90024
  • gergobaby
    #351
    nemtudjátok véletlenül, hogy az AGP-s változatok mikorra várhatóak? és mennyivel lesznek drágábbak?
  • Akuma
    #350
    "45ezres geforce-okhoz képest kicsit durván olcsóak."
    Kár hogy teljesítménye közel sincs ott, ahol a 45ezres geforce

    A 30ezres 8600GT megveri az X2600XT-t, legalábbis főoldalon be lett szúrva egy ilyen kép... azt nem tudom mennyire hiteles.
  • grebber
    #349
    Vakok vagytok oda van baszki írva hogy USERS !!!Vagy nemismeritek ??

    www.users.hu
  • BaliBoy
    #348
    Aham. Én a PH-n néztem de ott még nem találtam. Az Sg-n belül hol? Mert az apró részben itt sem találtam és ennyi pénzért engem is érdekelnének ilyen kártyinkók. :)
  • Evogordon
    #347
    SG.hu.
  • BaliBoy
    #346
    Engem is érdekelne, hogy ezeket honnan lested.
  • PLackó
    #345
    ejha
    lehet meglesz a 7600GTm utódja..Csak lennének tesztek.
  • grebber
    #344
    Users:

    Radeon HD2600Pro 256MB 23,400 Ft
    Radeon HD2600Pro 512MB 23,988 Ft
    Radeon HD2600XT 256MB 27,480 Ft

    45ezres geforce-okhoz képest kicsit durván olcsóak.
  • PLackó
    #343
    hol olcsó,hol van egyálltalán?:P
    8500-8600 teszt a prohardveren van.
  • grebber
    #342
    Vannak már valahol radeon 2400-2600 vs nvidia 8500-8600 tesztek?? Érdekelnének nagyon, mert rettenetesen olcsó az a 2600XT.
  • bertino
    #341
    az volt ? eh

    én kormányt rendeltem most PHn de felmegyek érte, mert
    1.ugy a legolcsóbb
    2.ki is próbálom

    így a kockázat nagyon kicsi és anyagiakban fix lesz
  • schrank
    #340
    én is csak utólag tudtam meg amikor kihozták mert az volt hogy 2k körül lesz
  • bertino
    #339
    5k ? inkább mentél volna fel érte
  • schrank
    #338
    én most kaptam giannitól cuccot de jobban jársz ha előre utalod neki a lóvét mert akkor egy komplett konfignál 1000ft a postaköltség míg utánvételnél 5000ft legalábbis 60km-es körzetbe
  • Evogordon
    #337
    Vannak ugyebár boltok a prohardveren pl gianni vagy hammon... Asziszem hammonnál úgy van hogy keddenként jön az új árlista és szedrán írnod kell egy privit hammonnak hogy ezt meg ezt szeretnéd megrendelni aztán vagy postán felkűldi vagy te mész el érte pestre garit is ad róla de nem igazi kisker gari. Gianni-nál pedig mindig raktáron vannak a dolgok.. Írsz neki is egy privit hogy van e raktáron stb.. Ad egy telefon számot és pesten aszem a 11. kerületben lehet átvenni a cuccot.

    Gianni olcsóbb mint hammon őt ajánlom ;)
  • bertino
    #336
    embereken keresztül, bolhapiac rovat
  • grebber
    #335
    Valaki leirná hogy prohardverről hogyan lehet vásárolni ?
    Vagy aki már vásárolt onnan jelezhetné mert érdekelne 1-2 dolog mert ott még olcsobb mint az imént említett helyeken!
  • Senkkik
    #334
    iponon meg 88 ha rendeled xD
  • Evogordon
    #333
    Grebber: Az USERS-ben már csak 90e a sapphire 2900xt ;)
  • Empty
    #332
    Egy Pécsi és egy Debreceni üzletben már árulják a kártyatípust. A 800 GTO nagyon jól bevállt nekem, de shader 2.0 ami zavar egyébként másnál stimmelt az én igényeimnek. Ezért hírdettem meg a 800-asomat.
  • PLackó
    #331
    honnan vfogod venni?
    tesztek még nincsenek,de valószínűleg megéri.
  • Empty
    #330
    Akkor úgy kérdem érdemes e 25-ért venni egy ATI Sapphire HD 2600XT-t X800GTO helyett?
  • PLackó
    #329
    arra még 2-3 évet várhatsz..ÉS úgy is csak használtan,mivel nem fogják ezt örökké gyártani
  • BaliBoy
    #328
    Ejj de jól megy valakinek.
    Én megvárom amíg 30-35 lesz az ára. :)
  • PLackó
    #327
    Még nem tudjuk.
  • Empty
    #326
    Nos egy kérdés a HD2600XT jóval erősebb egy X800GTO 256MB PCIE ATI Sapphire karitól? Játékügyileg gondolva?
  • Inquisitor
    #325
    Hááát, videolejátszásban (feltéve, hogy sok eredeti BD és HDDVD filmet fogsz nézni) az ATI jobb az UVD egység miatt. Játékben még nem lehet tudni, a DX10 teljesítményét meg pláne.
  • Frigetrus
    #324
    erre se lehet konkrét választ adni, ell kell olvasni pár tesztet neten, haverok véleményét is érdemes kikérni, esetleg itt is lehet kérdezni, ha megmondod melyik két kártyára gondolsz, ár/teljesítmény arányt is figyelembe kell venni, fogyasztást, és melegedést is, és akkor a szimpátiáról nem is beszéltünk, tehát hogy neked melyik a szimpatikusabb...
  • shrike7973
    #323
    Na jó..akkor ugy hogy egy ugyanannyiba kerülő geforce vagy egy ati tud többet... tehát ha mind2 ugyanannyba kerül...
  • bertino
    #322
    xDDDDDDDDDD

    ilyet nem lehet megmondani...
  • shrike7973
    #321
    Helló!! az ati jobb mint a ge force?
  • Gabesz amd64
    #320
    ezt szerintem saját füleddel nem tudod megkülönböztetni. :)
  • Evogordon
    #319
    Megéri hidd el ;)
  • Senkkik
    #318
    áh kösz akkor megnyugtattál.. asszem akkor iylen karim lesz, ugyse bízok már az nvidia karikba, sok rossz tapasztalatom volt már...
  • Evogordon
    #317
    Elhiszed hogy nem nagyobb a hangja mint a 8800GTS-nek? Meglepődtem én is mert azt olvastam róla hogy nagyon hangos meg minden de nem.
  • Senkkik
    #316
    tényleg és a hangja tűrhető? Ez érdekel legjobban :)
  • schrank
    #315
    gondolom számításba vették a codegen és mercury tulajokat is
  • Evogordon
    #314
    Egyébként érdekes mert az van a dobozára írva hogy 550w-os táp az ajánlott nekem van egy 400w-os chieftech és azzal simán elfut.
  • Evogordon
    #313
    Önállóak.
    A team fortres egy nagyon fasza multi játék lesz az episode 2 ugyebár a hl2 folytatása amihez nem kell a hl2, a portal is különálló.
  • schrank
    #312
    ezek önálló gémek vagy csak kiegek amikhez kell egy alap gamma ?