1790

A játék csak SM 3.0 támogató kártyával indul!
  • Prince23
    #1790
    PC-re is jön, Csodálatos Pókember
  • tucson
    #1789
    Üdv!
    Az miért van hogy játszok 8 percet a Spiderman: Shattered Dimension-nal és kilép.Azt írja ki hogy a működése leállt.Tudnátok ezzel kapcsolatban segíteni?
  • gabeone
    #1788
    Helló,

    meg tudjátok mondai játszható-e egy gépen co-op módban a következő 3 játék: Spider-man: Friend or foe, Ultimate alliance (1), X-men Legends: Rise of apocalypse (2)?

    Köszi előre is!
  • ricsa008
    #1787
    itt tünnek fel először az ilyen klónok még crackre város
  • ricsa008
    #1786
    http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=7611152
  • The Protector
    #1785
    hol?
  • ricsa008
    #1784
    egy kis off

    Spider.Man.Shattered.Dimensions.CLONEDVD-P2P
  • roli33
    #1783
    megvan
  • Fehercsoki
    #1782
    A spiderman 3ban hogy lehet goblinnal menni?PCs verzió.
  • overx
    #1781
    Sziasztok, olyan problémám van hogy amikor installálom a spiderman 3 at mindig megáll hibaüzenettel ami a FPackA.cab has an invaild digital signature, lenne. Ha valaki tudja mi lehet a probléma pls írjon. thx
  • reaper4
    #1780
    cheats.de , gamecopy . van pár trainer...
  • elitehun
    #1779
    egyiken sincs csak a cheats.de-n de nem tok németül és az se csít hanem valami hülyeség
  • elitehun
    #1778
    kössz
  • reaper4
    #1777
    cheats.de vagy gamecopyworld.com vagy 123cheats.net. valahol csak találsz...
  • elitehun
    #1776
    Honnan lehet leszedni a 3-hoz cheat-eket (a pc-s verzióhoz)?? előre is köszi
  • reaper4
    #1775
    lol. megvan
  • reaper4
    #1774
    grafikát hol lehet állítani? lol nem találom. amint indítom kezdi a játékot. esc-re meg ad be menüt ugyan, de nincs benne ilyen...
  • JackSparrow88
    #1773
    Hali, lenne egy gondom a spiderman 3-al. Felraktam újból a gépre mer windows telepítés volt aztán bemásoltam a régi mentésemet de nem látja. Még eleve úgyis csináltam h legeleről kezdve elmentem addig amíg lementi magától majd kiléptem. Ezután az újonnan mentett állást felülírtam a régivel de nem műxik, legelőről kezdi az egészet. Mi lehet a baj? Lécci segítsetek, thx előre is...
  • xido
    #1772
    Spider man 3 game:van annak valami értelme,hogy fotózom?..azt hittem Robertsonnak le lehet adni a Bugle-ben,de rám se bagózik bent senki,pedig marha jókat csinálok utcai bunyók közben,200 pontosakat,mikor zsaruk verik a szerencsétlent,meg ilyenek:)...nem is tudom hol megnézni azokat,mert nem menti el,mint egy GTA:SA...játékon belül sem jöttem rá,hogy nézem vissza...
  • Prince23
    #1771
    Köszi... de nekem nem dobta ki
  • grebber
    #1770
    Kereső? Web of Shadow
  • Prince23
    #1769
    És hol van akkor?
  • grebber
    #1768
    Felesleges van neki saját topikja!
  • Prince23
    #1767
    Hahó! ideje egy új bannert berakni a két banner közé!!!!!

    PC-re is jön! Ime:
    WEB OF SHADOWS alcímmel
  • Fehercsoki
    #1766
    A PCs verzióban is lehet goblinnal menni?
  • xXxtitanxXx
    #1765
    de spider-man 3 hoz ne friend or foe hoz hanem spider-man 3 hoz
  • xXxtitanxXx
    #1764
    hy pls vki rakjon fel 1 mentést olyan 50 40 60 % osat vagy aki ahol tart csak ne 100%os legyen pls előre is kösz ha msn en akarod akk itt a címe [email protected] de inkább ideküldjétek előre is kösz
  • roli33
    #1763
    Helló!
    Végigvittem a spiderman 3-at és megkaptam a fekete ruhát.
    A fekete pókival is végigvittem, de nem tudom újrakezdeni a fő küldetéseket. Hogy lehetne újrakezdeni?
    Ötlet?
    A választ előre is köszi!
  • royaltom
    #1762
    sziasztok!
    Hogy lehet használni a web yoyo képességet?
    Előre is kösz
  • royaltom
    #1761
    Hello
    Mit lehet tenni ha elvesznek a mentéseim?
  • scotty83
    #1760
    Helló !

    Kérdés a Friend or foe játékhoz. Nem tudjátok véletlenül, hogy a játékban "versus" részben gép ellen lehet-e játszani (ha igen, hogyan?) vagy csak másik playerrel szemben (aki mondjuk kontrollerrel irányít) ?

    Köszi a segítséget előre is !
  • Prince23
    #1759
    Ez lesz a topikja annak is, én úgy tudom...
  • K0CKA
    #1758
    Hali!

    az új Spider-Man: Web of Shadows játéknak van topicja mert én nem találtam!?
  • royaltom
    #1757
    Sziasztok!
    Mindig mikor kilépek elveszik a mentésem,pedig a felhasználónevemben nincs is ékezet!!
    Mit kell csinálni?
  • Prince23
    #1756
    Tök ciki, h a topikcímben szerepel a Friend or foe alcímként xD
  • Prince23
    #1755
    Így van... bár a spm 3-ra értem...
    Friend or foe sztem gagyi és dedós... a képek alapján.
  • adios
    #1754
    Azért nem ennyire rossz a játék.Rá kell jönni mindennek a dinamikájára és akkor könnyű lesz.A felhasználó nevedben van ékezet,ezt kell úgy megcsinálnod,hogy ne legyen(átírod a nevet,vagy új fiókot hozol létre).
  • JackSparrow88
    #1753
    Sztem ne naon akarjál vele jáccani mer teli van gecibbnél gecibb küldikkel. Én is most egy pár ilyennél vok és számtalanszor megpróbáltam újból meg újból az adott küldetést de eléggé reménytelen. Pl. egy olyannál vagyok h az iránygombokat kell az óramutató járásával ellentétes irányba nyomkodni(bomba hatástalanításnál) és már volt olyan h 1-2 percig is csináltam de nem történt semmi, már majdnem bele is bolondultam. Mind1. Szal én legfeljebb csak a legelvakultabb Spiderman rajongóknak ajánlanám, másoknak nem, de te tudod végülis, ez csak az én véleményem...
  • hADiSka
    #1752
    valakii írjonn lécci nagyon akarok vele játszani.. Hogy kell megcsinálni a mentést , hogy jó legyen?
  • hADiSka
    #1751
    hi!

    Van egy problémám Spiderman3-al. Amikor menteni akarok azt írja ki h save unsuccesful. Ez mi? Lentebb olvastam másnakis ez volt a baja és neki sikerült megcsinálni. Aki tudja h kell lécci irja már le. Erre a cimre irjatok : [email protected] Előre thx