90029
  • kifli
    #79823
    miben vetted észre hogy szarabb lett? (12.10 whql vagy 12.11 beta?)
  • arty
    #79822
    amugy nem csodálom, hogy a net framework 4 miatt csak még szarabb lett/lesz az egész... :( pont ilyen visszalépés volt, amikor az első net frameworkos ccc elindult... :(((
  • arty
    #79821
    attól még elvárható a hibátlan működés 5xxx-en is, vagy tolják azokat is legacyba :(
  • broman191
    #79820
    Filóztam hogy feltegyem-e, mert semmi értelmét nem láttam a leírások alapján, úgy látszik jól döntöttem mert Dishonored van nálam is...bár lehet csak a Win8-nál jön elő a bizonyos hiba. :)
  • lo9in
    #79819
    attól még működnie kéne mert az 5000 sorozat is támogatott, ez nem magyarázat arra hogy egy rakás kaki annak ellenére hogy a microsoft agyon dicsérte és megállapította hogy tökéletesen kompatibilis a win8al amit én is használok :)
    egyébként ez a legfőbb oka hogy frissítek drivert, vagyis az új oprendszer
  • broman191
    #79818
    Miért is volt rá szükséged? Inkább csak HD7xxx-hez hoz lényeges változásokat, ugyanúgy mint a béta... :)
  • lo9in
    #79817
    hy, feltettem a 12.10es whql katát és arra jutottam hogy egy rakás szar :(
    dishonoredben olyan hiba jött elő hogy szétcsíkozta a képet és lefagyott , a ccc- menü pozíciót nem jegyzi meg és a ccc ma már le is állt egyszer minden ok nélkül és csak újraindítás után volt hajlandó újra elindulni
  • Solten
    #79816
    yay!

    Ömlik a Catalyst az AMD portájáról
  • Solten
    #79815
    Játékdömpinggel készül az ünnepekre az AMD

  • broman191
    #79814
    Nem minden játékban brillírozik a CF, baráti áron 2x ~35e Ft körül el lehet adni a HD5870-eket, aztán kicsit kipótolva a kapott összeget beszerezhető egy Sapphire HD7950 3GB (11196-01-40G) 76.500,- (1-2e Ft +/- jelenleg, mivel hónap eleji árlista) Gianni-nál! Többnyire előnyösebb, biztosabb dolog az erősebb egykaris rendszer mint a CF, főleg ha az az egy kari a lehető legmodernebb generációba tartozik! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #79813
    Létrehozol egy saját profilt, vagy használod a hivatalost, és amikor Battlefield 3-at indítasz, a 2. VGA lekapcsol - megvan simán az átlag 60 FPS.
    Amikor olyan játékkal játszol, ami profitál a Crossfire X-ből, akkor arra létrehozol egy saját profilt, vagy használsz egy arra, más által elkészítettet, és mindenki jól jár :)
    A Crossfire nem olyan, hogy "berakom és minden megy mint a szél" - dolgozni kell utána is vele a plusz élményért.
  • cuatlangs
    #79812
    Köszi szépen a választ :) Bár most nem vagyok annyira nyugodt..Erre gondolom nem is lesz szoftveres megoldás,mert már nem is foglalkoznak az 5000-es szériával..
  • Blum
    #79811
    Nemhiszem,hogy CPU limit okozna a framedroppot,sokkal inkabb a CF maga. Sokszor bebizonyult mar,hogy a CF nem feltetlenul jelent elonyt. Sot...
  • IMYke2.0.0.0
    #79810
    Pedig kaptál választ: a 7950-es lazán a 7970-es szintjére és az fölé húzható.
  • cuatlangs
    #79809
    Jó reggelt !

    Olyan kérdésem volna,hogy cpu limitem van-e ha BF3 ba 5870 CF-be bármilyen felbontáson,és beállításon szaggat.Viszont ha kikapcsolom a cf-et akkor ultrán egy karival stabil 50-60fps? A proci [email protected]..
  • oneal1
    #79808
    látom ismét sikerült a kérdésemre válaszolni, köszönöm, léptem innen
  • IMYke2.0.0.0
    #79807
    Akkor viszont vegyél SSD-t, arra telepítsd a szűz Windows 7-8-at, húzd fel a processzort, a RAM-okat és így tuningold a 7950-est 7970-es szint fölé...
  • oneal1
    #79806
    nem versengeni akarok, de ismételten leírom, hogy a teljesítménye érdekel a gépemben...:D:D
  • IMYke2.0.0.0
    #79805
    A nagy tuning mestereket úgy sem lehet hétköznapi körülmények között utolérni - így, a versengéshez kevés, amit ki tudnál hozni belőle.
    A "tudat", hogy húzható a kártya megvan [bizonyítottan tuningolható], nem jó ez így?
  • oneal1
    #79804
    Istenem emberek:D

    kérdeztem valamit, leírtam hogy kiváncsi vagyok a teljesítményére, hogy mit lehet kihozni belőle!

    nem tartósan akarom húzni, nem megölni akarom, váltsatok már vissza egyet thx:D
  • MR ME
    #79803
    azért az 1-2fps-ért sztem nincs értelme kockáztatni
  • IMYke2.0.0.0
    #79802
    Mert nem elég a teljesítménye? Vagy, ennyi pénzed van, amit ki akarsz dobni az ablakon?
  • oneal1
    #79801
    érdekel, hogy mit tud anélkül, hogy megölném, ennyi:)
  • MR ME
    #79800
    minek akarod húzni?
  • oneal1
    #79799
    hali

    érdeklődnék, hogy mely értékekig szabad húzni a következő kártyát

    sapphire 7950 3GB dual X alapon: 810/1250
  • broman191
    #79798
    Megjelent a Catalyst 12.10, 12.10 CAP 1, 12.11 Beta! :]
  • arty
    #79797
    elsőre nekem az avatarban tetszett, a tronban szintén. aztán az aranyhajnál már inkább csak a parasztvakítás ment (kerék a pofádba, balta az arcodba dolgok - én ezeken már korábban túl voltam, még a hálivúdi filmek háromdésedése előtt), volt pár konvertált hulladék (ugyanannyi a jegy, menjünk háromdére...), s a sort a prometheus zárta: zavart, hogy a szemüveg miatt nem láthattam nagyban a fantasztikus látványvilágot, csak kicsiben, fekete kerettel.

    nyilván mindenkinek más az "élmény", én iszonyúan meguntam ezt az öncélú baltát a néző arcába "rendezésmódot" :)
  • grebber
    #79796
    Havarom elég sokat jár mozizni b.nőjével.De edig egy 3D filmre sem hallottam hogy azt mondja hogy szar.
    Sőt mindig istenítette hogy mennyire jó mert kb lefejezte az eldobott balta,arcába robban a kocsikerék stb.
    De én eddig csak "hírből" ismerem a 3D-t élőbe még nem láttam,mert nem sok időm van pestre járkálni meg hát ugye 180k az 180k :(
  • arty
    #79795
    majdnem minden nap nézek filmet, de csak azért mert 3D, nem néznék meg semmit :) prometheus alatt döntöttem el, hogy moziban sem fizetek többé 3d-re, maga a szemüveg sokat kitakar, kényelmetlen, a 3D meg kb nudli (pedig ebben legalább nem parasztvakítás jelleggel használták)

    ha moziban sem nagy (szó szerint és átvitt értelemben) szám, milyen lesz otthon, 100-150 centin? (ráadásul az aktiv fejfárasztóbb, a passziv meg nincs plazmánál)

    neked persze jó szórakozást, remélhetőleg tényleg bejön majd :)
  • grebber
    #79794
    De aki vesz 3D tévét az szerintem 100%, hogy nem évi 2-3 filmet fog megnézni.

    Én pl azt tervezem ( ha sikerült minden infot begyűjteni a 3d ről és megnéztem pár tv-t hogy milyen is ez élőben) hogy az összes eddig 3dbe megjelent filmet végigcsekkolom.Én biztos hogy ki fogom használni.

    Már csak azt kéne kideríteni ,hogy esetleg van-e olyan 3D-s game amihez nem kell sok ezres nvidia 3D vision kit hanem elég a szimpla szemüveg amit a tvhez adnak.
    Elvileg egy ilyet mondtak nekem a Sniper Elite V2,de az meg pont nem érdekel.

  • arty
    #79793
    én pl a gyerekkel szoktam animációs filmet nézni, évi két-három alkalommal. ez kihasználás (lenne) ? :) szvsz nem...
  • grebber
    #79792
    Ez azért erős hogy "semmivel se használná ki".
    Elég sok film ,de inkább animációs film van 3D-be és egyre több lesz.
    Aki vesz 3D TV-t az azért veszi mert használni is fogja 3D-re!
  • arty
    #79791
    részvétem :) bár azt tudd, hogy nem sok mindenről maradtál le... (pl nem mentél el 3d mozira, ahol a közepén ugy érezted, hogy bárcsak 2d-ben nézted volna, nem vettél a 3d miatt drágább tévét, hogy aztán semmivel se használd ki, stb stb stb ;) )
  • [NST]Cifu
    #79790
    őőőő, ez egy kicsit vak vezet világtalan dolog, de megpróbálom. Kezd azzal, hogy másik bemenetre dugod. A Samuknál jellemzően a HDMI 1 bemenet PC bemenet, az LG-knél a második. Nézd meg mi történik.

    Aztán a TV-n próbáld meg kikapcsolni a 3D-t a menüben (ne kérdezd merre találod, gondolom valahol a képbeállítások menüpont alatt). Ha ez után se engedi a 60Hz-et, akkor próbáld meg kikapcsolni CCC-ben a 3D-t.
  • Animefox
    #79789
    Választ adhatnál a tegnapi dologra, hogy hogyan lehet visszakapcsolni a gépet 60Hz-re? A 3D miatt esett le 24-re??? Mert ha nem használom a 3D-t olyankor kikapcsolnám hogy ne fárassza a szemem...
  • IMYke2.0.0.0
    #79788
    Szerintem, én is - bár, amikor a földmérői tanulmányaim során a sztereoszkópba néztem, akkor láttam a magassági adatokat. De, az ugye egészen más, és valódi 3D értékeket produkáló eszköz volt, míg a mozgóképes megvalósítás egészen más.
  • [NST]Cifu
    #79787
    Kár, hogy én sztereovak vagyok... :(
  • DarkSector
    #79786
    ja a 3d-nek ez lenne a lényege...:D
  • grebber
    #79785
    Biztató igen!
  • Animefox
    #79784
    Áhhh... van egy 13gb-os de arra se seedel senki :( Killzone3-ban a páfrány belógott a pofámba, szó szerint kijött a növény ága a tévéből... akkor az jót jelent?