656
The KMPlayer - Univerzális médialejátszó
  • Jim Morrison
    #656
    Mpc-hc t probald ki valamelyik codec csomaggal.
  • csgj
    #655
    Lehet, hogy a PotPlayer lesz a nyerő.
  • csgj
    #654
    Nem találtam jót a beállításokban. Lehet, hogy valami más media playert kell beszereznem.
    Utoljára szerkesztette: csgj, 2016.09.05. 08:45:16
  • Malakai
    #653
    Video renderertől függ szerintem, vagy talán valamelyik post process.
  • csgj
    #652
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek mi a fenétől van ott alul az a világos sáv? Néha felül van, de főleg alul. És az a rossz, hogy kipróbáltam a GOM Playert is, és ott is olyan (de nem csak ennél a videónál, hanem mindegyiknél...). Viszont VLC-ben meg a sima vindózos filmlejátszóban nem látszik.
  • ZilogR
    #651
    Monitorcsere után (!!!Régi monitor lehúz, új monitor rádug, ennyi történt!!!) a KMPlayer nem játszott le semmit, újratelepítve pedig a "The procedure entry point GetLogicalProcessorInformation could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll" üzenetet dobja kétszer és jön a totális fagyás és Error report.

    Ötlete valakinek a bug megoldásra? Eddig minden tökéletesen ment évekig... Előre is köszönöm!
  • repvez
    #650
    Az mitől van, hogy leakartam játszani egy MKV fájlt és kiirta, hogy DTS és AC3 hangformátum nem támogatott. eddig mindent lejátszott amit csak próbáltam .Most meg csak hang nélkül a fenti hibajelzéssel
    3.9.1.132 KMP Plusz verzióm van fenn
  • repvez
    #649
    Köszi , ez megoldotta a problémát
    hátha másnak is kell
  • Jim Morrison
    #648
    Windows internetbeallitasokban valahova be kell illeszteni a kmplayert, hogy ne legyen internetelerese. Egy kis gugli utan tuti megtalalod a megoldast. Akkor az oldalsav nyilacskatol kezdve az egesz eltunik.
  • Dzsini
    #647
    A KMplayer telepített mappájában a \Logo almappába (ott van egy KMP_Album_Art.swf is) kell csinálni egy üres (0 byteos) index.htm -et, és írásvédetté tenni. Indításkor ezt tölti be a netről, de mivel így helyben van... egy üres fehér ablak jelenik meg helyette.

    Persze ezzel az egész album art funkcionalitásnak lőttek, de sima lejátszóként működik tovább.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2015.01.28. 21:07:59
  • lck
    #646
    Nem lehet. 3.6 volt az utolsó amiben még nem volt. Részemről azzal zárult is a történet.
  • repvez
    #645
    tudna nekem valaki abban segiteni, hogy a KMplayer legujabb verziójában, hogy lehet kikapcsolni azt az oldalsávot amin a reklámok jelennek meg, mert fennt a box gombra kattintva eltünik,de a következő inditásnál ujra megjelenik, hogy lehetne véglegesen kikapcsolni.
  • Jim Morrison
    #644
    Nekem olyan gondom lenne, hogy a hang az borzalmas. Mintha kontakt hiba lenne, de nem, nezhetetlenek a videok.
  • Humesz
    #643
    Hi,

    Az mitől van, hogy bármilyen videót és 5-10mp-nél kezdi lejátszani? Be lehet állítani valahol, hogy teljesen a nulláról kezdje vagy ez ilyen és kész?! Köszi
  • Dzsini
    #642
    a beszéd 5.1 hangnál a középső hangszórón van, az effektek a többin vannak - valószínűleg valami keverési probléma lehet nálad
  • ZilogR
    #641
    Arra van valakinek ötlete, hogy filmeknél az effektek/zene/zörejek nagyon elnyomják a beszédhangokat. Ezt hogyan lehetne éppen fordítva megoldani? A beszéd nagyon tompa, ellenben minden robbanás, fékcsikorgás majd kibaszarintja az ablakokat... Előre is köszönöm, ha van erre vkinek ötlete.
  • lck
    #640
    Kijött a PotPlayer 1.6-os VÉGLEGES változata.
    Itt egy magyar hír is róla.
    Egyik újdonsága a lokalizáció támogatása.
    A magyarításhoz egy párezer soros English.ini fájlt kellene lefordítani.
    Mit nem adnék ha valaki megtenné :) .
  • Vaktermesz
    #639
    Új vagyok itt, de sajnos egy hiba miatt írok.

    Régebben szerettem ezt a lejátszót, az én igényeimnek megfelelt, de egy ideje nem használtam, csak zenéhez, majd mikor egy filmet akartam megnézni nem raktak teljes képbe, a tálcát ott hagyta. Tudtok megoldást, hogy tálca nélkül tegye teljesbe?
    A tálca elrejtése dolgot ismerem, de én nem erre gondolok most. Köszönöm.
  • Jim Morrison
    #638
    Mostanában elég furán viselkedik. Hiába nyomkodom a jobbra/balra gombokat, nem akar tekerni, várok egy kicsit hogy tovább menjen a film, majd megint tudok egy-kettőt tekerni, többet nem. Valaki találkozott hasonlóval?
  • alfonz 64
    #637
    Kmplayer DTS hang mkv-nál:
    Ha nincs hang ha átváltasz a Magyar DTS hangra:

    Itt át kell állítani a matroskát, Gabestra


    Ahogy a külföldi fórumon is írják:
    http://www.kmplayer.com/forums/showthread.php?t=59328

    Vagy kiveszed a pipát a DTS-elől:



    Ez is fent volt a gyártó Kmplayer forumán csak nem találtam.
  • alfonz 64
    #636
    Kmplayer DTS hang mkv-nál:
    Ha nincs hang ha átváltasz a Magyar DTS hangra:

    Itt át kell állítani a matroskát, Gabestra
    [IMG:http://i.imgur.com/ZX8crUC.png][/IMG]

    Ahogy a külföldi fórumon is írják:
    http://www.kmplayer.com/forums/showthread.php?t=59328

    Vagy kiveszed a pipát a DTS-elől:

    [IMG:http://i.imgur.com/smvBNvS.jpg][/IMG]

    Ez is fent volt a gyártó Kmplayer forumán csak nem találtam.
  • Molnibalage
    #635
    Most szedtem le a 3.1.0.0-át kb. ez az utolsó valamire jó változat...
  • Molnibalage
    #634
    Késő... A kurva jó édesanyjukat azzal a beuszó szarral. Momdjuk a 3.xx válozat óta egyes kétnyelvű videóknál a hangsáv váltás nem megy.

    Egyre szarabb...
  • Hecker007
    #633
    A reklámokon kívül mi baj van vele?
    Felrektam tegnap, de még nem használtam.
  • SergioAmigo
    #632
    3.7es verzió kuka senki ne tegye fel
  • Molnibalage
    #631
    Nálam is. A régi verzióknál jó volt. Az 3.xx vátlozatú KMplayer egy katasztrófa régihez képest szerintem. Egyes videóknál egyes helyeken nem lehet tekerni, megakad. A hangsáv váltásnál néha fagyás néha csak kuss van, néhol azért működik is. Egyes videóknál meg egyáltalán nincs hang...
  • hitman090
    #630
    Sziasztok!

    Olyan problémám lenne hogy amikor elindítok egy filmet és elkezdem nézni ha beletekerek elmegy a hang és utána nem jön vissza így nem tudok semmibe sem beletekerni ez mitől van?
  • Bullet
    #629
    Olyan problémám van, hogy nem működik nálam a hangsáv váltás a 3.6 verziónál. Pl., ha át akarok váltani angol DTS-re egyszerűen lefagy az egész. 3.4-nél tökéletes. Valami ötlet?
  • Aquir
    #628
    nah, átállítottam a video renderert és most már jó :)
  • Aquir
    #627
    A régi kmplayerem kék színt vitt az avi videóba, most letöltöttem az újat, color jó, de az meg video-audio off-sync... hát mondom tökjó.
  • lalakov
    #626
    Vob-ot nem lehet lejátszani vele? :o
  • lalakov
    #625
    Olyan gondom lenne, hogy High Speedes HDMI kábellel van összekötve a gépem a tv-vel, de a hang 3 másodpercenként megakad. Lehet valamit állítani a lejátszón, hogy folyamatos legyen? A kép tökéletes.
  • Humesz
    #624
    Köszi megvan erre gondoltam
  • Dzsini
    #623
    Bármelyik skin ilyen, ha beállítod - jobbgomb - Skin - és a lista felső elemeit próbálgasd lejátszás közben - vagy az automata rejtés, vagy az OSC lesz jó neked.
  • Humesz
    #622
    Hali!

    Létezik olyan skin, amiben lejátszásnál csak magát a filmet látom a kmplayer felületét nem? Mint teljes képernyőnél, csak azt szeretném ha eredeti méretnél is így lenne. Mintha a Picasával megnyitnék egy képet, csak ezt szeretném videóval kmplayer-rel!

    Köszi
  • lalakov
    #621
  • Dzsini
    #620
    Igen.
  • lalakov
    #619
    A KMPlayer le tudja játszani a 3D-s filmeket?
  • hihy
    #618
    A Flash Player hiányzott.
  • hihy
    #617
    Legyetek szívesek megmondani mit csinálok rosszul? Eddig még soha nem volt ilyen. Feltelepítem a KMP-t. Mindent végigvisz, de amikor indítani akarom, azt írja ki: A TAG NEM TALÁLHATÓ