128
A film alapján készülő játék.
  • Bokros Sándor
    #128
    segitsetek hogy tudom megszerezni a fekete ruhát pc-n pls pls pls pls
  • Thadius #127
    gamecopyworld.com
  • rizzo131
    #126
    valaki meg tudná mondoni honnan szerezhetek crack-et?
  • szabolcs94
    #125
    hogyan tok kodot be irni a játékba valaki mondja má meg légszi mert nem találoom pontosan start vagy menu vagy hol légszi segigsetek
  • szabolcs94
    #124
    hol lehet kodot beini mert nincs ojan hogy cheats menü!!
  • szabolcs94
    #123
    Hova tudom beirní a kodot???
  • szabolcs94
    #122
    De hova tudom beütni a kodot???
  • PoisonChihuahua
    #121
    Bocs, de nem értem. A barátlista, hogy jön ide? Az alább linkelt oldalon cheat kódok / követelmények vannak, amiket beütve / teljesítve kosztümöket nyithatsz meg. Amit te keresel, Carnage NEM szerepel a játékban, az csupán egy rajongói mod a PC-s verzióban. Xbox 360-ra csak azok a kosztümök elérhetőek, amiket lentebb linkeltem.
  • szabolcs94
    #120
    oksa és elnézést és ezeket hol tom megszerzni mert a barát lsitába benne vannak de nem tom használni azt hogy tom???
  • PoisonChihuahua
    #119
    Carnage ("a vörös Venom") csak egy mod a PC-s verzióhoz, eredetileg abban sincs benne.
    Xbox 360-on ezek elérhetőek: Link
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként próbálj meg helyesebben írni, mert alig lehetett érteni mit akarsz és nem mindenki olyan türelmes mint én, hogy kibogarássza, mit írtál. Ezzel a fogalmazással, sosem fogsz választ kapni a kérdéseidre. :(
  • szabolcs94
    #118
    xbox 360 on lenne aproblémám
  • szabolcs94
    #117
    Helo sziasztok én a spider man web shadow érdkelne nem tom mért de csk 2 custumom van meg a fekete veno meg a normál d eláttam a youtuben visokat hogy van többi igazábol még egy a wörös venom azt hogy tom meg szerzni??,,,,,,,
  • Jimbesz
    #116
    Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy hogy lehet meg csinálni azt a trüköt mikor lóg a hálón a Spiderman és fejel lefelé van? (ps2verzió)
    előre is köszönöm
  • PoisonChihuahua
    #115
    KONZOLOSOK fóruma! Mondd ez neked valamit?

  • joci1414
    #114
    szevasztok!
    Nekem az a problémám, hogy feltettem a vistat, de előtte kimentetettem a mentéseimet. Most h újra raktam a gépet , nemt alálom azt a mappát ahova ment. JAh és nincsen "application data" mappá és ha csinálok egyet, akkor meg egyszerüen eltűnik. Vki segítsen please!!!!!!!!!!!!!Előre is thanks!!!!!
  • zozo32
    #113
    Bocsánat rosszul írtam.Vissza lépek és elejétől kezdi.
  • zozo32
    #112
    Segítene valaki.A spiderman 3-ban mentek kilépek a játékból és eredeti.Előre is köszönöm.
  • elitehun
    #111
    hoppá
  • PoisonChihuahua
    #110
    Szerinted ezt hányan fogják tudni a KONZOLOSOK fórumán?
  • elitehun
    #109
    Honnan lehet leszedni hozzá cheat-eket (a pc-s verzióhoz)
  • evilscorpio
    #108
    hy all4 olvastam a hibát a nyelvvel amikor franciául megy. én megvettema gémet eredetibe, és nekem ugyanez a problémám. x 360 on. hogy lehetne ezt korrigálni? át lehet valahogy állítani?
  • tomto2
    #107
    pls help
    rég játszottam vele, most elővettem, de nem látok semmien küldetést a radaron
    max utcai bűnözők ellen...
    hogy tudom előhozni a küldetéseket?
    x360 verzió
    thx a helpet
  • djjeges
    #106
    Valaki segítene?
    Most keztem a játékot és a már a második pályán elakadtam :/
    Valami q betűröl pofázik.
    Ha valaki tud segítenilécci írjon
  • elitehun
    #105
    jó játék?
    csak mert lehet hogy holnap meglesz
  • stoffy007
    #104
    sziasztk valaki helpeljen plsssss a gépem az ilyen a configja: 2gb DDR2 ram
    Nvidia 7300 LT (256mb)
    Proci Dual Core 2,6 gigahertzes

    és nem akar menteni ez akismalac.... szoval ha valaki tudja plss help meee vagy msg meee MSN: [email protected]
  • Bale123
    #103
    Nekem warez verzióm van és az a problémám hogy amikor elindítom Kis fekete ablak,eltűnik és kész. Valaki plz help
  • jambi69
    #102
    Hello! Tudna valaki segiteni rajtam !? Elakadtam az elején pontosan a 9.-ik köldetésnél.Ott tartok hogy lekell fényképeznem egy helikoptert amiböl egy robot lög egy kötélen! Lefényképezem és utána egy helikoptert kell követnem de valahogy mindig lehagy!! hogyan kell megcsinálni?? Vagy mit kellene csinálnom ?? Aki tugya kérem segicsen ! Köszönöm!
    mama2
  • nekem83
    #101
    Tudna valaki segíteni hogy hol találok Spiderman 3-as képeket amik a játékból vannak. Előre is köszi!!!
  • nekem83
    #100
    Ja és Processzor: Intel Celeron CPU 2.40 Ghz
  • nekem83
    #99
    Sziasztok! Nekem meglesz a Spiderman 3 The Game és indulni fog ezen?
    Windows Vista
    512MB ram
    Ati Radeon 9600 Series 256MB videokártya
    Directx 9.c
    hdd:250GB
  • Bully1993
    #98
    Sziasztok nekem xbox 360-on van meg de nem tudom mikor és hogy lehet megszerezni a fekete ruhát ha valaki tudja akkor írja le ! Előre is köszi!
  • rayx
    #97
    Sziasztok, gépem: Intel Core 2 Duo 2.66GHz, NVidia GeForce 8600GS Shader3 DirectX10, 2GB Ram és az a bajom hogyha a leg nagyobb felbontásban akarok játszani akor akadozik a játék, valaki tudna segiteni, elöre is kösszönöm.
  • baloghpeti93
    #96
    helló! nekem psp-n van meg a játék és szerintem rohadtul állat...CSAk..elakadtam..mégpedig a The Unusual Suspects küldetésnél amikor beszélni kell egy Dragon Tail informátorral csak amikor elküld valahova h mondjuk megöljek 5 embert az utolsó ember megakad nem tudom megölni és innentől nem tudok semmit csinálni..ha valaki tud kérem segitsen..előre kösz
  • dani z
    #95
    sztem nem gáz ps2-re nekem is +van csak sok pálya és eleenfél kimaradt a ps2ből.
    am sztem remek játék,
  • fridvalszki10
    #94
    hallo mindenki én letöltötem a pókember 3 fel is raktam de nekem az egész akadozik.
  • bigyi bogyó
    #93
    hali! nemrég szereztem meg a játékot és iszonyúan teccik! de van 1 kis gondom, elakadtam annál a résznél amikor 1 helikopternél kell valamit fényképezni. ott mit kell csinálni? ja és hogyan lehetek a fekete ruhában? lécci segítsetek mert nagyon elakadtam! :S
  • megalodon
    #92
    Igen már megvan! csak gyorsan kellett leverni öket!
    Hát szerintem kijött ps3ra és valoszinü oda gyurtak rá azért lett ilyen gáz ps2re:(
  • fsgh
    #91
    kijött már ez a játék ps3-ra? és ha igen valaki probáűlta már??
  • Thadius #90
    nem kell utánok menni a rendőröknek kel odaadni asszem.vagy verd el őket aztán utána vedd fel a dobozt
  • megalodon
    #89
    hát én tegnap szereztem meg és próbáltam ki a játékot és hát elég nagyot csalódtam! A grafika a 2.részhez képest egyszerüen csapnivaló!Jó lehet Pókember kissé jobban néz ki de az épületek az óceán az utcák..
    ott tartok pont hogy 2háztetön 2bomba volt azokat bedobtam a vizbe a háromszög pontos nyomogatásával ott boom és aztán a 2.tetön valami aranyló dobozt fölszedtem és üldözni kell asszem4embert,de max csak 2-t tudok utolérni mert a többi meglóg asszem! Pontosan mit kell csinálni?