90029
  • Blum
    #76460
    Lesz az 40-45k is mire idér :(
  • broman191
    #76459
    Egészen korrekt teljesítmény a kategóriájához képest, és mellesleg 30 ropiért (bár mire ide megérkezik kevésbé lesz emészthető).
  • Blum
    #76458
    Előzetes eredmények a Radeon HD7770-ről
  • arty
    #76457
    fura!

    nincs régről valami audigy-d, live-d? ott a kártya nyákján levő tüskéken is mindig ottvolt a digit jel, miközben a rendes analog kivezetéseken is ment közben a hang...
  • repvez
    #76456
    Nálam pedig igy nem megy w7 alatt az erösitöbe optikain a fülhallgatóba meg a neki megfelelö hátlapi analogba és nem szol egyszerre.
    Pedig az alaplapin kivül nincs más hangkártya Realtek van nekem is Asrock 970Ext4-es lapon.
  • arty
    #76455
    ezt nem tudod megoldani digitális átvitellel, hiszen az ati kártyádon is van egy hangártya és az alaplapodon is - vagy-vagy szólhat valamelyik

    ami megoldás lehet-lehetne: alaplapi analogot Y kábellel szétviszed tévébe és ... és a másik hangcuccbaa, amibe még a tévé mellett kéne a hang

    vagy ha optikai kimeneted megy a "másik" cuccba, akkor annak a hangkarinak az analogját viheted a tévébe (talán fogadja?), ez a kettő ugye azonos hangkártya, tud együtt szólni (nekem pl igy szól a htpc realtekje: analog megy a tévébe, optika megy az erősitőbe - egyszerre!)
  • Puhos
    #76454
    Ok köszönöm mindkettőtöknek a segítséget. Akkor marad az állítgatás a vezérlőpultnál.
  • repvez
    #76453
    Nálam is ez a gond amiota w7-et használok ugyan azon a gépen ha XP van fenn akkor szól mindkettö (nálam az analóg fülhallgató + a hangszóró optokain),de w7 esnél már csak a driverben lehet állitani, hogy mi szoljon, de csak külön külön, együtt nem szol a kettő.
    ÉS nem jöttem rá én sem hogy mi lehet a gond.
  • Omlás
    #76452
    Szerintem vagy vagy kategória kettő együtt szerintem nem megy de ez csak tipp annyira nem merültem bele a HDMI témába :]

    Nekem special a tv "csak monitor" így a hang a gépről megy 5.1 ben.
  • Puhos
    #76451
    A képet már sikerült átvinni. A hanggal meg csak annyi baj van, hogy a vezérlőpultnál kell kiválasztanom, hogy hol legyen hang. Tehát vagy a tv-n vagy csak a gépen! Valahogy ezt kéne még megoldani, hogy mind a kettőn egyszerre legyen hang.
  • Omlás
    #76450
    Kérdés:

    A HDMI kábel a HDMI-1-es csatiba van dugva ? :]
  • Puhos
    #76449
    Sziasztok!

    Összekötöttem a számítógépet az LCD tévémmel ami egy Philips 32PFL5606H típusú. A tv menüjében beállítottam, hogy a hdmi1-es kimenet legyen a számítógép. A számítógép vezérlőpult hang-nál megvan a hdmi (tv) ikon aktív, de a tv-n se kép se pedig hang nincs. Pls help hogy kell csinálni, hogy jó legyen?
    Köszi.
  • Gubberx
    #76448
    Még egy olyan dologba futottam bele hogy ha gépről megy egy film a tv-n, olyan 20-30 perc után a kép elváltozik mintha egy kék réteget húznának rá. Elég fura :S
  • Gubberx
    #76447
    köszönöm
  • lo9in
    #76446
    a teljes katalyst telepítőcsomag megléte kell hozzá aztán a windowsban a vezérlőpultban a hardver és hangnál a hangra kattintasz és a hdmi audio outputot teszed defaultra
  • Gubberx
    #76445
    Üdv!

    Összekötöttem a 6850-es kártyám és az LCD tv-t, elvileg a hdmi kábelen át lehet vinni a hangot hogy a tv-re kötött hangrendszer szóljon és ne a gépre kötött hangrendszer?
  • Blum
    #76444
    Ez nem személyeskedés,múltkor is kezdeményeztél egy elég jelentős OFF-ot (amihez nem szóltam hozzá,mert nem is tudok) illetve most megint te kezdted a pH! pocskondiázásával. Én mostantól tényleg lesz.rom,hogy itt fröcsögsz. Továbbiakban pedig megvan rólad a véleményem.

    Kalapkabát
  • arty
    #76443
    egyébként ügyesen elvitted a témát személyeskedésbe

    ha már arra nem telik, hogy az (off)topikhoz hosszászólj ez a megoldás mindig meglesz
  • arty
    #76442
    a kérdés plusz segítség, egy eszköz, hogy megértsd mit is akarok mondani - írásban ez jóval nehezebb, mint élő beszédben

    egyébként kinek setem itt neki? atyaég, miket beszélsz...
  • Blum
    #76441
    Ja és mindezt teszed a Radeon topikban.
  • Blum
    #76440
    Felteszel egy kérdést,majd megválaszolod és aki ennek ellent mer mondani,annak neki esel. Na ezért vagy troll. Úgyis a tied lesz az utolsó szó,bárki-bármit mond.
  • arty
    #76439
    tehát aki sokat játszik konzolon, netán a kedvencei is arról a platformról kerülnek ki, az elveszíti a pécés játékokra a jogát? :)))

    miért vagyok troll? mert felemlegettem, hogy a silverlight rossz a világnak? dehát ez igaz, tény - minden (MS) monopólium rossz a világnak!
  • Blum
    #76438
    Te úgyis a konzolos játékokat részesíted előnyben,akkor mit vergődsz,hogy a játékok CSAK Windows-on futnak? Internetezni meg dolgozni lehet Mac OS-en is,meg Linuxon is.

    Amúgy akkora troll vagy mint egy ház,úgyhogy veled ezt inkább most ITT befejezem.
  • kifli
    #76437
    nálam nincs gond vele...

    egyébként windows-os játékokat is simán tudsz futtatni linuxon...

    btw te konzol melett kardoskodtál nem? Csak mert akkor minek pc-re játék? (aztán lehet keverlek valakivel)
  • arty
    #76436
    kicsit az amd linuxos drivereitől minőségétől félek, remélem ok nélkül
  • arty
    #76435
    egy két játék megy? wow! az simán elég, állok is át azonnal
  • kifli
    #76434
    használj linuxot, azon is elfut 1-2 játék...
  • arty
    #76433
    húú, ez most szíven ütött - lebuktam!

    pont ugyan az a kategoria kényszerből használni egy OS-t (persze, ha gondolod nyugodtan javasolhatsz más OS-t, amin mondjuk elmennek a játékok), mint ezreket befolyásolva az MS-t egy újabb monopoliumhoz segíteni


    ezekután jobb is, ha befogom, mi?
  • Blum
    #76432
    :)))))

    Érdekes,hogy egy Microsoft op. rendszert használó ember pocskondiázza a pH!-t,mert az "befeküdt" a csúnya-rossz Microsoft-nak.

    Ráadásul már megint flémet akarsz kelteni? Múltkor a konzollal voltál elfoglalva,most jön a Windows?
  • arty
    #76431
    hetest
  • Blum
    #76430
    Te milyen op. rendszert használsz?
  • arty
    #76429
    és egész véletlenül indult windows blog (ms reklám mikroszájt) is, ugye? :) szegény ph...
  • Blum
    #76428
    A franc akarta megszabni,hogy mit vegyen a pénzén,egyszerűen mondtam,hogy ne lepődjön meg rajta,hogy egy 10 éves gépházba nem fér be rendesen egy 2011-es High-End kártya. Amiért persze a "Réjdön" tervezői a csúnya-rossz emberek :(
  • lo9in
    #76427
    neked lenne negatív pénzügyi beállítottságod ? ő nem vett új gépházat a 100K+ -os kártyához fájt neki az igazság , bedobta a durcit mert meg akartad szabni hogy mit vegyen a pénzén , nem ?
  • DIESEL DOG #76426
    Valószínűleg, vagy hát legalábbis szerinte abszolúte témába vág...
  • IMYke2.0.0.0
    #76425
    Ez hülye - a monetáris szóval mi a lófütyit akart?
  • Zoli007
    #76424
    http://prohardver.hu/tema/re_mobilarena_tv_elso_adas_ma_este_6-kor/hsz_53-53.html
  • kifli
    #76423
    livestream?
  • Zoli007
    #76422
    Egy kommenntben írták, hogy nincs más ingyenes broadcastszolgáltatás, szóval ez ilyen kényszermegoldás.
  • Blum
    #76421
    Jut eszembe..a monetáris szó hogy a jó francba jön ide?
    Vajon tisztában van a szó jelentésével vagy csak okosnak akart látszani? :D