90029
  • blackcalibra
    #80429
    Hogy nem az én hibámból, az biztos.
    Csak ha majd olyat már nem tudnak adni, vagy nem tudom.
    Na mindegy, az lett volna a lényeg, hogy ragaszkodjak az ugyanilyen újhoz, vagy mi legyen?
    Mert ha mondjuk csak beszámolják, már bukok rajta nem is tudom mennyit, aztán meg fizethetek rá, ha tetszik, ha nem.
  • ronso
    #80428
    Én ugyanezt vettem csak nem Asust és az 107 volt..
  • ronso
    #80427
    Én gariztattam bevittem bevizsgálták ( 2hét)visszaküldik a gyártónak.Ha kiderül,hogy nem a te hibádbol romlott el akkor kicserélik.
  • blackcalibra
    #80426
    Kösz!
    Gariztatott mostanában valaki kártyát?
    Hogy megy ez?
    Amortizáció?
    Ha nem tudnak ugyanolyat adni újat?
    Meg még ki tudja milyen variáció létezik ilyen esetben?
    Mi "jár" ilyen esetben nekem?
    Gondolom az akkori ár már a múlté.
  • Blum
    #80425
    7870-re erdemes lenne cserelned.
  • blackcalibra
    #80424
    Elképzelhető, hogy halódik a VGA a gépben.
    Majd csak jövőre derül ki, idén már nem viszem vissza, úgyse lenne belőle semmi, de beszéltem a szervizes sráccal, ahová tartozik a kártya garanciálisan.
    Ugye egy VTX3D 6870 a szóban forgó kártya.
    Mondta a srác, hogy ha nem sikerül javítani (ami szerintem elég valószínű) csere lesz, ha nem ilyenre ugye, akkor az amortizációt számolva már nem "kapok érte annyit" mint amennyiért megvettem.
    Ha esetleg rá kellene fizetnem, milyen kártya lenne az, ami felér a 6870 tudásával?
    Gyengébbet nem akarnék semmiképpen, ezzel teljesítmény terén nagyon meg voltam elégedve.
    Ha esetleg számít, egy AMD Phenom II X4 955 proci van a gépben, mit lenen még érdemes betenni mellé esetleg erősebb kártyát, ami nem túlzás a proci tudását nézve?
  • Solt
    #80423
    Nettó 2500 forint haszon van egy ilyen vga-n? Vagy a bruttó 88500.-Ft neked? :)
  • Solten
    #80422
    Boldog vilagveget mindenkinek!
  • V43 1105
    #80421
    Dealerként nem annyi :D
  • broman191
    #80420
    Ööö 115 570 Ft (nettó: 91 000 Ft)
  • V43 1105
    #80419
    Zsír.. akkor megvan az utód..

    ASUS HD 7970 DC II .. 88.500,-

  • Solt
    #80418
    Igen, mivel ez áll a törvényben! :) Ezt idéztem neked lejjebb... :)
  • V43 1105
    #80417
    :0 Az egész vételárat ?
  • kifli
    #80416
    nekem cserét ajánlottak, mondtam kösz nem, és egyből adták vissza a pénzt...
  • arty
    #80415
    a hdmi "újabb" rajta, így elvileg tudna 3D-t meg a többi sz*rt :D

    és talán tuningosabb is ... (mert talán későbbi revizios a gpu, mittomén)
  • Solt
    #80414
    Velem mindig nagyon korrektek voltak, ezért is szoktam ajánlani őket! Szerintem nem lesz gond... :)
  • Animefox
    #80413
    Mindegy most már kicseréltem a videokarit.... Asus HD 6770-re... Remélem nem rosszabb akkor a Gigabyte HD 5770-nél, valaki nyugtasson meg mi a különbség a kettő között? Azon túl hogy a mostani jóval halkabb...
  • V43 1105
    #80412
    Megvárom mit ajánlj fel az iPon, ha megpróbálnak átverni akkor.. fogyi védelem a pofájukba.. az se érdekel ha várnom kell a pénzemre kicsit.. de velem nem fognak ki....szni :D
  • Solt
    #80411
    Attól is függ mikor vette... egy biztos, a vételi árnak meg kell egyeznie azzal, mint amennyiért anno vette... ebből nem szabad engedni, a fogyasztóvédelmi törvény egyértelműen fogalmaz,

    "Sem kicserélés, sem elállás esetén nem vagyunk kötelesek a terméknek azt az értékcsökkenését megtéríteni, amely a rendeltetésszerű használat következménye."
  • V43 1105
    #80410
    85-ér vettem 6970-et, most annyiért 7950-et kapok .. :/ szóval neki 7870 járt volna, kb..
  • arty
    #80409
    jól mellényúltál :)

    hdmi->dvi átalakítót kellett volna venned, azzal ment volna

    minidp->hdmi asszem aktív kell (ami drága)
  • Solt
    #80408
    Árban stimmeltek, vagy téged is megdumáltak az értékcsökkenésről?
  • NikeCortez
    #80407
    Sziasztok.
    KAptam egy HD 7850-es radeont a 6950 meghibásodasa utan garisan...lényeg az, hogy ezen a kacaton csak egy Dvi kimenet van....

    van mellette egy hdmi és 2 mini display port...

    lényeg: vettem egy minidisplay port to dvi adaptert...
    Bedugom a második monitort és Semmi...semmi csippanas, hogy a rendszer egyeltalan érzékelné....de még a monitor is azt irja hogy nincs jel...


    valaki?!
    segithetnétek, előre is köszönöm.
  • Solt
    #80406
    Akkor használd a D3DOverrider programot. Azzal bármilyen dx9-s játékra rá lehet erőszakolni a vsync-et...
  • bardocz
    #80405
    Azt is beállítottam, de nem csinált semmit. Csak gondoltam, hogy ha amúgy se esik alapból 110 alá az fps, akkor miért ne.
  • Solt
    #80404
    Ne húzz fel mindent, hanem erőltesd rá a vsync-et.
  • bardocz
    #80403
    Megtaláltam ccc-ben, felhúztam mindent, elértem, hogy nem 240, hanem 110 fps-ről indul az egész, de ugyan úgy beszaggat, amikor leesik. És még csak szebb sem lett.
  • bardocz
    #80402
    netKar pro.
  • arty
    #80401
    CCC-ben is rá lehet erőszakolni a vsyncet, de nem feltétlen működik minden játék esetén!

    (melyik játék?)

    ---

    animefox: mondhatni egy átnevezés volt a 6770 :(
  • bardocz
    #80400
    Ha a játékban lévő vsync nem működik, akkor azt driverben valahogy meg lehet oldani? Jó lenne a konstans 60fps, mert amikor 240ről leesik 150-re, akkor beszaggat.
  • Animefox
    #80399
    garis a 6770, az 5770-t meg a haverom megveszi de előtte szerzek hozzá új hűtőt neki. Az ő korábbi videokariját is eladjuk abból is jön vissza lóvé így nem sokba fog kóstálni, max 7 ezerbe ez az előrelépés.
    akkor ez a 6770 nem jobb semmivel se?
  • arty
    #80398
    nem

    7770 lenne csak előrelépés, a 6770 nemigazán! (hacsak nem fillérekbe kerül az upgrade és a 6770 még garis :)
  • Blum
    #80397
    Tudtommal nem,csak HD6670-nel meg 6570-nel tud.
  • Animefox
    #80396
    Most láttam egy Asus HD6770-t, megéri lecserélnem a Gigabyte 5770-t vele?
  • Animefox
    #80395
    hát igen játék közben csinálta ezt csak, de most már ciripel akkor is ha kilépek belőle. Ilyenkor kicsit és óvatosan benyúlok a gépbe és ügyesen középütt megfogom a ventit úgy hogy azonnal megálljon, teszem úzt hogy a lehető legkevesebb nyomást gyakoroljak rá és ilyenkor egyből abbamarad a hang....
  • zooleeh
    #80394
    Sziasztok egy AMD Vision A10-5800K proci hybrid crossfire ba osszedolgozik egy 5830-as karival?
  • broman191
    #80393
    "Csörömpölő ciripelő hang"? :D Kicsit pontosíts ezen kérlek, a csörömpölés és ciripelés elég különböző hanghatás, most melyik és milyen hangos? Csak azért, mert a "ciripelés" jelensége általában nem a ventihez köthető, a "csöpömpölés" annál inkább...mindenféle fordulatszám tartományban érzékelhetőek a kellemetlen hangok avagy egyszerűbben kifejezve: ha netezel vagy játszol ugyanúgy hallod, esetleg játék közben erősödik a "csörömpölő ciripelés"? :)
  • Blum
    #80392
    amd.com
  • ronso
    #80391
    Ti at Ati.com rol teszitek a kártya drivert vagy a Saphiresupport.com-rol?
  • V43 1105
    #80390
    :-)