90029
  • AntiHero
    #77702
    Ezzel is csinálja..

    De azért kösz :)
  • broman191
    #77701
    Próbáld ki ezt! :)
  • AntiHero
    #77700
    Igazából, most vettem gépet, így nem tudom "hanyas" driver készült a hd560-eshez. (vagyis, hogy meikel működne jól)
  • broman191
    #77699
    Ha régebben nem volt ilyen gondod, akkor tedd vissza a legutóbbi stabil driver-t, nem HD5670-ekhez készült az új driver...ha laptopról van szó akkor főleg nem! :)
  • AntiHero
    #77698
    Szval ilyet:
  • AntiHero
    #77697
    Hali

    Az auto-recovery-t hogy tudom kikapcsolni 12.3-ba?

    Meg hd 5670-es kártya miért csinál olyanokat, hogy néha nem válaszol és 1mp ig elsötétül a kép? (játékok alatt csak) (nincs túlmelegedve)
  • broman191
    #77696
    Jaaa, hogy az ezt SE vesszük meg kiadás is ellenfélnek számít...
  • Solten
    #77695
    Dehogynem, GTX 560 SE fantazianevet adott neki a zod' kompani, az mas kerdes hogy joval tobbet fogyaszt a 7770-nel...
  • broman191
    #77694
    HD7770 ellen sem és az mégis csökken... :)
  • Solten
    #77693
    Azert nem csokken, mert meg nem jott ki a 78** ellen epkezlab kartyaval a zod' kompani. Sajnos.
  • broman191
    #77692
    Tegyél fel mellé új driver-t is ne csak CAP legyen magában... :)
  • Pethy23
    #77691
    Üdv. 11.11-es catalysthez felrakhatom a 12.3-as CAP-et, sajnos TD unlimited 2 fekete képet produkál teljes képernyőn és ahogy nézem az új cap valamit javít a teljesítményen hátha megoldja ezt nekem.
  • Blum
    #77690
    VGA csere lassan esedékes lehet,de azt egyelőre tartsd meg és vegyél új alaplap+proci+RAM kombót
  • broman191
    #77689
    Az s775 foglalatos alaplapot tekintsd halottnak fejlesztési szempontból, egy korszerűbb videokari viszont dobna a rendszer szanvonalán érezhetően, esetlegesen egy HD7770 nem lenne bele rossz vétel ha lemegy az ára 30e Ft környékére (nyáron valamikor esélyesen)! Persze nem írtad hogy mire használatos a gép, de ha játékokat futtatsz, főleg a DX11-es mód meghatározó számodra, akkor érvényes a HD7770 ajánlat! :)
  • TomBond
    #77688
    Szerintetek az aláírásomban lévő gépen még érdemes "fejleszteni"? (proci és videókártya) Ha igen akkor mit javasoltok?
  • broman191
    #77687
    Akkor a HD7850/70 is fog csúszni nemsokára valamennyit lefelé, érdekes hogy a HD7950 ára csökken de az alatta lévő HD7870 ára nem...abból még biztos nem adtak el eleget a csökkentéshez, de ami késik nem múlik, pár hét múlva azoknak az ára is csökkenni fog valószínűleg... :)
  • DIESEL DOG #77686
    Az AMD mérsékli a HD7970-es árát, és ezzel együtt mérséklődik a HD7950 és a HD7770-es ára is...
  • DIESEL DOG #77685
    Radeon HD7870 és HD7970 Powercolor módra...
  • Solten
    #77684
    Hi, AMD A8-3800 / A8-3850 / A8-3870K.
  • broman191
    #77683
    Egészen olcsó, és ha jó is mellé...
  • Tomy Lee
    #77682
    Az a driver kellene amit a win7 fel szokott ajánlani update-nél.Csak most ezt nem teszi.Nem tud valaki verzió-t hozzá,hogy melyik az?
  • DIESEL DOG #77681
    Iponon ilyennel szemezgettem... :D
  • V43 1105
    #77680
    NOCTUA NH-T1
  • DIESEL DOG #77679
    Köszi neked is... :)

    A pasztán már gondolkodtam... jelenleg nincs jó minőségű pasztám, de lehet hogy rászánom magam egy újra pasztázásra...
  • Naka
    #77678
    ÜdV!Melyik processzorba van a legjobb beépített vga?
  • broman191
    #77677
    Ha csupán pár fokkal több akkor lehet csak a szobahőmérséklet több valamivel, esetleg a paszta kicsit megfáradt stb, semmi tragikus. :)
  • DIESEL DOG #77676
    Értem, köszi... :)

    Kicsit besz*rtam, mert ennyire még nem volt meleg, anno régebbi verzió számú driver alatt volt ugyan 80°C közelében de átlépni nem lépte át...
  • Borg
    #77675
    Nincs azzal semmi baj. Nem furmarkkal kell játszani :)
  • DIESEL DOG #77674
    Srácok!

    Furmark alatt 100%-os GPU load mellett a 80+ C°gondolom nem éppen normális... régi driver alatt azért nem emelkedett meg ennyire drasztikusan a GPU hőmérséklete... tudtok erről valami érdemlegeset? Hűtőradiátor nem poros, tiszta, ergo a levegő szabadon tud áramlani a lamellák között, venti is teszi a dolgát...
  • Blum
    #77673
    Oké,de az a ventilátor,ami magán a VGA-n van,az a kártyáról lefele fújja a meleget.
    A radiátoron lévő venti evidens,hogy kifele fúj,de a radiátort - mifelénk - nem a VGA alá szokás tenni. Akkor az a meleg levegő,amit lefele fúj az a venti az mégis hol távozik el? Ha arra alapozunk,hogy (de hisz' a meleg levegő felfelé száll) akkor ez a megoldás nálam erősen bukta. Miért nem lehet olyat csinálni,ami a kártya hátulján ki is fújja a meleget? Lásd ref. hűtés..

    Meg alapvetően egy vízhűtéses kártyán miért kell magán a nyákon is egy ventinek lennie? Ez olyan,mintha a proci folyadékhűtőjének blokkjára még rászerkesztenék egy léghűtőt,"me' mé ne"
  • Borg
    #77672
    Miért tartaná bent? A radin át kifele is lehet fújni a levegőt.
  • broman191
    #77671
    ASUS HD5970 aprón, érdekes látni hogy ilyen is van valakinek :)
  • broman191
    #77670
    Valószínűleg elég kevesen fognak ilyen hűtésbe beruházni, csak lesz eszük megfelelő környezetbe tenni egy ilyen különlegességet... :)
  • Blum
    #77669
    A meleg levegőt kajak bent tarja a házban?
    Elég kevés az olyan ház,amiben a bővítő slotok helyén/alatt van egy venti,ami kifele fúj. Esetleg az alsó ventit lehet kifele fújásra állítani,de az meg milyen 'gány' már!?
  • broman191
    #77668
    Szerintem csak azért hagyták meg rajta a bizonyos ventit hogy mégis legyen ok a hibrid elnevezésre, mert ha jobban megnézzük a vízhűtéshez több köze van az egész felépítésnek, mint léghűtéshez...így hangzatosabb, modernebbnek hangzik, eladhatóbb. :)
  • Borg
    #77667
    Azt mondjuk nem annyira értem, hogy a VGA-ra miért kellett még egy venti.
    Tavaly is építettek már egyesek 580-ra pl Antec 920-at. Ott csak simán rácuppantották a GPU-ra, a VRM-en meg maradt a gyári borda+frame+backplate, és lazán hűtötte. Persze itt azért feltétel némi légáramlat a házban... de azért a külön ventit a VRM-re túlzásnak érzem.
  • broman191
    #77666
    Érdekes próbálkozás, finoman szólva nem is rossz a hatásfoka... :)







  • Borg
    #77665

    Hüm.
  • bakkerman
    #77664
    AMD X2 255 3.1 Ghz,azis megérett már a cserére,bár még hálistennek tudok játszani bármivel,de nyárra tervezek egy proci cserét(AMD bulldozert néztem ki,25-26 ezer),meg egy új vidikarit,aztis olyan 24-25-ért szeretnék
  • DIESEL DOG #77663
    Üdv!

    Számottevő különbség nem sok van köztük ha a számokat nézzük, (link) ugyanakkor a memória mérete miatt esetleg megérné a csere, de egy HD6850-es szerintem jobban megérné. (link)

    Milyen CPU-d van jelenleg?