90029
  • alyr2
    #85579
    Igen, azota nalam is ez van miota felraktam az uj drivert..kb 3 hete vagy lehet van mar 1 honapja is.. FPS drop miatt van..nalam 70 fpsrol esik
    10re aztan vissza
  • Evoluti0N
    #85578
    Felraktam az új beta drivert a 14.9-et a DAI meg a FC4 miatt. Azóta BF3-ban ilyen apró akadások vannak néhány másodpercenként. Valaki tapasztalt hasonlót, aki esetleg szokott vele játszani? Szal fut rendesen és néha így megakad az egész egy pillanatra.
  • tommygear
    #85577
    igen, se a legújabb beta, se a normális driverrel nem működik
  • arty
    #85576
    uj driver a 14.9 whql-t jelenti? (tuti azzal nem ment?)

    probléma bejelentő form
  • tommygear
    #85575
    kössz, közben kiderült hogy az új driver driver miatt nem működik normálisan egy játék, kipróbáltam egy pár hónappal ezelőtti driverrel azzal tökéletes, ilyenkor kinek lehet jelezni ezt?
  • arty
    #85574
    http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/AMDCatalyst14-11-1BetaWINReleaseNotes.aspx

    vagy

    http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/AMDCatalyst14-9-2BetaWINReleaseNotes.aspx

    amikkel lehet kísérletezni :)
  • tommygear
    #85573
    most melyik a legújabb beta driver lés honnan tudom letölteni?
    Utoljára szerkesztette: tommygear, 2014.11.14. 23:18:10
  • arty
    #85572


    nagyon szép bevezető, jellemzően tudott is rá érdemben reagálni a ződnyelvű :)))
  • BooMiller
    #85571
    Az oráni biblia szerint le kell uninstallalni:) Én nem szoktam, de sokan igen..
  • CroftManor
    #85570
    Nekem csak egy olyan kérdésem lenne, hogy ha frissíteni akarom az ATI drivert, akkor előtte le kell törölni a mostanit, vagy elég hacsak simán rátelepítem az újabbat?
  • akyyy
    #85569
    pedig eddig semmi baja nem volt, simán lehet vele játszani is egyébként. bioshock, tomb raider, battlefieldek, meg még kitudja mikkel játszottam, jól futottak
    erre egy ezer éves, test drive unlimiteddel nem tudok rajta játszani :S
  • MerlinW
    #85568
    Hát mert a laptop nem játékra való:) A Dell laposok meg főkép:)
  • akyyy
    #85567
    de a delles szar. akkor semm nem fog elindulni. 14.7-essel lgalább elindulnak a játéok, csak valamelyik vibrál. ha újat teszek fel meg kékhalál telepítéskor... ötletem sincs mi tévő legyek.
  • Borg
    #85566
    Úgyérted a zöldhályogos fiókba? :D
  • BooMiller
    #85565
    Nem rakhatsz fel amd drivert!!! Csak ami a dell ad, mit nem lehet erteni? Dellel beszelgess..
  • akyyy
    #85564
    14.11.1-es , 10-i beta driverre is ezt írja ki :\
    mindenhol azt írják, hogy chrome meg firefox alatt hozza be ezt a kékhalált, nálam már telepítéskor, és hiába indulna ujra a gép, már akkor bedobja.
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2014.11.13. 12:02:39
  • akyyy
    #85563
    14.4-et tettem fel de kékhalálal nem intult el a gép:
  • Solt
    #85562
    Nyilván én, aki elfogultsággal nem vádolható ( ingázok a két gyártó közt ) beszélek "baromságot", és az aki kizárólag NV terméket vesz, sőt még egy monitorral is képes magát egy VGA gyártóhoz kötni, az maga az objektivitás és az igaz szólás... sőt, én vagyok a hülye, hogy szerintem szopatás sok pénzért adni azt, amit más "ingyen" fog... :D

    Hát tudod, értem én, hogy márkahűség, meg valahova tartozni kell, stb, de azért az önámításnak, meg a csőlátásnak is van ám határa! :D Pontosabban ahogy látom, nincs... :S

    Tekintettel arra, hogy közeledni úgysem fognak az álláspontok, ennek az ovis hajhúzásnak meg nem sok értelme van, részemről vita lezárva... visszatettelek az ignore fiókba... ;)


    Utoljára szerkesztette: Solt, 2014.11.13. 10:12:51
  • Borg
    #85561
    Igenigen, aki beleköt a baromságaidba, az csak zöldhályogos lehet :) Nem is vártam más reakciót...
  • MerlinW
    #85560
    LTT
    BTech
    AMD
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.13. 02:04:29
  • akyyy
    #85559
    van erről valami (magyarÖ cikk?

    érdkes hogy ph-n meg azt irták hogy mivel dell laptop tegyem rá a gyári drivert, és ne az amd-set, mert a "dell nem engedi" azt. csak a gyárival meg mégszarabb lesz az egész .
  • BooMiller
    #85558
    De akkor hogyan fikázol szarrá minden AMD hírt? Most komolyan... mert a nagyon sok gond nélküli ember mellett van akinek valami problémája van? Biztos a zöld oldalon nincs:DDDDD sosem értettem a fanboyokat...
  • Solt
    #85557
    Mármint kik? Azok a korlátolt zöldhályogos kollégáid, akik saját magukkal elhitették, ( no meg próbálták velem is ) hogy a cirka 150 dolláros gsync tulajdonképpen olcsóbb mint az ingyenes freesync, és különben is milyen menő több mint 150ezret kifizetni egy TN paneles szarért? :DDD Más vitám mostanában nem nagyon volt ott, úgyhogy, ha tudsz valamit amit én nem, ne kímélj... linkelj... :D

    Egyébként meg megértem én, hogy frusztrált vagy amiatt, mert itt mindig megkapod a magadét, de ez akkor is gyenge volt... még tőled is... :D
  • Borg
    #85556
    Majd csak észreveszed, hogy PH-n se véletlenül torkollnak le téged az idióta válaszaid miatt :)
  • Borg
    #85555
    Nekem az utóbbi években nincs, de helyette van itt bőven a topikban... még keresni se nagyon kell.
  • arty
    #85554
    blikk.hu

    konkrétum semmi :)
  • Solt
    #85553
    Éééééédes... megdönti a tapasztalat! :DDDDDDDD

    Már megszoktam, hogy csak a te tapasztalatod ( már, ha van a témában ) lehet a valóság, minden más csak egy árnyékvilág! :D

    De, hogy lásd kivel van dolgod, kapsz egy esélyt a továbblépésre... ;)


    Utoljára szerkesztette: Solt, 2014.11.12. 09:59:25
  • grebber
    #85552
    AMD R9 380X in February & R9 390X & 370X Announced
  • BooMiller
    #85551
    Neked milyen tapasztalatod van AMD-s hardverrel?
  • Borg
    #85550
    Ezt a tézist több ponton is megdönti a tapasztalat. Persze nyilván sosem fogod ezt belátni, a fekete-fehér világodban ez szokás :)
  • MerlinW
    #85549
    Tud AMD a hibáról, elvileg a 14.11b-ben javították. Ha mégsem, tedd vissza a 14.4-et.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.11.11. 22:24:00
  • Solt
    #85548
    Én úgy tudom, hogy mindig naprakész winfoson tesztelik...

    W7-nél is rendszeresen frissítettem, de amióta a 8.1-t használom, állandóan naprakész a rendszer... nincs is semmi gondom. :) Hacsak az experience ki nem fagyasztja a gépet amikor frissít... tudom-tudom, ez winfos hiba, NV nem hibázik... :D
  • arty
    #85547
    Updatek, alkalmazasok es driverek. Barmi kinyirhatja...

    Nekem a 2 eves w7em pl egy jatek nyirta ki: kormannyal utana semmiben se volt ffb... reinstall :(

    Reinstall egy hibakeresesi lepes lehet, kizarsz vele egy hibalehetoseget.
  • Blum
    #85546
    Amíg Windowst használtam soha nem mondtam, hogy bugos az a szar bár így néhány hónap Linux használat után igencsak megváltozott a véleményem a Windowsról, de ebbe most ne menjünk bele :D
    Drivereket nem hiszem, hogy a legújabb update-hez igazítják, inkább a játékok legutóbbi frissítéseihez illetve a legújabb .NET meg DX-hez, aminek a beszerzését már kifejtettem. Amúgy maga a Windows Update is bugos mint az állat, majd pont az szedje gatyába a rendszert? :D
  • grebber
    #85545
    Állítólagos 380/390/390X test leak
  • akyyy
    #85544
    feltettem laptopra most ezt a drivert:
    amd-catalyst-14-9-win7-win8.1-64bit-dd-ccc-whql.exe

    ez is volt rajta amugy. elinditom a test drive unlimited játékokmat, és vibrál az egész kép. ha átállítom az integrált vga-ra, akkor nem vibrál, játszható, csak nem tudom futtatni max grafikán a 2006-os játékot.

    más jétékoknál is csinálta ezt a vibrálást, pl walkind dead, de betudtam annak hogy azok nem eredetiek, illetve ablak módba normálisan futott.

    miért csinálhatja ezt? valami frissítés gond? catalystba kéne valamit beállítani? érdekes hogy itt csak a menügombok villognak de maga a háttér pl nem.


    feltettem a beta drivert is, akkor meg el se indul a játék, az tirja tegyek fel frisseb operációs rendszert, mikozbe 8.1 van a gépen :Dddd

    csinálta videót majd beszúrom ha kész lesz.



    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2014.11.11. 13:10:55
  • Solt
    #85543
    Őőő... ismerem ezt... ilyenkor "soha nem volt semmi bajom", aztán meg "bugos az a szar"! :D

    Tudtommal, a drivereket is mindig a naprakész winfoshoz készítik, ergo már csak ezért megéri frissíteni... kapásból kizárunk egy felesleges hibalehetőséget! Persze mindenki úgy intézi ezt, ahogy akarja... ;)
  • grebber
    #85542
    AMD begins to test ‘Fiji XT’ graphics card internally
  • Borg
    #85541
    Pontosan...
  • Blum
    #85540
    Én mindig kikapcsoltam az updatet telepítés után, az ég világon semmi értelme úgyhagyni....és soha nem volt semmi bajom..
    Ha kellett újabb DX vagy .NET vagy bármi ilyesmi akkor frissítettem manuálisan, az ilyen biztonsági lóf*szok Windows esetében meg "halottnak a csók" kategória.

    Nem olyan rég voltam akkora gyökér, hogy visszaraktam a Winfost, egészen hosszú bejegyzést írtam a Win7 topikba a WinUpdate-tel kapcsolatos tapasztalataimról....én hülye meg kifizettem érte egy rakás pénzt.