90029
  • Her Laca
    #81389
    Ez butaság ,és finoman fogalmaztam:) A biost egy írható rom vagy a mostani csúcs kártyákon 2 tartalmazza,amit ha leszedsz a kártyáról és van hozzá eszközöd akkor tetszés szerint olvasgathatod. Mint mondtam ez csak annak a függvénye,hogy foglalkoznak e vele. De ha akarja valaki akkor biza megmondja .
  • Omlás
    #81388
    Simán megmondják ha nem gyári bios miatt nem indul a vga tapasztalatból mondom :D
    Ha nem füstöl el a kártya akkor igen vissza tudják rá tenni az eredetit és működi nagy kaland de a javítási költséget szépen felszámolják :)
  • Solt
    #81387
    Ha halott a vga, akkor abból már semmit nem olvasnak ki! :) Amennyiben bármilyen adat kiolvasható, akkor még írható is a Bios, ergo visszatehető a gyári... :)
  • grebber
    #81386
    Aki németes kérem dióhéjban írja le miről is szól ez a videó!!
  • Her Laca
    #81385
    Kiolvassák . És hanem az aminek lennie kell baxhatod. Már ha foglalkoznak vele egyáltalán ,de hidd csak el,hogy nem olyan ördöngösség megtudni:)
  • Solt
    #81384
    És, ha elszáll a vga, akkor, hogy mondják meg, hogy a Bios miatt volt? :)
  • Omlás
    #81383
    Az esetleges használható pluszt úgy is ki lehet facsarni szoftverekkel is a vga-ból :)
  • blackcalibra
    #81382
    Tuti marad, ahogy van.
  • Omlás
    #81381
    Hát mivel nem gyártói bios ha elszáll a vga a gari tuti ugrik. :)
    Amúgy igen a közölt értékeken dolgozik a vga ha működik vele ugyebár :] az is lehet hogy simán el sem indul a vga a moddolt biossal.
  • JaSoN HuNTeR #81380
    ja kap egy jó hűtőt. Aztán majd meglátjuk :)
  • blackcalibra
    #81379
    Nem baj, majd csak jó lesz az.

    Ezzel a BIOS dologgal mi a helyzet?
    Nem nagyon foglalkoztam eddig a dologgal, de hogy kell ezt elképzelni?
    Ha ezek közül bekerülne az egyik a mostani helyett, automatikusan a hozzá tartozó értékekre ugranak a beállítási értékek?
    Garanciavesztés ebben az esetben?
    Puszta kíváncsiság amúgy, de lenne egyáltalán értelme ezek közül bármelyiket is a mostani helyett felrakni?
    Találtam újabb dátummal és magasabb beállítási értékekkel rendelkező Biost is.
  • Omlás
    #81378
    Beta 6 Cry 3-hoz van amivel játszok.
    13.1 és 13.2 között néhol majd 20 FPS különbségek vannak Cry3 alatt... ergo ajánlott használnom a beta drivert. :]
  • MerlinW
    #81377
    Oda van írva miben változott a béta:
    Resolves an intermittent hang seen in Crossfire configurations with the new Crysis 3 patch.

    Magyarán felesleges telepíteni, ha nem játszol CF-el a C3-al

    Nekem is a Beta 3 van fent, de a B5 és B6 csak a Far Cry 3 (2560x1600 felbontás esetén) Crysis 3 és COD-ot javítgatja.

    Lényeg, hogy célszerű, akkor telepíteni, ha olyan van odaírva, ami érint.
  • Omlás
    #81376
    Betudom a beta drivernek mert a 13.1-el nem volt ilyen gond de így a beta 7-re már igazán kezdhettek volna vele valamit :D
  • blackcalibra
    #81375
    Nálam ugyanez.
    Ideg szétb*sz.
    Most már legalább tudom, hogy nem csak nálam van ilyen probléma.
  • Omlás
    #81374


    Kérdés a beta driverek esetén (13.2 beta 6, 7) másnál is szórakozik a HDMI audio ? Konkrétan minden újraindítás után fel kell telepítenem újból a drivert mert nem "látja" a gép mintha nem lenne feltelepítve a driver...
    Szerencse, hogy nem sűrűn indítom újra a gépet de így is elég idegesítő :S Tekintve, hogy only HDMI audio-t használok... xD
  • MerlinW
    #81373
    Olyan magok még nem léteznek:)
  • IMYke2.0.0.0
    #81372
    Ja, CPU-ra értettem, ugye.
    GeForce-t meg a pisix, és a brutális erő miatt vett.
  • IMYke2.0.0.0
    #81371
    Ha AMD erősebb lenne az Intelnél, akkor Sir Quno Jedi azt venne. S jól is tenné.
  • barmi
    #81370
    Jobb a hat mag mint a négy ez tény, viszont nem ártana ha legalább 3 GHz-en mennének a magok vagy az felett picivel (szeritnem) .
  • Omlás
    #81369
    13.2 Beta 7
  • Omlás
    #81368
    Szerintem jobban jársz az 1045T-vel.
  • arty
    #81367
    sqjre amd témában kár a szót pazarolni :)))
  • JaSoN HuNTeR #81366
    x6 t1045 mi a véleményetek erről a processzoról. hogy "jobb a Intel"es dumák nem érdekelnek.

    X4 920 BE csak jobb nem?
  • Solten
    #81365
    A10-4600M APU valami dedikalttal megtamogatva / 7650M, Nvidas vonalon GT 635M (144 shaderes valtozat), 640M es felfele.
  • JaSoN HuNTeR #81364
    x6 t1045 veszek. Jó lesz phenom 2 X4 920 helyett. Olcsó is. Alaplapot nem akarok venni.
  • V43 1105
    #81363
    De jó kedvetekben vagytok ma.. ejjejj..
  • MerlinW
    #81362
    világosbarna cseresznyefa:)
  • V43 1105
    #81361
    Keret?
  • MerlinW
    #81360
    Tudjuk, az AMD processzorok rosszak. (nem azok).
  • MerlinW
    #81359
    Nem, csak fordítva.
  • grebber
    #81358
    Jön a PS4 APU egységének PC-s változata?

    8 mag és 7850-es szint kicsit atom komolyság lenne és büntetne mindent pc-n .
    De szerintem egy ilyen cucc nem lesz 2 éven belül pc-be! Hiszen év végére is csak a kb 7770-es szintet érik el az apuk ha elérik!
  • Sir Quno Jedi
    #81357
    én olyat vennék, amibe elég sok sör fér... márcsakhogy ne baxon fel az ideg amikor AMD lassúsági versenyt rendez saját mnagával a gépben...
  • JaSoN HuNTeR #81356
    AM3 alaplapbe belemegy az AM3+?
  • JaSoN HuNTeR #81355
    AMD Phenom 2 X4 920 Black Editionra milyen hűtőt érdemes venni?
  • blackcalibra
    #81354
    Hogy nekem eredetileg honnan van, azt passzolom, de én kaptam.
    Amúgy azt hittem, hogy ezt mindegyik dobozba bepattintják, alapból.
  • MerlinW
    #81353
    Majdnem. 11.6.602.171 a legújabb.
  • TomBond
    #81352
    Firefox 19.0
    Java: letiltotta a ff mert nem biztonságos
    Flash: Shockwawe Flash 11.6.602.168

    Nem tudom ezek a legfissebbek-e.
  • kifli
    #81351
    kérdés a mobility radeonokkal kpacsolatban. Mi az ami most középkategória, és mondjuk 200e-es gépekbe belepakolják? Illetve, hogy notiba mennyire versenyképes az nvidia az amd-vel szemben? Tehát, érdemes-e nézegetni az nvidiás notikat is?
  • item
    #81350
    Próbáld ki a 13.2 Beta 6 drivert. Nálam mondjuk ilyen probléma nem volt sosem,de ahogy látom a 13.1 el valami nem stimmel,azaz bizonyos konfigokban rakoncátlankodik..