90029
  • Skynet85
    #76220
    Még vmi vki tudna egy normális vram+gpu tesztert, van itt egy gép, és minden vga igényes gém futattása közben 3 perc után kifagy a rendszer. Memo,vinyó stb tesztelve szal marad a VGA arra kéne vmi jó kis teszt progi nekem
  • Skynet85
    #76219
    Köszi!
  • Madmano
    #76218
    DriverSweeper.
  • janihunk
    #76217
    Ha ez is úgy sikerül mint a 6770 hogy csak az ára magasabb megint nm érdemes váltani az alsóbb kategóriákban.
  • Skynet85
    #76216
    Pls help melyik az a progi ami leszedi a vga drivert maradéktalanúl ? thx :)
  • Omlás
    #76215
    Hűtés nélkül :]
  • zoliapu
    #76214
    " Valve, Source Engine: A Postal III például azzal jön, pár nap múlva, így 2011-ben, pedig ugye a Half Life 2-ban mutatkozott be először 2004-ben, ami finoman szólva sem tegnap volt. "

    Hozzátenném a Half-Life CS is részben Id grafmotorra épűlt.
  • Máté94
    #76213
    Éljen, egy slotos!
  • gurubefree
    #76212
    rosszul fogalmaztam 8) >> nem a profit hianya hanem nagysaga es a befektetes rizikoja .
  • Solten
    #76211
    Ime a Radeon HD 7770





    (WTF? nezzetek meg a kepek url-jet )
  • Solten
    #76210
    Udv. Van szep profit PC oldalon is...: #76149.
  • gurubefree
    #76209
    szasztok

    javitanek ha lehet >>> esetunkben nem a mennyiseg okoz minoseg romlast ( mar ha egyaltalan letezik ilyen ) hanem a raszant indo rovidsege . Jo munkahoz ido kell > ami nincs szep kis vilagunkban amikor a proftiorientaciorol beszelunk .

    Az hogy miert olyan a felhozatal PC oldalon ... azert mert nincs profit !!! Ok sem hulyek .... tisztaban vannak azzal hogy milyen merteku eladasra szamithatnak es ok ebbol kalkulalnak amikor arrol van szo hogy mennyit is lehet raszanni . Ennek koszonhetoen vannak gyonyoru szep trailer-ek hogy doppingoljak a lehetseges vevok szamat etc lassuk be sok ember ezt meg is eszi .

    "No, még a végén kiderül, hogy lemaradtam valamiről. Ma már a konzol nem az egyszerű használatról híres? Olyan játékokat írnak rá, amihez a kontroller nem is elég? Megjelennek olyan játékok amik nem egy csőben játszódnak, nincs tele a képernyő millió féle színes felirattal, hogy még abban a csőben se tévedjen el a szerencsétlen? Nem jelzik már honnan lőnek ránk? Stb... "

    nem a konzol nem arrol hires hogy egyszeruen hasznalhato .... vagy is nem csak errol hires ha pontosak akarunk lenni !!! Arrol is hogy mindenki szamara elerheto >>>> legfokeppen gyermekek szamara , olyanok szamara aki nem tudjak vagy csak egyszeruen nem akarnak tomenytelen mennyisegu penzt olni PC-be . Ez csak par pelda .
    Azzal sem ertenek egyet hogy mennyire egyszeru is jatszani konzolon ....
  • IMYke2.0.0.0
    #76208
    Mert nincs meg :)
  • Afe
    #76207
    Félre értesz. Én is át tudom állítani hogy melyik legyen az elsődleges. Ha a tv-re van állítva, akkor ott indúl minden, de én azt szeretném, hogy a monitor maradjon elsődleges kijelzőnek, és ha elindítok egy játékot, akkor az a másodlagoson(tv) indúljon alapból. Ilyet lehet?
  • MerlinW
    #76206
    Windows felbontás beállításaiban, meg tudod mondani, hogy melyik legyen az alapértelmezett kijelző. Én is úgy használom a laptopomat.
  • Afe
    #76205
    Sziasztok!
    Létezik a Catalystban, vagy valahol a Win7-ben olyan opció, hogy a játék ne az elsődleges kijelzőn induljon el, hanem egyből a tv-n? Nem akarok mindig main desktop-ot váltani, mert összekuszálja az ikonokat:)
  • MerlinW
    #76204
    Te bajod:)
  • IMYke2.0.0.0
    #76203
    Egy másodpercre sem néztem rá a játékra...
  • Solten
    #76202
    off: az elmult par napban utolert a StarCraft II-fugges...

  • Solten
    #76201
    Mi ez a pesszimizmus kollega?
  • Solten
    #76200
    Elvileg ketfele verzio lesz, GDDR5 es XDR2.
  • Solten
    #76199
  • V43 1105
    #76198
    Ne reménykedj pofára esel :(
  • Máté94
    #76197
    Nagyon remélem, hogy az összes többi HD7000-es kártya egy slotos lesz.
  • broman191
    #76196
    Fura is kicsit hogy GDDR5-öznek a hírekben, elvileg a HD79xx sorozat XDR2-es lett volna. Valószínűleg gond lett a beszerzésükkel, aztán inkább döntöttek a bejáratott GDDR5 mellett - de abból adnak sokat.
  • benőmenő
    #76195
    a csúcskarik már nem gddr5-ös vramot, hanem xdr2-t kapnak majd
  • broman191
    #76194
    Radeon HD 7970: idei megjelenés, rengeteg friss infó

    "Nagy meglepetés: december 22-én érkezhet a Radeon HD 7970"









  • broman191
    #76193
    A 6970-hez képest elég meggyőzőek a számok, hihető többlet mutatkozik minden adatnál ahhoz hogy 7970-ről legyen szó.
  • broman191
    #76192
    ...avagy pont nem arra utal:

    - 3 GB memó --> a HD6990 már 4 GB memóval rendelkezett, így nem hiszem hogy egy újabb hasonló karin kevesebb lesz

    - a HD6990 számítási teljesítménye 5.10 TFLOPs volt, ennek csak 3.5

    még vagy fél tucat ellenérv az adatokat összehasonlítva: amd-radeon-hd-6990-overview
  • Blum
    #76191
    7970 lesz,ha hihetünk a PC World-nek illetve az OBR-Hardware-nek.
  • IMYke2.0.0.0
    #76190
    Ez erősen valószínű, hogy a csúcsragadozó, a 7990-es teljesítménye.
    Ami erre utal:
    * 3 GB GDDR5
    * <300 W
  • Blum
    #76189
    Vótmá?

  • Solten
    #76188
    Szevasz koma!

    En meg majd tavasszal...
  • item
    #76187
    Üdv lakók,csak beköszöntem!

    Hallom,hogy januárban 79xx start ? Fincsi,lehet beszerzek egyet..
  • grebber
    #76186
    Jó hírek az AMD háza tájáról
  • kifli
    #76185
    Ha valakinek van olyan fétise, hogy ilyeneket felpakol:
    12.1 prew driver :D

  • kifli
    #76184
    van már win 8 driver is :O
  • kifli
    #76183
    11.12 whql megjelent :)
  • strebacom
    #76182
    köszi,már megoldottam!!
  • MerlinW
    #76181
    Ööö kattints a weboldalon az individual downloads fülre és ott a teljes telepítő.