27
  • Bigking29
    #27
    Hogyan lehet a Joost-on, vagy a TVU playeren magyar csatornákat nézni????
  • Hang
    #26
    Bocs, de honnan szerezhetnék meghívót és honnan lehet a klienst letölteni?
  • ace05
    #25
    vmi válasz????????,,,
  • ace05
    #24
    a foxot hogy kell behívni a tvuplyeren mert nekem nincs a listában!
  • altanzis
    #23
    Sziasztok!
    Megkérnék egy Joost tesztelőt,küldjön nekem egy meghívót.
    E-mail címem [email protected],előre is kösz.
  • djslave
    #22
    szeretném letölteni ezt a joost szoftvert ha lehetséges.
    akinek megvan légyszives küldje el nekem.
    elöre is köszönöm.
  • Buco
    #21
    Sziasztok!

    Meghívóért állnék sorba... hátha most már több embernek is van, gondolom a napokban megugrik a regisztrálók száma, nagy a rendszer körül a hírverés. Remélem idővel olyan lesz, mint amit első hallásra várunk tőle..

    email: bucoegy(kukac)freemail.hu

    Üdv!
    Bucó
  • Fikusz
    #20
    sziasztok!

    Ha valakinek van meghívója, küldjön nekem 1-et pls.

    Előre is köszi.
  • NEXUS6
    #19
    Ez a tvuplayer tök jó, pláne hogy a Sci-Fi channel is rajta van!
    ;)))
  • fkornel
    #18
    Sziasztok!
    Ha van vkinek meghívója kérem hívjon meg!

    Mail címem: fkornel (kukac) gmail (pont) com
    Köszi!
  • kvp
    #17
    Erdemes lenne odafigyelni mit mondott Vint Cerf. Ha van eleg savszelesseg, akkor egyszerubb letolteni es utanna megnezni, mint folyamatosan streamelni. Mig a stream-elesnel sok kapcsolatot kell folyamatosan es allando savszelesseggel fenttartani, addig letoltesnel egyszerre kevesebb kapcsolat van, mivel nem egyszerre toltenek le az emberek, hanem ossze-vissza es raadasul a sebesseg ingadozasa sem kritikus. A web pont a http ezen tulajdonsaga miatt tudott naggya valni. (mivel az emberek hosszabb ideig olvasnak egy oldalt mint amennyi ideig a letoltese tart, tehat kisebb savszelesseg es szerver is eleg)

    Az iptv-vel kapcsolatban sajnos ott tartunk, hogy ha a minimalis fair use-ra igenyt tart egy ember, akkor kenytelen illegalis forrasbol beszerezni az adatokat, mivel a szolgaltatok tisztesseges formaban nem hajlandoak azokat ertekesiteni.

    A cikkben emlitett p2p rendszerek mukodnek ugyan, de ha lenne rendes routed multicast, akkor sokkal kisebb savszelesseggel lehetne sokkal tobb adatot atvinni (es olcsobban). Lasd Tannenbaum Globe project-jet. A dolog hatranya, hogy csak akkor mukodik, ha nem terheljuk a rendszert a szamlazas overhead-jevel, tehat minden adatot ingyen vagy altanyaron adunk.
  • Tetsuo
    #16
    ki az a barom aki tvt néz, ha van net??
  • aDannyBoy
    #15
    kaptam 3 meghívót ha érdekel vkit :)
  • Sundance
    #14
    ja, és reklám, na az van benne, nem is kevés....
    Mit gondoltál miből fog élni? :)
  • Sundance
    #13
    Én imádok mindent ami "webkettő", de a Joosthoz megjött a meghívóm, leszedtem, és 3 nap múlva UNINSTALL.

    Ez nem is webkettő egyébként, jut eszembe. Semmi interaktivitás (jó, tudom, van, de nem az a lényege), stb.

    na mindegy ragozhatnám még, de az a lényeg hogy szerintem ebben semmi nincs ami megfogna nagy tömegeket....
  • Gerygrey
    #12
    mikor a kedvenc sorozatomhoz nem kell sietnem haza, mikor a sör/fagyi/ropi/pisi/reklám-szünet nem 12 perc, hanem annyi amennyit én akarok. Mikor egymás után akár nyolc epizódot is végignézhetek egy évadból anélkül, hogy verejtékezve izgulnék át hét éjszakát a következő részig.
    Pedig ez nagyon jó dolog, én már sorozatot akkor sem néznék tévében, ha nem lenne más altenatíva (nem is érdekeltek egyáltalán a sorozatok amíg nem volt gyors net meg torrent)

    "berakod amikor akarod" egyáltalán nem ugyanaz, mint ülni a fotelben a tévé előtt, és egy menüből válogatni dolgokat.
    Egy "menüből" válogatok a PC-n, aztán kiírom DVD-re és berakom a játékosba. Majdnem ugyanaz. Mondjuk egy HTPC-re telepített firefox+uTorrent+divx player kombó, amit távirányítóval (vagy inkább wireless egérrel és billentyűvel) lehet vezérelni, lehet hogy tetszene, de az ilyen korlátozott szabadságot nyújtó menüs dolgokért én nem igazán rajongok.
  • Cat #11
    Ezek szerint neked is idegen, ugyanis marhára nem érted miről van szó. Az, hogy letöltöd a netről, vagy megveszed a boltban a DVD lemezt, és "berakod amikor akarod" egyáltalán nem ugyanaz, mint ülni a fotelben a tévé előtt, és egy menüből válogatni dolgokat.
  • Commandante
    #10
    "az emberek többsége számára - sőt számomra is - teljesen idegen a videotékaszerű televíziózás"

    Aha, persze. A torrent meg az eredeti DVD-n is bagóért beszerehetö sorozatok korsakában. Hol él a cikkíró, timbuktuban?
  • HöfEE
    #9
    NEkem ilyet még nem csinált. Lehet valami limited edition Joost -om van :D
  • Petko
    #8
    negatív, igenis néztem a total recallt és műsor közben random részken jön a t-online illetve a wrigley's reklám
  • HöfEE
    #7
    NEm magától szakitja meg az adást, csak két müsor között benyom egy T-Online-os képet pl.
  • egyember1
    #6
    néz még valaki tv-t ? lol
  • kow83
    #5
    Én inkább torrentezek tobább :)
  • Petko
    #4
    nekem van joost accuntom, nem nagy cucc... és amúgy vannak reklámok, itt magától megszakítja amit nézel és bevág időközönként egy reklámot
    százszor többre értékelem a tvuplayer-t amin valódi tvcsatornákat streamelnek p2pben
  • Sadist
    #3
    Kapsz majd popupos elnyomhatatlan reklámokat, nem kell aggódnod -.-
  • Inquisitor
    #2
    Már egész jól működik egyik fórumban leírtak meg screenshotok szerint. Csak ugye az az óránként 320MB le és 104MB fel nem mindenhol lesz öröm, ha sokat tévéznek ;)
  • qtpman
    #1
    királyság remélem müxeni fog mert tele a tököm a reklámokkal -.-