15
  • bandypappa
    #15
    nahát nemtom melyik réteget célozzák meg ezzel az alapkoncepcióval, romantikus, akcio valahogy a kettö nem passzol.
  • Sliderx
    #14
    Hulk-bó romantikus film, beszarás! Pffff..... szánalmas.
  • bermuda3
    #13
    igen de ha vmilyen etnikumhoz tartozna hulk akkor az rasszizmus mert állatnak állítják be őket. ha fehér akkor meg azért rasszizmus. és közben nem veszik észre az emberek h a feketék mondjuk nem szeretik a fehéreket mert a fehérek utálják őket elvileg. mindenki utál mindenkit. nem csak fehér ember lehet rasszista. abbakéne már hagyni az egész rasszizmus dolgot. ember ember kitérdekel a szín? a lényeg ami belül van... (kicsit offtopikos volt a vége de muszáj volt kiöntenem a lelkem, bocs)
  • Prof William
    #12
    Igaz. Lehetne japán is. Az még úyg se volt.

    Mellesleg a Hulk 1 rettenetesen sz*r volt. Valami oylan gagyiságot éreztem belőlle, hogy bántam maikor megnéztem. Nem hiszem hogy a 2 jobb lenne....
  • Seppo
    #11
    És ne felejtsd el hogy fekete vagy mexikói vagy valamilyen etnikumhoz tartozzon hogy ne legyen rasszista sem
  • Prof William
    #10
    Politikailag korrekt Rózsaszín meleg hulkot a népnek! Azt kajolnák a melegek! :)
  • gabeone
    #9
    "Greatulálok. Superman bugyija legyen bordó"

    Ez jó!

    Ennek a filmnek sem lesz nagyon sikere az előzőnél..
  • knightbali
    #8
    csinálni akarnak mégegy elcseszett Hulk filmet? elég szép számmal van már így is, sajnos
  • Radnix
    #7
    "Ez a film inkább egy szerelmi töténet lesz." TÖTÉNET XD
  • Dude64
    #6
    Felette.

    Egyébként örültem volna, ha az Ang Lee-s vonalat folytatják. Az abban látott szerelmi szál meg bőven jó volt. Nem kéne minden szuperhősös filbe beleerőltetni/túlzásba vinni. Már unalmas. Miért nem a Banner-HULK között játszódó ellentétre koncentrálnak?
    Persze lehet én nyavajgok túl korán.
  • sweech
    #5
    a hír és cikkíró-fikázást is, uncsimár.
  • 5i
    #4
    Ezzel mot mi volt a szándékod? A linken, a mit beszúrtál ugyanazt írják, mint itt.

    "It's a different shade of green," confirms Arad. "But the colour is not like the old Hulk. And no, there's no grey Hulk."

    "Más árnyalatú zöld lesz" - erősítette meg Arad. "De nem olyan színű lesz, mint a régi Hulk. És nem, nem lesz szürke Hulk."

    Most akkor mi van?
  • Loverman
    #3
    *sigh* ha nem tetszik nem kell olvasni
  • Jim Kirk
    #2
    SG.hu (de főleg Ötvös Tibor), abba kéne már hagyni a "szenzációhajhász" hírek közlését. Íme.
  • DoctorJohnson
    #1
    Greatulálok. Superman bugyija legyen bordó, James Bond legyen egy gyilkológép pöcs, Hulk meg legyen más színű...

    Még mi jön? A romantikus Freddy Krueger???
    Vagy egy M60-assal fél hadsereget kiírtó Poirot felügyelő???
    Netán Ace Ventura drámai szerepben a megmenti Willy-t???