63
  • haxoror
    #23
    Jah, nekem is ez jutott először eszembe!
  • Jobrog
    #22
    zsírgyesznók
  • sathinel
    #21
    hydrogen fuel jet

    Ez sem rossz) Ezt már nézhetik UFO-nak:DDD szép hangja van:D
  • bertino
    #20
    mad max 3 rulz...
  • babajaga
    #19
    "felhasználásakor jóval kevesebb széndioxid keletkezik"

    Kémiai analfabétizmus!
  • sathinel
    #18
    Tesla Roadster kicsit durván néz ki és ez az igazi alternatív energiaforrás:D
  • juhand
    #17
    Maradok a napraforgó és a repce olajnál.
  • assdf
    #16
    Fiúk hogyan gazdagodjunk meg gyorsan. Mi is készitsünk "tudományos" kutatómunkákat meg jelentéseket jó sok pénzért....
    Pl. hogy a hangyák felelőles a földrengésért, vagy hogya ráják felelősek a villámlások növekedéséért...
  • knightbali
    #15
    inkább a szarból csinálnának üzemanyagot
  • BCs design
    #14
    na ez egy j ötlet, jobb mintha kidobják a kukába
  • Pochok
    #13
    "az ENSZ nemrég napvilágot látott jelentése szerint a húsipar nagyobb mértékben járul hozzá a globális felmelegedést elősegítő károsanyag kibocsátáshoz, mint a világ összes járműve, beleértve a repülőgépeket is"

    Heh... akkor ők egyenek egész évben kruplit, én maradok a sonkánál ^^
  • Molnibalage
    #12
    Hát ez zsír jó! :)
  • nfr
    #11
    Erről a képről az abe's oddysee jut eszembe. A globális felmelegedéshez valóban hozzájárul az állattenyésztés, bár azt kétlem, hogy jobban, mint a járművek.
    A sok faszság helyett inkább építenének atomerőműveket, vagy a fuziós erőmű kutatásába ölnék a sok pénzt. Szerintem ezek a baromságok, csak arra jók, hogy felmuatassanak vmit, hogy lám próbálunk a szénhidrogének mellett mással is próbálkozni, miközben lófaszt sem érnek, az olajat ugyanúgy égetik tovább, és szerintem fogják is, amíg el nem fogy, nincs mit tenni ellene. Majd akkor az olajcégek úgyis beruháznak másba, és ugyanúgy az ő kezükben lesz az energia, de addig ez kényelmesebb.
  • babajaga
    #10
    Tudod az az érdekes ha metánt bocsát ki valami és azt beszívja autó vagy repülőgép vagy bármilyen jármű, azt elégeti simán. Nem úgy mint a széndioxidot.
  • Sadist
    #9
    Gondolom az erős metánkibocsátásra céloznak, de az messze nem annyira durva, mint a járművek károsanyag kibocsátása.
  • Sadist
    #8
    Kb. olyan, mintha a sima dízelhez repce/napraforgó vagy valamilyen más olajat kevernének, így tényleg nem sokat ér.

    A délalföldi régióban próbálkoznak egy projectel, hogy növényi biomasszából tiszta bioetanolt és biodízelt állítsanak elő. A technológia már adott, csak drága beruházásokra lenne szükség a tömeges gyártáshoz. Kérdés, hogy lesz-e belőle valami a következő évtizedben.
  • babajaga
    #7
    "az ENSZ nemrég napvilágot látott jelentése szerint a húsipar nagyobb mértékben járul hozzá a globális felmelegedést elősegítő károsanyag kibocsátáshoz, mint a világ összes járműve"

    Ezt a jelentést elmebetegek készítették! Miért írnak ilyen agyament baromságot?
  • babajaga
    #6
    "az előállítás során vegyítenék a hagyományos dízellel,"

    Jó sok energiabefektetéssel állítják elő de önállóan nem alkalmas, egy jó nagy lótúró.
  • edios
    #5
    Hát ez disznóság a többi olajtársasággal szemben
  • stinkydiver73
    #4
    Régen is állatok hajtották a járműveket, mi ebbe a nagy szám?
  • gyuri12
    #3
    szegény röfik:(
  • Caro
    #2
    A húsipar vagy az állattenyésztés?
  • EagleeyE
    #1
    Valaki mondja már meg nekem legyenszíves, hogy a húsipar hogy bocsájt ki több üvegház-gázt, mint egy pár egészséges 747-es vagy amcsi-terepjáró-forgalmi dugó...


    ?