321
online f1 manager játék
  • Zomil
    #321
    amugy végre benne vagyok az elsö 4ben rookie-ban és a pilotám szerzödése pont lejárt...persze hosszabitani nem tudtam, mert azt irta, h azzal az áltaggal nem megengedett...ugyhogy most szezon végén elvesztettem egy nagyon jo pilotámat...remélem nem veszi meg senki...

    mikor raknak fel amatörbe?
  • Bala10
    #320
    jahh, hát támogatói nélkül nem is érdemes. :)
  • Zomil
    #319
    tulsáogas bele kell merülni a beállitásokba, amihez nincs kedvem :D
    kb. 2éve toltam vele pár szezont
  • Bala10
    #318
    van még valaki itt, aki játszik vele?
  • Bala10
    #317
    ha jól tudom, a most következő szezontól Magyarul is elérhető lesz.
  • Nuki
    #316
    Most egy hetedik hej jött ki! Kezdek örülni magamnak :)
    1-2 szezon és talán a csoportomban ott leszek masszívan az első 10ben ^^
  • Nuki
    #315
    Volt már olyan nekem, hogy 90%-os járgánnyal végigzúzott egy egész versenyt, 0-kkal. :D
    De köszi a tippet.!
  • dzso83
    #314
    az utolsó 1-2 versenyre nem fejlesztesz autót, hagyot hogy kiessen, máris nulla a motiváció, és az OA-ja visszaesik 85 alá...
    ha meg feljutsz akkor tökmindegy, ott már jóval magasabbak a számok...
  • Nuki
    #313
    Hát eddig csak tech edzéseket kapott, ami visz le motivációt, oszt mégsem... :D
  • dzso83
    #312
    nem hagy el ne aggódj...
    szezon végén számít csak a dolog... akkorra meg ha meg akarod tartani akkor lezúzod a motivációját és máris nincs gond...
  • Nuki
    #311
    Elértem az overall 85-öt... Így most ha gyúrok tovább, és 86-ra felmegy akkor viszont elhagyna a pilótám. Akkor kész vége ennyi volt az edzés?
  • Nuki
    #310
    Én rúki vagyok továbbra is...
  • HURRICAN
    #309
    jó neked :D én annak is örülnék ha most az amatőrben elérném a rookie-ban szerzett legrosszabb eredményem :D
  • Nuki
    #308
    JeeeEEEEeeee!
    Megvan eddig ebben a játékban elért legjobb helyezésem: 6. (5.ről indultam:)
  • Nuki
    #307
    De sosem hibázott :o
  • dzso83
    #306
    mondjuk ez tuti változó és taktikafüggő... ha végig a seggedben lenne valaki 100 defnél akkor nem biztos hogy nem esne ki vagy csúszkálna...
  • Nuki
    #305
    Én amíg 100-deffel és minden 0-val 'versenyeztem', 20 és 45 között mozgott a kopási érték egy verseny alatt.
  • dzso83
    #304
    nem hibázott sokat... sőt nem is hibázott egyáltalán, mert 214 a koncentrációja... de csúnyán megkoptatta a gépet... mondjuk ami 30at kopna alacsony riskekkel az kopott 42-t
  • Nuki
    #303
    :\ Ránk jár a rúd
    Na majd legközelebb...!!!4 Nú pákágyí!!
  • HURRICAN
    #302
    Most megnyugodtam, hogy nem csak engem szivat a random. :D
    Az első futamon technikai hiba miatt volt egy +kiállásom és ezzel buktam kb 10 helyet.
    A második jó volt 19. hely
    A harmadikon újabb technikai hiba a 18. körben vége lett a versenynek és ami a legviccesebb, hogy verseny után az alkatrészek közül a legjobban elhasználódott 61% os volt.
  • Nuki
    #301
    Sokat hibázik a tag?
  • dzso83
    #300
    én 5-5-0-0
    egyszer kipróbáltam magasabbat de nem éri meg, nagyon koptatja a gépet...
  • Nuki
    #299
    Kimérgelődöm magam. 5. helyről rajtoltam, és teljesen nem úgy kopott a gumi ahogy számoltam, teljesen felborította a stratégiámat.
    A másik, hogy halmozottan Driver mistake-ek voltak, (10-10-10%-on is előző futamon, most is 10-10-100(def)...
    A végeredmény az lett hogy 19. lettem :|

    Ti konkrétan milyen beállításokat használtok kockázatra?
  • dzso83
    #298
    A9 :)
  • Nuki
    #297
    Végre új szezon, kezdtem már utankozni :P
  • Nuki
    #296
    WOW!!4 Erre csak azt tudnám mondani: LOÁL.

    Körülbelül 3-4 alkatrészem 99%-os, úgy elindulok versenyen... legalább a beállítások megvannak. Erre a srác fogja, lemegy 35 kört, és szerez 6,6 milliót a konyhának!! :D (tovább nembírta, kiesett) ..megérdemli hogy részt vegyen egy kis technikai kurzuson...
  • Nuki
    #295
    Akkor jó, hajrá! :D
  • HURRICAN
    #294
    Ha az utolsó futam után is negatívba leszek akkor igen. De nem leszek :D mert jön még kb 7 milla futambevétel + 7.5 mila amiért megnyertem a csoportot.
  • Nuki
    #293
    Ha negatívba vagy az nem azt jelenti, hogy maradsz ott ahol vagy?
  • HURRICAN
    #292
    R32 bajnoka :D
  • Nuki
    #291
    Fú elég sok magyar lett első, nem tudom ezek közül melyik vagy te, de jó volt végighallgatni a saját himnuszunkat ^.^
  • HURRICAN
    #290
    főoldalon last race replay :D
  • Nuki
    #289
    Hát enyhén lekéstem róla :P
    Mindegy, én most uborkaszezon szerüen itt üldögélek a valagamon és elvagyok
  • HURRICAN
    #288
    Grat a ponthoz :D remélem nemsokára azt is meglátod érzés a győzelem. Egyébként ha megnézed a csoportomat akkor meghallgathatod a magyar himnuszt :D
  • Nuki
    #287
    oh:)

    El sem hiszem a mostani versenyt! Egész idényben 1 szaros pontra hajtottam, és most a legelképzelhetetlenebb versenyemen érek be 8. helyen!!4 (az már 1 pont nem? :) (pont a közvetítésen a himnuszra értem oda, tök komoly, lejátszák az első helyezet himnuszát ) :D
  • HURRICAN
    #286
    Azért nem jó ha csak a pozíció megtartására raksz risk et mert ha pl. mögéd ér valaki akkor nagyobb kockázatot vállalsz és meglépsz tőle 2mp re aztán megint mész egy lassú kört, megint odaér mögéd megint kockáztatsz és így tovább. Ez gyakorlatilag csak arra jó hogy leamortizáld az alkatrészeket, de előrébb nem leszel vele. Ha már kockáztatni akarsz akkor csináld azt, hogy mindegyikre raksz pl 5 risk et és akkor minden körben gyorsabb leszel egy kicsit és a kocsi kopása csak kis mértékben nő.
  • Nuki
    #285
    Én mindég csak defense-re gyúrok 100%-osan, legalább a jelenlegi helyeimet tartsam meg... de igazad van, így kellett volna idén egész végig.

    Köszi a jótanácsokt ;)
  • HURRICAN
    #284
    egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsojja ki :D


    Ebben a szezonbam gyúrjad a pilótád ha van lehetőséged, bár ahogy nézem egyhamar nem lesz + az egyenleged.

    A kövi szezonban majd csak a pilóta fejlesztésére figyelj, az eredmény másodlagos. Az utána következőben lehet cél a feljutás.
    Nem ártana ha szereznél szponzorokat mert egy jó szponzor 1-1,5 milla + lehet futamonként.
    A 0 kockázat meg alap dolog rookie-ban.
  • Nuki
    #283
    A mostani évem a féktelen költekezés éve volt, és mindjárt ott tartok hogy 99%-on lesz minden alkatrészem, amik 1-es szintüek, és mínuszban van az egyenlegem...

    Tudsz valamit mondani, azon kívül hogy várjak az új szezon kezdetére?
    (meg azon kívül hogy nyomjam meg a piros gombot és...)
    (megpróbálok minden kockázatot 0%ra tenni hátha úgy kissebb lesz a 'fogyasztás')
  • Nuki
    #282
    Király vagy, gratulálok! ^^
    Én még nem sietem el a dolgot

    (nem tudtam hogy ilyen hamar elmegy, és vacakolás lesz, máshogy meg nem tudtam netközelbe jutni, vagy már nagyon későn)