90029
  • zöldeshányás
    #70848
    volt fent egy régi ez: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1177692042&no=70820]#70820[/URL]

    aztán feltettem az angol 11.4-et azzal tökéletes volt, utánna letötröltem feltettem a magyar 11.4-et és azzal van a bibi.
  • lo9in
    #70847
    picivel lejjebb írtad hogy 11.4 van fenn , jól sejtem hogy mindent töröltél nem csak a katalizátor vezérlő központot ? mert akkor meg az a gond XD
  • lo9in
    #70846
    na ez azért van mert a ccc az 11.4es de ezek szerint te régebbit használsz , megmondod melyiket akkor küldök másikat :D
  • zöldeshányás
    #70845
    Nos, letöröltem az előzőt.Feltettem a magyart és ez lett belőle:

  • zöldeshányás
    #70844
    Köszönöm!A szemetek jól eldugták. :D
  • lo9in
    #70843
    http://sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/radeon_win7-32.aspx#2

    ott a magyar a listán az első kata végén szóval az kell neked , csak magyar nincs és ezt mindig az individual fülön találod
  • zöldeshányás
    #70842
    Magyar cata-t honnan lehet szerezni?Amit letöltöttem az amd oldaláról az nem magyar. :(
  • Solten
    #70841
    NVIDIA losing ground to AMD and Intel in GPU market share


  • Solt
    #70840
    Hát a névválasztás sokkal szimpatikusabb, az tény! :))
  • Solten
    #70839
    várós...



  • Solt
    #70838
    :D:D:D

    Azért remélem ennyit nem fog "zabálni"!!! :D
  • pointer4
    #70837
    De majd gépösszeszerelés közben ennek kell majd szólnia :D
    Különben nem indul el :D
  • Solt
    #70836
    Oké Szandika...
  • pointer4
    #70835
    Majd akkor szóljál, ha a géped ebből az évtizedből való :P
  • Solt
    #70834
    Óóóó, hogy a gitár álljon a mejjjjjedbe...

    Normális ( nem női néven szereplő ) cpu majd mostanában fog debütálni! Ajánlom neked is...
  • zöldeshányás
    #70833
    Nemtudom.Ezt tette fel a srác aki belepakolta a karit.

    Felraktam a 11.4-et.De nekem mé' nem magyar?Hagyhatok mindent alap beállításon ugye?
  • pointer4
    #70832
    Lehet, amúgy valami normális gépet kellene venned, nem ? :D
  • Solt
    #70831
    Az az ArmA hibája, hogy csak fix 60fps-n folyamatos a kép, de, hogy fix 60fps mellett kizárólag egérrel forogva szaggasson, ez azért odab@sz... láttam már pár dolgot, és azt hittem gép engem már nem tud meglepni, de most ismét bebizonyosodott, hogy márpedig de! :D
  • pointer4
    #70830
    Pedig nem onnan vettem, iracingnál valakinek ez volt jó :D
  • Solt
    #70829
    Ami abban a topikban le van írva, azt már végig nyálaztam! ;)
  • Solt
    #70828
    Nincs egér padom... :)

    Nem gondolom, de egy próbát megér... ;)

    USB driver? Azt felteszi a winfos, oszt jó van... de privátban jöhetnek az ötleteid! :D
  • blackcalibra
    #70827
    Jaja, erre gondoltam többek között.

    Azt lenne jó tudni mi van ha gariztatni kell.
  • pointer4
    #70826
    ...fps limit 61, vertical sync off...
  • Nightt
    #70825
    En innen es ezt rendeltem. Kb 2 nap alatt megjott, sztem megerte. Bar meg mindig nem tudtam kiprobalni, mert tonkrement az alaplapom meg beszereles elott es most a szervizben csucsul...
  • pointer4
    #70824
    Koszos az egérpad :D
    Most komolyan, elolvastam az első hsz-t, gondolod, hogy valaki véletlenül megtudja mondani a megoldást? :)
    Millió ötletem van, pl alaplapi usb drivertől kezdve. :)
  • blackcalibra
    #70823
    Vett mostanában itt valaki Sapphire 5850-et valamelyik Web Shopból?
    Ugye elvileg onnan még mindig be lehet szerezni 30-33k körül.
    Érdemes lehet esetleg rendelni onnan?
    Nem életbevágó,tök jól elvagyok az 5770-el, de hát ugye.......
  • Solt
    #70822
    Okoskák figyelem! :)

    Kicsit off, de hátha tudja valaki a választ...

    Szóval... belefutottam a hírhedt mikroakadás jelenségbe. PH topik első hsz...

    Ami a lényeg, például ArmA2 alatt ez a jelenség megszűnik, ha nem egérrel forgok körbe, hanem billentyűzettel. Tud nekem erre valaki valami értelmes választ adni?
  • KranaZoli #70821
    Ez vmi régi Catalyst?!

    Töltsd le a 11.4-est. (banner)
  • zöldeshányás
    #70820
    köszi az infot

  • KranaZoli #70819
    Amennyivel ott húzni tudod, annak semmi értelme. Játékban legjobb esetben fog jelenteni +5FPS-t. (lehet még annyit sem)

    Tedd fel a 11.4-es Cata-t. Első újraírt Catalyst. 1ébként meg ne ezt a képet tedd be a Cata verzióról; hanem ami a szoftver ablakban van.

    Ez egy régi példa, de erre gondolok:

  • MR ME
    #70818
    érdemes
  • zöldeshányás
    #70817
    Me mégvalami.A 6850-hez érdemes új cata-t felrakni?Most ez van fent:

  • pxxl
    #70816
    nem
  • zöldeshányás
    #70815
    Ha húzom catalyst-ban a karit akkor elveszik a garancia?(Bocsi tudom hogy kérdeztem már csak nem emlékszem a válaszra.)
  • KranaZoli #70814
    Szerintem az MLAA lesz az.
  • ajem kisa
    #70813
    Megvan, valamelyik opció rávolt eröltetve a ccc-ben!
    Majd visszaállítom alapértelmezettre, és ha lesz hozzá türelmem akkor kibogarászom, hogy a tesszelláció vagy a morf izé vagy...:)
  • ajem kisa
    #70812
    Hello!
    Most raktam fel a 11.4-et (a régit elötte leszedtem), és ujraindulásnál ilyen fogad!

    Az msn+böngészőn homály alatt, a böngészőm még olvasható, viszont más alkalmazás tiszta képet ad!
    Driver+amd vision engine control center(wtf?:D) ment fel, valami megváltozott? Mi kell még?
    A beállitásokon mindenen átfutottam, felbontás, skálázás, a ccc-ben, és a w7-ben is, minden olyan amielyen volt...valaki tudna adni tanácsot?
    Thx!
  • arty
    #70811
    könnyű lenne az érettségi? ha nem tanulsz rá, akkor tuti... én szakközépben történelemre és szakmai tárgyakra készültem 3 hetet (másra minek?) - amennyit egy szigorlatra kellett fősulin. ergo egyforma nehéz/szar volt(!!!hálaazégnek!!!) mind, csak fősulin "több érettségi volt" :(
  • KranaZoli #70810
    Akkor értelmezd úgy, hogy benőmenő-nek egy nem volt 1értelmű?!
    (ezt megkérdezni)

    Aztán Nekem mára ebből elég is lesz ennyi. :)
  • kifli
    #70809
    én akárhogy nézem 1 féle képpen tudom értelmezni :D