72
  • Minstrel
    #72
    az alternatív befejezésben mi a vége?
  • Zsocee
    #71
    screamers megvan
  • Zsocee
    #70
    Hello.Nem tudja valaki mi volt annak a sci-fi filmnek a címe amiben ilyen gyerek robotok voltak akik beszivárogtak egy fagyos bolygó bunkereibe aztán ott írtották a népet a végén meg valami plüssmedvébe jöttek a földre.? privibe jöhet a megoldás :D
  • trobertino
    #69
    Az érthető miért nézett ki úgy de az már 100szor meghalt volna olyan égési sérülésekkel, de ahogy elnéztem még élvezte is a napozást
  • Major
    #68
    Az egyetlen túlélő a kapitány, aki megőrült 6,5 félév magánytól ráadásul a teste sem bírta a káros sugárzást ilyen sokáig, ezért nézett ki úgy ahogy.
  • Major
    #67
    Én most néztem meg dvd-n és tetszett :) 2x megnéztem, sorry kövezzetek meg :D
  • trobertino
    #66
    nyugodtan lehet oltani , meg érdekel is mások hogy látják
  • trobertino
    #65
    remélem olvassa valaki ezt, mert én is megnéztem ezt a filmet de ez egy Manhatten méretű szardomb volt.Én is úgy ültem le hogy az alapvető logikátlanságoktól eltekintek de amikor a kilenc éve 3-ad fokú sérülésekkel rohangáló csákó átrepül a vákuumon aztán jól megpirózzák,megszurkálják és még így is átvergődik a bombára ahol fél kézzel kitart 150 kg-t és mint "Jani a kemény" zokszó nélkül tűri ahogy letépődik a karja akkor már nem tudom azt mondani hogy ez lényegtelen.

    Az utolsó fél óra tényleg csak a betetőzése a filmnek.Igen, a Mag is baromság de nem is sejtettem hogy azt felül tudják múlni.SIKERÜLT.

    AMÚGY AJÁNLOM A FILMET , de tényleg mert ilyen élményben még nem volt részem.Valódi katarzis , de olyan amiről nem tudod eldönteni hogy mégis MI A F****M VOLT EZ?

    Ja amúgy nem tudom milyen ember az akinek ez a szemét TÉNYLEG tetszik, mert a maga beteg módján párját ritkító, de nem mint igazi film.
  • K Ace
    #64
    Nekem bejött a film.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt megmondaná valaki aki értette, hogy az a szétégett parancsok az icarus 1 ről az mi akart lenni?
  • tenso
    #63
    Magyar sci-fi mikor lesz? :D
  • tenso
    #62
    Nekem nagyon hasonlit egy régi film feldolgozására vagy kettö össze vágása .rég látam már jó sci-fit. :( Pedig szeretem és szerintem volna rá igény föleg a mostani számitógépes animáciokkal.minde1.Láttam valami reklám végét most kicsit sci-fi mufajhoz hasonlitott,de lehet csak mese.nem tom .Tudja valaki mi lehet a cime?Mostanában fog menni a mozikba!
  • bakvarnyu
    #61
    jaja
  • runner78
    #60
    Megnéztem jó kis Divx-ben.
    Hát borzalmas, nem számitottam jóra, de kritikán aluli volt.
    Végén egy kis...Halálhajó beütés...látom amint eltorzult arccal vigyorog a rendezö, hogy na ez milyen állat lesz...EKKORA SZART!

    A mag is béna volt, de ennél 100szor jobb.
    Bár mindkettö tudományosan hatalmas baromság.

    Amugy tényleg ugy akartam hozzáállni, hogy elfogadom az alapsztorit, de teljesen el lett szurva a film...SEMMI JÓ SCI_FI mostanában!
  • WinG
    #59
    The plot does not revolve around the sun dying in the normal sense: this is not due for around five billion years based on our understanding of nuclear fusion. It has instead been "infected" with a "Q-ball" - a supersymmetric nucleus, left over from the big bang - that is disrupting the normal matter. This is a theoretical particle that scientists at CERN are currently trying to confirm, and was one of the many contributions of the science advisor. The film's bomb is meant to blast the Q-ball to its constituent parts which will then naturally decay, allowing the sun to return to normal.

    Előbb utána kéne nézni, mielőtt egyből ostobaságnak kiáltanák ki az alapsztorit.

    Nekem amúgy tetszett a film, bár voltak benne furcsa dolgok. 7/10.
  • winnie
    #58
    igazából ha valami, akkor koncepció az volt. az más kérdés, hogy nem mindenkinek jött be az irány. de, hogy ne lenne koncepció...
  • narumon
    #57
    A film szerintem jól indul, már már reménykedtem benne, hogy kapunk egy normális scifit, de utána percről percre romlik a teljesitmény, és valami eszement gagyizásba megy át a dolog. Koncepció nélküli, "nemistudjukmitcsinálunk" összevisszaság lesz belőle. A roszabb fajtából. Az utolsó félóra valami paródia, feleségemmel kapartuk magunkat...(meg egymást :P)
  • tbs1001
    #56
    Tudománytalanság. Fura figurák.

    De.

    Jó dráma. Egyre közelebb a Naphoz. Egyedül egy kis közösség. Nap mint drog. Naptömegből adódó téridőanomáliák. Kollektív hallucináció. Nekem összeáll. Jó film. Pitch Black-kel összevethető. Filmtörténeti mérföldkavicska.
  • dav
    #55
    Sajnos tegnap én is megnéztem ezt a filmet moziban. Négyen voltunk, és egybehangzó véleményünk, hogy ilyen rossz filmet már rég láttunk. Pár ember kb. a film harmadánál felállt és elhagyta a termet, és nekik volt igazuk. Óriási teljesítmény a készítők részéről, hogy a film az elejétől a végéig pocsék volt, minden egyes másodperce.
  • TM
    #54
    Ez a terjed a hang az űrben-téma... Túl lehetne már lépni rajta. Némafilmet akar látni az, aki sci-fit nézne? Kétlem. Legyünk képesek némi kompromisszumra.

    winnie: kinek higgyen? Hát a "ganédomb" meg a "szar" az annyival átgondoltabb szó, mint a "remek kis film" és a "nekem tetszett" kifejezések, nem? ;)
  • 00000000000000
    #53
    nemtudom szerintem nézd meg az imdb-t, a rottentomatoest.
  • winnie
    #52
    akkor most kinek higgyen az ember? a 10/10-eseknek vagy a f*kázóknak?:)
  • ZoRaL
    #51
    sziasztok
    na meglestem ezt az unalmas szart a moziban...rettenetes ganédomb...
    ennyi
  • YMan
    #50
    "Nemtudom kinek miért nem tetszett az utolsó fél óra."
    nekem az egész nem tetszett :D
  • 00000000000000
    #49
    Én is ma néztem meg. És kevés ilyen izgalmas, lélegzetelállító és fordulatos sci-fit láttam. Hihetetlen képek, jó zene, remek színészek. Nemtudom kinek miért nem tetszett az utolsó fél óra.
    Mindenesetre egy jó ideig benne lesz még az agyamban ez a remek kis film.

    10/10
  • Tetsuo
    #48
    Én is utálom az olyat.. ezexerint akkor ez is felejtős. :(
  • BiroAndras
    #47
    Sajnos a filmesek egyre inkább elfelejtik, hogy mit is jelent a "sci-fi" kifejezésben a "sci". Nem értem miért kell olyan sztorikat kiagyalni, amiről egy műveltebb középiskolás kapásból megmondja, hogy baromság.
  • YMan
    #46
    Most néztem meg, kevés ilyen sekélyes, unalmas és kiszámítható sci-fit néztem meg eddig. Az egész egy panel halmaz, a sztoriban semmilyen jó lehetőséget nem fogtak meg, totál irreális dolgok voltak benne (a zsilipben még nincs gravitáció, a hajóban már simán van, még a kikapcsolt berendezésü hajóban is) a színészi teljesítmény tök átlagos. Több olyan film is tetszett amiről tudtam hogy látványos lesz ugyan, de sztori annyira nem lesz erős, de ezt csak a mezőny végére sorolom. Hárman mentünk el, három tök más ízlésü ember és mind a hárman azt mondtuk hogy ez rohadt gyenge volt.

    Kár a jegy áráért. Nálam az ilyen filmek besorolása az hogy "az ilyet még le se tölteném" mert kidobott idő megnézni :) Ami tuti jó azt megnézem moziba, ami kérdéses azt netről leszedem vagy kölcsönzöm dvd-n...
  • asdasdasd
    #45
    Sikerült mindenféle ötletet összelopkodniuk:
    2001, Halálhajó, Föld megmentése filmek, ...

    Szerintem nem sokat tettek hozzá. A utolsó fél óra meg aztán tényleg elvitte rossz irányba, lehetett volna valami normális vége.

    Azért ebben a filmben is terjed a hang az űrben...
  • Sliders
    #44
    Szerintem nagyon nagy film. Sci-fi kedvenc műfajom. Én azt nehezményeztem, hogy túl sokmindent szerettek volna belevinni a filmbe. Ehhez legalább 2-3x hosszabbnak kellett volna lennie. Például az elhagyatott hajó dologgal lehetett volna kezdeni még valamit, mint hogy otthagyni. Vagy az a faszi aki ott maradt megpróbálhatta volna beüzemelni, ehelyett leült napozni :)
    Aztán hazafelé felvehette volna őket... de szóval atörténetben sokkal de sokkal több volt. Ettől függetlenül tetszett. Biztos leszedem HD minőségben :)
  • Cat 02 #43
    én 1 rajzfilben láttam hasonlot :)
  • Tetsuo
    #42
    Nem.
  • wanek
    #41
    Nagyon gyenge a film.
  • wanek
    #40
    Igen.
  • Prof William
    #39
    Valaki el küldené PM-ben mi a vége? Megmenekül a föld? Az nem érdekel ha a szereplők esewtleg nem. :)
  • Atisz #38
    Ha már annyit beszélünk az utóbbi évek sci-fi terméséről, nekem a Pitch Black tetszett nagyon (szintén alacsonyköltségvetésű elsősorban ausztrál produkció). Nem egy világmegváltó sztori, de a hangulata, a látványvilága valamint a karakterek, mind fantasztikusak voltak.
  • Atisz #37
    A rendező és a főszereplő is uaz mint a 28 nappal később-ben.
    Az sem a speciális effektek miatt volt jó. A képi világán látszott a videóklipes múlt.
  • BobaFett
    #36
    Megnéztem, a filmet. Már vártam hogy itt tele lesz majd fikázós hozzászólásokkal, hogy mennyire tudománytalan stb. De szerencsére alig van ilyen (szerintemis el kell tekinte a ilyen részletekbe történő vizsgálódástól).
    Szóval a film nagyon tetszett, imádom ezt a stilust amikor a sci-fit nem akciofilmként akarják megvalósítani.
    Szóval izgalmas, jól kivitelezett, látványos, tudományosságtól sem rugaszkodnak el túlzottan, mindenkinek ajánlom !
  • winnie
    #35
    a szavazók mindössze 15%-a szavazta közepes alá. kartacs odatartozik. a tömegnek tetszik.
  • SASI
    #34
    IMDb 7.2/10 - Akkor azért nem lehet annyira gyenge szerintem.
  • kartacs
    #33
    +t +nemtudokírni