692
10350610_10152333813461937_5537101474072
  • zoolee
    #332
    Még az a szerencse, hogy az RTLÉ nek szerződése van az f1 rendezőivel-közvetítőivel, hogy nem szakíthatják meg full a képet..
  • ldavid
    #331
    engem is meglepett a 2 szünet, eddig ilyet, 45 perces sorozatnál nem láttam
  • bigapó
    #330
    Németeknél már 10(!) évvel ezelőtt is volt Formula-1 alatt reklám, ráadásul nem is olyan, mint nálunk, hogy kis képben megy a verseny alatta, hanem full levették és csak a reklámot láttad...hogy közben az élről kiesett valaki? hát aztán, majd megnézed ismétlésbe
  • Magoo
    #329
    de akkor könyörgöm tegyék be a sorozatba alapba beépített szünetek helyére és ne legyen ilyen qrva hosszú! Ha nyugatiasodni akarnak, akkor vagy csinálják normálisan vagy sehogy!
    Ja és ha már nyugati példa: örülnék ha egy sorozatnak vagy filmnek lenne vége főcíme!!!!
    Amúgy RTL KLUB-on már a Forma1 közben is van reklám, szóval nem lepődök meg a focimeccses dolgon :)
  • zoolee
    #328
    Ja, 1/4 -ed óránként van reklám.
  • Shep
    #327
    Amúgy én mindig szitkozódom, a reklámok miatt, és a legjobb az egészben ,hogy az összes adón pont egyszerre van reklám, legalábbis én mindig így járok.
  • Shep
    #326
    Nem, de igazából még örüljünk is, mert nyugaton pl. a focimeccs közben is van reklám
  • zoolee
    #325
    NP..
    ez az új ember tiszta ilyen szovjet kémes..XD
    Vagy ilyen orosz iszákos.
  • Magoo
    #324
    bocs az íráshibákért meg a csúnya beszédért...csak hát felháborító sztem.
    Tényleg a TV-k rákényszerítik az embereket a letöltögetésre...
  • Magoo
    #323
    Mafaxom ez a dupla reklámszünet egy epizódon bellül a tv2-őn?????????? Hát elmehetnem a jó büdös francba! Szarrá vágják az epizódot és még két baxom hosszú reklámot is bedobnak.....csak én érzem totál pofátlanságnak ezt?
  • zoolee
    #322
    Nem "szpojlerzünk"
  • Calver
    #321
    mellesleg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én először tényleg megijedtem h kinyírták DiNozzo-t...
    végiggondolva h milyen nyugodtan kiírtanak NCIS-ben visszatérő (Cassidy), vagy akár állandó (... ha valaki ezt nem tudja, inkább ne is nézze) szereplőket, simán elképzelhető volt számomra... bár valahogy gondolni mertem rá hogy a karakter aki kb elviszi az egész sorozatot a vállán nem hal meg olyan könnyen
  • Calver
    #320
    szerintem kiváló évadnyitó volt. viszont morcos vagyok, mert nyáron ledaráltam első 4 évadot, most meg várhatok hetente az új részekre
  • Shep
    #319
    Hát nekem nagyon nem jött be, ellenben a szőke az első évadból annál inkább.
  • bigapó
    #318
    a JAG-ben egyébként is csak MacKenzey volt a leginkább értékelhető:) ha rosszul írtam bocs, a női főszereplőre gondoltam.
  • Shep
    #317
    Azt tudom, de hát majd meglátjuk, ill. ti meglátjátok :)
  • Gábor
    #316
    Bellisario anyósülésre került a nyár folyamán. Ebből ki-ki levonhatja a maga következtetéseit.
  • Shep
    #315
    Remélem nem lesz ez is olyan mint a JAG ahol gyakorlatilag az első pár évad volt jó utánna eléggé ellaposodott az egész.
  • Gábor
    #314
    Szvsz kissé vérszegény volt! Egy egész évadot áldoztak arra, hogy elszórjanak kis morzsákat erről a sztoriszálról, mindenki várta a nagy szembesítést, magyarázatokat, stb, erre kapunk egy epizódot teletömve félig kibontott magyarázatokkal, és egy "fejfájós" ;) utolsó 3 másodpercet.
    Személy szerint egy két részes lezárást vártam volna. Viszont még korán sincs vége ennek a szálnak, ami kíváncsívá tesz még jobban.
  • Trucker39
    #313
    Épp most néztem meg, most már felirattal is. Mondhatni, kipótoltam a hiányosságokat, amit eddig nem értettem. Kíváncsi leszek a folytatásra. Olvastam valamelyik fórumban, hogy nagyon lehúzták ezt az epizódot. Szerintem vagy nem ezt a részt, vagy egyáltalán nem ezt a sorozatot nézték. Szerintem nagyon jó és izgalmas volt. Nekem nagyon tetszett.
  • juve001
    #312
    AZ BIZONY!
  • nagykovi
    #311
    Igen, ColonelGrant azt mondta h megcsinálja a 4.-hez is. Folyamatosan tölti fel őket. Előre is köszönet érte
  • juve001
    #310
    Én még nem láttam, de nem is akarom : Most akkor mi van? Mostantól csak az 5.-hez lesz felirat? Remélem a 4. évadhoz is továbbra is kerülgetnek a feliratok!!!
  • nagykovi
    #309
    Meg a husszupuskán is... lehet válogatni :)
  • ldavid
    #308
    Feliratok.hu-n is...
  • nagykovi
    #307
    NCIS Hungary-n fent van a felirat az 5. évad 1. részéhez.
  • Trucker39
    #306
    jelen.
  • Gábor
    #305
    Na hányan láttátok eddig az új epit?
  • Gábor
    #304
    Per pill a régiek.
  • Shep
    #303
    Van új karakter, vagy csak az eddigiek?
  • Trucker39
    #302
    Nagyon jól kezdődik a történet. Nem spoiler-zek, nézze meg mindenki. :D
  • Gábor
    #301
    Lehet tölteni a tegnap este leadott ötödik évad első epizódját!
  • Shep
    #300
    Ha te csináltad akkor ez a fehér alapon narancssárga betű nagyon szemrontó
  • zoolee
    #299
    Nekem se hozza be.:S
  • juve001
    #298
    Figyelem! Nagyon fontos: másnak se jön be mostanában a www.feliratok.hu-n a feliratos oldal? Nekem most elkezdett rakoncátlankodni ez a szar, nem tom másnál is így van e!!
  • nagykovi
    #297
    NCIS Hungary
    Itt egy új NCIS oldal, vasárnaptól elérhető
  • Shep
    #296
    Igaz, öszekevertem a Bones-al :)
  • nagykovi
    #295
    CBS
  • Shep
    #294
    FOX usákoknál
  • zoolee
    #293
    5. évad???AZT hogy??? meik adón?