90029
  • Evogordon
    #78943
    Sziasztok
    Azert irok mert most vettem egy hp probook 6475b amd trinity A10es APU-val ellatott laptopot de sehol se talalok hozza drivert meg az amd oldalan se.. Alapbol fent van egy amd fusion engine de annyira kezdetlegesnek nez ki h felszeretnem frissiteni ha lehet.
  • Solten
    #78942
    GeForce GTX 680 VGA VP (VerPistike) Edition.
  • arty
    #78941
    biztos?
  • Pretorian
    #78940
    Nem baj, majd kölcsönkérek Tirexitől egy kis zsugát, és lesz nekem is ilyen cuccom.
  • [NST]Cifu
    #78939
    Ezek a sok memós kártyák a multimonitoros rendszereknél kihasználhatóak per pillanat. Oda viszont nem hülyeségek. A másik kérdés persze az, hogy ha mondjuk 1000 játékosból van 1 játékosnak ilyen kártyája, abból 0,01 rendelkezik 3 (vagy több) monitoros kijelzővel hozzá. :D
  • V43 1105
    #78938
    ACE, Invasion 1944-el már egész pofásak, tény és való, sőőőt aláírom az alapjáték magában egy nagy kalap szar.. :D
  • Sir Quno Jedi
    #78937
    Arma2-t megvettük több példányba, de az egy akkora hiperfos, hogy legszívesebben széttörtem vón a lemezt. Repcsiszimultátork meg annyira rétegjátékok, hogy azokból nem gazdagodik meg a leadtek.
  • IMYke2.0.0.0
    #78936
    Valahogy el kell adniuk :)
    Ha a rátesznek +2 GB-ot és a dobozára is dombornyomással vésik ezt az infót, a "több jobb" elvet valló (kis-nagy) kockák pénztárcája sokkal gyorsabban megnyílik...
    ...ja, hogy a 4 GB most még felesleges hétköznapi júzernek? A gyártók leszarják, csak fogyjon a viszonteladó-raktárkészlet, nekik meg teljen a széles zsebük :)
  • V43 1105
    #78935
    FSX, ARMA II stb.. simán megzabálnak annyi VRAM-ot édesappa'
  • Sir Quno Jedi
    #78934
    namost minek a 4gb??? 2gb még okés, de 4 csak az eyefinitys baromságokhoz kellhet, meg esetleg melóhoz...
  • IMYke2.0.0.0
    #78933
    Na, így már rendkívül jó a leányzó fekvése!
  • V43 1105
    #78932
    Ha minden igaz, bolti árral olcsóbban (-40k) sikerül megkaparintani, ami szerintem annyiért nem rossz vásár
  • IMYke2.0.0.0
    #78931
    Poénnak szántam :))))
  • IMYke2.0.0.0
    #78930
    Na, akkor Te is olyan "jó vásárt" csinálsz majd, mint T-R-Xi. Előre is gratulálok...
  • V43 1105
    #78929
    Erősen fontolgatok egy GTX680-at ASUS DC II hűtéssel
  • IMYke2.0.0.0
    #78928
    Irony on:
    Ennek a kártyának (+2GB, referencia alapokon, horror áron) kurvára van értelme...
  • Blum
    #78927
    YES!!
  • arty
    #78926
    gpu-z?
  • Metalmilitiakid
    #78925
    Most nézem csak, hogy kb 10 fok pluszt mutat az afterburner a widgethez képest.
  • Metalmilitiakid
    #78924
    Ahogy megnéztem úgylátszik, hogy csak akkor tudom levenni a műanyagot ha leveszem a teljes hűtőt, akkor meg már le is kellene pasztázni egyben, akkor ez még egy kicsit várni fog.
  • Metalmilitiakid
    #78923
    Köszi megpróbálom a műanyag leszedését. Meg egy ha lesz egy kis időm akkor a pasztázást is megejtem.
    Az afterburnert meg mindjárt kipróbálm hogy is működik.
  • broman191
    #78922
    Ha több éves a kari akkor megérett egy újrapasztázásra! A GPU beállításokat hagyhatod a gyári adatokon, ezekkel a hőfokokkal jobb lesz úgy! Esetleg a műanyag takaróelemet szedd le a kariról, itt írják hogy számít... :)
  • [NST]Cifu
    #78921
    #78882
  • Metalmilitiakid
    #78920
    Hali.
    Olyan kérdésem lenne, hogy van valami progi vagy beállítás amivel az asztalról(esetleg on fly) tudjam állítani az 5770 en ventijét ? Mert az hogy mindig meg kell nyitni a catalystot kicsit unalmas.

    Illetve egy Asus CUCore 5770 nek az elfogadható ha a hőmérséklete 100% os venti sebesség mellett eléri a 80 fokot ? Most éppen Prototype 2 és Inversion esetében 1920x1080 és kb medium beállításon, általában 75-76 szokott lenni, de ha valami igen nagy buli van hirtelen akkor megugrik 80 ra. Amúgy ezeket egy GPU Observer nevű win7 widgettel mérem, nemtom mennyire megbízható. Illetve hány foktól nem kényelmes neki a helyzet?

    Valamint nem vagyok nagyon benne ebben a húzás dologban, mert van itt a catalystnak CPU/AMD/Graphics Overdrive. Itt milyen beállítások az alapok ? Mert pl most a Graphic nál a GPU 600/1200 on van a memória 1200/1445 ön. Hogy kellene ezt beállítanom, hogy a legoptimálisabb legyen ?

    Elég sokat kérdeztem, remélem nagyjából érthetően írtam le amit akarok. Előre is köszi a válaszokat.
  • benőmenő
    #78919
    Aláírásomban lévő gépen, már mediumon 1440x900-as felbontáson stabil frémmel megy az említett játék.
    Nem hiszem hogy érdemes ennél gyengébb gépre ma játékhoz használt cuccokat kukázni. Márpedig a core 2 duo-k gyengébbek.
  • Blum
    #78918
    Akkor az azutan is szaggatni fog. Hagyd a fenebe,gyujts egy komplett,modern gepre.
  • cadmonadam
    #78917
    s777-ös alaplapokat láttam használtam, ami támogatja a dual core intel procikat DDR2-es memóriákkal együtt. Csak elméletben érdekelne, hogy vajon tud-e többet a kártya?
    Nem a legújabb játékokat játszanám. Pl F12010-et grafikailag most is szépen összerakja, csak játszhatatlan, annyira szaggat.
  • broman191
    #78916
    Van egyáltalán olyan AGP-s alaplap amely támogat 2 magos procit? Egyébként nem érdemes pénzt ölni a dologba, egy új konfig jobb megoldás lenne, például s1155-DDR3-PCI-E alapokra!
  • kifli
    #78915
    ha műr lapot cserélsz az ne agp-s legyen. Viszont így kártyát is cserélned kellene...
  • cadmonadam
    #78914
    Sziasztok,

    Van egy "régi" Sapphire HD 4650 1GB DDR3 AGP-s kártyám, ami jelenleg a következő konfiggal megy: P4 3ghz HT, 3GB DDR RAM, P4P800 VM.
    Az lenne a kérdésem, hogy ha raknék bele egy kétmagos processzort egy megfelelő alaplappal, akkor lenne érdemi teljesítményjavulás, vagy ez a max, amit ez a kártya tud?

    Köszi
    Adam

  • DIESEL DOG #78913
    A hőcserélő borda nagyságával nincs is gond, csak azok a nyomi ventik... :DD
  • broman191
    #78912
    Ez a Super OC vicc is ütős lett volna, ha 2-3 nagyobb ventit tettek volna rá felül, nem tartottak volna bolondok napját a kis vakondlyuk szellőztetőkkel...
  • DIESEL DOG #78911
    Sima OC verzió a 3 ventis windforce hűtéssel nekem még mindig szimpatikusabb...
  • MerlinW
    #78910
    Nekem van egy 2004-es rack-em, ami máig halk (4-5cm-es pörgő van a fenekén).
    Nem, nem azért, mert nem pörög:)
  • [NST]Cifu
    #78909
    Nekem is volt ilyen mobilrackem, ami kb. 2 hét után nekiállt sivalkodni, de attól még nem írom le ezeket a kis ventiket, mert szervertápokban is láttam ilyeneket, és kis fordulaton rohadt csendesek. Az más kérdés, hogy amikor induláskor felpörögtek, akkor egy MiG-29-esre emlékeztetett az zajszint. :D

    Ha lesz más teszt is, majd meglátjuk, ők mit tapasztaltak. Az mindenestre szép teljesítmény, ha csendesebb, mint a gyári hűtő.
  • benőmenő
    #78908
    Van benne valami, de a saját tapasztalt, meg a barzosos miniitx lapokon lévő pörgettyűkre is folyamatosan panaszkodnak.
    Egyszerűen egy ilyen kis cuccnak ugyebár gyorsabban kell pörögnie ugyan olyan légáramláshoz, ami zajjal jár.
  • [NST]Cifu
    #78907
    Ne a méretből indulj ki, 12cm-es ventiből is van nagyon zajos, és nagyon csendes, hosszú életű, és gyorsan megpusztuló. Ilyen 5 és 6 centis ventikből is van csendesebb és hosszú életű gyártmány...
  • Solten
    #78906
    Nem tudom hogy sikerult ezt igy merniuk de tuti hogy egy mikroporgettyu zajosabb :) Majd atfutok egyeb tesztet mert ugye ez a techpowerup...
  • IMYke2.0.0.0
    #78905
    :)))
  • benőmenő
    #78904
    ipari műszergyár iklad