19
  • dienesoft
    #19
    Jobb évad, mint az első- sokkal jobb.
  • winnie
    #18
    ha teljesen lezárták volna, akkor nem lenne folytatás. elvarrtak jó pár szálat, megöltek és sittre vágtak pár embert. jobban hogy lehetett volna lezárni. mindenki meghal? (mármint úgy értem, hogy vagy hepiend a vége és mindenki szabad vagy elkapják/megölik őket. utóbbi történt. vége. annak, aki akarja. az ígéret az volt, hogy az összeesküvés végére járnak és az elnöki szál le lett zárva.)
  • BobaFett
    #17
    Egyetértek a második évad jó gyengus lett. az elején meég tartott a lendület de az évad második fele már inkább idegesítő volt mint izgalmas, igazi rétestészta.
    Énis csak azért néztem, mert anno azt igérték lezárják a második évaddal és kiváncsi voltam a végére.
    Hát nem zárták.. de ezt mégegyszer nem játszák el velem.
  • csorfab
    #16
    A Barátok Közt már a 3800-adik részen is túl van...
  • winnie
    #15
    több mint egy millióan rákattantak, pár ezren leszedték. nem mindegy.
  • InfectedMann
    #14
    Hát ezért kellett egy hír nem mondom :)
    Szerintem aki rákattant az első évadra már rég leszedte a 2. évadot :D
  • Iwant2Belive
    #13
    Prison Break, jó vígjáték, sokat nevetek rajta!
  • Sanyix
    #12
    Én aztán nem várom a 2. évadot az rtl-en, már túl vagyok a 2. évadon :)
  • winnie
    #11
    azért tettem időzőjelben, mert gázos duma:) mit írjak? a szomszéd tehene dolog elcsépelt. de az illene. ha valakinek nem tetszik valami, akkor sokan úgy érzik, hogy annak se legyen jó, akinek tetszik, nem?
  • pauly
    #10
    Pff ez a "tőlük elvenni" szöveg tud felhúzni...
  • winnie
    #9
    andrew01:
    "Rettentően húzzák a sorozatot, az utolsó 10 résznél már alig vártam hogy vége legyen,"

    ez is egy vélemény, sokaknak jobban tetszik a 2. évad, sokaknak az első tetszett. de. ha alig várod, hogy vége legyen, akkor miért nézed? ez nem "miért nézed, ha nem tetszik?" kérdés, hanem válasz a következő mondatodra.

    ha egy sorozat nem tetszik, a végét várod, akkor ki kell dobni a p*csába. ha meg zombiként nézed, akkor kár reklamálni. én spec nem nézek olyat, ami nem szórakoztat.

    "nemtudom minek ide 3. évad!"

    azoknak, akik kíváncsiak a folytatásra. ugye nem akarod tőlük "elvenni". téged nem érdekel, nem fogod nézni. de ha mindenki úgy gondolkodik, hogy "Nm tetszik, de nézem", akkor lesz 4-5-6. évad is, hiszen a nézettség nem fog csökkenni.
  • winnie
    #8
    avman: "azért nem hiszem, ha valakit elkap a hányinger a franchise rendszertől, még megkeseredett lenne."

    félreértettél. djukel kollega általában a sorozatokhoz mindig odaírja, hogy mennyire utálja a műfajt. (ezt sem nézi, godnolom)

    "főleg, ha olyan irányt vesz szerinte a sorozat, amely már tényleg a nevetséges határát súrolja."

    az más. ilyenkor abbahagyja, de esetünkben egy nemnézőről van szÓ:)
  • Andrew01
    #7
    Hát én láttam a második évadod és el kell keserítsetek benneteket, az első évad messze jobb mint a második!
    Rettentően húzzák a sorozatot, az utolsó 10 résznél már alig vártam hogy vége legyen, nemtudom minek ide 3. évad!
  • avman
    #6
    megtekintésének mínusz nek
  • avman
    #5
    anno az x-akták ki tudja már hányadik évadjánál éreztem úgy, h a sorozat további megtekintésének nem tesz nekem jót, mint nézőnek.
    azért nem hiszem, ha valakit elkap a hányinger a franchise rendszertől, még megkeseredett lenne. főleg, ha olyan irányt vesz szerinte a sorozat, amely már tényleg a nevetséges határát súrolja.
  • winnie
    #4
    mindig olyan kedves olyan ember sirámait hallani, aki nem is nézi a sorozatot, csak zsigerből kívánja, hogy az azt nézőknek ne legyen jó:) (hogy hívják az ilyet? megkeseredettnek?:)
  • HaDes007
    #3
    djukel: ameddig van aki nézze. ha nem tetszik, nem muszáj...
  • DjDano
    #2
    Ugyanmár kit érdekel a 2. évad, inkább a 3. évadot harangozzátok be... :)
  • djukel
    #1
    Csak ezt ne! Bazmeg hány évadon keresztül akarnek ezek szökni?