656
The KMPlayer - Univerzális médialejátszó
  • JoeFromHun
    #336
    Köszi szépen!
  • lck
    #335
    Ha jól vettem észre, a magyarításról a potplayer.dll gondoskodik ?
    Ehhez van valami speciális szerkesztő ?
  • Erpy
    #334
    Tessék, ez jelenleg a legfrissebb kiadás, és a skinem is frissült benne.
    PotPlayer V1.5.25055
  • JoeFromHun
    #333
    Szia!

    Fel tudnád tenni újra? Valahová eltettem csak nem találom

    Köszi előre is!
  • lck
    #332
    Köszi ! Szuper !
  • Pio
    #331
    A 64 bites fejlesztésével leálltak?
  • Erpy
    #330
    Itt van a legutolsó Potlayer build a skinnel, és magyarított jobb gombos menüvel.
    PotPlayer V1.5.24796
  • JoeFromHun
    #329
    Szerintem marha jól néz ki ez a skin! :)
  • Pio
    #328
    6 hsz-szel lejjebb is erről volt szó. :)
    Skin jó lenne, de az a baj, hogy nem egy ablakban kezeli a playlistet a lejátszóval. A KMplayer is külön ablakban kezelte, ami zavart. Szerencsére a potplayer egyik gyári skinje egyben kezeli a kettőt.
  • JoeFromHun
    #327
    Aham... és köszi a skint ;)
    Csak olyan jó lenne ha így beszélne magyarul.. :)
    Amúgy tényleg nagyon jó .. ajánlom mindenkinek!
  • Erpy
    #326
    A PotPlayert próbáltátok már? Ugyanaz mint a KMPlayer, csak sokkal modernebb, gyorsabb nagyobb tudással.

  • Aquir
    #325
    =)
  • JoeFromHun
    #324
    Megjelent a 3-as KMPlayer :)
  • hitman090
    #323
    Rájöttem!!! :) Ctrl+Alt+S
  • hitman090
    #322
    Esetleg elmondanád ha tudod mivel lehet?? :)
  • Shortstop
    #321
    Hello!

    Arra a problémára keresek megoldást mikor a KMPlayer a videók között nem veszíti el a beállított hangerőt mikor vált, illetve mikor megnyitok egyet. Próbálgattam állítani pár dolgot de nem jártam sikerrel.
    Előre is köszönöm!
  • Pio
    #320
    Szebb a képe, tök jó az alapértelmezett skin és van 64 bites verzió, amúgy mindent tud, amit a kmplayer.
    Már csak ezek miatt is nagyszerű találat! :)
    Első indításkor viszont jelzett egy update-et, amit okéztam és utána használhatatlanná vált, negyed óra után elfogyott a türelmem és kilőttem task managerből és következő indításkor kilőttem az auto update-et.
  • JoeFromHun
    #319
    Sziasztok!

    Próbáltátok már a PotPlayer-t? Gyakorlatilag KMPlayer Reload :)
    Létezik 64bite-es is belőle .. bár egyelőre még csak Kínai és Angol nyelven megy ...de vannak már fordítási próbálkozások.
    Egy Angol fórum ami ezzel foglalkozik
    Az utolsó satbil verza pedig itt tölthető le!
    Érdemes kipróbálni!
    De van aki már próbálkozik magyarul is :)
  • akyyy
    #318
    sóhaj
  • hitman090
    #317
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni hogy melyik gombokkal "kombinációval" lehet filmtörténeti képet készíteni a KMPlayer-ben?
    Azt tudom hogy a ctrl+e a sima de melyik a filmtörténeti kép készítés?régen tudtam de elfelejtettem:S

    Előre is köszönöm a választ.
  • kirol
    #316
    A következő problémám van:
    Kmplayer nem tudja lejátszani az 1080p-s videót, mert ilyen a kép:





    Ha meg átkapcsolok, hogy ne a belső, hanem a külső dekodert használja mindig divxHD codeket használ és elcsúszik a hang.

    Hogy lehet ezt megjavítani?
  • shakyman
    #315
    Hali!

    a dvd hang nyelvét,hogy lehet állítani?
    minden más lejátszóval magyar szinkronnal megy alapból a film,
    kmplayerben pedig angolul.

    köszi a segítséget!
  • Aquir
    #314
    jobbgomb - opciók - beálltások - általános - képernyő - "sosincs felül" kiválasztása
    meg gondolom össze lehet nyomni valahogy
  • f2d
    #313
    Sziasztok!

    Hol lehet azt beállítani, hogy ne mindig a KMP legyen legfelül?
    Valamint a méretét hogyan lehet kisebbre venni? Nekem az is bőven elég lenne, ha csak a az alavető gombok látszanának (lejátszás, stop, hangerő, stb).
  • Béluska74
    #312
    Sziasztok! Volna egy kis problémám a KMPlayer-el amikor feltelepítettem minden rendben ment,már máskor is volt fent a gépemen,de most ha egy sima divx-es filmet akarok vele megnézni olyan a teljes képernyőn képe mintha a lejátszás alacsonyabb felbontásban menne. Gyakorlatilag olyan mint amikor egy játékot kisebb felbontásban játszok és nem rakok rá élsimítást,recés a kép de nagyon. Ha HD filmet nézek akkor rendben van minden. Találkozott már valaki ilyesmivel,ha igen hogyan tudnám orvosolni? Köszönöm!
  • DecenS
    #311
    mount-olod valamivel (pl. daemon tools, stb.) aztán a lejátszóval megnyitod a virtuális meghajtót.
  • tengo24
    #310
    Az lenne a kérdésem, hogy merevlemezen lévő Blu-ray lemez tartalmat, hogy lehet lejátszani? Ha egyáltalán le lehet játszani!


  • mynameisash
    #309
    Nem tudom, hogy harware vagy software probléma-e, de megkérdezem, hátha valaki tudja a választ:

    Van egy fél éves laptopom (Asus, K5OIJ sorozat, Duo T3000 CPU, 250 GB HD, 2 GB memória, rendszer: magyar 32 bites WIN 7), ami AVI filmek lejátszása közben néha durván szaggatni kezd. Érdekes módon eközben a CPU, memória használat nem ugrik fel (CPU: 15-20 %, Memória: 35-40 %), és a feladatkezelőben sem látszik semmi extra program, ami futna. Véleményem szerint valami a memóriával okozhatja a gondot, mivel minél régebb óta van bekapcsolva a gép, annál nagyobb eséllyel jön elő a probléma. Sem internetezésnél, sem szövegszerkesztésnél, sem játéknál nem tapasztaltam szaggatást, ez csak AVI filmeknél (DVD-nél nem!) áll fenn. Videokártya-driver win 7 által frissítve, elméletileg a legújabb, ami elérhető. Codec frissítve, a probléma KM player, Windows Media Player és Realplyer alatt is jelentkezik.

    Mi lehet a gond? Van a win7-es meghajtón 76 KB rossz szektor. Ez jelentheti a gondot? Mit tudok tenni? Kérlek, segítsetek. Előre is köszönöm!
  • Aquir
    #308
    én nem tudom:)
  • JoeFromHun
    #307
    A régebbi nekem is jobban bejött de az megy WIN7 alatt? PL a :2.9.3.1429
  • Aquir
    #306
    Xp, és ez azelőtti, mielőtt volt ilyen arculatváltás, és lehetett érezni kicsit hogy az már nem teljesen ugyanúgy fut, na nézzük... 2.9.3.1429
  • JoeFromHun
    #305
    Melyiket használod és milyen rendszeren(XP/Vista/7)?
  • Aquir
    #304
    én mindig egy régebbi verziót használok (lementettem gmailbe!), mert jobban fut a gépen:)
  • desigo
    #303
    thx
  • JoeFromHun
    #302
    Sziasztok!

    Új KMPlayer!KMPlayer 2.9.4.1437
  • Voldi
    #301
    A menü bejön, de csak videóként.
    Verzió: 2.9.4.1436
  • desigo
    #300
    betöltődött a dvd cím menü?
    a program verziószáma?
  • Voldi
    #299
    Ez szép, de ilyen menüpont nincs..
  • desigo
    #298
    már,hogy ne lehetne
    jobb gomb-dvd vezérlők
    és itt mindent tudsz állítani...
  • Voldi
    #297
    Hu ez mekkora gané program. Van egy dvd filmem, ami eleve úgy van rakva, hogy csak ez a lejátszó játssza le, mással nem is tudom megnyitni. Na jó, letöltöm, erre a filmmenüben nem lehet kattintani semmire... Pedig ezt még az ősrégi media player classic is simán megoldja.