28
Motorola MOTOFone F3
  • mikike
    #28
    fateromnak vettünk
    akciós volt a tescoba
    1990 Ft, ebből 600 Dominoban lebeszélhető
    elég sokan (főleg tesók) tolongtak érte
  • remetetetem
    #27
    Ha valaki tud kódokat a telefonhoz (a telefon hoz adott műszai leíráson kívül) az megoszthatná itt. Neten nem igazán találtam ilyet. :)
  • remetetetem
    #26
    Az én telefonom sms-ekben nem a legerősebb, szóval ki van lőve ez a nagyszerű pénzkereseti lehetőség.
    "Te napinta 1 órát chatelsz és továbadod!"
    Nem igaz, mert "napinta" többet csetelek egy óránál, de nem szoktam "továbadni". És az átlag napinta két apenta. Bár ilyen melegben lesz az négy is.
  • rosta1994
    #25
    Ittvan a legjobb pénzkeresési módszer!NAGYON SOKAT LEHET VELE KERESNI!!!!!
    Rövid leírás:könnyen kereshetsz pénzt ezzel!Ha te naponta dolgozol 1 órát akkor nagyon sokat kereshetsz!Te napinta 1 órát chatelsz és továbadod!
    Te továbadod 1hét alatt 100embernek akik szintén továbadják további 10 embernek akkor te NAPONTA keresel 2000ft INGYEN!
    100X10=1000X2ft=2000ft vagyis egy hónapban 62ezer ft lesz a jövedelmed!!!
    Én már havi 200ezer ft-t keresek ezzel a mobilossal!(mellékjövedelem)

    Hosszú leírás:
    Pénzt kereshetsz a mobiloddal! Annyit kell tenned, hogy elolvasod reklámcélú SMS üzeneteinket, és ezért fizetünk Neked. Csak regisztráltatnod kell magadat!

    Szeretnéd tudni, mennyi pénzt kapsz?

    Minden fogadott és elolvasott üzenet után 5 Forintot kapsz, amit jóváírunk Mobilpont számládon, ezt weblapunk egyenleg oldalán kisérheted figyelemmel. Több pontot gyűjthetsz, ha a Mobilpont szolgáltatást ajánlod barátaidnak, ismerőseidnek, mert az ő általuk fogadott SMS-ek után pontokat írunk jóvá Neked.

    Ahhoz, hogy ezt a kereseti lehetőséget kihasználd, csupán az a teendő, hogy regisztrálod magad, és a fogadott reklám SMS-ek után a Mobilpont pénzt ír jóvá, melyet vagy bankszámládra utalunk, vagy postai utalványon kapod meg. Az átutalás havonta történik, ha eléri a 6000 Ft-ot. Amennyiben nem éri el, az összeget átvisszük a következő hónapra.

    Példa:

    Regisztrálod magad a Mobilponthoz és 5 barátodnak is ajánlod a szolgáltatást és ők is regisztrálnak. Ők tovább népszerűsítik a Mobilpontot személyenként három ismerősüknek.

    E példa szerint egy SMS fogadásánál a következőképpen írjuk jóvá pontjaidat:

    Az általad olvasott SMS után 5 Forintot kapsz.
    A barátaid által fogadott SMS-ek után még kapsz 5*3 Forintot.
    Az ismerősök által fogadott SMS-ek után kapsz 15*2.

    Összesen egy kampány után 50 Forintot írunk jóvá Neked.

    Egy kis számolás:
    ha csak 10 embernek ajánlod, és ők is további 10-10 embernek adják tovább, akkor havi: 10x20x(5Ft+10x3Ft+10x10x2Ft)= 51700 Ft üti a markodat.

    Ne feledd, ha sok ismerősödnek mutatod be a Mobilpontot, a pénzed hatványozottan nőni fog!

    Nem küld sok sms-t, túl sok pénzt sem jelent, de ha tagokat gyűjtesz, jóval többet kapsz, mintha csak magad lennél. Tudod... sok kicsi sokra megy!

    Hogyan regisztrálhatok?

    Erre a linkre kattintva kitöltheted a regisztrációs lapot:

    http://www.mobilpont.hu/be4.html

    FONTOS!

    A regisztrációnál Ajánlónak ezt a számot írd:

    06 20 443 1683


    Sok sikert!
  • remetetetem
    #24
    Akárhogy töltöm is a telefont,ez a 300 órás üzemidő nem stimmel. Maximum egy hétig bírja. És volt olyan hogy alig nyomogattam, beszéltem rajta. Kb 12 órás töltés után is.
  • drg
    #23
    Ok, semmi gond, a kari volt szar. Tehát még mindíg übergrandtotálistenkirály teló :DDDDD
  • remetetetem
    #22
    Másik talafonban működik? Másik motofone? Mert akkor egyértelmű hogy az a ludas amelyikkel nem működik. Nincs olyan kód ami visszaállítja a gyári beállításokat? Vagy egy akksikivétel... Nemtom.
  • drg
    #21
    hoppá, nem megy a hivószámkijelzés küldése, pedig aktív, a *#30# is "on"-t ír ki. Másik telefonba műxik.

    Illetve a logo helyett egy szám van (csak az ő kártyájával, minden másnál a normál szolgáltató név jön be).

    5letek?
  • remetetetem
    #20
    Egy kis Hype!;)
    :::MOTOFONE:::
  • remetetetem
    #19
    Upsz.. akkor ilyet nem lehet.:)
    link
    Motorola Motofone F3 Review
  • remetetetem
    #18
    Motorola Motofone F3 Review
    <object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/iwHPK1LMXtk"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/iwHPK1LMXtk" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>
  • remetetetem
    #17
    na igen, de közben be kell állítanom az órát. számomra ez a telefon legnagyobb hibája!
  • davos80
    #16
    Megénzni nem,de beállítani a "menügomb"-al lehet,balra nyíl,aztán amíg azt nem mondja,h óra beállítása és ott kiírja.
  • CybeRick
    #15
    komoly egy készülék
  • remetetetem
    #14
  • remetetetem
    #13
    Dátumot hol tudom egyálltalán megnézni?
    Kijelzőjének a neve "Electrophoretic Display". Ilyet használnak az elektronikus könyvek kijelzőjén is.

  • davos80
    #12
    Mármint vakoknakgecc
  • davos80
    #11
    Siketeknek jó telefon,mert beszél.
    És a nagymamiknak is,ők úgysem sms-eznek.Legalább is az enyém nem.
    Nekem tetszik,ilyenem van.
    És sokáig bírja.
    Úgy nem lehet beállítani a dátumot,ahogy a képen van.
  • davos80
    #10
    Nem LCD,hanem valami egész más,mely csak akkor használ áramot,ha változik a szám.

  • Cat #9
    elismerően? ezzel?

    a kinézete kurvajó, az LCD az nevetséges. Kvarcjáték, használhatatlan még SMSre is.
  • remetetetem
    #8
    szóval
  • remetetetem
    #7
    Lehet photoshop.:) De érdekes, hogy az sms-ek információjánál képes kijelezni. Tehát képernyővédőként is tudnia kellene...

    Ezt a saját telómról csináltam.
  • PyRex
    #6
    photoshop? :)
  • remetetetem
    #5
    A bácsit rögtön az elején ki lehet kapcsolni.;)
    Viszont én szembesültem azzal a ténnyel - rövd kutatás után - hogy, "It is not possible to include date along with time in screensaver.". Ezt a Motorola indiai képviselete válaszolta egy ugyancsak indiai srácnak. Tudnillik a telefont Indiában gyártják. De nem értem hogy a képeken miért látszik a dátum, és az idő is egy időben a kijelzőn..?
  • passatgt
    #4
    jajjdecsúnya:)
  • Carti19
    #3
    Tescoban most akciós...kipróbáltunk 1et, jót virultunk hogy a telcsiből 1 édi hangú bácsi mondja: Helyezze be a sim kártyát :D
  • remetetetem
    #2
    Én is egy ilyen telefonnal rendelkezem, de nem tudom hol kell beállítani, hogy a képen látható módon jelenítse meg a dátumot. Aki esetleg érdekelt az ügyben, az megoszthatná ezt az infót.;)
  • remetetetem
    #1
    Nos, nem találtam topikot ennek a mobiltelefonnak, ezért létrehoztam egyet. Mert megérdemli.:) Kereső kidob a nevére elég sok tesztet. Mindegyik elismerően foglalkozik vele.