • Bence94
    #70117
    ue 3-at sokan használják de szarul... iszonyat igénytelen textúrákkal van tele meg nulla fizika és mindig van egy mű hatása ami játéktól változó, hogy milyen...persze tetszik de a ce vagy most a frostbite (főleg a 2-es verza) sokkal jobban bejön.
    crysis 2-höz pedig most már hivatalosan is jön a dx11 peccs kíváncsi vagyok rá...
  • MerlinW
    #70116
    Az a baj, hogy mindent lebutítottak:) Játékmenetet, AI-t, stb. Hans Zimmer zenéje az egyedüli motivációs erő, amiért érdemes végigjátszani:)
  • Solten
    #70115
    Ezzel kapcsolatban eszembe jutott: milyen klassz hogy a krajzisz kettot lebutitottak a konzolok szintjere, legalabb nem kell hozza paksi eromu... :))
  • SZilaJMaGGoT
    #70114
    Ez így igaz, az epic nagyon odatette magát már az első unreal engine-el is! :)
  • MerlinW
    #70113
    UE3-ra nem kevés jó játék van:) Bioshock, Borderlands, Mass Effect, Splinter Cell Conviction és a többi és a többi. UE3 elterjedt, olcsó, ingyen letölthető UDK-val, stb. Továbbra is ezt fogják használni, mert a többivel nehéz dolgozni, drágák, stb. Ezért foglalkozom UE-vel és nem holmi CryEngine-el, ami szerintem sokkal szegényesebb lehetőségek szempontjából, mint az UE.

    CE mindig úgy próbált villogni, hogy az arcunkba tolt egy 8000x8000-es texturákkal megspékelt valamit, illetve ráküldte az aktuális DX API komplett tárházát. Nem a játékaikról beszélek, mert azokkal nincs különösebb baj, viszont technikailag szerintem nincs ott ahol az UE. Csak ugye ezt ügyesen takarják. Azt se felejtsük el persze, hogy még fiatal a CE, a többiek előnyt élveznek a korukból kifolyólag.

    Frostbite jó dolog, hibája - ahogy CE-nek és sok másiknak is, hogy kizárólag FPS-ekre készült. UE3 vagy akár a Source ebben is jobb, hiszen bármilyen stílus megalkotható velük relatív egyszerűen.

    Azonban, miután annak nem publikus a fejlesztőkörnyezete, nem tudhatjuk. Sokat nem láthattunk belőle, de valamit jelent, hogy a kutya sem veszi. CE3-at is 10 játékra liszenszelték eddig, pedig a motor már kész van egy éve.
    UE3-ból az első évben gyakotlatilag az összes fejlesztőcég bevásárolt anno:)

    idTech 5-öt majd meglátjuk, elvileg Q3 szintű támogatást szeretnének neki, ami jó. Source pedig érdekes darab. Folyamatosan fejlődik (lásd Portal 2), egyedi hangulata és fizikai rendszere van. Nem igazán áptudét, viszont jó vele játszani, szeretjük:)
  • arty
    #70112
    :DDD
  • pxxl
    #70111
    #70107

    ___


    meddig folytatjátok még ezt? :D
  • arty
    #70110
    de attól, hogy neked vagy nekem nem tetszik, még lehet egy Harry Potter adaptácio is minőségi! ;)
  • SZilaJMaGGoT
    #70109
    Nem kötözködök, de biztos vagyok benne, hogy a minőség közel sem jelenti ugyanazt nekem, neked, vagy arty-nak... :D
  • KranaZoli #70108
    Hát nézzenek oda, állandóan kötözködik.
  • SZilaJMaGGoT
    #70107
    Mint mondtam nézőpont kérdése, hogy mi a minőségi... :D
  • arty
    #70106
    finomítanék: vannak minőségi játékok :)
  • Solten
    #70105
    A HTPC-kbe nevez az AMD Radeon HD 6450


  • Solten
    #70104
    Egesz kellemes... :)
  • SZilaJMaGGoT
    #70103
    Nem azért mondtam, hanem mert a nagy átlag szerint(akik eltartják a piacot) minőségiek a játékok. És ameddig ez így van és az emberek fizetnek, az "ínyencek" szerint minőségtelen játékokért, addig nincs miről vitatkozni.. :/
  • KranaZoli #70102
    Jahhh, minden relatív a fene egye meg. :D
  • SZilaJMaGGoT
    #70101
    Sajnos ez is nézőpont kérdése... :D Ha nem így lenne, akkor most nem "vitatkoznánk" erről... :D
  • KranaZoli #70100
    Akkor legyen: Minőségi. :)
  • SZilaJMaGGoT
    #70099
    Nézőpont kérdése, hogy mi a jó... :D
  • KranaZoli #70098
    Penge!

    CryEngine3; Frostbite 2. Engine-ek vannak, na de jó játékok?!
  • MerlinW
    #70097
    Unreal 3 Engine legfrissebb verziója (2011.03) eztet tudja:

  • KranaZoli #70096
    Új Radeon HD 6950-esek, IceQ X hűtéssel







    "A gyártó nem kevesebb, mint hatféle új Radeon HD 6950-es sorozatú videokártyát mutatott be, amelyek április 14-től kezdve kereskedelmi forgalomban is elérhetőek lesznek."

  • IMYke2.0.0.0
    #70095
    Elvileg - de gyakorlatilag jobb félni mint megijedni.
  • pxxl
    #70094
    elvileg az integrált vga tiltódik magától, ha bekerül egy külső vga az alaplapba.
  • nanizo
    #70093
    Még azelőtt, hogy belekerülne a kártya, vagy csak utána? BIOS-ból?
  • IMYke2.0.0.0
    #70092
    Le kell tiltani.
  • nanizo
    #70091
    Sziasztok! Az lenne kérdésem, hogy Intel DG35EC alaplap eddig a saját grafikus magját használta, most jött hozzá egy Gigabyte HD5770. Ezt elég csak rátenni az alaplapra, vagy le kell tiltani BIOS-ban v. akárhol az alaplap saját grafikáját?
  • MR ME
    #70090
    jó kérdés :D
  • pxxl
    #70089
    melyik év júniusában?
  • KranaZoli #70088
    Júniusban jön.
    Nem ez az első CAP profil, ahol már előre dolgoznak. :)
  • MR ME
    #70087
    duke nukem forever????