32784
11273047011472975925.png
  • Malakai
    #281
    Meg alap codhoz is, de kétlem, hogy arról lenne szó.

    Amúgy azt a modot is baromságnak tartom. :D
  • Paranoia
    #282
    Arról van szó,h kapsz még egy esély miután "lelöttek",h kis pisztolyal esetleg le lődd az ellent,(még meg nem halsz?!).Mint a video végén láttuk nem mindig sikerülhet...
    Ezt most így sokan befogják bukni,ahogy vki megfexik indul tovább,aztán nemis számít rá,h még utána lönnek sőt,h megis halhat:D.jó lesz jólesz
  • csgj
    #283
    én cod téren naon tájékozatlan vok... Szóval mi a fene van a 3. résszel, hogy már a 4-ről van szó? :P Nem jelent/jelenik meg Pc-n?
  • Dexantreal
    #284
  • Malakai
    #285
    Én is erre gondoltam, csak a jó leszel nem értek egyet. :D
  • BlackShadow
    #286
    a cod3 -at más fejlesztőcsapat csinálta, és pc-re nem adták ki. a 4-et viszont visszakapta az infinity ward és ők elsősorban pc-sek, tehát ez jön ki pc-re: )


    last stand: remélem ez sebesülés függő lesz, ergó ha fejbelövöd a faszit utána nehogymá elkezdjen kispityuval sorozni.. :)
  • Dexantreal
    #287
    Infinity Ward rulz!
  • Rage47
    #288
    miért? sztem ettől még élethűbb
  • Rage47
    #289
    megnéztem a videot, elég xar megoldás h félholtan legyőzi az ellenfelet
    megoldhatták volna jobban is.. így már nem élethű:)
  • BlackShadow
    #290
    miért te inkább imádkoznál a földön, h ne öljön meg az nmy ? :D
  • Malakai
    #291
    Reálisnak nem mondanám. X sérülés ér megfekszel de továbbra is simán tudsz lövöldözni pisztolyal, ez szted reális? Akkor már lábsérüléskor megfekszel, de tovább tudsz lőni, de csak lábsérüléskor, akkor is nehezen célozva...

    Viszont sztem nem ezt kéne csinálni, egy ilyen fícsör szerintem inkább tönkrevágja a játékmenetet (még ha reális is, a CoD alapból egy arcade játék, szal sztem nem kell erőltetni).. Most képzeld el, hogy vkit lelősz utána mégegyszer annyit bele kell lőni a földön is (kb ez jött le a videón), ráadásul továbbra is vissza tud lőni. Valszeg nehezen megkülönböztethető egy halott és egy elfeküdt ember (sokszor elmentek mellette)...
    Ráadásul, ha a regenerálódást nem vették ki, akkor pár másodperc múlva a földön fekvő újra teljes életerővel lövöldözik tovább...

    Abban benne lennék, ha lenne medic és a súlyos sérülés után csak a földön döglődnél, a medic pedig meggyógyíthat, viszont addig lövöldözni se tudsz... Mint a BF-ben, vagy a Quake Warsban...

    Persze ahogy elején is írtam, remélem nem így lesz, csak a videón ez jött le.
  • BlackShadow
    #292
    amúgy a video-t direkt ennek a fícsőrnek a bemutatására csinálták, sztem simán "beprogramozhatták" h az összes lövés sérülés után történjen meg eme csoda :D csak nem kell mindenkit 2x megölni :)
  • Malakai
    #293
    Én is ezt írtam az elején, hogy remélem így lesz és nem minden embernél. :)
    Csak erre jött az, hogy kapsz mégegy esélyt miután lelőttek, erre írtam, hogy ez nem tetszene...
  • BlackShadow
    #294
    hja.. mondjuk az már tényleg túlzás, h amint kiejtetted a kezedből a lőfegyvert, abban a pillanatban nálad a kispityu :) legalább lenne vmi matatási idő míg előkotorja :p
  • Gideon Wieth
    #295
    mikor jelenik meg ? :)
  • Viktor9202
    #296
    Amikor kiadják :D
  • Paranoia
    #297
    november környéke
  • Csirke4
    #298
    Én a fórumon azt olvastam hogy utána meghalsz.
  • Csirke4
    #299
    Az nagyon jó lenne!
    Végre eltűntethetnék a :) meg aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa néven jáccó 12 éves wallhackes hülyegyerekeket.
  • lee56
    #300
    Hát az már tényleg üdítő lenne pl cod2 mostani állapotokhoz képest, remélem megfizethető kategória lesz, mert ha jó, talán érdemes lesz pár1000ret kidobni rá :)
  • Squizzi
    #301
    HElllo ! a kérdésem nem ide fog tartozni de kérem segitsetek mert a Cod4 hez hasonlit az Unreal Tournament ! én leszeretném tölteni a 2001-es változatot :) , torrenten kivül vki nem tudna jo helyet neki ? :O mert torretel naon lassu , létszives segitsetek , köszönöm !
  • Squizzi
    #302
    illetve a legelső részét szeretném , az sztem nem a 2001
  • lee56
    #303
    lol,
  • Squizzi
    #304
    te kis lee nem tudnál mondani vmit ? XD
  • Bogdogege
    #305
    Nesze
  • Squizzi
    #306
    tök rendesek vagytok cod-sok.... csak a gép elött ültök , ezért vagytok ilynek , ezt nem sértésnek mondtam
  • Malakai
    #307
    Egyrészt a fórumban (elméletileg) tiltott a warez téma.
    Warez = Illegális szoftver forgalmazás.
    Másrészről ne lepődj meg, ha teljesen offtopic dologra nem jön értelmes válasz.
    offtopic = Nem témába vágó.

    Szóval keress egy Unreal Tournamentes témát inkább...
  • Csirke4
    #308
    Jajj minnyár elpirulok
  • Squizzi
    #309
    ne hogy má nelegyen wow karid - ez a szinted...
  • moralosan
    #310
    ja, 5 évente veszel 50ezerért egy új konzolt

    MICSODA KÖLTEKEZÉS

    [tudom régi post btw]
  • Csirke4
    #311
    Elég 5 évente gépet venni. :P
    De gondolom ezt a hozzászólást is konzolról írtad. =)
    Amúgy ha jól látom a gugli első találatra 149,899 Ftért talált nekem PS3-at. Azért a 150 ezer és 50 ezer forint között van egy pici árkülönbség...
    És 150 ezerből szerintem tudsz olyan gépet venni amin eldöcög a CoD4.
  • JaSoN HuNTeR #312
    ja de vegyél hozzá egy jó HDTV-t ha szép és jó grafikába akarod nyomni.Ne 60HZvel...150ezerből simán lehet venni csúcs gépet(PC) csak okosan kell össze vásárolni a dolgokat...
  • Herold
    #313
    Olyasmi accountos módszer lesz, mint a Battlefield 2-nél? Nem lenne rossz, talán nem lesz annyi csíter, mint a CoD 2-ben.
  • VRSDM
    #314
    szerintem ez találat alapján lesz megoldva, értelemszerűen 4golyó a melledbe után már nem fogsz a pisztolyodért nyúlkálni, max 2perc múlva mire ráeeszmélsz az egészre, megoldják jól szernitemm, vagy maradnak a jó öreg modderek ;]
    ami végre tetszik hogy a falak átlőhetőek, úgy ahogy a valóságban... nem csak a fahordók, vagy még azok sem... ígéretes ;]
  • Csirke4
    #315
    Most néztem egy interjút lesz hardcore mode ami abból fog állni hogy nem lesz HUD meg célkereszt csak te és a fegyvered és a golyók sokkal nagyobbat sebeznek úgyhogy ilyen ultra reál 1 lövés 1 ember mód lesz. :)
  • VRSDM
    #316
    mi is láttuk és mi is tudunk angolul :) azért köszönöm
  • Csirke4
    #317
    O Rly? Szted mindenki tud angolul?:P
  • Csirke4
    #318
    Különben az official fórumon is nyitottam neki témát :O
    Pedig ott is tudnak angolul... xD
  • Paranoia
    #319
    Community Day Reports | Sparks (Writeup) lehet olvasgatni:)

    Más honnan:
    "No system specs were ready but if you didnt have a good enough card for CoD2 in DX9, you will need one for CoD4."
  • Eisenhower
    #320
    skacok a játék milyen engine-t használ?