692
10350610_10152333813461937_5537101474072
  • Monoton
    #692
    Na kora reggeli K.O.
    NCIS
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cote de Pablo kiszáll a sorozatból, mert nem újítja meg a szerződését. Ősszel még visszatér, hogy rendes lezárást kapjon a szerepe (gondolom megkapjuk a TonyZiva álompárt de ugye nem dolgozhatnak együtt ...), de csak ennyi.
  • Monoton
    #691
    Jónak ígérkezik az évadzáró
  • JethroHUN
    #690
    opsz Megnéztem sorozatjunkiet, biztos igazuk van, lehet én nem vagyok képben, elnézhettem imdb-n
  • Calver
    #689
    passz, én elhiszem, nincs benyomva tv, csak sorozatjunkie meg a roppantul megbízható és kicsit sem használhatatlan hulladék port.hu alapján tájékozódtam.
  • JethroHUN
    #688
    Dehogy, sztem a 3. vagy 4. évad... egyik része. PORT.hu állítólag a 9 évad-Nature of the Beast című részét adnák. A mostani a Fantomok (pont nem láttam az eredeti címet) Ziva most kapott jelvényt, vége a próba idejének.
  • Calver
    #687
    friss részeket kezdtek el most adni, nem?
    mintha sorozatjunkie-n azt írták volna.
    ráadásul a mostani egy igen jó rész is emlékeim szerint.
  • JethroHUN
    #686
    Hát, komolyan. Ez a tv2... már megint teljesen más évadot adnak mint ami a múlt heti...
  • Borg
    #685
    9/11-részhez nincs még felirat valahol?
  • simon7108
    #684
    úgy tudom,hogy a 7. évad utolsó részén sem Damu Roland már Tony hangja.Majd ott megnézem,hogy mennyire lett rossz aztán valszeg eredetin fogom nézni.Am tényleg nagyon jó a szinkron.kevés ilyen van,de ez közéjük tartozik.mindenkihez illik a magyar hang.
  • Calver
    #683
    sokkal rosszabb, mint Damu Roland volt. ő tökéletesen hozta DiNozzo hangját, Schmied Zoltán hozzá képest sajnálatos módon egy pojáca. bár lehet alapvetően nem lenne olyan rossz, de... túl magasan van az a bizonyos léc.
    majd meglátod, de nyugodtan nézheted eredeti nyelven onnantól kezdve - a hangok nagyon hasonlóak (kiváló szinkronja van NCIS-nek, bár akadnak félrefordítások), szóval a váltás sem lenne nehéz.
  • simon7108
    #682
    nemrég kezdtem el nézni a sorozatot és olvastam,hogy a 8. évadtól más Tony magyar hangja.mennyire borzalmas az eddigihez képest?megszokható vagy inkább onnantól nézzem eredeti nyelven?
  • xem
    #681
    Hali
    Az Ncis; és Ncis:LA - hoz mikor lesz felirat? vagy hol lehet utánna érdeklődni? A hosszupuskasub; feliratok.huk nál még nincs. Valaki tud ebben segíteni?
  • Jim Morrison
    #680
    koszi !
  • Calver
    #679
    7x13, Jet Lag
  • Jim Morrison
    #678
    talán kéthete volt az a rész, amikor repülőn vittek egy koronatanút. valaki tudja az melyik rész volt?
  • Calver
    #677
    igen, igen.
  • xem
    #676
    Hali megint én :D
    Az NCIS:LA abból csak 1 évad van? Lessz-e folytatása?
    Ja és köszönöm a választ "Nisba"-nak.
  • Nisba
    #675
    igen lesz 8. évad, szeptember 21-én indul az új évad
  • xem
    #674
    Hali volna 1 kérdésem NCIS lesz-e 8ik évad? mert a 7/24nek nem volt látványos befejezése.
  • Calver
    #673
    "I don't usually drink Scotch." ez mennyire veszettül cool szöveg volt már Gibbs-től
  • Fodek
    #672
    csá nem tudja valaki, hogy a 6. évad 25. rész végén a csávónak hogy van megkötve az arab kendő?
  • Monoton
    #671
    "NCIS:LA felirata készül, csak melóhelyre tanulok épp be és ez sok időmet elveszi, meg sokat kell utaznom. Próbálom magam utolérni. Ropesz"
  • Bmx01
    #670
    NCIS.Los.Angeles.S01E18-19 részekhez van már felírat v.hol ??
  • Calver
    #669
    mikor lelőtte az ügyvéd srácot, 38:23 720p-ben.
  • Monoton
    #668
    Nem, mikor mutatták? :D
  • Calver
    #667
    arra... amikor megláttam legbelül a szépérzékem heveny zokogásban tört ki, pedig én az a fajta hím vagyok, akinél farmer+póló kombó helyett farmer+fehér ing már kiöltözésnek számít

    Fornell szakálla sem volt mondjuk gyenge
  • LoGaN92
    #666
    ÁH... értem. Am a narancs szíjasra gondolsz? Az epizódban nem láttam csak egy promó képen. Sőt a karlánc is eltűnt. Ez az évad furcsán hat a kiegészítőkre: Ziva nyaklánca, Tony nyakkendői, Ducky nyakkendői, most Gibbs (Fornell szakálláról nem is beszélve, ha azt lehet kiegészítőnek nevezni).
  • Calver
    #665
    hát... elég egyértelműen elmondják ott - arra célzott h a csaj majd ledobja a szemüvegét, feltűzött haját és társait és átalakul egy bombázóvá még mondta is a csajszi, h nem, mert nem csípi ha a külseje miatt nem veszik komolyan.

    btw legújabb részben (7x19) hesszeltétek Gibbs óráját?
  • LoGaN92
    #664
    Valaki segítsen nekm! Itt volt ugye a 7x01 a TV2-n.amikor Tony és McGee a marokerősítős csajjal beszéltek, mit akart Tony azzal a rút kiskacsás szöveggel? Annó láttam angolul is ott sem értettem és most sem. Mi lett volna az értelme?
  • Daza500
    #663
    Én egy erősen negatív dolgot vettem észre a L.A.-ben:

    A tegnapi részben amikor előhúzták a pisztolyt, arra beadták azt a hangeffektet, ami a Counter Strike-ban is benne van, amikor előveszed a másodlagos fegyvert.

    Most valószínű, hogy a valóságban sincs akkora hangja, ha előhúzol a zsebedből egy stukkert, de egy hangeffektet miért kell erre külön berakni ?

    Mert ez így szerintem a hangulat rovására megy...

    Mondjuk én a kezdetektől fogva nem nézem jó szemmel, hogy a filmekben, sorozatokban eleve nem a saját hangjukon szólalnak meg a fegyverek.
  • LoGaN92
    #662
    tényleg érdekes effekt. am a második évadban kezdték használni. a negyedik részben volt először. abban amikor Ducky egyik 10 évvel azelőtti sorozatgyilkos ügyéhez kapcsolódik egy tiszt halála. "Lt. Jane Doe"
  • bigapó
    #661
    Ja, ezt az effektet nem az elejétől használják, később jött szokásukba, de úgy néz ki amcsiba is teccett a nézőknek, mert azt hiszem azóta is van. új évadot még nem láttam, szóval csak tipp:9
    egyébként jó ötlet, mindig meghozza a feszt, hogy most miért néznek igy:) nekem is tetszik :)
  • rototti
    #660
    Köszi szépen, megvan!!
  • Calver
    #659
    második évad közepe felé talán. mindenesetre McGee már az állandó szereplők között volt. legalábbis emlékeim szerint.
  • rototti
    #658
    Hmmm, megnéztem pár ncis részt de egyikbe sem találtam... :S
    Melyik évadtól kezdték? Esetleg egy konkrét részt tudsz mondani és hogy kb hol találom? Köszi!
  • Monoton
    #657
    Hat en eddig az NCIS es NCIS:LA sorozatokban lattam csak :D
  • rototti
    #656
    Sziasztok!

    Előre elnézést kérek a fura kérdésért, de másképp nem megy...
    Valamelyik hasonló sorozatban láttam egyszer azt az effektet, hogy az epizód elején egy fekete-fehér kép vetítette elő, hogy később mit fogunk látni. Nem tudom, lehet, hogy a CSI sorozat valamelyik sorozatában volt. Mindenesetre, aki meg tudná mondani, annak nagyon hálás lennék.
  • Monoton
    #655
    Múltheti rész is jó volt, Palmer nője .DDD
  • Calver
    #654
    ma ment 6x24, jövő héten jön hatodik évad évadzáró epizódja.
  • Deleter14
    #653
    A TV2 melyik évadnál és hányadik részénél jár?