90029
  • Blum
    #70728
    Úgy is van! :)
  • Máté94
    #70727
    Ezt tegnap csinálta, akkor csak neteztem. Na, fasza. Akkor addig hajtjuk amíg el nem füstöl!
  • Blum
    #70726
    Elég valószínű,igen. Részvét..:D
  • Máté94
    #70725
    Videokártya elhalálozást jelent az ha a gépem film nézés közben kék halálozott egyet, újraindításnál a monitor közepén függőleges piros csíkok jelentek meg? 3. újraindításnál sikerült csak visszajönnie normálisan.
  • KranaZoli #70724
    Nem mondod. Fel merted tenni Kifli?! :) Nem mondod, hogy ez sem jó?!?!

    Feri: Igen, Én is hozzászoktam már ahhoz, hogy nincs. Sőt! Szerintem ha működne, feltenném reflex szerűen akkor is a gombokkal váltanám a profilokat.

    Ettől függetlenül, ha ez sem működik azért a jó édes anyucikájukat a Samu fejlesztőinek. No, ezt így anyák napja előtt meg kell gyónnom.
  • fery02
    #70723
    Tapasztalat?
  • kifli
    #70722
    de ne tedd, mert nem működik :)
  • medix
    #70721
    sziasztok bocs nem ide tartozik de nem találtam "használható fórumot " hátha itt talán valakinek van ötlete a problémámra.egy 2007-ben vásárolt grundig Mpaxx 715 típusú pendrive formátumu mp3 lejátszóm van.valami történt vele az utóbbi hetekben mert amikor csatlakoztatom a gépemhez,egyszerűen nem kommunikál a géppel,még hibaüzenet sem jelenik meg.nem férek hozzá a zenéimhez.a kijelző világít,de nem ismeri fel a gép ami azelőtt felismerte.megpróbáltam a többi usb-n is de semmi.másik gépen,sőt egy x-box 360-on is próbálkoztam és semmi.a lejátszás és a rádiója egyébként működik,de a géppel nem teremt kapcsolatot.mi lehet a hiba,javítható e vagy vegyek újat.(szétszedtem és megvizsgáltam az usb csatlakozó forrasztásait is de úgy tűnik rendben van)
  • fery02
    #70720
    Nem tudom, valami késztetést most érzek, de az utóbbi időkben nagyon hozzászoktam, hogy monitoron gyorsgombbal állítok a profilon (azelőtt pedig erős hiányérzetem volt, mikor nem akart működni a program).

    Szóval nem tudom feltelepítsem-e most, mert érhet ugyan kellemes meglepetés is (pl az, ha működik egyáltalán), de pluszt nem ad a jelenlegi helyzethez képest, mert végülis tényleg hozzálehet szokni a hiányához.

    Gondolom side gadget opciót nem tartalmaz, mert ha véletlenül tartalmazna, akkor azonnal feltenném. :)
  • KranaZoli #70719
    Olvasgattam a Twitter-en...

    1.)
    "BTW here's a MS fix that my good friend Spyre sent me http://bit.ly/gKH01w Worth checking out if you happen to experience issues"

    The monitor configuration is lost after you restart a computer that is running Windows 7 or Windows Server 2008 R2

    "Assume that you configure multiple monitors on a Windows 7-based or Windows Server 2008 R2-based computer that has multiple display adapters installed. In this situation, the configurations that you made to the layout and position of the monitors are not retained after you restart the computer."

    2.)

    "Looks like we found a solution to the mouse lag issue - need to verify but will try to get this out in a couple of weeks"

    Andrew D@CatalystCreator
  • pxxl
    #70718
    hápersze


    cuki babó :D be kell majd íratni lassan falmászásra :D
  • Solten
    #70717
    Regota csinaljak ezt a mobil GPU-knal, de ott is 1x-1x tortent az atnevezes. Tobb nem lesz szvsz mert ok azert evente kiadnak egy uj szeriat.
  • [HUN]FaTaL
    #70716
    Elmehet az AMD is a picsába... Ezért kár volt :(
  • kifli
    #70715
    remélem nem válik szokásukká, mert elmehetnének a picsába akkor...

    Mondjuk legalább nem egy 5 éves kártyát neveztek át. De azé ne legyen rendszer belőle...
  • arty
    #70714
    értem én, hogy a juzerek ostobák, a cégek meg szemetek, de ettől még fáj :)
  • Solt
    #70713
    Az átnevezést nem lehet megindokolni, maximum csak megmagyarázni! Kár volt... :(
  • Solten
    #70712
    Teszteltük a Radeon HD 6790 videokártyát


  • Solten
    #70711
    Ja... :/ Hat de mit tudnak csinalni? Lattak a konkurencia peldajat: a 4x atnevezett vasat is veszi a birka... Az 5700 meg tul jora sikerult, teljesitmenyben illeszkedik a jelenlegi portfolioba, nem erne meg uj kozepkategorias termekeket fejleszteni / piacra dobni.
  • arty
    #70710
    átnevezés :(

    speciális driverrutin :((((

    elmehet amd a ...
  • KranaZoli #70709
    OFF:

    Próbálta már vki HD 5xxx vagy HD6xxx kártyával?!

    MagicTune Premium for WINXP, VISTA, WIN7 64Bit International Download (version 4.0.13) link...

    ON
  • Solten
    #70708
    Régi-új kártya lett a Radeon HD 6750 és 6770

    "Az AMD halkan bevezette a Radeon HD 6700-as termékeket, melyek az előző generációs Juniper lapkára épülőnek. A vállalat úgy számolta, hogy 40 nm-en a Junipernél hatékonyabb chipet képtelenség építeni, 170 mm²-es kiterjedés mellett, így lényegében a másfél éves Radeon HD 5700 újrahasznosítása mellett döntöttek. A keserű szájízt csak némi cukormáz tompítja, mivel a régi-új Radeonokra már HDMI 1.4-es és DisplayPort 1.2-es interfész kerülhet, továbbá a rendszer – egy speciális driverrutin segítségével – képes gyorsítani az MVC kodeket, amivel lehetővé válik a 3D-s Blu-ray filmek lejátszása."



  • Solten
    #70707
    Vissza ketto, padlogaz. Te, olyan helyes a gyermeked, szerintem az enyem...

    Koszi megvagyunk, az ero hasznalatanak elsajatitasa mellett hegymaszoi ambiciokat dedelget, kezdeskent az anyjan gyakorol: link
  • kifli
    #70706
    ugyanazt dobja ki mindhez, amihez nem jó az újabb driver (nagyon régi, vagy frissen megjelenő kártyák), ahhoz van külön.
  • KranaZoli #70705
    Nnnnnnnnnnnnyáááááhhhh! Milyen egy hozzáállás ez?!

    Feri:

    (Bázz először elírtam a neved és majdnem úgy posztoltam, hogy Frei :)

    Jahhh. A lényeg, hogy eddih okés és eddig kopp-kopp-kopp Fox4-ben is visszaveszi az órajelet hardveres gyorsítás használata mellett. Végre (talán), lehet már normálisan használni ezt a fícsört is.

    MFLEX:

    Szedd le a hivatalos 11.4-et. Annál jobb most nincs.
  • mflex #70704
    Gondoltam megnézem, hogy van-e új driver, mert mostanában nem volt időm semmire, de hova tűnt a 6990? A 6xxx driver a jó?


  • fery02
    #70703
    Nagyon nehéz lesz, de muszáj lesz akkor megszokni, hogy a jól működő gép írkálja magának a magáét. :D
  • lo9in
    #70702
    ez már beteges
    én leszarom a gép lelki világát , ha nem indul újra meg nem fagy le és nem csinál semmi vírusgyanúsat akkor tökéletes !!

    felőlem akármit szenvedhet magában az a nagy rakás szilícium meg bináris kód hulladék , feladnám a helyedben , ne keress megoldást , Abu megírta a frankót fogadd meg ! ennyi !
  • KranaZoli #70701
    Abu ezt írta PH-n, ill. pár hsz ezzel kapcsolatban...:

    "Hasonlót már láttam pár gépen. A hálózat 6to4 adapterre okozta. A devmgmt.msc-ben kell letörölni az IPV6-IPV4 konverziót. De az sem baj, ha így marad, én is így hagytam a gépeken. Semmi jelentősége, mivel nem történt vagy nem történhetett meg a regisztrálás. Ha megtörténik, akkor sincs semmi."

    "Elméletben a windows indításkor tiltódik, ha a hálózat nem támogatja. Erre utal a hibabejegyzés. Nem kell vele csinálni semmit. Az úgy működik jól, ahogy működik. Egy csomó bejegyzés hibaként kerül be, de lényegében normális dolog történik. Nem kell ezekkel a bejegyzésekkel foglalkozni, csak ha valami fagyásra keresel magyarázatot."

    "Elobb letiltottam, azutan le is toroltem ahogy (#13504) Abu85 javasolta, a hiba tovabbra is fentall, szoval meg a javasolt IPV6-IPV4 konverzió torlese sem segit azon hogy ne keruljon be a hibajegyzes a naploba. Ha viszont a AMD External Events-et letiltod mint regebben irtad a hiba megszunik cserebe a CC ikonja nagyon lassan toltodik be az ora melle. En nem hasznalom a CC-t csak addig amig beallitom azutan letiltom a futasat, de azon ez nem segit akinek kell a CC mert profilokat cserelget.
    Gondolom az uj AMD VISION Engine Control Center-ben levo Automatikus frissitessel van kapcsolatban ha halokarinal kell mar valamit torolgetni, mert a belsohalo az IPv6-os protokolt hasznal mar a W7 alatt mig a kulso netes kapcsolat meg mindig az IPv4-et."

    Sötöbö...
    Egyelőre ez van. Vagy marad így a következő új Cata-kban is, vagy tesznek ellene vmit. :)

    Mi meg kénytelenek vagyunk beletörődni. :D

    Próbáltam Én is, Nálam sem változott semmit, miután tiltottam. Egy másik fórumlakó hsz-e:

  • fery02
    #70700
    Nekem is csinál ilyet, de akkor ha nem vagyok vele egyedül, akkor leszrom. :)
  • Blum
    #70699
    Nem balhézik össze semmivel.
  • KranaZoli #70698
    Nekem nincs.
  • repvez
    #70697
    ezt bármelyik ATI kártyához használható és nem balhézik a catalisztel össze ?Nekem sapphir 4850em van
  • Blum
    #70696
    MSI Afterburner
  • repvez
    #70695
    valaki tudna segiteni nekem abban hogy a catalistban lehetséges olyan ventilátor szabályzást beállitani mint az ATT-ben? Mert az ATT-nem szeretném használni, mert annak a használatával a mag és a memoria és a feszültség értékek nem passzoltak a katalisztossal és hiába mentettem rá profillal nem tárolta le.A ventilátor szabályzása viszont jó volt mert 2d-alatt 68 fokon tartotta a kártyát, most a katalist csak 80fokosan tudja és ehhez 27%os ventifordulatot társit.
    ATT vel grafikai anomáliák is jottek elö a nem megfelelö orajelek használata miatt ezek megszuntek de a höfok lehetne jobb is csak a ventit kéne tudnom szabályozni.
    Az állando manuális érték nem jo mert a megterhelö játékokhoz lehet hogy kevés a netezéshez meg sok lenne.
    remélem van rá megoldás
  • Gubberx
    #70694
    Másnak nincs olyan hibája hogy gép bekapcsoláskor mikor betölt a win a ccc valamilyen host application hibával meghal? Ez van az új driverrel.. is :S
  • pxxl
    #70693
    hát az nem :D
  • IMYke2.0.0.0
    #70692
    Csak nem rally bajnokot akarsz belőle nevelni? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #70691
    Dolgozott is vele éjt-nappallá téve :)
  • pxxl
    #70690
    off

    nemsokára megtanuljuk vezetni is :D

    Solten mi van az ifjú padavannal :)

    on
  • Gubberx
    #70689
    köszi :)