90024
  • gurubefree
    #111
    Azert irtam GTX-et mert igen lealazza a 8800GTX-et es joval olcsobb.....
    Igy mar pontosabb.
  • schrank
    #110
    van nálunk is de ne a gtx-el vesd össze mert nem az ellen szánják
  • Inquisitor
    #109
    Ja, csak kár hogy dollárban már 70K körül volna. Sőt, euróban is. :)
    Szóval a 640-es GTS alatt.
  • gurubefree
    #108
    Sapphire Technology Radeon HD 2900XT 512MB GDDR3 PCIE Dual DVI 96.000-

    Nem tudom magyarorszagon lehet e mar kapni de mint mindig ( olvasott cikkek alapjan ) a beigert ar kozel se fedi a valosagot.
    De az igaz , hogy joval a 8800GTX ara alatt maradt.
  • grebber
    #107
    Jó hír az AGP--s alaplappal rendelkezőknek!
  • ajem kisa
    #106
    Najo, levettem low-ra egy csomo mindent, igy már eléri a 30-40fps-t is...
  • ajem kisa
    #105
    A lost planet-nek van dx9, és dx10-es demoja, letölthetö akár innen is, de nekem 6-15 fps-t produkál az én kis x1650pro-mal, de ezért a játékért, meg a többi soronkövetkezökért jobban megéri (szerintem) venni egy nextgen konzolt annyi lovéért, mint egy csucskategoriás videokártyát! Bár ha egyszer fogok annyit keresni...
  • Inquisitor
    #104
    Mit ad Isten az eredeti X360 L.P. véletlenül egy ATI GPU-n fut, ergo arra van optimalizálva. Ehhez képest az NVidia "támogatta" PC verzió ... hát izé.
  • Gabesz amd64
    #103
    semmi köze nem volt még az AMD-nek az R600-hoz amikor elkezdték...
  • Evogordon
    #102
    Szerinted ha az nvidia segítette a fejlesztését a lost planetnek akkor majd az ATI-val jobban megy?
  • bertino
    #101
    ok, de ez így tutkora nem állja meg a helyét, ahogy írtad :)
  • dara
    #100
    Mintha lett volna már valami hasonló anno az egyik 3DMark esetében is. És érdekes módon akkor is az nV előnyére...
  • Dodo55
    #99
    Bocs, mostanában kicsit ilyen lettem, és sajnos ez meglátszik 1-2 hozzászólásomon is...
    Remélem mostmár rendbejönnek a dolgok...
  • Inquisitor
    #98
    Jelenleg UE3 motor alatt gyors az R600, és az a jövő. Ha jól sejtem Crysis alatt se lesz gagyi.
  • bertino
    #97
    "Igen, ebbe benne van az AMD ellenességem is, de független szemszögből is kijelenthető már szerintem, hogy az R600 olyan lett, mint egykor a Geforce FX."

    talán ezt mégse kellett volna
  • Inquisitor
    #96
    Ööö, az szoftveres hiba, hogy az egyetlen hozzáférhető DX10 demoban GF8 kártya driverből kikcsolja a motion bluret, hogy gyorsabb legyen?
    Másrészt csak a 8.38-as driver 10-30%-al gyorsabb, mint amivel a jelenlegi HD2900XT tesztek készültek.
  • Dodo55
    #95
    Igen, mondtam én is, hogy majd meglátjuk, de azért software-es hiba ritkán szokott ilyen mértékű teljesítményeltérést eredményezni.
  • Inquisitor
    #94
    Megjegyzés: A Lost Planet egy NVidia logós játék, innentől fogva ATI kártya tesztelésér ... khm. A vicc az, hogy Xbox 360-ról portolták át, amiben mit ad isten Unified Shaderes ATI R500 van.
  • Inquisitor
    #93
    Cirkusz kíséri az első DX10-es játékdemó megjelenését

    Tájékozódj. Majd meglátjuk pár hét múlva amikor lesz NEM ALFA driver hozzá és normális DX10 demók (Company of Heroes pl.), hogy mi az igazság.
  • Dodo55
    #92
    Júúúj, most hallom, hogy kijött valami DX10-es játék demoja, és 8800GTX-el 3x olyan gyorsan megy, mint 2900XT-vel!

    Ez azért durva, sejtettem, hogy DX10 alatt elbukik az R600, de hogy ennyire...

    Igen, ebbe benne van az AMD ellenességem is, de független szemszögből is kijelenthető már szerintem, hogy az R600 olyan lett, mint egykor a Geforce FX.

    Bár azt mondják, hogy a játékkal nincs rendben valami, de még akkor is sok ez a 3x-os különbség.

    De majd meglátjuk, ha lesz több DX10-es játék...
  • grebber
    #91
    Nekem 70-75 között kell :D
  • Inquisitor
    #90
    Abban a bizonyos többször belinkelt boltban meg még mindíg 88K, azért az még se 100. :)
  • Gabesz amd64
    #89
    most nemtom mit szomorkodsz unokatesom még anno megvette a 6800Gt-t 93k-ért

    de már tuladott rajta :)
  • Gabesz amd64
    #88
    úgx legyen
  • grebber
    #87
    Bárcsak más boltokba is annyi lenne de ehelyett Sapphire 100k pl users-be :(
  • Evogordon
    #86
    sapphire 86e his 93
  • ajem kisa
    #85
    Itt 399€, de max 2 héten belül...
  • grebber
    #84
    Geforce olcsóbb egyenlőre igaz ezt egy szimpla bolti árlista alapján mondom! És szerintem nemsokára csökken a 640MB-os Geforce-ok ára.
    75-k fele kerekedhetne már! :D
  • Gabesz amd64
    #83
    mennyi?
  • Evogordon
    #82
    Már lehet rendelni a prohardveren his, msi, asus és sapphire hd2900xt-t
  • grebber
    #81
    Nekem csúcs lesz az tuti.

    [E6600,2gb ddr2 800,2900xt ha occsoé lesz 70-75k :D ]
  • Gabesz amd64
    #80
    de 200k alatt nemigazán tudsz venni csúcsgépet...
  • Evogordon
    #79
    Egyébként nem tudjátok hogy mikor lehet kapni itthon a HD2900xt-t?
  • Evogordon
    #78
    Láttátok már a call of juarez dx10-es verziójáról a videót? Nagyon jól néz ki!
  • grebber
    #77
    Pff akkor ott vagyok mint most semmit nem élvezhetek maxon és ezt nem szeretném többé!
  • Gabesz amd64
    #76
    akkor jó :D

    vegyél középkategóriát máris nincs 200 fölött
  • Gabesz amd64
    #75
    ami a tesztet illeti,hátnemtom h mit fog nyujtani a HD 2900XTX
    mivel a 8800Gtx kicsit durva a 2900Xt-hez

    és az ultráról még szó sincs.

    Az Nvidia még a meglepetést is tartogatja
  • grebber
    #74
    Az jobban tele van mint te azt hinnéd csak nem akarok 200 fölött költeni gépre ezért várok!
  • Gabesz amd64
    #73
    de ne csak járjon a szád meg a kezed hanem nyulj bele a pénztárcádba :DDDD
  • grebber
    #72
    Én is legmaxabb esetben nyár végén akarok új cucot venni.
    Ez most vagy 8800GTS 320 vagy 640 (ezt csak akkor ha nyár végére 75k környékére megy amit kétlek :( ) vagy pedig 2900XT lesz!