90029
  • KranaZoli #70808
    Olvastam Kifli. Nem Neked "szántam". Úgy értettem, hogy amit írtál választ, az nem volt 1értelmű?!
  • kifli
    #70807
    olvasasd el azt is amire válaszoltam...
  • KranaZoli #70806
    Olvasgattam itt a hsz-eket. Engem nem zavar, csak

    "érettségi egyetemhez képest könnyű..."

    Azt nem tudom, hogy ebben mi nem volt 1értelmű?!
  • kifli
    #70805
    érettségi egyetemhez képest könnyű...
  • benőmenő
    #70804
    Bazz ne ilyesztgessetek már, nekem még 3 év van az érettségiig, ha minden jól megy és azt mondjátok ennyire dúrva még ahhoz képest is az egyetem?
    (remélem solten nem veszi észre egyhamar a zoffot)
  • [HUN]FaTaL
    #70803
    Ha info képzésre megy akkor még a vizsgaidőszakot sem kell megvárni. Az érettségi egy nagy lószar, egy egyetemi ZH nehezebb mint az egész érettségi együttvéve. :D
  • item
    #70802
    Érecccsséégíí yeah! Mikor vót az má'... (I am 32 years old)
  • IMYke2.0.0.0
    #70801
    Hát, az érettségi nekem lófütty volt, az első két vizsgaidőszakomhoz képest :)
  • pxxl
    #70800
    naaa térjünk csak vissza a földre, hisz blumról beszélünk :D
  • IMYke2.0.0.0
    #70799
    Életed le leglazább 1 hónapjaként fogsz erre emlékezni, majd amikor az egyetemi vizsgaidőszak 1 hónapjában szenvedsz. Ez komoly.
  • pxxl
    #70798
    ökölbe szorított seggel...nem fordítva?
  • Blum
    #70797
    Nekünk meg a szóbeli Június 22-től kezdődik. Ha a matek írásbelin elhasalok,akkor örülni fogok,amúgy bekaphatják. Most még 1 hónapot majd ökölbe szorított seggel várhatok. Mármint az írásbeli eredményeinek megtudtától számított egy hónapot.
  • pxxl
    #70796
    nekünk szerencsénk is volt olyan szempontból, hogy mi voltunk a suli első érettségizői :D olyan 3-as átlag lett mint a vihar xD
    asszem 1 csajt zúztak be matekból, de ő tényleg sík hülye volt :D
  • IMYke2.0.0.0
    #70795
    Matekot a matek fakultációs haverokkal versenyt játszva csináltuk - nem én lettem a leggyorsabb, hanem az ügyeletes osztály zsenink (aki nem mellesleg tojt az egyetemre, és valami hétköznapi munkás lett), én 3. lettem - a matekom amúgy 4-es lett.
  • IMYke2.0.0.0
    #70794
    Én töriből a reform korszakból húztam valamit - beszéltem ~20 percig, a tanárnőm és a bizottsági elnöknek úgy kellett "lelőnie" a dumámat. Két kérdés, gyors válasz, köszönöm - adieu!
  • Blum
    #70793
    Nekem is meglesz te vénpö..azaz drága barátom!
  • pxxl
    #70792
    magyarra nem emlékszem. azt tudom h töritől foshtam nagyon, kb semmit nem tudtam, aztán kihúztam a vetésforgót, meg olaszország egyesítését. előbbit a hülye is tudja, másikat meg térképről elmondtam :D 3-as, viszonlátás fuck yea
  • IMYke2.0.0.0
    #70791
    Az érettségit tök lazán letudtam, azért.
    Csokonay V.M.: A tihanyi ekhóhoz volt az elemzés. Yeah!
  • pxxl
    #70790
    jah jó lenne újrakezdeni :D
  • IMYke2.0.0.0
    #70789
    Én szívesen kezdenék mindent elölről, mondjuk az érettségitől.
    Jó lenne :)
  • pxxl
    #70788
    am tökre együttérzek ám veled
  • pxxl
    #70787
    háhá sz0pjááá :D nekem már megvan a zérecccségi bebeee
  • Blum
    #70786
    Na ja..tőlem aztán itt és azonnal meg is állhatna az idő..:)
  • IMYke2.0.0.0
    #70785
    Vazzer, milyen kis fiatal lurkó vagyol-e! :) Spjzlista... akarom mondani: mázlista vagy, hogy ilyen fiatal vagy.
    Iríííígy 37 éves vérpistuka vagyok.
  • Blum
    #70784
    Matek érettségi done! :D
    Hát..remélem nem kell mennem szóbelizni,mert nekem személy szerint nehéz volt.
    Születésnapom csak szerencsét hoz...
  • KranaZoli #70783
    Ugye-ugye, hogy a Giga kispályás.
  • benőmenő
    #70782
    Logout-on már láttam olyat, hogy vki egy cpu hűtőt rakott egy gpu-ra, de ez most annyira bejöhetett az asusnak, hogy ők meg rögtön 2-t rakjanak egyre ?
  • arty
    #70781
    nnnna. most akkor várhatjuk az első négyslotost...
  • lo9in
    #70780
  • KranaZoli #70779
    Ez meg a másik "kis" példány:





    Epic! :D
  • lo9in
    #70778
    ezt a két unciát nem azért írtam , na mindegy
    és túl vagyok rajta nem érdemes mélyebben és huzamosabban belebonyolódni
    te hozzáállásod is érthető valamilyen szinten.
  • KranaZoli #70777
    MittomÉn, hogy elég-e 2 uncia, vagy sok. :D Kérdezd a "kisebbséget". Részben ezen fricska miatt idéztem be. ;)

    Plusz: Sapphire állandóan elintézi a 4850X2 óta 1db ventivel, Giga-nak meg vannak ezek a 3 turbinás példányai. :)

    Ha az Afrikai népcsoportokról akarsz beszélgetni, arra keress topic-ot. Gondolom a többség aki ebben a topic-ban (is) "lakik" attól függetlenül, hogy nem érinti hidegen a harmadik világ népességének a sorsa, hasonló topic-okban ezt Maga mögött tudja...

    Ki kell találni vmi marketing-et. Engem sem érdekel. De: Ránézek egy ilyen VGA-ra és 1xerűen lehet érezni, hogy van benne anyag. Tetszik. Ennyi. sötöbö... Lépj túl rajta. ;)
  • lo9in
    #70776
    powerplayel előhozakodni XD , az én rossz minőségű kártyám is tud olyat egy ventivel és a kb. 16-17 centijével , fesz csökkentést is persze mivel az is a része
  • DIESEL DOG #70775
    Mitől is energia hatékony? Például attól hogy a GPU és a VRAM nem ketyeg állandóan maximális órejelen hanem ha úgymond "nincs használva" akkor visszaáll az alapértékre ami pl. az én HD 5770-esemnél 157/300Mhz, a 6970-nél nem tudom hogy mennyi az annyi. Nagyobb órajelhez magasabb feszültség szükséges, gondolom ezzel nem mondtam újdonságot... :D

    Az a 3 venti meg nem dob olyan irdatlan sokat maga a kártya fogyasztásán.
  • lo9in
    #70774
    mitől lesz ez energia hatékony ??
    a 3 ventillátortól ?
    attól hogy hosszabb mint a pc házak túlnyomó többsége ?
    attól hogy gyárilag tuningolt ?

    persze a gyengébb kártyákat az ára adja el , a betegesen maximalistáknak meg elő kell adni valami dumát hogy mennyen a quad crossfire ne csak egyet vegyenek már

    más országokban még ivóvíz is alig van , fa alatt élnek , mi meg ilyen felesleges eltúlzott marhaságok után sóvárgunk....
  • lo9in
    #70773
    az idézet dühítő , sok okos meg el is hiszi.... pont elég lett két uncia ?? ez az ultra durable vga+ technology ez odatesz
    ha a gyártó eredeti szövegét idézték lefordítva akkor meg nem veszik észre hogy maguk alatt vágják a fát ? mert ha ezzel dobálóznak akkor a kisebb kártyákat biztos rossz cuccokból tákolják össze , nem ?

    persze a varázsszó elhangzott az összes :
    stabilitás
    tuning potenciál
    energiahatékonyság(zöldség)

    én behányok ezektől a felesleges csúcs vackoktól
    meg a reklámszövegek 99,9%-ától
  • lo9in
    #70772
    costume robbery
  • KranaZoli #70771
    Nem értem.

    Szerintem elég bizalom gerjesztő. "vagy bárhova" Mondjuk a gépembe.

    Notice: Vannak elég tréül kinéző alternatív hűtések (itt nem a design-ra gondolok; hanem mit néz ki belőle az ember) ez Számomra ellenkező benyomást kelt.

    "Az új videokártya természetesen Ultra Durable VGA+ technológiára alapoz, ami annyit jelent, hogy a termék nyomtatott áramköri lapjánál kétunciányi rezet alkalmaztak, valamint minőségi alkatrészeket használtak fel annak érdekében, hogy az újdonság stabilan, hatékony energiafelhasználás mellett üzemelhessen és jó tuningpotenciált kínálhasson."
  • item
    #70770
    Vannak még apró rések a piacon,ezt az ilyesmivel szokták betömködni...
  • lo9in
    #70769
    tudom ide vág , de azért meg kérdem , minek ez ide ?
    vagy bárhova