51
Nokia 5500 Sport
  • Jano
    #51
    "Alapvető funkciók hiányoznak belőle!!!" Úgymint?
    "nem lehet sms-böl telefonszámot kimenteni telefonkönyvbe" Igaz.
    "annyira halk, hogy semire nem való" Fülészet?
    "várhat vele 2-3 percet mire a telo feldolgozza magában a 10-15 gombnyomást, és azután ujra használható lesz..." 2-3 percet? Wtf?
    "A szoftvert számitogépröl frissíteni nem lehet!" Ezt nem próbáltam eleddig.
    "Nálam elvétve ismeri fel a gép, most is probálkoztam éppen, de nem látja, viszont mikor látta, többször is probálkoztam frissítéssel, és "ismeretlen hiba"-ra hivatkozva sosem sikerült neki..." Ilyen nálam abszolút nem fordult elő. Soha.

    Amúgy miért nem adtad el már rég?
  • geza84
    #50
    Ne vegyen senki ijen telefont!!
    Nekem már van egy ideje!
    Utálom!! Rühellem!! GYŰLŐLÖM ezt a telefont!!!
    Alapvető funkciók hiányoznak belőle!!!
    Pl nem lehet sms-böl telefonszámot kimenteni telefonkönyvbe, nem lehet ismétlődö emlékeztetőt csinálni. ha feltelepítek valamit, azt általában nem lehet törölni!
    Egy programot, amit egy rendes telefon kapásbol elinditana, ez neeem, ez elkezdi telepiteni, majd csak azután, ha már bemásolta valahová magának és már 2 helyen van meg ugyanaz, amiböl az egyiket ugye nem lehet törölni...a zenelejátszó része szar...én akartam venni bele nagy kártyát, hogy majd rámegy csomo mp3, de annyira halk, hogy semire nem való...fényképeknél pl van olyan funkció, hogy forgatás, persze logikus is, miért ne lenne, de miután elforgattad, nem menti ám el, ha lapozol, aztán visszamész, a kép ujra fekszik, megint el kell forgatni...
    A szoftver baromi lassu, és ha az ember kicsit türelmetlenül nyomogatja mert ugye "miért nem jön már be a menű???" akkor várhat vele 2-3 percet mire a telo feldolgozza magában a 10-15 gombnyomást, és azután ujra használható lesz...
    A szoftvert számitogépröl frissíteni nem lehet!
    Nálam elvétve ismeri fel a gép, most is probálkoztam éppen, de nem látja, viszont mikor látta, többször is probálkoztam frissítéssel, és "ismeretlen hiba"-ra hivatkozva sosem sikerült neki...
    Egyetlen értelmes funkciója van, az a zseblámpa!
    At tényleg nagyon jó, bele se lehet nézni olyan világos, és mindig kéznél van, meghát ugye egy elég massziv darab, ez is a javára irando.
    De komolyan mondom, aki a szoftverét csinálta, nem látott még rendes telefont müködés közben!!!
  • GTheo
    #49
    Alapból pannonnál 80ról indult, most a fele...Nemhiszem h mostanában mégjobban fog, 50ért márt lehet független újat is találni ;)
  • pele79
    #48
    Nem fog 1-2 hónapon belül véletlenül ennek az ára ZUHANNI? :)))))
  • pele79
    #47
    Egyébként ezek a webes boltok nem átba**ások amik 0%ÁFÁ-val kinálják a telefonokat?
  • pele79
    #46
    THX! a válaszokat, akkor ez lesz: 2év magyarországi garival most 53-54K körül van.
  • GTheo
    #45
    #42: 2 év nokia gari a legjobb.
    #44: igen, állítólag az utángyártottakon már küszöbölték a hibát.
  • pele79
    #44
    Azt is olvastam hogy a cserélt billentyüzetek már kevésbbé válnak fel?
  • Jano
    #43
    9.1
    A sárga billzetről nem tudok nyilatkozni.
    A 2éves Nokia garanciával tuti, hogy bármelyik Nokia-boltban megcsinálják, szó nélkül. Lényeg, hogy meglegyen a papír, és le legyen pecsételve.
  • pele79
    #42
    Ezen milyen verziójú symbian van?
    Egyik helyen 8.0 másikon 9.1, S60-at irnak.

    Tényleg strpabíróbb a sárga billentyűzet?????????
    Ha veszek egy ilyen telót függetlenül a weben (boltból) és meghibasodik a billentyüzetem elég bemennem egy nokia márkaképviseletbe és kicserélik vagy vissza ahonnan vettem? /igy utólag lehet hülye a kérdés/ 1év garit ad rá a bolt ahonnan venni akarom, vagy érdemesebb lenne 2év nokiagarival venni?

    THX!
  • Loál János #41
    Én féltem tőle a 6200-s, és későbbi telefonok problémahírei miatt, hogy nem lesz túl jó a hangszórója, de nekem nincs vele gondom. Kicsit talán lehetne hangosabb, de semmilyen recsegést nem tapasztaltam (t-mobilos vagyok egyébként, lehet szolgáltatói problema).
  • Loál János #40
    Ilyennel nem találkoztam, mondjuk témát nem is raktam rá még eddig.
    Talán a Biztonság menüpontban lehet vele valamit variálni, hogy fogadja el így is, de passz, nemtom.
    Vagy keresgélj neten frissebb cuccokat.
  • Yager01
    #39
    Az is zavaró, hogy nem elég tiszta a hang beszéd közben! Úgy érzem hogy a másik felet kissé recsegve hallom...olyan mintha berezonálna...

    Nektek hasonló...?
  • Yager01
    #38
    Tudtok segíteni?

    Letöltöttem pár dolgot, pl. egy sima egyszerű témát! Fel akarom telepíteni, de sajna nem megy. Eljut odáig, hogy felrakná a telóra a cuccot, de egy idő után megáll, és valami tanusítvány problémára hivatkozik! "lejárt tanusítvány"..

    Van 5letetek?
  • Loál János #37
    Manuált nem olvastad? (Szerkesztő-gomb, néhány helyen funkciónál. Kicsit feleslegesnek érzem, simán meg lehet lenni nélküle.)
    PC Suite nem árt, meg egy nagyon memóriakártya sem. :)
  • roti1104
    #36
    az alkalmazást megoldottam.
    most memóriaproblémákkal küöszködök.
  • roti1104
    #35
    meg mi az a ceruza a telo jobb oldalán:?
  • roti1104
    #34
    hi all. hogy tudok alkalmazást rakni a telora? kell hozzá Pc suite?
  • Loál János #33
    Lassan má én is elmegyek a gombsor miatt, és akkor kérek egy frissítést is.
  • GTheo
    #32
    Bevittem frissíteni, v4.03as szoftvert tettek fel, március 8dikai a szoftver asszem, tavaly szeptemberinél tuti jobb :D
  • Loál János #31
    Na, most felpúposodott kicsit az aljánál!
    Valamelyik nap beviszem a szervízbe.
  • rosta1994
    #30
    Ittvan a legjobb pénzkeresési módszer!NAGYON SOKAT LEHET VELE KERESNI!!!!!
    Rövid leírás:könnyen kereshetsz pénzt ezzel!Ha te naponta dolgozol 1 órát akkor nagyon sokat kereshetsz!Te napinta 1 órát chatelsz és továbadod!
    Te továbadod 1hét alatt 100embernek akik szintén továbadják további 10 embernek akkor te NAPONTA keresel 2000ft INGYEN!
    100X10=1000X2ft=2000ft vagyis egy hónapban 62ezer ft lesz a jövedelmed!!!
    Én már havi 200ezer ft-t keresek ezzel a mobilossal!(mellékjövedelem)

    Hosszú leírás:
    Pénzt kereshetsz a mobiloddal! Annyit kell tenned, hogy elolvasod reklámcélú SMS üzeneteinket, és ezért fizetünk Neked. Csak regisztráltatnod kell magadat!

    Szeretnéd tudni, mennyi pénzt kapsz?

    Minden fogadott és elolvasott üzenet után 5 Forintot kapsz, amit jóváírunk Mobilpont számládon, ezt weblapunk egyenleg oldalán kisérheted figyelemmel. Több pontot gyűjthetsz, ha a Mobilpont szolgáltatást ajánlod barátaidnak, ismerőseidnek, mert az ő általuk fogadott SMS-ek után pontokat írunk jóvá Neked.

    Ahhoz, hogy ezt a kereseti lehetőséget kihasználd, csupán az a teendő, hogy regisztrálod magad, és a fogadott reklám SMS-ek után a Mobilpont pénzt ír jóvá, melyet vagy bankszámládra utalunk, vagy postai utalványon kapod meg. Az átutalás havonta történik, ha eléri a 6000 Ft-ot. Amennyiben nem éri el, az összeget átvisszük a következő hónapra.

    Példa:

    Regisztrálod magad a Mobilponthoz és 5 barátodnak is ajánlod a szolgáltatást és ők is regisztrálnak. Ők tovább népszerűsítik a Mobilpontot személyenként három ismerősüknek.

    E példa szerint egy SMS fogadásánál a következőképpen írjuk jóvá pontjaidat:

    Az általad olvasott SMS után 5 Forintot kapsz.
    A barátaid által fogadott SMS-ek után még kapsz 5*3 Forintot.
    Az ismerősök által fogadott SMS-ek után kapsz 15*2.

    Összesen egy kampány után 50 Forintot írunk jóvá Neked.

    Egy kis számolás:
    ha csak 10 embernek ajánlod, és ők is további 10-10 embernek adják tovább, akkor havi: 10x20x(5Ft+10x3Ft+10x10x2Ft)= 51700 Ft üti a markodat.

    Ne feledd, ha sok ismerősödnek mutatod be a Mobilpontot, a pénzed hatványozottan nőni fog!

    Nem küld sok sms-t, túl sok pénzt sem jelent, de ha tagokat gyűjtesz, jóval többet kapsz, mintha csak magad lennél. Tudod... sok kicsi sokra megy!

    Hogyan regisztrálhatok?

    Erre a linkre kattintva kitöltheted a regisztrációs lapot:

    http://www.mobilpont.hu/be4.html

    FONTOS!

    A regisztrációnál Ajánlónak ezt a számot írd:

    06 20 443 1683


    Sok sikert!
  • Loál János #29
    Tudtommal nem lehet, csak az órát, meg dátumot.
    Alapból persze. :)
    Neten lehet találni külön alkalmazásként biztos jó sokat, én különösebben nem foglalkoztam vele. A legtöbb gondolom telepíthető java-s program, nem hiszem, hogy bármi gond lehet velük.
  • GTheo
    #28
    Képernyővédőt h lehet beállítani h mi legyeN???mert sajna nemtok betenni képet, tudna vmeikőtök segíteni h h kell?egy gif képet akarok, de nincs ott az opcióknál h képernyővédőbe, csak h háttérnek...
  • Jano
    #27
    Opsz, akkor haladtak a verziószámokkal rendesen, az enyém v3.14, 2006. július 5-i dátummal.

    Első verziószám, utána dátum, a többi ugyanaz mindenkinek.
  • GTheo
    #26
    v 03.18
    07-09-06
    RM-86
    Nokia 5500 Sport

    Ebből mi mit jelent?
  • Loál János #25
    Majd valaha veszek egy nagyobb kártyát, aztán pakolok rá zenét, akkor használni fogom. :)
    Felhasználói progit nem igazán, jelen pillanatban 4 játék van rajta pluszban.

    3D Worms Forts
    Golf Pro Contest 2
    Heli Strike
    Skyforce

    Sokat próbálgattam, ezek tetszettek meg leginkább. Mondjuk nem minden játék megy rajta az egyedi felbontású képernyő miatt, de azért lehet találni elegendőt.
    Jópár programot leszedtem netről, csak se időm, se energiám kipróbálgatni őket. :-|

    Verziószámod mi? (*#0000# kombóval lehet kiíratni)
  • GTheo
    #24
    Az volt a baj h nagyon vigyáztam rá és nem akartam túl erősen benyomni, peedig azt kell :D
    miért nem használod? szerintem elégggé de jó :) először gondoltam h visszakérem a bátyámtól az iPodomat és arról hallgatok zenét de ez is szuper jó zenére...:P
    Neked mien programok vannak a telón?
  • Loál János #23
    Nem használom túl sűrűn a fülhallgatót, de nem volt vele ilyen gond, szépen bepattan a helyére.
  • GTheo
    #22
    Ma elmentem bringázni, mért mindent rendesen a teló, de a fülhallgató elég fura mert az átalakítónál amint nem full egyenesbe megyek néha megáll a zene kicsúszik a csatlakozó stb...nektek is ilyen?kül isten teló :)
  • GTheo
    #21
    Végre holnap 99% h megveszem a telefont(ha faternak nemjön közbe semmi tárgyalás stb), 47700-2500Ft-ért veszem céges kedvezménnyel pannonnál.Zsé nálam van már, már csak megkell venni :P
  • ibrik
    #20
    Jah...
    Intimbetét beépített vibrátorral, és még csipog is...
  • Jano
    #19
    Figyelj is oda mit veszel a csajodnak legközelebb. -.-
  • Jano
    #18
    Nekem a fekete/ezüst van, a sárga túl sportos nekem. De az is jól néz ki egyébként.
  • csgery
    #17
    Ez télleg jó ötlet! MIelőtt nyitnánk egy topikot, e-mail kellene küldeni valamelyik moderátornak, és ha ő nem látja megfelelőnek, nem lehetne megnyitni a topikot:)
  • Drephis
    #16
    nokia nemjó se rulz :|
  • ibrik
    #15
    Na egy újabb telefon, ami ugyanúgy néz ki, mint egy intimbetét...
  • GTheo
    #14
    mien színben van neked?mert úgyhallottam h a sárga bírja, a másikról meg lejön a bill.....de állítólag azonnal megcsinálják nokiában
  • Jano
    #13
    Egyszer volt egy olyan eset, hogy lemerült, ráraktam a töltőre, és közben azonnal be akartam kapcsolni, amitől egy kicsit lefagyott. Lehúztam a töltőről egy pillanatra, aztán visszadugtam, megint bekapcsoltam, és akkor már nem volt probléma.
    Ezen kívül semmi. Játékokat, zenét rakosgatok rá, használom, leejtegetem, stb., minden működik.
    Talán annyi bajom van vele, hogy az 5100-nak strapabíróbb volt a burkolata, mondjuk az ugye teljesen gumi és műanyag, ez meg valamilyen puhább fém, és gumi, de persze sokkal elegánsabb. Valamelyik magyar oldal tesztjében írták, hogy pár hét (?) alatt elkezdett leválni a billentyűzet az előlapról, eddig ilyet nem tapasztaltam.
  • Jano
    #12
    Nem azt írta, hogy valószínűleg 5500-t vesz, hanem, hogy valószínűleg szerdán. :-|