90029
  • IMYke2.0.0.0
    #76620
    Először is, ha jól telepíted és jól beállítod a VGA-dat a Catalyst-ben, akkor soha a büdös életben sem kell nézned - így a magyar nyelv hiánya sokad rangú kérdés.

    A VGA mellé csomagolt drivert már több éve nem tesszük fel, helyette azonnal a netről, a VGA-hoz való legfrissebbet.
  • koj
    #76619
    Sziasztok! Én most kaptam új gépet:
    AMD Phenom 2 X4 955 BE 3,2 Ghz CPU
    4 GB RAM
    Sapphire Radeon HD 5670 1 GB GDDR5

    A kérdésem az lenne hogy amikor feltelepítettem a cd-n lévő ati catalist control centert, minden oké volt meg minden, de láttam hogy elég régiek a driverek, meg többi cucc, így letöltöttem a drivert, és most nincs ati control center, és helyette AMD van, de angol, és nincs magyar nyelv benne. Ez most így jó vagy nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #76618
    * Proci: nem okoz ilyet
    * Win XP: nem okoz ilyet
    * Túlmelegedés: nem okoz ilyet, helyette képhibák, képszétesések, színhibák, fagyások lehetnek.
  • fenejyerek
    #76617
    Köszi mindenkinek a segítséget!
    Feltettem a.net 3.5-öt.
    Vezérlőpultból töröltem az összes ati-s cuccot majd driver sweeperel is elvégeztem a törléseket.
    A változás csupán annyi hogy gyorsabban ugrálnak valamivel a dolgok:)
    Egyébként az elképzelhető hogy a procim okoz ilyen problémákat?
    Vagy hogy az Xp professionel nem kompatibilis?
    Vagy esetleg túlmelegedés a bajaim okozója? Everesten elvileg minden hőfok rendben van.




  • Solten
    #76616


  • kifli
    #76615
    az előző hsz-t kiegészíteném :)

    Először vezérlőpultban programok telepítése/törlése segítségével töröld le az ati cuccokat. Majd csökkentett módban driver sweeperel letörlöd az ati cuccokat. Reboot és felteszed a legfrisebb drivert.

    Amennyiben vga-t cseréltél, és mondjuk nvidia volt az előző, és nem volt winreinstall, vezérlőpultból azt is töröld, még az atival együtt, és csökkentett módban driwer sweeperel is.

    Ha csökkentett módban újraindítás után, nem jön be a win, visszalépsz csökkentett módba, eszközkezelőbe kikeresed a vga-dat. Jobklikk tulajdonságok, valami driver frissítés részt keresel, és betallózod neki a C:\Ati mappát. (Ha nincs ilyen indítsd el a telepítőt csökkentett módban, majd az létrehozza neked)

    A driverhez .net 3.5 is szükséges, esetleg az is újratelepítheted/frissítheted, ha nem oldja meg a fenti megoldás a gondodat.ITT tudod letölteni.
  • TomBond
    #76614
    Driver Sweeper-el szedd le a jelenlegi drivert és utána próbáld meg felrakni a legfrissebbet arról az oldalról amit IMYke linkelt neked.
  • fenejyerek
    #76613
    Bocsi a megfogalmazásért de nem tudtam jobban elmagyarázni.
    Egyébként ezt a drivert már próbáltam de sajnos nem engedi felrakni gondolom mivel nekem Asus kártyám van, vagy nem tudom miért:O:S
    Egyébként ezt az üzenetet kapom telepítéskor:Nem lehet telepíteni ezt a hardvert.
    A hardver telepítése során probléma volt:
    ASUS EAH4850 series
    A következő hiba történt az eszköz telepítése alatt:
    Az osztálytelepítő visszautasította az eszköztelepítési vagy frissítési kérelmet.
    Valami más ötlet?


  • IMYke2.0.0.0
    #76612
    Mi az hogy a hősök ugrálnak? Talán érthetőbben is megfogalmazhatnád a problémát...

    Ezt az oldalt pedig tedd a Kedvencekbe! - ATI Catalyst 48xx-as sorozathoz, Windows XP 32 bithez.
  • fenejyerek
    #76611
    Sziasztok!
    Egy ki segítséget szeretnék kérni tőletek!
    Vettem egy asus hd 4850-es 512-ram-os videókártyát.
    Windows Xp professional oprendszerem van és nem találok olyan drivert hozzá amivel nem ugrálnánk a hősök,autók,mobok. több játékkal is kipróbáltam melyeknek sokkal kisebb a rendszerkövetelménye mint a gépemnek.
    Maga a kép nem szaggat ha rántok egyet az egéren, és a játékok is elindulnak csak ugrálnak a hősök.
    Mi lehet a gond?
    Asus Radeon HD4850 512MB 256bit DDR3 PCI-E EAH4850/HTDI/512M
    Nem tudnátok linkelni nekem egy drivert ami megoldaná az ugrálást?
    Előre is köszi a segítséget.
    Üdv Lóránt
  • broman191
    #76610
    Manapság is bőven jó, nincs értelme lecserélni...
  • Borg
    #76609
    Talán az antec vízhűtésem, meg pár venti van onnan... Jah, meg a maximus iv gene-z :)
  • item
    #76608


    A 6950-esem meg az asus xonar essence hangkarimat is ott vettem.
  • Borg
    #76607
    Ditech az egyik legdrágább hely mondjuk, ott mindig csak 1-1 hardver éri meg ami épp akcióban van :)
    Bennük az a jó, hogy kurva sok raktáron lévő cuccuk van, high-end cuccok is, ami máshol csak rendelésre van. Megmutatják, sőt, ki is próbálhatod amit venni akarsz. Nekem egy xfx 6950-et anno ott helyben betettek egy nyitott gépbe, hogy lássan milyen hangja van. (nem is vettem meg)
    E-tec jó még, nameg az amazon.de. Árban meg szolgáltatásban is.
  • item
    #76606
    A sógoréknál több mint 20.000 Ft al olcsóbb!

    SAPPHIRE Radeon HD 7970

    De van ott 529 euro áron is Club3D
  • Madmano
    #76605
    Nekem biztos nem.Már csak a 7950-esben bízok....
  • KaBuTo666
    #76604
    Na kinek lesz meg elsőként a topikban?
  • Blum
    #76603


    ipon.hu - Asus 7970: 197.277Ft
  • IMYke2.0.0.0
    #76602
    Semmire.
  • Madmano
    #76601
    Bassza meg.A 7970-re vártam,hogy lecserélem az "öreg"5850-est.Erre 200k....A 7950 is lesz gondolom 150-170k.Akkor mi a f*szra cseréljek?Ami meg is éri az 5850-ről?
  • Solten
    #76600
    Az elmult idoszakban befigyelt egy 25%-os aremelkedes (Ft arfolyam)...
  • Solten
    #76599
    wow
  • V43 1105
    #76598
  • Solt
    #76597
    Az árakat elnézve azt hiszem én igencsak jól jártam pár hónapja 130000.-Forintért a 6990-l... :))
  • KaBuTo666
    #76596
    Vedeld a 59 forintos sört. :D
  • kifli
    #76595
    Ha tévedtél volna, akkor heinekent vedelnék :D
  • KaBuTo666
    #76594
    Én meg azt hittem hogy életedben ittál már jó sört, de tévedtem.
  • kifli
    #76593
    azthittem SÖRT veszel :S
  • V43 1105
    #76592




    >:(
  • Blum
    #76591
    Nem Kőbányai? Na eriggy' innét ... :D
  • V43 1105
    #76590


  • V43 1105
    #76589
    Heineken.
  • kifli
    #76588
    nade milyen az a sör? ha rosszul felelsz akkor nemkell a kártya sem!
  • grebber
    #76587
    Ez igaz de ha rendszeresen jön megy mert mondjuk pénzes és olyan melója van akkor simán vissza is viheti :D
    (lekopogós szmájli) Nekem VGA-m még soha nem döglött be/romlott el.
    De az ördög sosem alszik.
  • Blum
    #76586
    Az új Intel hűTTőnél is ezt mondtad :( És csak egy vacak Zalmant vágtál a fejemhez.
    Most majd mi jön? EGY ÓCSKA GTX 590??!!
  • V43 1105
    #76585
    A tiéd már megvan csak úgy gondoltam meglepinek szánom :((((
  • V43 1105
    #76584
    Csak Garival van a szoptatás
  • grebber
    #76583
    Ilyenkor jön jó amcsi haver aki rendszeresen vissza is jön mondjuk 2 hetente vagy akármi mert ott ilyen 40-50ezerrel olcsóbban meg lehet úszni mint ebben az országban!
  • Blum
    #76582
    Csalódtam benned :(
  • V43 1105
    #76581
    Persze, neked is és Kabutónak is egyet, fejenként 1-1 rekesz sörrel