90029
  • arty
    #75700
    win7?

    4-es nem számit, a CCC-nek a 3.5 kell! win7-en a windows features részen lehet eltávolitani a 3.5-öt, mert az beépített. utána legjobb, ha netről leszeded a legújabb 3.5öst (sp1?) és felrakod azt!
  • Solten
    #75699
  • ajem kisa
    #75698
    Köszi, amúgy a 2.66-os nemvolt jó, biztos az alap a 2.64-es, és az mindenképp kellhet neki! Nagyon köszi!

  • Solten
    #75697
    Notimnal volt egy hasonlo helyzet, emlekeim szerint uninstallaltam az audio drivereket, es aztan engedtem ra a tobbcsatornas realtek drivert. Vagy meg azt kiprobalhatod hogy unistall utan engeded ratelepulni a majkro$oft driveret, es ratelepited a HDMI drivert.
  • ajem kisa
    #75696
    Azt igen 2.66-osat! 2011/10/? ~40mb!
    De igazából engem ez zavar nemkicsit!

  • Solten
    #75695
    Az un. "ATI HDMI Audio Device" nevezetu drivert kaptad le a realtek oldalarol?
  • ajem kisa
    #75694
    Azóta szopok ezzel a dologgal, leszedtem egy realtec hdmi drivert (nemtom mé, de az amd forumban állítolag segitett valakinek, nekem semmit!), kicseréltem a kábelt, update-eltem minden lehető dolgot, teljesen szűz a w7, de a sztereon és a 16biten nemlehet valami miatt változtatni! Kicseréltem a bemenő jelet egy asztali hdmi-s br lejátszóval, azon felismeri a hdmi jelet, de a windowsról csak 2.0 jön!pff
    Ha valakinek volna még ötlete, vagy tanácsa, hogy hol tegyem fel a kérdést melyik topikba? Mert gőzöm sincs, hogy ez a vga vagy a rendszer hibája?!
    Köszi!
    Ja, azóta ujraraktam a rendszert gyorsba, de ua!:@
  • Solten
    #75693
    31-en elvileg.
  • Tatyla
    #75692
    mikor jön már a hivatalos 11.10?
  • Santata
    #75691
    Letöröltem a netframeworköt. Újra fel installáltam (a 4-s clientest). Driver ugye nincs most fent mivel uninstalláltam az előzőt.
  • arty
    #75690
    de mit szedtél le és raktál fel ujra?

    net frameworköt?
    xp vagy w7? hogy szedted le, pontosan mit/hogyan tettél vissza ujra?
  • Santata
    #75689
    Na letöröltem újra felraktam. Most hogy próbálom felinstallálni a drivert nem történik semmi. Mármint elindítom h install és memóriában ott van egy ideig az InstallManagerApp de eltűnik idővel és semmi nem telepítődik. Tipp?
  • arty
    #75688
    net framework legfrissebb?
    esetleg net framework reinstall?
  • Santata
    #75687
    Nem igen tudom hova írhatnák, ha ti igen tájékoztassatok. A problémám a következő: szeretném frissíteni a videókártya driverét a notebookomon. (switchable, szal váltható 2 videókártya közt). Acer 4820TG a notebookom, és az ATI 5650M-n szeretnék drivert frissíteni. A gond az, hogy amint a hivatalos driver frissítését vagy akár a catalystot installálnám kiírja "Windows detected that this program did not run correctly" és kilép. Több driver verzióval próbálkoztam sikertelenül. Próbáltam úgyis hogy az Intel videókártyára volt kapcsolva. Ötlet esetleg valami tipp hol segíthetnek. Segítségetek előre is köszönöm.
  • ajem kisa
    #75686
    Hello!
    Ujraraktam a rendszert (w7 32bit), ezelött semmi bajom nemvolt a hanggal, de most miután felraktam a foobar2000-et és az xbmc-t a wasapi-val együtt, rájöttem, hogy valami gáz van, ugyanis a 2.0-án kívül mást nem is játszik le! Szoval benéztem a rendszerbe is, minden beállítást átnéztem (szerintem), de a win is sztereon van, és nincs más opcióm ezenkívül!
    Valaki tud segíteni ebben? Nagyon jólenne, mert ez így elég gáz!:S
    6870 hdmi(1.4)-en át egy onkyo tx-sr308-ba, onnan hdmi-vel egy lcd-be!
    Ujraraktam a katát és a drivert is, mindent ujraindítottam, de változatlan! Ezelött ahogy írtam minden tökéletesen ment 24bitre lőtt .FLAC is...
    Előre is köszi!
  • Solten
    #75685
  • arty
    #75684
    nemértem miért nem lehetett átnevezni... (jaizé, akkor meg abba kötünk bele :D )
  • broman191
    #75683
    Szemetelnek a piacra folyton. Akiknek egy megfizethetőbb teljesítménykari kell ott van az 560Ti, akiknek a pénz kevésbé gond ott van a GTX 580. Közte pedig a "lusta voltam 580-ra gyűjteni és türelmetlen vagyok" kategória.
  • Solten
    #75682
    Feljavitjak? Nem ertem miert nem lehet elolvasni a cikket... GeForce GTX 570 és 580 -nak szant "selejtes" chipeket 560 Ti VGA-kent arulnak (GF110 - az 560 Ti GF114-re epul). Miert szivatas? Mert a GF 110 tobbet zabal, Guba Jakab meg bemegy a boltba es goze sincs a kulonbsegrol.
    Hangyaf*sznyit lehet hogy gyorsabb lesz, de ez csak orajelek kerdese. Bar mivel eleve selejtes chipekrol van szo, a tuning lehetosege kiloheto, tuti magasabb fesz.-t kap a chip is.
  • Kongy
    #75681
    Minden csak nézőpont kérdése. :P
  • janihunk
    #75680
    Miért van az hogy újratettem a win7 et és alapból a 11.10 prew 3 mat tettem fel. BF3 alatt semmi baja nem volt amíg fel nem tettem az SP1 win7 re. Újratettem a drivert de még mindig kékhalálozik.
  • Blum
    #75679
    Ugyan,miért szivatás ez?

    Ugyanazon a néven adja el,mint azelőtt,csak kicsit feljavítják. Ennyi.
    Ha jönne a következő generáció és kiadnák ezt a kártyát Geforce GTX 660Ti néven,na,akkor lenne átbaszás.
  • Solten
    #75678
    Mas: az Nvidia folytatva hagyomanyait, szivatja rendesen a vasarloit: link...
  • Kongy
    #75677
    Amerikában már kint van, másképp a warez verzióval hogy lehetne játszani?!

    Amúgy csak 1 példa a remek patchelésre: Rage-nél felraktam új drivert, jó lett a játék, semmi szaggatás, aztán feltettem a majd' 1 gigás patchet, és érdekes módon akadozik a játék miatta....
  • Solten
    #75676
    Elso nap? Nem honapokat akartal irni...?
  • Borg
    #75675
    Melyik első napra gondolsz? mert a világ más tájain már megjelent... akkor nekik nem első napon van a patch? :)
  • Dzsabba
    #75674
    Sziasztok.

    Felraktam a AMD Catalyst™ 11.10 Version 3 Preview drivert és nem tudom vezérelni a ventilátor sebességet. Esetleg van valami megoldás vagy valami külső progi amivel tudom kezelni?
  • kabel15
    #75673
    Mi lenne ha akkor próbálnátok ki a játékot mikor már hivatalosan is megjelent? Az első nap fog érkezni egy szép nagy javítás ami valószínűleg tartalmazza majd ennek a hibának a javítását.
  • Solten
    #75672
    Kiraly, £30-ert azert tobbre szamitana az ember... Es akkor karognak a kiadok hogy mindenki warezol.
  • Kongy
    #75671
    Medium nehézségen tolom, de nagyon bugos, van, hogy az ellenség csak úgy lefagy, és várja h lelődd. A másik meg ha lelőtted van, hogy beakad és megáll mint egy szobor, ahelyett h összeesne xd
  • Solten
    #75670
    Az AI ebben a jatekban is toketlen, vagy kezdon nyomod? :D Oldalat mutatja a tanknak -szep nagy felulet, ide lojon mindenki-, mikor a front pancel a legerosebb (legszebb mikor a tank hatsojat mutatja az Abramsok fele, itt a legvekonyabb a pancelzat). Sorry a szorszalhasogatasert, csak ez feltunt...
  • kabel15
    #75669
    Köszi! Akkor azt megvárom. És a mostani drivert töröljem és úgy rakjam fel az újat? Vagy rakjam fel simán ezt ha kijött?
  • lybrahu
    #75668
    Üdvözlet!
    Egy kis segítség kéne az uraktól:
    adott egy Sapphire 5850 Vapor X kártya és win 7 64bit alatt kéne működnie.
    Ezt meg is teszi a Catalyst 11.6-ig. Ettől feljebb nem tudunk drivert telepíteni, mert minden esetben kifagy a gép install közben. Asszem az AMD Vision Enginer Control Center közben. Próbáltunk már teljes unistallt (AMD driver) és utána Driver Sweeper is rá lett uszítva. Sajnos nem hozott eredményt. Esetleg volt valakinek ilyen problémája?
  • Kongy
    #75667
    2 db 6970-re moddolt 6950 xd
  • broman191
    #75666
    2db GTX 580-nal? Vagy mit hajt most?
  • Kongy
    #75665
    Nincs, ez inkább csak 30 körül mozog. :P Ha nem tetszik tessék nézni Tirexi mesterét, bár nála is csak 40-120 között mozog az fps xd
  • MR ME
    #75664
    multinál azért lesznek gondok szvsz (márha eredeti), ott enyémet is kiakasztotta maxon a nagy pálya bétában, pedig még nem is volt benne ultra...
  • broman191
    #75663
    Nálam 11.1 GB, úgy hogy csak az angol nyelvi pack-ot hagytam meg a lokalizációs könyvtárban, minden más ment a levesbe. :)
  • lo9in
    #75662
    mennyi helyet foglal feltelepítve ?
  • Gubberx
    #75661
    van ez 60 fps? :D